lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB!
no leć dalej oglądać romantyczny futbol UEFA i równych sobie szejków
LM_2021_dl Realu
1
@MesQueUnClub96
jesli mieli taką umowę to tak
szczegółów nie znam, tekst ma mieć charakter humorystyczny
4
PEREZ
Najlepsze co mógłby zrobić teraz Perez to wyjść i powiedzieć:" spoko wygraliście!!!
Nie chcecie zmian to ich nie będziecie mieli, nie chcecie ciekawszej piłki i lepszych rozgrywek to ich nie będziecie mieli.
Chcecie za wzór mieć UEFA i prezesa PSG co jawnie omija FFF i mówią wspólnie o romantyczności. To macie ten wzór. My chcieliśmy dialogu. Rozgrywki byłyby otwarte i nie zagrażały ligą co było już mówione.
ALE NIE TO NIE
SUPERLIGA zostaje w formacie turnieju towarzyskiego - przygotowań do presezonu z tymi co zostali, kluby które podpisały klauzule i się wycofały zapłacą za te imprezy:)
Jak się ni wie co się podpisuje to trudno.
Dzięki za kasę.
Narka."
0
@barcelonaLM
inter i milan chyba tez sa
5
@Kgorecki2500
kolego:) przecież to to samo, tylko inaczej nazwane:)
14
@Kgorecki2500
Perez ma jaja przynajmniej, a angielskie kluby to żenada
5
@Vebrol
dokładnie tchórze
0
@chosenone
dokładnie, a poza tym w ogóle to chyba 6 klubów zostało
8
@BorzyKrzys
HAHA CZYKLI AWANS ZA ZASŁUGI:)
jak to było ESL obdziera z marzeń:-p
0
@Kgorecki2500
nie tu chodzi o to że liga białoruska nie ma potencjału, z CL BATE zgarnęło mnóstwo kasy ale żaden poważny piłkarz nie zagra w lidze białoruskiej, zgarnęli kasę ale nie mieli szansy na stały rozwój sportowy, to są rzeczy nit do przeskoczenia i nic tu nie pomoże
mogli bazować tylko na rodzimych piłkarzach i podstarzałych przeciętnych Brazylijczykach - żadne Cazorla itp piłkarz nie przejdzie o ligi białoruskiej, tylko wybierze atrakcyjniejszy Wschód lub USA
dla klubów z takich lig stały rozwój jest niemożliwy bo w pewnym momencie przychodzi im sie zderzyć ze ścianą w postaci potencjału rodzimej ligi i owszem mogą potem regularne grać w CL, raz na jakis czas może uda im sie awansować do 1/8 LM ale w dłuższej perspektywie to sufit dla nich
0
@itmustbejoke
po raz pierwszy w życiu Realowi, na pewno nie tym tchórzom Anglikom
0
@FC1899Barca
jak dla mnie frajer a nie szacunek, podjął decyzję a potem się z niej wycofuję jak tchórz
0
@Zoker
a co takiego Roma zanczy w Europie?
3 mistrzostwa Włoch, 1 Puchar UEFA - przeciętny klub, no wyrzuciła ile 3 lata temu? to co Real to słaby klub bo przegrał z nami x lat temu 2-6 u siebie? ludzie to historia i jeden mecz
0
@Zoker
ta BATE grało w LM co rok i jakoś nie wskoczyło poziom wyżej nigdy a teraz kompletnie zniknęli
jedyny plus że kibice z Borysewa mogli zobaczyć na stadionie wielkich piłkarzy
1
@arasz1819
tak sędziów jestem pewny, ten projekt nie upadł na razie a został zawieszony ale pewnie w niedalekiej przyszłości wróci na agendę
mam nadzieję że tylko zgodnie z zapowiedziami zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec klubów angielskich z powody wycofania się
a projekt był realny bo stał za tym JP Morgan, co oficjalnie też ogłosił
ciebie może nie przekonał, wielu ludzi jednak tak
EUROLIGA świetnie tak funkcjonuje i rozgrywki krajowe mimo wszystko są dalej rozgrywane
1
@arasz1819
jak niedoprecyzowanych? wszystko powiedział tylko trzeba czytać, projekt miał siew całości ukształtować po rozmowach z UEFA
zreszta co cie tak interesuje FFF - rozumiem że znasz wszystkie przepisy i obecnie w UEFA dział to idealnie przykład Milan vs City i równe traktowanie:-p
no podlegają i co? dostają więcej kasy i przechodzą sędziować SL - większa kasa, większy prestiż, wyłaniany najlepszy klub w Europie- gdzie tu widzisz problem?
ale komu mieli dać czas zapoznać się? nie kumam, UEFA dostała info, a plotki mówią że zrobili to w weekend bo UEFA zaczęła się z nich śmiać i nie wierzyła że odważą się postawić
ja tam wolę rozgrywki ciekawe, same mocne zespoły niż emocje o 1/4 pod egidą skorumpowanej organizacji gdzie niektórzy np. City mogą więcej
jakby się dogadali to mogłoby powstać coś lepszego niż CL, nawet z awansami i na to liczyłem, ale UEFA bała się utarty kasy i tyle, a naiwni kibice to łyknęli
ale luz nie każdy dostrzega zło tego świata
0
@macio_944
koleś ale jakie rzetelne źródło powie ci że tak nie jest?
zajrzałeś w ogóle do tych źródeł, wiesz co tam jest czy czytasz sobie tylko Abbott, NFZ i myślisz ze wszystko oki
sorry ale dla mnie portal fakenews jest tak samo wiarygodny jak Sumlińki
to jak ci powiem że ojciec mojego kolegi 3 tygodnie po szczepionce jest pod respiratorem w ciężkim stanie też nie uwierzysz bo na NFZ pisze że to niemożliwe jest
ja w dzisiejszych czasach nikomu nie wierzę, tylko rodzinie, żadnym mediom, politykom, psuedo lekarzom, expertom
próbuję żyć bez, bez wiadomości i o dziwo to się udaje i żyje wreszcie normalnie, bez niepotrzebnych stresów czy zawracania sobie głowy pierdołami:)
2
@arasz1819
sędziowie jak to skąd, normalni ci europejscy?
o limitach finansowego fair play też mówił że max 55% przychodów mają stanowić wydatki na pensje
pozostałe 3 kluby - kogoś by zaprosili
a 5 pozostałych miejsc - to byłby wolne niezrzeszone miejsca, przyznawane za wyniki albo play-off, miało to być doprecyzowane już po zatwierdzeniu się projektu, jak dla mnie to akurat najmniejszy problem
no tak piękny przykład politycy decydują o sporcie:) kibice - to pewnie zdania są podzielone, jak wczoraj widziałem aniekte na LR to jednak większość była chyba za SL - po moim głosie było chyba 60 za - 40% przeciw
i widzimy 2 strony konfliktu Perez - wyważony, dżentelmeńskie wypowiedzi, bez agresjj, oskarżeń, chęć dialogu
i druga stronę UEFA - obrażającą, zastraszającą, fałszywą i półinteligentnych kibiców z Anglii co im wmówili ze nie będzie PL
NIE NO SUPER, jakkolwiek nie lubiłem Pereza tak tu jestem w 100% za nim
4
@paweldunajecfcb
Perez jako jedyny akurat ma jaja i pewnie dużo większe niż ty więc bym tak z niego nie Śmieszkował
0
@arasz1819
trzeba być ograniczonym żeby myśleć że UEFA coś teraz zmieni, takie zachowanie angielskich klubów tylko utwierdza ich w przekonaniu że są nietykalni
patologie SL? może wartałoby się zapoznać z tym co mówił Perez a nie powtarzać frazesy
i choć nie wiem jak słabym projektem byłby SL to po tekstach UEFA o uczciwości, pieknie futbolu, chwaleniu Prezesa PSG, Kataru trzeba być strasznie ograniczonym aby stanąć po tej stronie, bo SL to pomysł-koncepcja, może być reformowana, zmianana formuła, ale jak widać UEFA jest niereformowalna
i uwaga ESL była skłonna do rozmów, negocjacji, a UEFA zachowała się jak to zwykły robić buraki
0
@michal26
to był świetny pomysł, ale większość kibiców jest zbyt głupia i do tego nie dorosła jeszcze
w koszykówce to działa i są to mega ciekawe rozgrywki
PS. Ateltico zostało więc pudło
1
@fart
no nie ma sprawiedliwości
no w Eurolidze wygląda to super:) i to się nie nudzi:) a w ligach krajowych normalnie rywalizują o mistrza
4
@Kgorecki2500
a ja właśnie przez te cyrki z SL nie kibicuje już City a byłem za nimi, bo to miękkie kluchy są, nie lubię czegoś takiego i tchórzostwa
albo się czegoś podejmujesz, albo nie zawracasz głowy
nie lubię Realu, nawet bardzo, ale po tej akcji nie lubię bardziej angielskich klubów, to że mają głupich kibiców to wiadomo nie od dziś
generalnie gratuluję im, UEFA teraz może sobie robić co ze chce, jak widzi że kluby nie potrafią się nawet zsolidaryzować
i te slogany - piękno futbolu, romantyzm a obok masz mundial w Katarze
0
@Granto
dokładnie w punkt, większość ludzi jest po prostu głupia, więc że nie chcą SL mnie nie dziwi
14
Anglicy jak zwykle miękkie faje, zero szacunku dla angielskich klubów
w tej edcyji LM pozostaje kibicować Realowi, ciężko to powiedzieć ale wolę już wroga niż zakłamane kluby
i choć Perez jest z obozu wroga wielki szacun dla niego ma chłop jaja, ale takto jest jak połowa kibiców to półgłówki i dają sobie wmówić że UEFA to romantyzm
0
@michal26
Atletico zostaje więc pudlo
1
@SzahMatt
Nie jestes osamotniony. Super pomysł:)
Tam dla wolności:) nie dla dyktatury
1
@fart
Ludzie i kibice w większości to barany nie ma się co oszukiwać. Łatwo dalivsie omamić mediom.
Choć sa newsy ze Barcelona i Atletico zostają. Kluby wliskie również nic się nie dzieje a potem Milan ukarany za FFF a także City nie.
Tak dla Superliga:)
0
@Ronaldinho10VB
Takim czymś może być Superliga
1
@fart
Tez mam taka nadzieje ze upadną. Jak dla mnie Perez wizerunkowo dużo zyskał właśnie. Nie jest miękka faja. Powiedział A i chce działać dalej