lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
FC BARCELONA - sekcja futsal
Zespół wygrał wczoraj ze słoweńskim Dobovec 2-0 i w półfinale zmierzy się z Kazachskim Kairat Alamaty
będzie to pojedynek gigantów FC Barcelona 3x LM, Kairat 2x LM, więcej ma tylko Inter Movistar (5)
mecz już 1 maja 2021 w rozgrywany w Zadarze final 8
dziś kolejne 2 ćwierćfinały Inter Movistar (ESP) - Yugra (RUS)
Sporting Lizbona (POR) - CPRF (RUS)
0
MATCH DAY:)
już od ran myśli o meczu i człowiek bardziej podekscytowany i bardziej czeka niż na LM
oby się udało dziś zagościć na fotelu lidera i nie oddać go do końca sezonu:)
Visca el Barca:)!!!
0
@kordyl1010
dokładnie, poza tym ceny materiałów nie będą rosły w nieskończoność bo gdzieś jest ten sufit:)
ja w czerwcu- lipcu ide do architekta robić projekt
chcę coś na wzór tego
https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-2?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel#product-realizations
też coś pokombinuje ale też po prostu pogodziłem sie ze takei rzeczy kosztują i tyle:) nic za darmo nie ma
pozdro
0
@Barca_Big_Moment
Dzięki wielkie
0
@Barca_Big_Moment
Mógłbyś mnie dodać w oznaczonych?
0
@Rewolucja123
w pewnym momencie było 3-4-2-1 w tym sezonie i wtedy Pedri był z busim w srodku a de jong jako obronca
szczerze nie wiem, tak tylko sie głosno zastanwiam nad atakiem
bo kupujac neymar, nie bedziesz grał raczej 3-5-2 i atakiem neymar-messi
to tylko głośne zastanawianie się nad atakiem nic więcej
nie wiem co będzie z tyłu de jong -pedri, pedri-busi a de jong nizej
zastanwiałem sie tylko nad atakiem
ale fakt to może w takim ustawieniu spowodowac scisk w pomocy
0
tak tylko z czystej ciekawości
czy atak
fati/griezmann
neymar/depay - messi/depay
w 3-4-2-1, byłby wg was fajny?
0
@XoodJo
dla mnie żaden pies, ważny jest tytuł w dobrym stylu a za Klasyki nie ma tytułów
ważne będzie natomiast aby wygrać z Atletico, aby poprawić ten bilans mega mocnymi zespołami
gramy ładnie przyjemnie dla oka, najlepszy atak w lidze zdecydowanie wiec byłbym bardzo zadowolony z ewentualnego tytułu:)
0
@nieprzysiadalnosc
tak:)
0
HOT OR NOT:)
wg mnie super hot:)
https://www.intymna.pl/s141337,100-2-kostium-kapielowy-2-czesciowy?gclid=CjwKCAjwj6SEBhAOEiwAvFRuKPzVzL4n-W1jbpMQo0mGfhLL7dPX5ZXGiMzPlMwzaE15TJvKhcSg2BoCKfMQAvD_BwE
1
@MesQueUnClub_87
a ktoś naiwny jeszcze uwierzy że rzeczywiście to chodliwe:)
choć tu próg za wysoki i raczej nikt tego nie kupi ale pewnie za 2 tys. PLN znalazło by sie troche frajerów co myśleli by że to swietna inwestycja
1
@MesQueUnClub_87
albo znajomi licytują:) proste
0
@ranger3120
ile byś tych lodów nakupił jak ludzie się bili:) co najwyżej mógłbyś coś zarobić i tyle. nic więcej:)
2
@PatrychoO
no nie wiem jakby do tego poszedł, ale ja bym wykluczył klubu których nie lubię, nie mógłby mieć w garderobie koszulki realu - co najwyżej jako wycieraczkę/ścierka do podłogi:)
0
@Hrzan
jakby taka była to kupuję:) piekna:)
1
@PatrychoO
a mystery box Ramos z Realu:)
3
@Chakalaka
jego odejście:) wrzucasz jak szalony info z twitter:)
tak jakby jego robota:)
do tego wasz konflikt:)
3
@Chakalaka
menda z tego Baromeu, a ty co wygryzłeś Barca Info:)?
6
@adambądkowski93
a co w tym dziwnego Legia to klub mem, myślą że coś znaczą w Europie a tak na prawdę jak cała polska liga nic nie znaczą
jak ktoś wielki z nimi gra to się pewnie zastanawia skąd ten klub:)
0
@Janiama
z niego już nic nie będzie albo poziom tello, dos santos
coś z tym chłopakiem musi być nie tak że 3 czy 4 trener go nie widzi tutaj
moriba i pedri - dużo młodsi przeskoczyli go w kolejce
0
@Ghotti
czyli użytkowej mniej, bo czesto widzę uzytkową podawan bez komunikacji, kotłowni itp.
takie gadanie
ja mówię że 1,5 mln to już jest przesadnie za takiej powierzchni i to są wodotryski:)
chyba że ktoś jest mało inteligentny i lubi przepłacać za niewiadomo co to nie będzie tego widać
ja słyszałem od znajomych że ktoś podał im cene za położenie m2 płytek 2000 PLN/m2 - jak to usłyszeli to pomyśleli debil i pokazali drzwi
ale może sie jakiś debil nabierze
taki to jak chce @kordyl1010 sądzę że spokojnie max 1 mln PLN
chyba że chce budować w Warszawie, ale wszystko oczywiscei zalezy od jego standardu i za te 1,5 tez moze zbuodwac, ale za 0,8 równie dobrze też
6
@Yosemite @Barca1992 @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @FCBparasiempre @Kengo @VamosRakieta
FC Barcelona - sekcja futsalu
dziś piłkarze halowi grają w turnieju FINAL 8 w Zadarze:)
Przypominam że jesteśmy obrońcami trofeum:)
ich przeciwnikiem słoweński FK Dobovec, z którym jeszcze nigdy nie grali
w ewentualnym półfinale rywalem zwycięzca pary Kairat/Benfica (mecz 1 maja)
link do drabinki poniżej
https://en.wikipedia.org/wiki/2020%E2%80%9321_UEFA_Futsal_Champions_League
2
@saczers438
skad wziąłeś ta statytykę i rozumiem ze wygrane w fazie pucharowej tez sa licozne za 3 pkt? po dogrywce też?
2
@Ghotti
wszystko zależy po drugie podałeś bardzo duzy dom 185 +40 + pewnie jeszcze z 30 komunikacja itp.
znam ludzi co budują taniej bo czesto tez mneijsze ca. 100-130 uzytkowej
wszystko zalezy też gdzie, bo wiadomo że w okoliach Warszawki może i domu tanio nie wybudujesz ale nie kazdy mieszka w Warszawie i okolicach
nie ma co straszyć chłopaka
a z perspektywy znajomych to zawsze jest w granicach od 0,5 - 1 mln za całość
wszystko zależy jaka wielkość, jaki standard, ale nie ma co też pisać że każdy dom to minmum 1 mln bo tak nie jest
1
LIGA PORTUGALSKA
chyba już rozstrzygnięta, Porto zremisowało
1. Sporting - 73
2. Porto- 67
5 kolejek do końca
9
Czy ja dobrze kojarzę że w czwartek możemy być liderami po raz pierwszy w tym sezonie?:)
oby się udało i oby utrzymać tego lidera do końca:)
0
@Ghotti @kordyl1010
tu trochę przesadziłeś, to wszystko zależy na co kogo stać i w jakich okolicach to robi
mam osoby w rodzinie co zarabiają średnio ale udało im się wybudować dom za dużo mniej
oczywiście można i dom wybudować i za 100 milionów, ale sądzę że niskim kosztem też sporo osobom uda/udało się wybudować
a jak ktoś ma działkę to już w ogóle duży koszt odpada
0
@FCBparasiempre
kojarzę coś ten mecz:)
5
@zadafcb
no debil cóż tu dużo mówić
1
@Rust_Cohle
zdecydowanie, obie ekipy lepsze niż chelsea i real