0

@AnnaMarianna
ja tam generalnie nic złego w jej zachowaniu nie widzę, chciał to zrobić to zrobiła i tyle w czym problem

dziewczyna ładna, robiła to dla kasy i tyle, nic wielkiego

a to że ktoś to znalazł i szuka to znaczy że sam chce zobaczyć jak wygląda a potem sami tu krytykują

każdy ma swoje życie, nikomu tym krzywdy nie zrobiła, tyle koniec tematu jak dla mnie

a tak w ogóle dowiedziałem sie kto to jest

bo czuje sie jak zacofany a tu jakas ekipa, a tu natsu, codziennie coś innego:) chyba po prostu inne pokolenie

0

@Kgorecki2500
z Wrocławia jestes?

8

ULUBIONE KLUBY spoza TOP5 lig
@Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Yosemite @Nano22 @pele1282 @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Homeopata8989 @Janiama

jakie są wasze ulubione kluby spoza tzw. TOP5 lig, ktoś śledzi interesuje się nimi oprócz mnie:)

u mnie:

Holandia - Ajax Amsterdam (bezapelacyjnie moja druga miłość po Barcelonie)
Portugalia - tu nie mam ulubionego 1 bo lubię i Porto i Benfice (oba kluby za wspaniałą Historię i fajną piłkę)
Rosja - Zenit St. Petersburg (od czasów Hulka)
Turcja - Galatasaray Stambuł (od czasów Hagi)
Belgia - Anderlecht Bruksela (za wspaniałą historię)

ogólnie kiedyś te kluby bardzo dużo potrafiły osiągnać zanim pojawiły sie duże pieniadze w piłce

a co do tych lig wczoraj odbył się klasyk ligi portugalskiej Benfica - Porto 1-1, co przypieczętowuje raczej mistrzostwo Portugalii dla Sporting Lizbona

1

@Ojciec5tkidzieci
o kurde, ten sam kierunek co gignac, ogólnie liga meksykańska jest całkiem dobra wg mnie i piłkarsko na pewno to lepszy wybór niż Azja

piłkarz bardzo dobry, ale no właśnie czegoś u niego brakuje bo jednak ten ajwiększe kluby w Europie sie o niego nie biły i to aż dziwne bo miał fantastyczne sezony w Ligue 1
- jak 2018/2019 - 16 goli 8 asyst
- 2017/2018 - 22 gole!! 11 asyst

Też jestem kibicem OM:) szkoda że ciężko liczyć na odrodzenie tego klubu, ale to musiałby sie pojawić duży sponsor, niemniej uważam że Thauvain miał czas aby trafić do jakiegoś lepszego obecnie klubu właśnie po 2019 roku -np. Sevilla, Tottenham, Napoli itp. a stamtąd próbować się dobić do europejskiej czołówki, ale ten czas przegapił

2

VILLARREAL CF

brawo brawo brawo

super jakoś lubię ten klub i im mocno kibicuje w finale

fajnie jakby się jakoś zapisali w historii i zdobyli swój pierwszy puchar LE, po na razie maja tylko 2 puchar INTERTOTO i żadnego krajowego

fajnie aby ich gablota zaczęła się wreszcie wypełniać:)

0

@kamilo0066
co ty jestes masochista:)?

0

@ranger3120
jaki był wynik meczu?

1

@matirix20
7, lepszymi piersiami byłoby 8 albo 9

0

@Rewolucja123
przy czym na wiosnę z tych meczów to tylko PSG i Sevilla:)

reszta na jesieni w innym systemie z nowym trenerem dopiero


0

WHOSCORED

widzę że to strona typowo antybarcelońska, przy każdym meczu praktycznie stawiają bardzo słabe typy na Barcelone - widać typowo stronnicze

jak praktycznie zawsze jakieś 2-1 czy coś takiego ze słabym rywalem, czy remis w najważniejszych strciach

teraz postawili 2-2

mam nadzieję że jak w przypadku meczu z Valencia tydzień (też postawili 2-2) temu znów im utrzemy nosa:)

argumenty do takiego typu podali żadne sensowne:)

ja tylko dla przypomnienia mecze Atletico z tego sezonu na wyjeździe z mocnymi zespołami

0-1 porażka z Sevilla
0-2 porażka z Chelsea
0-2 porażka z Realem
0-4 porażka z Bayernem

wygrali z
2-0 Sociedad
2-0 z Villarreal


0

@nergal34
ja wiem czy byłby taki pogrom mega duży, mecz na 4-0 - liczac setke havertz i mount i tyle

0

@Chakalaka
depay za aguero i jak dla mnie gitara:)

griezmann (fati/depay)

neymar (depay,fati) - messi (depay)

a w 3-4-2-1 czy tym podobnych wariantach systemów nie trzeba skrzydłowych bo wahadła pełnią taka role

31

żeby się nie przeliczyli:) i jeszcze sie okaże że żaden z nich nie bedzie grał w PSG

7

@JANEK777
co za poroniony pomysł i poroniony program

do czego ten świat zmierza

1

@Zoker
koleś ja od 1/4 pisąłem że finał bedzie chelsea-city wiec sorry, nie ten adres

poza tym dla mnie tuchel to i tak jest dobry fachowiec bez względu na to czy wygra finał czy nie

2

@DonFerdinando
uwielbiam gdybanie

7

Thomas Tuchel

2 finał LM z rzędu, od objęcia Chelsea 24 mecze 16-6-2, bardzo mało strzelają bramek (32, czyli 1,34 na mecz), ale z drugiej strony wrecz nie traca goli - 10 straconych goli, czyli 0,42 gola na mecz

czy chelsea ma tak wybitnych obronców? nie ale Tuchel nauczył ich bronic jako zespoł, plus jorginho i kante w pomocy robią swoje

a jeszcze rok temu pamiętam jak Niemiec był tu niedoceniany, tymczasem to świetny fachowiec

0

@Janiama
Może nie na początku sezonu ale od 1/4 pisałem.city Chelsea w finale

0

@ElKamil
dla mnie byłoby to ciekawsze:)

1

widzę po niektórych wpisach że tu nic tylko założyć FAME LR MMA:)

zorganizuje transmisje na youtube, wyjdzie ppv, uczestnicy dostana gażę:)

ależ by było co oglądać

0

@Maciek98
no ostatnie 10 lat to 6 na 10 tytułów to jednak dużo chyba
nie pisałem tu nawet o PK bo to już przepasc

3

AS ROMA

wszystko fajnie nowy trener, tylko tam obecnie nie ma składu na top4, już nie mówiąc o mistrzostwie, tam jest zlepek nigdzie nie chcianych piłkarzy lekko już podstarzałych jak smalling ,mihtayran, pedro, czy nawet dzeko to juz nie ten dzeko co kiedys (lata robia swoje)

tak naprawde nie wiem na kim oni nawet chca budowac tam skład, bo bez porządnych wzmocnien przygoda Mou w Rzymie może być równie nieudana jak w Tottenhamie

potrzebne konkretne wzmocnienia w każdej formacji

7

MISTRZOSTWO HISZPANII
@Yosemite @Nano22 @pele1282 @VamosRakieta @Ojciec5tkidzieci @AlicjaFCB @Barca1992

wiele się mówi o x wygranych z rzedu Juventusu czy Bayernu w ligach krajowych ale Barcelona też można powiedzieć że zdominowała lige hiszpanska ostatnimi laty, tylko 2,3 wygrane z rzedu były przerywane przez jednoroczna wygrana Realu badz Atletico


OSTATNIE 10 SEZONÓW - bez obecnego
1. Barcelona - 6 tytułów
2. Real - 3 tytuły
3. Atletico - 1 tytuł

OD XXI wieku
1. Barcelona - 10
2. Real - 7
3. Valencia - 2
4. Atletico - 1

0

@Encore
szkoda ze nie przyjął, bo to byłby test jego mozliwości, klub grajacy ofensywnie wiec to mogłoby byc bardzo ciekawe a takto wolał szubko pojsc na emeryture do Chin

choć trzeba przynzac ze on ten kierunek azjatycki chyba lubił bo przed Europa grał w Japonii

4

HULK

czy wiecie że ten znany piłkarz gra obecnie w Brazylii w Atletic Mineiro gdzie przeniósł się z Chin
szkoda ze jego kariera tak się potoczyła i po Porto poszedł do Zenit a później za kasą do Chin, ciekaw jestem jakby się spisał w jakimś mocniejszym klubie i lidze

0

@AlicjaFCB
własnie wydawało mi sie ze sukcesywnie wygrywają w miarę lige, tylko to jest przerywane raz na sezon jakimś mistrzostwem innego zespołu jak liverpool, chelsea czy leicester

1

@Bobo25 @Encore
w trofeach w LM:) w złotych piłkach trochę tego będzie

1

@masq
słowo klucz - dużo mniej minut; ale Neymar trzeba przynac ze robi tez robote w LM - w tym roku 6g2a, rok temu 3g 4 a, 2 lata temu 5g 2 a

ja ogólnie uważam że mogliby obaj grać razem w 3-4-2-1

neymar-messi a przed nimi Griezmann

na ławce depay i fati (zobaczymy w jakim stanie fizycznym bedzie po tych operacjach)

2

@Katalonbar
dzieki:) czyli mamy ponad miare 3 pkt:) aż to dziwne ze wszyscy obecnei maja wiecej puktów niz oczekiwane:)

a tak na poważnie to da sie zauważyc ze my stracilismy kilka punktów w meczach gdzie nie wykorzystywalismy syuacji a rywal strzelil bramke z 1, 2 akcji

0

@Encore
no to sorry CR7 jest w tym okresie dużo lepszy niż Lewy czy de bruyne
poza tym skąd 4 lata, rozumiałbym jakiś równy okres 5 albo 10 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?