lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite
da się zauważyć że w la liga w ostatnich latach dużo zespołów tych słabszych przede wszystkim broni dostępu do własnej bramki, mam ogólnei wrażenie że bardzo duża część zespołów gra coraz częściej lepiej też taktycznie w la liga, w jakimś sezonie nie wiem czy nie było to rok temu la liga miała też najsłąbszy wynik średniej goli na mecz w top5
mam nadzieję że wraz z ponownym rośnieciem w siłę Barcelony, Realu oraz Atletico czy Sevilla, a także ofensywna grą takich zespołów jak Villarreal, celta, real sociedad czy jeśli Rayo wróci do la liga powróci ta wieksza widowiskowość
1
@saczers438
a na 3 miejscu Barcelona:)
0
@Homeopata8989
wg mnie główny faworyt obok Brazylii, która mimo wszystko jest bardziej kompletna przez obronę, ale z drugiej strony w Argentynie wreszcie widać zespół
a marchesin? co o nim sądzisz?
w obronie na siłę są jeszcze tacy piłakrze jak sensi, medina - ale obja na razie średnio znani i lisandro martinez z Ajaxu:)
0
@Homeopata8989
a widzisz:) ja go kojarzę bez zarostu, ale znam go bardziej z jakiś skrótów meczów i statystyk:) niestety nie mam czasu aby ogladac mecze Udinese ale na copa chetnei mu sie przyjrze blizej w reprezentacji Argentyny:)
0
@Homeopata8989
dzięki za charakterystykę:) kogo masz na avatarze? jesteś też kibicem jakiegoś zespołu z Włoch bo widzę że chyba znasz charakterystykę tej ligi
0
@Homeopata8989
nie golądam jego meczów, jaki to typ pomocnika? czy wg Ciebie byłby potrzebny Barcelonie np.?
1
@Homeopata8989
100% racja, 26 lat więc to odpowiednai pora na zmaine otoczenia
3
@JarekS
dokładnie, co prawda szkoda tych setek i chociaż jedna powinna wpaść, ale widać że obecnie to jeden z najważniejszych graczy w naszym zespole w tym sezonie:) wg mnie bardzo się rozwinął
0
@sintesox
ale tu nie trzeba nikogo wyrzucać, rotacja- słowo klucz, dobór piłkarzy pod przeciwnika - czy murarze, czy silni fizycznie przeciwnicy, czy dobrzy technicznie itp. itd.
chyba każdy widzi że obecnie fizycznie wykończony jest pedri i przydałby mu sie mecz - 2 odpoczynku
ale tak pijanić to powinien być out
poza tym fajnie byłoby za rok celować aby coś ugrać w LM:)
1
@eckov
może dlatego że doświadczony:) wg mnie też nie jest słaby, a w meczach z europejską czołówką przyda się ktoś wybiegany, poza tym mnie nie pytaj chce go Koeman, napisałem tylko transfery/podpisanie tych co najczęściej przewija się w mediach, mogłby jeszcze dodać aguero boteż często się przewija
są plotki o haaland i neymar, ale na razie tego nie pisałem gdyż to droższe transfery wiec cieżej założyc że beda miały miejsce
1
przy 3-5-2 do kadry wystarczyłby tylko kulka piłakrzy i wygladało by to wg mnie bardzo dobrze, abstrahuje tutaj od głosnych nazwisk:
depay, garcia, gaya, wijnaldum
taka kadra:
ter stegen(pena)
mingueza(araujo)- pique(garcia)- lenglet(garcia)
dest (dembele)- pedri (s.roberto) - busi(wijnadum) - de jong (moriba)- alba (gaya)
messi (depay)- fati( griezmann)
to tylko kadra - bo wiadomo że przy tylu meczach co mecz mogłaby grać 11 zmieniona o 2-3 graczy + 3-4-1-2 lub inne ustawienie
0
@saczers438
fati (powrót po kontuzji), depay, garcia, gaya, wijnaldum i mamy na prawdę mocną ekipę już na walkę w LM:)
oby do tego dorobku do końca sezonu dopsiac6 kolejnych wygranych
0
@saczers438
tu foto
https://transfery.info/ekstra/artykuly/czarnobyl-czyli-co-sie-stanie-gdy-przez-33-lata-nie-bedziesz-dbal-o-murawe/130244
0
@Ojciec5tkidzieci
mnie też to dziwi i dodajac do tego ze niektórzy nie mogą sie zaszczepić - kobiety w ciazy, karmiace to już w ogóle dziwne być zwolennikiem czegoś takiego:)
0
@Arkon
a kto ci bronił wyjeżdżać na wczasu rok temu? ja byłem i było spoko:) zero strachu
ja podobnie jak @wroclawianin89 uważam że takei rzeczy jak w Izrael to zwukł segregacja która przypomina getta i WWII, jeszcze brakuje aby tych ludzi oznaczyli naszywkami na ramieniu
ja osobiście się waham, bo do szczęścia mi to nie potrzebne, maiłem nawet nie zauważałem w moim otoczeniu prawie każdy miał więc nie czuję potrzeby
a czemu wahania, bo po uważam że jest to rozdmuchane do granic absurdu, bo uważam że robią to wszystko nie dla naszego dobra ale aby łatwo manipulować społeczeństwem przestraszonym i tego nie popieram
1
@Barca1992
dzięki wielkie za nominacje, ciężko było z literą d
ja wziąłem 2 starsze piosenki, do końca też nie wiem czy ma być utwór czy może być zespół na literę D
Dire Straits - Sultans Of Swing
Myslovitz - długość dźwięku samotności
nominuje @pele1282
0
Co te dziady z Bilbao z tym składem. Widzę zamierzają się podłożyć
2
6 finalow oby 6 zwycięstw:) i oby więcej takich meczów griezmanna:)
Vamos. Visca el Barca:)
1
@Ojciec5tkidzieci
A co do spadku to również liczę że cakigari zostanie. Tak samo Torino.
W ogóle we Włoszech jest sporo fajnych klubów co kiedyś były dobre a teraz sa słabe. Sampdoria, Fiorentina, Parma, Torino.
Pozdrawiam
1
@Yosemite @Ojciec5tkidzieci
Parma również mi zal. Moja ulubiona włoska ekipa obok Atalanty. Szkoda. Fiorentinę tez bardzo lubię. Nie wiedziałem że mają bogatego właściciela. Kurde to w czym problem rzucić jeszcze groszem kupić 3-4 dobrych piłkarzy i zatrudnić dobrego trenera. Na pewno potencjał na miejsce 6-8 a po mocnych 3-4 tranferaxh może udałoby się TOP4.
2
@Yosemite
Ależ mecz6cho:) wspomnienia bo moja pierwsza koszulka Ronaldo:( bardzo mi się podobała i podoba nadal:)
0
@Ojciec5tkidzieci
Dzis remis w Lille lyon. A wygra lige mam takie przeczucie Monaco:)
0
@Nihas
Tak samo jak nie ma dowodów ole odporność po przebyciu choroby. Głupota i tyle rozumiem dzieci i kobiety w ciąży do gorszy sort
Nie dla getta i segregacji ludzi
0
@Eto'o9 R10
Super krytykujesz ludzi a sam podajesz przykład. Ja znam mnóstwo osób co to miało w tym z twardnieniem rozsianym czy osoby do przeszczepu i generalnie nikt nie przechodził tego w sposób zagrazajacy życiu.
Czy to znaczy ze ludzie na to nie umierają? Nie umierają i jest to smutne.
Ale tak samo jak na inne choroby zakaźne. W zeszłym roku na choroby zakaźne na świecie umarło ca. 12 mnl ludzi na covid w zeszłym roku ile tam było 1-1,5 mln. Ale z tego wirusa zrobiono przesądna gwiazdę.
A stadiony przykład Texasu pokazuje ze można. Ktoś powie ze szczepienia nie do końca chyba z 2 tygodnie temu jak sprawdzałem było tam 13% zaszczepionych. Duże znaczenie ma pewnie ze soora czesc populacji to miała bez objawów. U nas pewnie jest to podobnie.
Ja jestemza otwarciem bo mnostwo mamy też śmierci nadmiarowych. I ogólnie uważam że jako społeczeństwo mamy kryzys etyczny.
Śmierć covidowa ma większe znaczenie niez inna w mediach i wśród społeczeństwa. A tak nie powinno być. Śmierć to smierc.
To jak akcja BLM.
Wg mnie słuszne jest ALM.
0
@Yosemite
To ile on ma lat?
0
@Yosemite
Ony wricili do czołówki. Ale do tego potrzeba wzmocnić kadrę
1
@Yosemite
już abstrahując od kiedy Atletico jest mistrzem Hiszpanii? jest jedynie obecnie liderem taebli, ale do mistrza daleka droga
z drugiej strony koleś z Twittera podał PSG, które nie jest pierwsze w tabeli ligi francuskiej
czemu nie podał Lille? podwójne standardy:)
0
podział pewnie jest 50%-50%, albo jak na tej stronie 60%-40% za, ale przecież zwolennicy nie wyjdą na ulicę protestować jak przeciwnicy tego pomysłu
a szkoda bo ogólnie pomysł dobry
0
@puyol_presidend5
i najczęściej tzw. bieda wypas czyli 10+ letni SUV lub terenowy
0
@tobiasson92
wiesz co takie coś jest niewykonalne
rodzice z dziećmi na wakacje, kobiety w ciązy, kobiety karmaice itd.