lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Czy ja dobrze kojarzę że w czwartek możemy być liderami po raz pierwszy w tym sezonie?:)
oby się udało i oby utrzymać tego lidera do końca:)
0
@Ghotti @kordyl1010
tu trochę przesadziłeś, to wszystko zależy na co kogo stać i w jakich okolicach to robi
mam osoby w rodzinie co zarabiają średnio ale udało im się wybudować dom za dużo mniej
oczywiście można i dom wybudować i za 100 milionów, ale sądzę że niskim kosztem też sporo osobom uda/udało się wybudować
a jak ktoś ma działkę to już w ogóle duży koszt odpada
0
@FCBparasiempre
kojarzę coś ten mecz:)
5
@zadafcb
no debil cóż tu dużo mówić
1
@Rust_Cohle
zdecydowanie, obie ekipy lepsze niż chelsea i real
0
@AmigoBlancos
mu chyba chodziło o 1/2
0
@Bobo25
ale akurat komentatrozy to wczoraj byli tragiczni i stroniczy, tu nie ma się co zastanwiać
podniety nad dupa strząłmi realu, a mecz był tak nudny że w drugiej połowie zrobiłem prasowanie:)
0
@Bobo25
tylko wg mnie tu nie ma kontrowersji, zero zainteresowania piłką, a zawodnik chelsea mógł przyjąć piłke w polu karnym i zrobić sobie okazję do strzelenia bramki
tu nie ma czegoś takiego jak miękki, nie miękki bo to są już oceny danej osoby, tu byl ewidentny faul
jeszcze zrozumiałbym gdyby zawodnik chelsea nie mógł nic zrobić z tą piłką
0
@Ghotti
no i gitara to co wprowadzasz się w tym roku?
1
@Damiano27psk
a w skrócie co powiedziała?
0
@Borneo
no akurat Texas nie jest bardziej wszczepiony niż my:) sprawdzałem to właśnie specjalnie
część lekarzy mówi żeby nie dzielić szpitali itp. wtedy nie zabrakło by tych łóżek respiratorów itp. - np. Basiukiewicz który pracuje na zakaźnym i zajmuje się tym już 17 lat
0
@Borneo
wystarczy otworzyć wszystko w reżimie i nie będzie bankructw
jakoś są przykłady Texasu gdzie wszystko może hulać a wcale nie jest tam tak duzo osób zaszczepionych
wprowadzać sobie mogą - tylko potem odszkodaownia w sądach bedą gigantyczne
nie zapomnij że są osoby co nie mogą/nie powinny się szczepić - kobiety w ciazy, kobiety karmiace itd.
0
@Borneo
tylko lekarze po pierwsze już zaszczepieni więc ryzyka nie ma
próbować mogą - ale to jest już znaczące naruszenie prawa - mówimy o czymś że ktoś za coś płaci a nie może skorzystać
wyobrażasz sobie odszkodowania przy naruszeni takiego prawa?
już nie mówiąc o tym ze ludzie masowo mogliby przestać płacić składek - np. przedsiębiorcy
to co mówisz to science fiction, bo o ile np. stan wyjątkowy pozwala ograniczać pewne wolności obywateli, tak nic w prawie nie pozwala obywatelowi odebrać prawa do podstawowych dóbr gdy za to płaci
radzę nie powielać takich głupot bo inaczej tego nie nazwę a lekarz tak się wypowiadający powinien stanąć przed komisją etyczną
0
@Borneo
no wiadomo co zrobią- płacenie za leczenie jak sie pąłci skałdki w publicznej służbie zdrowia to jest po prostu bzdura i to wiadomo ze takei cos nie bedzie miało miejsca, ale samo pisanie takich rzeczy przez lekarza to jest po prostu żałosne
to może ja powienienm powiedzieć płąćmy po równo skałdki na NFZ?
z jakiej paki ja mam płacić bardzo dużo a ktoś tylko kilka stówek? za to samo leczenei za ta samo usługę?
0
@Borneo
jak nie ma nic do rzeczy
koleś gada kompletne rzeczy rodem z jakiegoś totalitaryzmu
rozumiem że narzekają, ale dla każdego prawie to trudna sytuacja
a skoro ktoś płaci na NFZ to ten lekarz gada takie brednie że aż głowa mała
1
@Barca1992
czyli na oko zalecają:) super:)
1
@Borneo
są przeciążeni ale kur.. dostająza to 200% pensji wieć już niech nie zgrywają uciemiężonych, takie wypowiedzi to nic innego niż przejaw ignorancji, totalitaryzmu
są też ludzie którzy nie zdążyli się zaszczepić i którzy się nie zaszczepią na razie bo nie jest to wskazane - kobiety w ciąży, kobiety karmiace itp.
to równie dobrze może niech osoby palące - potenjcalny rak płuc itp. placa za leczenie?
żenująca wypowiedź lekarza - takie coś powinno być karane - takie wypowiedzi
6
@Borneo
czyli głos debi.. innymi słowy
skoro ktoś płaci nie małe składki to ma prawo bezwzględne do leczenia czy się komuś to podoba czy nie
widzę niektórzy próbują się tu bawić w dyktatorów i wyrocznie
co za czasów doczekałem że człowiek człowiekowi takim wilkiem
niech każdy sobie wierzy s co chce, ale niech każdy o siebie dba wg własnego zdania, rozumu, a nie widzę jakieś pomysłu rodem z totalitaryzmu i decydowania kto może co robić
zamiast się wspierać to ludzie się sami wyniszczają nawzajem się obrażając, segregując
0
@Gwyn
a jest pewnie duzo mniejsza
0
@mokrychlopiec
serio aż takie akcje robią? ja ogólnie sam się waham co do szczepionki ale takie akcje to przegięcie
0
@mokrychlopiec
leć się, to w większości starsze osoby co ich telewizja przestraszyła powikłaniami
a ludobójstwem nazwałbym własnei loskdown który prowadzi do smeirci ludzi jak widać u nas w wiekszym stopniu niż covid
1
@tomek8756
to polec na wlasna reke
samolot poszukaj sam - ja np. leciałem LOT, hotel na booking.com (polecam hotel Cram), najlepiej ze snaidaniem
a reszte obiady, kolajce, zwiedzanei sam oganiesz - zrób sobie tylko plan co jakiego dnai chcesz zobaczyć- zobacz gdzie to jest i zaplanuj podróż
zobacz sobie mapę metra Barcelony - praktycznie wszędzie dojedziesz a potem troche przejdziesz z buta:)
2
@Janiama
specjalnie efektowny on nigdy nie był, ale efektywny już jak najbardziej
pamiętam jak wygrał LE dla Atletico gdzie był bohaterem finału:)
ale ma też małe rysy na karierze jak finał LM i zmarnowany karny
mimo wszystko w tym roku jestem z niego zadowolony na 4+ w skali szkolnej
za finał SPH - nie jego wina że przegrany, za Puchar Hiszpanii gdzie właściwie on nas poprowadził do tytułu, za kilka meczów w lidze mi.in. taki jak wczoraj
kiedy wystawiłbym mu piątkę? jak będzie miał ok. + 20-25 w kanadyjce w lidze i jak strzeli bramkę bramkę a najlepiej bramki z Atletico:)
0
@EleanoR
jestem jak najbardziej za większymi mandatami, ale za poważne przekorczenia, nie wiem jak to opisać ale chodzi mi o to że jak ktoś jednie np. w zabudowanym 70 a jest do 50 to nie nakładałbym jeszcze np. mandatu 1000 CZY 2000 PLN, ale za jechanei np 100 w zabudowanym przy 50, albo za wymijanie na przjesciu, niebezpieczna jazdę skrajnie nawet większe kary bym dawał
0
@mat32
to chyba słabą miał linię obrony bo z tego co wrzucają to większość przedsiębiorców co otworzyli wygrywa
1
@Jakchcesz
a pierdzielisz, Texas np. niedawno mieli 13% zaszczepionych tylko i też byli otwarci i też u nich były spadki
3
no i super:) na ten moemnt 3-4 w kazdym meczu wydaje się to min.
ale trzeba też głośno powiedzieć że na to zasłużyli i wreszcie mamy wartościowych wychowanków, bo przez pewien czas byli ale to nie było złote pokolenie
0
@Nano22 @Zoker
DZIĘKI ZA INFO:)
5
LIGA TURECKA
@Yosemite @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @pele1282 @Homeopata8989
5 kolejek do końca
1. Besiktas - 75 pkt.
2. Fenerbahce - 72 pkt.
tu też będzie ciekawa walka o mistrza, gdzie Besiktas ma jeszcze ciezki mecz z Galatasaray (3 w tabeli) ale Fenrrbahce też z alanayspor (5 mijsce) i Sivaspor (7 mmiejsce)
btw. kto swie czemu w lidze tureckiej w tym sezonie jest 21 zespołów?
2
LIGA PORTUGALSKA
@Yosemite @Kgorecki2500 @Homeopata8989 @Barca1992 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci i wszyscy
czy Sporting wg was utrzyma ta przewagę?
1. Sporting - 29 meczy - 73 pkt
2. Porto - 28 meczy -66 pkt - jeśli wygarja bedzie 69
sporting ostatnie 10 meczów - 6 zwyciestw 4 remisy
porto- 8 zwyciestw 2 remisy ( jak wygraja dziś to bedzie (9-1-0)
sporting ostatnie mecze z dołem tabeli, ale po pierwsze nie przekonuje bo jak wygrywa to góra 1-0, a gra jeszcze z Benfica + Boavista która jest zawsze groźna
porto też tylko 1 mecz z Benfica, reszta powinna być łatwa
wg mnie na koniec bedzie blisko miedzy tymi ekipami