0

@Borneo
tu akurat piszesz bzdury bo jak widać ludzie tego nie robią ludzie sami skoro ciagle rosnie nam populacja na swiecie globanie:) i to jest fakt

0

@Zip
i 2 mecze wiecej niż my:) czy tego już nie liczyc i 1 mecz wiecej niz lider tabeli

1

@Bykunn
typowe nie masz nic do powiedzenia konkretnego to piszesz brednie:)

ja się na szczepieniem będę zastanawiał, bo widzę że świat jest nienormalny i sami ludzie prowadza się w stronę Holocaustu - pomysły o ograniczeniu dostępności do kin, teatrów itp. pomysły i nawet jak sie zaszczepię to jest całkowicie przeciwny takim pomysłom

na razie mam plan aby zarejstrowac sie i spróbowac sie zapisac na jak najpóźniejszy termin - lipiec -sierpień

a jak usłyszałem od kolegi że jego ojciec 3 tygodnie po szczepionce jest pod respiratorem w ciężkim stanie to na prawdę już zaczynam powątpiewać w to wszystko
tak ale zaraz każdy powie przypadek bez zwiazku itp.
ten kolega powiedział mi że po tym się nie szczepi, a on chyba najlepiej wie jakiego zdrowia był jego ojciec

ja słuchałem już wielu lekarzy - profesorów którzy publicznie też mówili że ta reakcja na to wszystko jest wyolbrzymiona

0

@Rudi35
tak a potem program Pospieszalskiego skrytykują:)

1

@Bykunn
a robił ktoś statystyki co najczęściej powoduje zapaleniu płuc? trąbili ci w TV że tyle i tyle osób umarło z powodu wirusa x i zapalenia płuc?

rób jak chcesz, ja miałem to przez chwilę i nawet nie poczułem:) ale widziałem kiedyś twoje zdjęcie i nadwagę więc ci się nie dziwię możesz byc w grupie zagrożonej

najlepszy tekst brednie xD, polewka no tak bo prawdę powie ci tylko TV:)

NARKA

0

@FCB24
wg mnie są bez szans, fajnie się piszę ze maja i można się łudzić ale mistrzem nie będą

8

@Bykunn
ty też wyciągnij wnioski - korona wirusy są z nami od lat, ten jest groźny bo rowija się szybko miedzy ludźmi i dlatego dotyka dużej ilości osób,
ewentualna skala jest problemem, a nie sam wirus, króry nie jest szczególnei grożny
sam wirus nie jest aż tak groźny (śmiertelność naukowcy twierdza na poziomie 0,2-0,5%) ale jego skala już bardziej

to skoro przez tyle lat zyłeś z innymi koronawirusami i wirusami o podobnej śmiertelności tylko słabiej się rozprzestrzeniającymi miedzy ludzmi i zyjesz to czego masz się bać?

ludzie umierają na zapalenie płuc, niewydolność spowodowna przez tego kornoawirusa, tylko umierali tak od lat ale nikt nie robił badań i statystyk wcześniej jaki szczep wirusów powodował zapalnie płuc itp., bo nikogo to nie interesowało, człowiek umarł na zapalenie płuc i już

ja tam bede się zastanawiał nad szczepieniem, bo na razie do szczescia nie jest mi to potrzebne

a nie ufam już nikomu ani rządzącym, ani pseudo eskpertom w TV, zyję normlanie od dłuższego czasu, fryzjerka moja jest dla mnie otwarta, nakałdam maske tylko na wejsciu do pracy i w sklepie

0

@chavez
a jaka od lat jest pierwsza 3 w lidze hiszpańskiej?:) kto od lat jest mistrzem Niemiec albo Francji?

kiedy ostatni raz ktos inny niż juventus, inter, milan był mistrzem Włoch?

pierdzielicie o romantyzmie, a nie ma czegoś takiego jak romantyzm od lat te same zespoły są mistrzami swoich krajów w Anglii jedynym wyjątkiem był Leicester a takto też ciagle tylko City, United, Liverpool, Chelsea

odpowiedź jest prosta bo to najlepsze zespoły w tych ligach, czy taka odpowiedź ci wystarczy

a taka formuła dawała by również szanse takiemu Leicester jakby był odpowiednio dobry

widzę burzycie się bo to jest moden i medialne, UEFA powiedziała kilka pustych słów i frazesów a lud to łynkął

jakbyś przeanalizował jakie kluby są najlepsze w tych ligach i Europie to byś nie pytał o to

0

SUPERLIGA

szkoda pomysłu bo ogólnie był bardzo dobry, ale angielscy deb..jak zwykle stcgórzyli i łyknęli propagandę o niszczeniu romantyzmu futbolu - dlatego życzę im aby w LM poodpadali już w półfinałach

co do samego skałdu ja dałbym 12 stałych zespołów + 8 na podstawie wyników
12 zespołów: Barcelona, Atletico, Real, Juventus, Milan, Inter, Chelsea, city, united, Liverpool, Batern, PSG
7 zespolów: 5 zespół z ligi angielskiej, 4 zespoł ligi hiszpańskiej i włoskiej, wicemistrz Niemiec i Francji, mistrz Holandii i Portugalii

a o pozostałe 1 miejsce mistrzowie tych słabszych lig

2 grupy po 10 zespołów, 1-2 miejsce 1/4, 3-6 play-off o ćwiercfinał

a na końcu FINAL FOUR w jednym miescie


przecież to byłoby coś pieknego i święto futbolu:)


1

@arasz1819
coś ty się tego FFP uczepił a jakie sensowne zdanie usłyszałeś od UEFA kiedykolwiek o FFP - np. czemu CIty nie dostało kary a Milan tak

przez tych tchórzy z ligi angielskiej i głupich Angoli bo kibbice angielscy do inteligentnych nie należą nadal piłka klubowa będzie w tym bagnie, może za 5-10 lat niektórzy zmadrzeją i dojrzeją do takich rogrywek

0

@Nano22
dobrze pamietam że ty w Holandii mieszkasz?

0

@Transu96
nie możesz sobie znaleźć normalnego fryzjera co jest otwarty?

1

nie lubię RAPU ale kawałek super


1

@norbi77
każdy ma swoje zdanie i opinie, sorki ale ja nie będe kibicował szczurom

0

@jeyx77x
tylko na ten moment nie ma tam takiego potencjału, bidny kraj, małe stadiony, słaba infrastuktura

a co do reszty tak jak mówisz ewentualnie te 5 państw, holandia w latach 90 własnei była taka liga, ale u nich problem tez ze mało obywateli

0

@Ghotti
też byłem za, i to nie jest tak że napoli, sevilla itp zniknąłby z wielkiego futbolu

jeśli nie SL marzy mi się reforma CL i większa elitarność, ale to też nie realne, zmiast tego ma być 36 zespołów i jakieś chore zasady awansu

0

@batoosz
czemu nei wiel wnoszaca? wlasnie bardzo duza zmiana

grupy np.
A: barcelona, city, juve, rb lipsk, PSG, Porto, chelsea, Zenit
B: real, united, inter, bayern, monaco, ajax, atletico, szachtar

z grupy do final four tylko zwyciezcy grup, zespoły z miejsc 2-3 walka w play -off o final four

przecież to byłaby kosa na całego

0

@messiandiniesta
może racja, to mogłoby być 10 dla top5, 2 dla 6-7 z rankingu
2 miejsca - zespoły z 3 miejsce z TOP5, vicemistrzowie z lig 6-8 z rankingu
2 miejsca - mistrzowie z pozostałych lig

mogłoby wtedy to wygladac tak
FC Barcelona ,Real, City, United, Inter, Milan, Bayern, rb Lipsk, PSG, Monaco
Ajax, Porto

2 miejsca walka - Atletico, chelsea, Juve, BVB, Lyon, psv, benfica, cska moskwa
2 miejsca (drabinka mistrzów) - zenit, galatasray, szachtar, salzburg itd.

skoro SL już zawieszony pomysł to takie coś podniosłoby emocje i wiecej kasy byłoby z TV

0

@pele1282

aż dziwna ta przewaga bo na stronie albo za ludzie sie ukrywają ale dużo osób patrzac po komentarzach jest przeciw SL

1

LM - nowy format

Uczestnicy:
ja bym widział np 16 uczestników LM


mistrz i vicemistrz z 5 najlepszych lig (czyli 10 zespołów), 2 mistrzów z lig z miejsc 6-7 a pozostałe 4 miejsca - walka w play off mistrzów pozostałych krajów


Faza grupowa:
16 zespołów na 2 grupy po 8,

Awans do final four
- zwyciezcy grup do final-four (w jednym mieście, jedne mecz),
zespoły z miejsc 2-3 play off o final four (mecz+rewanz)



w grupie kazde miejsce wyżej to wiecej kasy o 10-15 mln EUR- tak żeby było o co grać do końca

a czemu FINAL FOUR

święto futbolu w jednym mieście - lepsze widowisko

mecze np w środę o 18:30 i 21:30 - aby nie było że jakiś zespół ma dzień dłużej odpoczynek

mecz o 3 miejsce - sobota
FINAŁ - niedziela

0

@Djzordon
ale o czym ty gadasz koleś UEFA to nie jest firma a kluby to nie pracownicy

jest takie coś jak prawo i UEFA nie może sobie od tak robić co chce, nie wszystko przynjamniej

0

@Janiama
ja wiem czy byłby emocje? co to za emocje jak miałbyś np. tylko FC Barcelona, Bayern, Inter, PSG, City i kilka dobry ale nie aż tak mocnych Ajax, Porto, Zenit a całą reszta nie wspomnę

do 1/4 ćwierćfinału emocje jak na grzybach bo chyba nie wierzysz w pojedynki Barcelona -legia czy Bayern -FC Kopenhaga przyniósłby jakieś nadzieje i niespodzianki

ja bym widział np 16 uczestników LM
mistrz i vicemistrz z 5 najlepszych lig, 2 mistrzów z lig z miejsc 6-7 a pozostałe 4 miejsca - walka w play off

16 zespołów na 2 grupy po 8, zwyciezcy grup do final-four (w jednym mieście, jedne mecz), zespoły z miejsc 2-3 play off o final four (mecz+rewanz)

w grupie kazde miejsce wyżej ot wiecej kasy o 10-15 mln EUR- tak żeby było o co grać do końca

0

@Djzordon
koleś ale jakim prawem mieli by ich wyrzucić?

0

@michal26
no i co z tego że się negatywnie wypowiadali? mam zmienić zdanie bo oni się tak wypowiadali? śmieszny jesteś

1

@Kondziubarca
chyba duma:) reszta to miękkie faje

0

@escarabajo
jak nie istnieje jak oficjalnie powstało

1

@MesQueUnClub96
moga zorganizować sobie turniej superligi przed sezonem a tchórze za ro zapłacą:) ja bym tak zrobił

1

@MesQueUnClub96
to możesz wątpić nikt ci tego nie broni, ale dużo źródeł podaje że były takie umowy
z biznesowego punktu widzenia to byłoby rozsądne i skuteczne na takich frajerów jak kluby angielskie

1

@Deviler
niekoniecznie, widziałem już wywiad z prawnikiem sportowym, i jest precedens że nie można komuś ograniczać udziału w zawodach X bo gra w zawodach Y


0

@Ingiel
generalnie współczesne społeczeństwo jako całość nie ma jaj i tak prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?