La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

3

Wyniki ankiety, pt. "Co sądzisz o Superlidze?":

Łącznie oddano 516 głosów.

Jestem za - 326 głosów - 63%

Jestem przeciw - 137 głosów - 27%

Nie mam zdania - 53 głosy - 10%

0

@pele1282

aż dziwna ta przewaga bo na stronie albo za ludzie sie ukrywają ale dużo osób patrzac po komentarzach jest przeciw SL

konto usunięte

5

@lucca87 bo większość nie będzie pisać co 10 minut że są przeciwko i wrzucać durnych avatarów nie dla SL czy coś innego ;) ja tam byłem za. Z chęcią bym pooglądał fajne meczyki co tydzień. Hatfuuuu na angoli.

0

@Ghotti
też byłem za, i to nie jest tak że napoli, sevilla itp zniknąłby z wielkiego futbolu

jeśli nie SL marzy mi się reforma CL i większa elitarność, ale to też nie realne, zmiast tego ma być 36 zespołów i jakieś chore zasady awansu

1

@lucca87
Są przeciw bo ludzie boją się mieć odmienne zdanie niż grupa.
To jest tzw. stado baranów, jeden robi coś, reszta to powtarza, ten kto coś robi inaczej wypada ze stada. Duża część osób, neguje SL, bo wie, że hejt jest modny i wiedzą, że dzięki temu dostaną lajki. Świat jest złożony z hipokrytów i z bandy debil*. Tacy są ludzie ;) Ja jestem " za " SL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?