0

@Yosemite
Ony wricili do czołówki. Ale do tego potrzeba wzmocnić kadrę

1

@Yosemite
już abstrahując od kiedy Atletico jest mistrzem Hiszpanii? jest jedynie obecnie liderem taebli, ale do mistrza daleka droga

z drugiej strony koleś z Twittera podał PSG, które nie jest pierwsze w tabeli ligi francuskiej

czemu nie podał Lille? podwójne standardy:)


0

podział pewnie jest 50%-50%, albo jak na tej stronie 60%-40% za, ale przecież zwolennicy nie wyjdą na ulicę protestować jak przeciwnicy tego pomysłu

a szkoda bo ogólnie pomysł dobry

0

@puyol_presidend5
i najczęściej tzw. bieda wypas czyli 10+ letni SUV lub terenowy

0

@tobiasson92
wiesz co takie coś jest niewykonalne

rodzice z dziećmi na wakacje, kobiety w ciązy, kobiety karmaice itd.

78

no i super

Angole płacić:)

0

@tobiasson92
no to jest pojeb
i kobiety w ciąży i matki karmiące

a tak na prawdę nikt bo to byłoby już grubo nielegalne

3

jeszcze 7 finałów, oby wszystkie zwycięskie i wygrywamy Ligę Hiszpańska:)

1

@tobiasson92
serio aż tyle mamy Hitlerowców w Polsce?

wstyd dla tego kraju

9

LIGA WŁOSKA

@Yosemite @Barca1992 @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Nano22 @Ojciec5tkidzieci @pele1282 i pozostali

6 kolejek do końca

2. Milan - 66
3. Atalanta - 65
4. Juve -65
5. Napoli - 63
6, Lazio - 58 (i mecz zaległy)

Będzie ciekawa walka o LM i o wicemistrza bo Inter wg mnie już poza zasięgiem (76 pkt)

ja chciałbym 2. Napoli 3. Milan 4. Atalanta i juve poza LM

a wy jak obstawiacie?

1

@koziar
są 2 pkt za Juve i 3 za Milan:)

na dobra sprawę zostało 6 kolejek - będzie ciekawie

0

@FCBparasiempre
super masz te artykuły

aż sprawdziłem jak to wyglądało i do półfinału szliśmy jak burza
1 runda: VOEST Linz 5-0 w dwumeczu dla nas
2 runda: Feyenoord 3-0
1/4: Åtvidabergs FF (Szwecja) 5-0
i dopiero w tym półfinale gorsi o jedna bramke

0

NAPOLI

czy wg was to też mają bardzo mocną kadrę obecnie?
obrona manolas-koulibaly

w pomocy fabian, Zieliński , bakayoko, lobotka (pytanie czemu on tak mało gra w tym sezonie)

a ataku/skrzydła - insigne, lozano, mertens, politano, osimhen

mają na prawdę fajny zespoł, może bez takiej jednej gwiazdy jak kiedyś cavani, ale akcent rozkłada sie na kilku piłkarzy

2

@Yosemite
piękny strzał:) i piękny zwód zielińskiego

tak patrę na kadrę Napoli i wg mnie mają najmocniejszą kadrę od lat, a mimo to są niżej w tabeli niż za swoich najlepszych lat - ale szansa na 2 miesjce jest bo to tylko 3 pkt straty do Milan- ależ tam będzie walka do końca

0

@robert os
sporo, skad masz te dane?

1

@Yosemite
15/16 - 30 meczów - 9 goli 12 asyst (2500 minut)

16/17 - 17 - 2 gole 6 asyst (ca. 1500 minut)

aż dziwne że nie grał nigdy w wielkim klubie, OM jest wielkim klubem ale obecnie/ostatnie lata średnim raczej

koleś technikę ma nieziemską:)

3

@Barca1992
czytam takie coś i po prostu nie wytrzymuje, hitlerowiec się znalazł

nigdy więcej takich ludzi

pozdro

3

@Barca1992 @JANEK777 @wroclawianin89

ja może się zaszczepie nie wiem ciagle sie waham, ale nawet jak się zaczępię jestem preciwko takiem zachowaniom jak naziści podczas WWII

jak trzeba być pojeb...żeby takie coś popierać i jeszcze mówić o innych faszyści - po prostu ten koleś to bezmózg

jak tak beda chcieli zrobic w polsce pierwszy wychodze na ulice ziomkami z dzieciństwa walczyć o społeczństwo

4

@nitey
ty koleś leczysz to jakoś? przebadali cie w dzieciństwie dobrze?

może jeszcze niech gwiazdy na ramieniu noszą

co za pojebani ludzie, do czego ten świat zmierza

1

@barcelonaLM
nie lubię Realu ale kur..co to ma być w 100% w tej sprawie za Realem

jakby ich wyrzucili to przestaję oglądać LM, czegoś takiego po prostu nie toleruje

a ogólnie to mogą im naskoczyć za takie coś i o kruczkach prawnych pomarzyć:)

0

@Ojciec5tkidzieci
tak z innej beczki kogo ty masz na avatarze:)?

1

@fcbarcafan19
radykalnych? napisałem ci że jeden z nich jest epidemiologiem a drugi pracuje w szpitalu zakaźnym
uwaga jeden z nich był kiedyś wiceministrem zdrowia
bo ktoś ma inne zdanie i jest radykalny?

koleś przecież mówimy tu też o badanich co pokazują ze maseczki zasadniczo niewiele dają - z tym też polemizujesz?

te badania są radykalne bo są przeciw temu co obowiązuje? - kur... no ja wymiękłem z tobą

serio spoko idź dalej słuchaj horbana i Niedzielskiego (ekonomistę - który jest na pewno najlepszym lekarzem)

nie pozdrawiam

5

@DLFCB
no to ja chyba muszę się udac:)

0

@prodigy
skala oczywiście mniejsza jest po szczepieniach

ale aby to porównać dobrze byłoby mieć dane faktyczne albo nawet przybliżone

i nie do końca się zgodzę że daje to obraz jak na przykład utniesz o połowę zbiór osób bezobjawowych, albo i wiecej

były już jakieś analizy na populacjach aby określić śmiertelność i jest ona dużo niższa niż te 2%

wieć jakbyś na przykład porównał np. 0,5% do 0,0006% to już inaczej też wygląda niż 2,35%

jak dla mnie tu i tu małe ryzyko, choć przy COVID to nie pamietam dokałdnego szacunku wiec musiałbym poszukać tych badań


0

@prodigy
pytanie tylko czy wierzysz ze tylko 2,73m osób się zaraziło:)

0

@fcbarcafan19
no i tu wychodzi jaki jeteś ograniczony

epidemiologa - Hałat, doktora Martyke co pracuje w szpitalu zakaźnym

ale rozumiem mówią oni nie wygodne fakty i mają inne narrację wiec są wg ciebie słabymi lekarzami:-p

nie ma co dyskutować z takimi jak ty

nara

0

@fcbarcafan19
widzę że już ci nie pasuje jak jakiś profesor mówi niezgodnie z twoją ideologią:)
mój lekarz i moi specjaliści są mądrzejsi niż twoi - skadź to znam
spoko rozumiem jak ktoś nie ma argumentów to wyzywa się:)
oglądaj i słuchaj czego chcesz mam to w nosie

jak ci się podoba segregacja ludzi jak podczas WWII to spoko, doczepmy może jeszcze tym ludziom gwiazdy czym to się różni:)

a już najśmieszniejszy pomysł zaszczepieni tak, ale ozdrowieńcy nie:) zważywszy że nie wiadomo na jak długo szczepionki sa skuteczne:-p

2

@fcbarcafan19
a ty mylisz pojęcia - zaszczepiony nie oznacza zdrowy i na odwrót:)
od segregacji się zaczęło

0

@fcbarcafan19
ja widziałem w pismach taką

zmeinia tyle że skoro od lat miałes kontakt z różnymi podobnymi i się nie bałes i nie panikowałeś to nie rozumiem czemu teraz panikujesz

sorki ja to miałem i praktycznie nie zauważyłem:)

1

@Borneo
a mnie kompletnie nie przekonuje, jest chciwy
jak ktoś ma kasę to jedyne na czym mu zależy to władza, a najłatwiej się ludźmi zarządza przez strach

ale spoko każdy ma inne zdanie, mojego nie zmienisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?