0

@Encore
nie wiem co ty rozumiesz przez ostatnie lata? bo dla mnie to nie rok, 2 a kilka lat a fakt jest taki ze w tym okresie CR7 co by nie mówić był zaraz po Messim najlepszym piłkarzem świata i ciągle pokazuje klasę, Neymar zreszta też

1

@Katalonbar
a co to jest oczekiwane punkty?

12

NEYMAR

widzę dużo tu śmieszków, ale gdzie byli nasi piłkarze wczoraj? na kanapie przed TV

neymar to wciąż piłkarz klasy światowej wg mnie top 3 ostatnich lat za Messi i CR7 i mimo wszystko grał ostatnio w finale i półfinale LM

nie wygrał bo wygrywa zespół, City może nie grało wczoraj zachwycająco ale grali świetnie jako zespół i świetnie w obronie na niewiele pozwalając Paryżanom

Pep zbudował wreszcie zespół z City nawet bez klasycznej 9 i tego nam potrzeba aby za rok wygrać LM - zespołu

my ten zespół budujemy i na pewno potrzebne są wzmocnienia bo szeroka kadra to podstawa a Neymar uważam mimo wszystko by nam się przydał na pewno bardziej niż coutinho i niestety dembele

pozostałe wzmocnienia jak Garcia, Depay, Emerson i LO to też mus, bo kadra musi być szeroka i wyrównana aby powalczyć na wszystkich frontach

i mi oprócz Neymar marzy się jeszcze jeden crack - tym razem na ŚO - np. de Ligt, bo Pique chyba czekają już permanentne problemy ze zdrowiem

0

@IronSanHybrid
dlatego w Polsce powinna być możliwość odstrzeliwania kogoś na własnym podwórku:)

1

@amanter
dokładnie tak jak napisał @Ronaldinho10VB niżej

z zenitem już niewygodnie grało nam się w grupie, bodajże 1-1 było, zresztą zauważyłem że oni mieli takie zespoły z którym im nie szło - to samo przecietne fransuckie ASVEL Lyon - daleko w tabeli a 2 porazki

też obstawiam że Milan przejdą, a finał to już może być arcyciekawy z kimkolwiek by nie był:)

0

@Persyfl
tak a ty jesteś pewnie ten najmądrzejszy, malutki człowiek jesteś żegnam

0

@Damiano27psk
Beda grali 3-4-2-1 jak już grali w tym sezonie:)

4

FC BARCELONA- koszykówka
No i mamy final four po świetnym 5 meczu:)
W Niemczech zagramy z Olympiakos Milano i widzę duże szanse na final bo ostatnio gra się nam z nimi dobrze.
Turniej finałowy pod koniec maja na arenie Lanxess Niemcy.
Oby się udalo:)

1

@Persyfl
Ale koles jestes płytki. Każdy ma swoje zdaniena ten temat a ty nic nie potrafisz tylko obrażać.

1

@PatrychoO
to ładnie podstarzana:) fajna

1

@PatrychoO
ciekawy old school, ciekawe z którego roku?

1

@LuisSalvano
emerson wg mnie powinien być nietykalny, jak chca grać 3-5-2, 3-4-2-1 to emerson musi byc z destem na wahadle, bo s.roberto się tam nie nadaje

dembele o ile długo byłem jego zwolennikiem tak neymar jest po prostu duzo lepszym piłkarzem i bym w takie coś wszedł
a z checią pozbyłbym się również coutinho
atak w 3-4-2-1 - brzmi fantastycznie

griezmann( fati)
neymar(depay) - messi (depay,griezmann) - w nawiasie kombinacje ustawień przy rotacjach

0

@Pilka_jest_okragla
jestem podobnego zdania, szczególnie że w ataku mogą grać messi-neymar a przed nimi griezmann, a na zmainei moze być właśnie depay, fati

1

coś przeczuwam jakąś wymianę w lato dembele/coutinho - neymar

jak to będzie wyglądało nie wiem ale jakoś zapowiada mi się na taki ruch

4

@Pawel13sz
czyję jakąś wymianę dembele/coutinho- neymar

0

@4drian0
to mam już własną rekalmę na la rambli:)

4

LIGA ROSYJSKA

może mało popularna ale wciąć silna liga, mistrzem jest już Zenit:)

ale trzeba podkreslić że zespół ten ma bardzo ciekawy atak

Dzyuba - Azmoun

którzy łącznie strzelili 35 bramek w lidze rosyjskiej
rozkłada się to odpowiednio 16 g 6 a (Dzyba) - 19g 2a (Azmoun)

Zenit ma całkiem ciekawy skład i może namieszać w następnym roku w LM - 1/8 wydaje się realnym celem

1

@sedziaoxford
ależ ty głupoty piszesz

0

@mekston
czy ja wiem? 52 pkt betis za nimi 51, a jak przegrają w LE to nie maja pucharów za rok

1

LIGA HISZPAŃSKA

walka zacieśniła się do 3 zespołów wydaje się, najbliższy weekend będzie decydujący, bo może zmienić diametralnie układ sił w tabeli
musimy wygrać:) i w to wierzę:)

na ten moment najtrudniejsze mecze zostały Realowi - Sevilla (h), granada (a), bilbao (a), villarreal (h)

atletico z trudnych ma potem tylko sociedad

choć wiadomo wykoleić się można na każdym

7

LIGA FRANCUSKA

@Yosemite @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Nano22 @pele1282 @VamosRakieta

to co zostało w walce o tytuł Lille i PSG - 3 mecze do końca, 1 pkt różnicy, nie ma miejsca na błędy

5

FC Barcelona - futsal

no to pierwsze europejskie trofeum w plecy, szkoda, ale tak jak myślałem nie byli faworytami a stawka była wyrównana, zreszta Sporting to zespoł który w lidze portugalskiej jak dotad ma bilans 27-3-0, a w półfinale odprawił Inter Movistar 5-2

no cóż dziś mecz o final four koszykarzy

najwieksze szanse ciagle daje piłkarzom ręcznym

1

@Bogan
czemu? wg mnie nie masz racji, my wygramy z atletico, oni z realem i są bardzo blisko miejsca na podium
mysle ze miejsce w pierwszej 3 to ich realny cel i marzenie

0

@AmigoBlancos
To napisz w których meczach mielibyśmy więcej punktów o sobienie przypominam. W tym sezoniebroni średnio i to fakt. Za to wam courtois ratuje często tyle i stąd ciągle jesteście w walce o tytuł.
Taka drobna różnica.

1

Niepopularna opinia ale ostatnio ter Steven nic nie daje od siebie. Nic extra. Np porównując zcliessenem który potrzymywal wczoraj Valencię przy nadzieje.
Noc cóż Niemiec wg mnie bez formy

0

Po 4kolejne zwyciestwa:) wtedy mistrzostwo bedzie mozliwe:)

3

Fc Barcelona - futsal

Dzis wielki final LM w futsalu.
Barcelona po pokonaniu Kairat Alamaty 3-2 w półfinale zmierzy się w finale ze Sporting Lizbona.
Będzie to eiec pojedynek 2 ostatnich
Mistrzow w Europie.
Pojedynek o godz 20 w chorwackim Zadarze.
Dotychczas 2 razy graly ze sobą te zespoły i 2 razy Góra była Barcelona ale bo to kilka lat temu.
Vamos po pierwszy puchar sekcji sportowych LM w tym sezonie :)

1

@cupone
Ci ty pierdzielisz. Po Atletico sa 3 mecze w każdym z nich Real może stracić punkty

1

Komentarz usunięty

0

przy nich Sasin to normalnie skąpiec jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?