1

@masq
tak z 22 walizkami:)?

jak ktoś jest bogaty to lecąc na wakacje wystarczy mu jedna walizka a nawet karta kredytowa, co potrzebne kupi na miejscu:)

0

@MarcelNJ11
dokładnie

wiesz ja nawet nie wyamagam koniecznei tego ale trzeba po sobie zostawic dobre wrazenie a 7 pkt w tych meczach to był obowiązek - zakałdajac po remisie z atletico wygrane dzis bylibysmy ciagel w grze a jakby sie nei udało to przynajmniej zespoł wlaczyłby do końca i dawał nadziej na kolejny sezon - sadze ze piłkarzom tez byłoby lepiej po takiej końcówce niż po tym co jest teraz

0

@Simusamu10
a minusów nie wypisaleś?
1. Euro wpadki 3-0 i 4-1 u siebie?
2. słabe mecze z czołówką w la lidze (5 na 18 pkt z TOP 4) - brak pomysłu na grę w większości meczy
3. ciagle granie 12-13 zawodnikami, puig, firpo, trincao nie wykorzystywani
4. frajerstwo na ostatniej prostej w lidze i to uwgaa z levante, celta, granada - w tych meczach 1 na 9 pkt - żałosny wynik
5. bardzo słaba gra obronna - czesto prawie co strzał to bramka, skoro Ter stegen gral z kontuzją i widać było jakie tego efekty to wina trenera ze na to pozwalał
6, czeste slabe zmiany - wide s.roebto w meczu z levante bodajze
7. psychika - jednak trener chyab nei do końca dotarł do piłkarzy bo nie widac abysmy grali na noże w tych ostatnich meczach w lidze

0

@mekston
zobaczymy jak to wyjdzie

ja wreszcie widze u nich jakiś potencjał

bo obrona wydaje sie solidna

wreszcie klasowi gracze w pomocy a atak na papierze jak zwykle mocny

1

FC BARCELONA
ostatnie 3 mecze 1 PKT na 9

nie można było chociaż przyzwoicie zdobyć 6-7 pkt. o ileż inaczej by to wyglądało

0

@mekston
nie powiedziałbym że zdecydowanie

nawet na ostatnim CA widać było że takiej różnicy miedzy nimi nie ma
wg mnie Brazylia i Argentyna to główni faworyci
choć też uważam że
1. Brazylia
2. Argentyna
jeśli chodzi o faworytów ale nie widzę już tak dużej róznicy między nimi

0

@JimMorrisonFCB
taglafico i romero na pewno są w TOP 20 na swoich pozycjach

l.martinez tez niezły grajek

tragedii nie ma to pewne

0

@taris @JimMorrisonFCB
obrona serio
romero co w Barcelonie byłby najlepszym obrońcą:) solidni lisandro martinez i taglafico?

serio to słaba obrona?

foyth sie zagdza ale reszta solidna- przynajmniej pierwszy skład

4

ARGENTYNA

mówcie co chcecie ale skałd argentyn na papierze ywglada dobrze

Marchesin
Foyth - Romero (pezzella) - l.martinez (otamendi) - Taglafico (acuna)

de paul - paredes

di maria - messi - ocampos (a.gomez)

latauro martinez (aguero)

1

@DaPidejpi
DOKŁADNIE O TYM MÓWIĘ

można było przegrać mistrza, mieć nawet 1-2 wpadki

kurde ale my notorycznei na finiszu sie zesralismy

granada, atletico, levante, celta

w najgorszych snach nie przyszło mi do głowy że az tak czesto pogubia punkty

zero charakteru, zero gry dla kibica

kolejny raz czuje jakby mi ktos naplul w twarz

0

@Transu96
problem ze zespół nie umiał bronić

0

@Tasde
ale z jakiego punktu wyciagnał Liverpool, 6 miejsce w lidze przcietniak europejski

a był 2 razy w finale LM, jedno mistrzostwo przegrał stosunkiem 97 do 96 punktów - rzeczywiście, my nawet do 80 nie dobijemy

5

@Janiama
tylko nikt tu nie obrża Koemana, większosc po prostu już nie chce go jako trenera i tyle

a to prowadzenie i przegrywanei ostatnio czesto sie zdarzało - granada, levante, celta

nie wiem z czego to wynika ale albo on nie potrafi dotrzec do zespołu albo cos tu nie gra bo takei mecze jak z levante czy celta to sa mecze gdzie my musimy je wygrywac na tym etapei sezonu

ateltico wczoraj przegrywało ale gryzłao trawe i wygrało

to samo real - masa kontuzje a graja i walcza

poza tym pracuje tu już rok czasu a my tracimy bramki hurtem - 3 levante,2 celta, 2 granada - kurde to dużo czasu na wypracowanie schematów

osobiście go lubie, i cenię jako pilkarza, ale wg mnie cos tu nie gra bo znów w każdym meczu boje sie o wynik a mówimy o barcelonie ja nie kibicuje celcie itp.

jak zostanie bede go wspierał i kibicował bo dał szanse młodym co zaprocentuje, ale wierze ze z tej kadry i zespołu mozna wyciagnać więcej

0

@Don Lucas
nie ale serio wierzymy że nowy trener moze zdobyć wiecej punktów w lidze, wygrać mistrza i nauczyć po roku czasu zespół bronić

kilka zmian w kadrze tez oczywiste potrzebne bedzie

0

@Qlewer
nie najłatwiej ale w obrazie gry barcelony niewiele sie zmieniło, nie widać znaczacego postepu

no nie musi wszystkiego wygrywać ale z levante i celta jednak oczekuje wygranych na samym finiszu rozgrywek - ty nie?

myślę że tak że inny trener mógłby wyciągnąć więcej z tej kadry, obrona w ostatnich meczach jest żenująco słaba - to co pracują już cały rok i nie potrafi ich nauczyć bronić?

Zidane ma ciagle kontuzje w obronie a jakoś potrafi zespół ułożyć

nie najłatwiej ale wg mnie z Koemanem nie czeka nas nic lepszego, wiec wole sobie oszczędzić kolejnego przeciętnego sezonu

0

@Qlewer
braki w kadrze? ty tak serio na levante na celte to za słaba kadra?

atletico może mieć 86 a real 84 wiec jakim rzutem? i to jest ta różnica real gra do końca, walczy a u nas wyglądają jakby im nie zależało, cały rok minął a obrona jak była słaba tak dalej jest sitem

jest różnica nie zdobyć mistrza jak się ma 80 kilka punktów i przeciwnik był po porstu lepszy i dobry, a my przegyrwamy mistrza majac bilans punktowy na poziomie Sevilli z ateltico i real które wcale rewelacyjnie nie grają

a i Realu też podobno szykuje sie zmiana trenera

czy Real albo atletico przegrali u sibie w LM 3-0 i 4-1??
i to 3-0 ze słabym juve

owszem Koeman ma swoje zasługi, ale mężczyzn sie poznaje po tym jak kończą a jego zespół kończy słabo

ja mam nadziej na nowego trenera w pełni nowego zarzadu i wtedy rozliczanie wszystkich

a koemanowi ładnie podziękować bo wprowadził młodzież i zdobył PK i tyle

1

@mkord
to było po pucharze króla

0

@Qlewer
te zespoły jednak te 80 kilka punktów zdobyły w sezonie:)
wiec jest różnica

4

@Zoker
allegri to akurat dobry trener czy by tu pasował nie wiem, valverde tez dziwne ze nic nie trenuje, bosz pewnei za chwile cos znajdzie

1

@Qlewer
no wiesz oczekiwanie to było chociaż te 80 kilka punktów w lidze:)

i nie przegrywanie w LM 3-0 i 4-1

0

@paweldunajecfcb
jeśli dobrze patrzyłem to to że dodatkow obciąży się ludzi zaradnych, dobrze zarabiających ale nie milionerów co tego nie odczują

jakim prawem takie osoby mają cierpieć? to co równamy do dołu - bawimy się w komunizm

1

@Yosemite
ależ go pieknie zrobił:)

1

@Ojciec5tkidzieci
super sięto czyta, wreszcie jakiś porządny napastnik w OM:)

ale aby coś tego było i tak potrzeba wzmocnień:) oby OM wróciło na szczyt

0

@koksik2700
no niestety chyba tak trzeba bedzie zrobic, Real tez ma problemy ale ma ambicje do końca widac

0

@Rudi35
u mnie natmiast nie ma 76 pkt - najmniej od 13 lat no sorry, ogladajac jego barceloen ciagle nie mam pewnosci czy wygra z takimi tuzami jak granada, celta itp. dla mnie to stanowczo za mało

0

@Yosemite
w 100% się zgadzam, do tego uważam że dobry trener szybko potrafi nastawić zespoł - Flick, Tuchel itp.

myślę że jakbyśmy wygrali te 3 ostatnei mecze to nikt by nie myślał tu o zwolneniu jego

ale takie wyniki + brak wygranej z atletico pokazuje ze jednak jest coś tu nie ok

są potrzebne wzmocnienia bez dwóch zdań - LO, PO, ŚO, ŚP I napastnik czyl iw każdej formacji

ale nawet dla tego aby całkowicie uwolnić się od poprzedniego zarządu i ich decyzji ja jestem za nowym trenerem

pod koniec sezonu mówiłem sobie jak wygra puchar i z atletico to jestem za nim, potem po ateltico mówię sobie trudno ale niech wygra 3 ostatnei mecze ( uwaga łatwe mecze) to fajnei jakby został, ale wiadąc ze coś nie zagrało niestety

0

@Rudi35
sądze ze jakby druzyny w meczach z levante, celta i eibar zdobyla 9 pkt i nie zdobyla mistrza kazdy byłby aby został Koeman

ale jak widac nie potrafił on dotrzec do zespołu w tak waznym momencie

miał dobry moment i tyle, na taki klub to za mało

2

trener powinien być nawet po to zwolniony aby całkowiecie odciac pepowinę od poprzedniego zarządu

niech to bedzie nowy trener za którego w pełni odpowiedzialny jest ten zarzad, niech dostanie w lato transfery jakie chce i wtedy mozemy miec nadzieje i faktycznie oczekiwać czegoś

jesli ktoś mówi ze ammy słabą kadrę na takie tuzy jak celta, levante czy granada - to niech zobaczy ze te 3 zespoły zarabiaja łącznie mniej niż nasza kadra!!!

ludzie bez przesady

0

@Janiama
no spoko, jasne ze też wina piłkarzy ale kurde my tracimy punkty z levante i celta u siebie!!!

Maciej my mamy najmniej punktów w lidze od sezonu 2007/2008, ja iwem ze to po czesci wina pilkarzy i z czescia trzeba sie pozegnac ale trener też musi od pilakrzy wymagać walki o tytuł do samego końca, patrz na real i zidana, ciagle kontuzje a oni walczą

ja jestem za innym trenerem ale jakims uznanym, zrobic mu faktycznie te transfery i oczyścic kadre i dac 2 sezony szansy, niech to już bedzie człowiek laporty aby wszystko całkowicie byla odcieta pepowina od poprzedniego zarzadu

2

KOEMAN OUT

dzięki za wprowadzeni młodych i puchar ale

mamy najmniej punktów od sezonu 2007/2008!!!
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/platzierungen/verein/131

zajmiemy 3 miejsce w lidze po raz pierwszy od sezonu 2007/2008

w ostatnich 3 meczach z mega potęgami jak levante, celta,eibar mozemy max ugrac 4 pkt!!! przecież to żenujące, gdzie wola walki, gdzie granie dla kibiców, no serio, to ma znaczenie bo można przegrać mistrza ale trzeba walczyć, Real jakoś potrafi walczyć do końca a jak widać może zdarzyć się wszystko ateltico do 80 wczoraj nie miało 1 miejsca

jasne potrzebne są wzmocnienia ale to mimo wszystko ciągle jest kadra na walkę o mistrza do samego końca a nie wystawienie białej chorągiewki


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?