0

@Pressinho
ale to tytuł dla najlepszego piłkarza roku, nie najbardziej utytułowanego

0

@mekston
kevin może duzo zyskać właśnie LM + dobry występem na Euro, zobaczymy

ogólnie w tym roku jest to wyrównane i nie ma jednego faworyta

1

@Danchos
też jestem ciekaw:) te skarby kibica to zawsze była fajna gratka:)

0

@FC1899Barca
tak 3 razy dostac wpierdziel i do widzenia:-p

a tak na serio to nam ciężko będzie o 2 miejsce w tej grupie

0

@wyjasniecie
ale ich tu zjechał, masakra, to był mecz ligowy czy pucharowy z jakimś słabiakiem?

0

@mekston
a messi nie zdobył króla strzelców? i pucharów tak samo jak CR7?

liczby w tym roku ma bardzo dobre, jesli wygra Copa America i utrzyma forme na jesień a Barcelona bedzie grala dobrze w lidze i LM sądzę że również powinein być w gronie faworytów

1

@amanter
oj nie romero do pierwszego składu, di maria również

0

@Pressinho
smieszne ze wymieniasz kante i benzeme co moga nic nie wygrac w tym sezonie - żadnego trofeum:) przed messim:)

0

@jeyx77x
to zależy co dla kogo to dobry pieniadz, bo wg mnie lichy pieniądz:)

0

@Encore
dokładnie mc kanzie, arthur, rabiot, bentacour - szału to nie robi - bardzo słaby srodek pola

a robote u nich ostatnio robi chiesa

0

@bartekvisca
i tak i nie
depay na skrzydle sobie poradzi

fati/depay - depay/aguero - messi/collado

a ostatnie 6 miejsce w ataku w zależności od tego co bedzie z griezmann/dembele

1

@TylkoBarca7273
czemu emerson iaraujo juz mamy, gaya to wydatek 20 mln, trzeba tylko kase na pau

1

@Jakchcesz
ale oczywiscie ze wyglada patrz n ilośc minut

można zagarac nawet 12 meczów i 5 minut w kazdym, czy to znaczy wtedy tez ze duzo grałes?

0

@masq
Myślałem ze 60, 80 to dużo ale jak będą chcieli to go za tyle kupią
Kasa juz jest:)

1

@mindbender84
Lewy serio komuś słonko przygrzalo

0

@michaleu
Może ciebie nie obchodzi niedzielny kibicu

0

@Janiama
Maciej ale patrz tez na jakosc tych piłkarzy. Rownie dobrze można wystawić tam 25 latka z polskiej ligi i to nie znaczy ze ma się optymalny skład bo wiek odpowiada.
Atletico ma za słaby skład aby zdominować lige hiszpańska z całym szacunkiem.
Zarówno Real jak i Barca beda za rok mocniejsi, Atletico watpie
Ja obstawiam że nie powochaja mistrza teraz przez kilka lat.
Pozdro:)

1

@AmigoBlancos
Jakby to wyglądało zrobili to inni nawet kilka razy w lepszej lidze:)
To nie przypadkowa pomylka

0

@masq
Ma klazule:) czytałem o tych liderach obrony a czy i kogo kupia to spekulacja

1

@Janiama
No jak dla mnie Emerson, gaya, depay i np. De liga to pierwszy sklad i byłoby wzmocnienie duże zespołu.

Co do Garcia się zgadzam uzupełnienie.
Aguro ma przyjść na zmiennika i to wiadomo od dawna. Na pewno lepszy rezerwowy niż Dunczyk.

A depay ma przyjść pisal o tym Romano i schira dla mnie to wiarygodniejsze źródło niż MD.

Kolejny sezon bedzie lepszy jestem o tym przekonany:)

0

@neeed
Obrona i zmiany w ataku. Może nie starczyć kasy na wzmocnienie pomocy. A jeśli mieliby wrócić do 4-3-3 moglby zostać na tej samej pozycji co pedri. Ten sezon w ogóle odpada od oceny bo kontuzje.

2

Garcia, Emerson, aguero i depay

Ale zaraz po nich powinien być zaklepany gaya, SO lider jak de liga, kaounde, pau Torres

Coutinho chyba przy brakach w pomocy bym zostawił a griezmann i dembele opchnal za dobrego skrzydłowego albo 9 w zależności gdzie depay ma grać

0

@FCBparasiempre
Kubala to prawdziwy cules:) niby trafił tu przypadkiem ale potem pokochał to miasto i klub. W jakiejś książce czytałem że bardzo udzielał się później w klubie byłych graczy Fc Barcelony:)
Nie kojarzę innego pomnika.
U mnie Ajax byl pierwsza miłością w polce potem przyszła Barcelona:)
Mam nadzieje ze wrócą lepsze czasy dla naszego klubu bo tak grac jakiś dzis im nie przystaje. Tak jakby nie mieli ambicji.
Pozdro

1

Zmiany trenera, chcemy zmiany trenera

2

@Pawlak1992
Gramy kur...z Eibar a my celnego strzału nie oddalismy
Edit
1 celny strzal:)
W strzałach 11:1 i to Eibar oddal 11 strzałów.
Żenada.

18

Jak tam zwolennicy koemana?
Co za słaba kadra na Eibar?
Żałosna gra.
Koeman out.

1

@Bobo25
Niby tak ale w Hiszpanii w związku z civid miga im obniżyć zarobki z tego co kojarzę.
Za to co pokazują ostatnio to powinni grac za darmo

0

@messi564
u mnie wychodzi podobie 580 za stan dewloperski za 190, bez zródła ciepła + fotowoltnaiki to osobno

0

@Ghotti
napisał: "ja dostałem właśnie wycenę od firmy która robi domy pod klucz z materiałami które im zleciłem (blachodachówka, cegła)."

zrozumiałem dom pod klucz:)
a dom pod klucz to nie SSO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?