1

@fart
z Milanem w tym roku grało nam sie dobrze, w fazie grupowej 2 wygrane wiec mam nadziej ze to powtórza
a ewentualny final to juz bedzie cieżki mecz:) ale najpeirw trzeba przejsc Milan

1

@fart
jak obstawiasz rozstrzygnięcia?

0

@Bagsik88
no nie nie masz racji, zawsze patrzysz na trofea, za 2 miejsce w lidze czy 1/4 LM nie masz żadnych pucharów

za kilka lat nikt nie pamieta czy byles 2 czy 3 w lidzem, czy odpadłes w 1/4 czy 1/8 liczy sie to ile i jakie trofea zdobyłeś

tak wiec Koeman > Setien i to dużo przed nim

0

@equwesta
potwirdził fabrizo romano czyli na 99% oficjalki zaraz beda

0

@Koriolan
4 graczy już raczej podpsianych, czy ja wiem czy bedzie trudno

to raczej UEFA dużo ma do stracenia bo LM bez Real i Barcelony czy Juve to nie LM, straci to smak, oglądalność, renomę

0

@RobiS @Bagsik88
no ja nie wiem gdzie gorszy? przy czym uwaga jednak wygrał 1 trofeum

poza tym no przegrał 3:0 i 4:1 ale tez wygrał2:0 z Juve i jednak 8:2 to niecodzienny wynik a 3:0 sie czasami zdarza

1

@Bagsik88
nie no sorry, Koeman wygrał PK, nie dostał 8-2, wiec wg mnie ma lepsze wyniki

Holendra nie bronię, chciałbym nowego trenera ale jak zostanie to tez nie bede płakał:)

0

@Encore
a rulli miał 1 interwencje:) wielkiej róznicy nie widze, ale mi sie mimo wszystko przyjemnie ogladało mecz

0

@kaamil1910
wg mnie tak, fajny zespoł, ładnei grajacy dla oka

1

@NaFazieHitman
za ten wstyd co zaprezentowal to sam powinei nplacic 4 mln EUR klubowi

0

@Encore
bronienie sie ale w strzałach było niemal identycznie 12-14? w celnych 1-2
serio? United miało czesciej piłkę ale nie potrafiło nic z tym zrobic, jedynym pomysłem był bieg i bezsensowan wrzutak w pole karne - ale piłka angielska z lat 90-tych
a techniką użytkowa Villarreal przechytrzył United, dobrze wygladali w tym aspekcie i fajnie wychodzili z opresji

0

@Janiama
nie wiem ile dostana wijnaldum strzelam ze 5 - roczne zarobki, depay pewnei tez roczne zarobki - a watpie aby inkasowal u nas 15 mln rocznie, wg mnie moze dostanei 10

zreszta jakby nie patrzec są to nieduże kwoty - w końcu jak sa kupowani z klubu to tez płaci sie im czesto za podpis- duzo mneisjza kase ale jednak

nawet jesi depay miałby przejsc za 15 mln podpisu to ja to kupuje - nie duzy koszt jak a taka jakosc

poza tym jakie on ma propozyje - juve? serio, co ledwo awansowali do LM, a tuataj ma mozliwosc gry z Messim i mimo wszysto wg mnie lepsze perspektywy

0

@Janiama
ale na pewno nie 30 mln, pewnie po 5 mln to i tak tanio jak na ta jakosc

1

wielkie brawa dla Villarreal, szkoda ze tak często wczoraj próbowali za szybko rozegrac piłkę, bo muszę przyznać że mi zaimponowali techniką uzytkowa, umiejstenoscia wychodzenia spod pressingu momentami

dziwi mnie poglad niektórych że United ich zdominował, jedyne co United robiło to szybkość na skrzydle i wrzutki na afere

nie był to wielki mecz, mało sytuacji bramkowych ale karne wynagrodziły

super że wygrał zespół lepszy:)

1

@Yosemite
finansowo Anglia odjechała zdecydowanie, ale już piłkarsko takiej dominacji nie ma, owszem mamy angielski finał LM, ale rok temu angielskich zespołów nie było ani w finale LE ani LM

mimo wszystko teraz angielskie kluby są najlepsze, ale licze ze hiszpańska piłka znów powróci jak Barcelona i Real beda silniejsze, bo Atletico to nie ta półka, a jak widać po Villarreal w Hiszpanii potrafia grac w piłkę i sadze znów Hiszpanie dojda do głosu

pozostałe druzyny ciezko mi ocenic bo wg mnie alaves, levante itp. zespoły od jakis brighton, crystal palace itp. jeden pies wg mnie

0

@Barca_Big_Moment
Co do ze trzeba kogoś takiego jak de ligt czyli lidera obrony się zgadzam:) do tego jak mówisz gaya i Emerson

Liczę na sprzedaż pijanic, neto, braithwaite, s. Roberto, umititi, lenglet, firpo i coutinho

Z 2: griezmann, dembele chyba lepiej jakby odszedł Griezmann bo ciężko widze go w ataku

Fati/dembele- depay/aguro- messi/collado

Przydałby się ofensywny pomocnik

Jeśli by wrocili do 4-3-3, to mamy
Wijnaldum/busi
De jong/moriba - pedri/? Puig?

No cóż pracowite lato ale jestem pozytywnie nastawiony

0

@Barca_Big_Moment
Oby te 4 transfery szybko zaklepać a potem lidera obrony i LO kupić
Oraz rozpocząć sprzedaz

0

@Pilka_jest_okragla
w sumie 10 straconych punktów, to samo można powiedziec o meczu z levante i celta na ostatniej prostej

0

@Rewolucja123
czyli co nie ma rożnicy:) czy 4-3-3 czy 3-5-2:)

1

@Barca_Big_Moment
dzięki wielkie i super że to robisz:)
gratki

0

@Pressinho
takie spojrzenie chyba tylko ty masz, nikt nie patrzy na ratio tylko na liczby, inaczej można byłoby sie bawić równei dobrze w wagi spotkań lig itp. bo chyba nie chcesz powiedziec ze bramka w Niemczech jest tak samo wazna jak w Hiszpanii

nieważne ale spoko patrz jak chcesz

na ten moment w kanadyjce Messi jest najlepszy


1

LECHIA GDAŃSK

o co chodzi im kibicom o co się unosili? co ich obchodzą kibice United

Przecież tamci jak i cały piłkarski świat nawet nie wie że jest taki klub jak Lechia
bo piłkarsko nic nie znaczą w Europie - zresztą jak wszystkie kluby w Polsce

0

@Colon
nowy sezon, orietujesz sie czy bedzie na netflix?

0

@lukaszmatusiewicz @Messibestplayerintheworld
przy czy są pogłoski że ten adli może trafi do Barcelony

0

@Pressinho
generalnie dlatego że nikt nie patrzy na ratio

wszyscy patrza ile ktoś strzelił bramek i miał asyst i tyle:) takie statystyki sa najbardziej pwoszechne
nie mówiac o tym ze ktos moze zagrac jeden mecz miec 3 gole i 2 asysty

ratio mu wyjdzie 5, potem zagra 2 mecz i bedzie mial 1 asyste a potem kontuzje
i co ma byc w danym roku uwazany za najlepszego bo ma ratio 6/2=3 no chyba sobie jaja robisz

5

wy tak serio? może poczekajmy do końca okna transferowego
młodych już mamy: dest, aruajo, mingueza, de jong, pedri, moriba, dembele, fati

przyda się też doświadczenie jak: wijnadlum (30), aguero (32), depay (27)

na pewno przybedzie kilku młodych jeszcze: garcia, emerson, LO, ŚO
ważne aby pomału pozbywać sie tez tych niepotrzebnych ale na to potrzeba czasu - neto, fernandes, pijanic, braithwaite, s. roberto, umititi, coutinho i pewnei jeszcze kilku innych w zależności od stanu kadry i ceny

wszyscy nei odejda ale kilku z takiej grupy na pewno

0

@Lucassito
koleś le skoncz narzekać jak kobieta w ciazy

depay (27)
aguero (32)
wijnaldum (30)
al maja tez przyjsc
garcia (21?)
gaya( 25?)
de ligt (22?)

a większość staruszków co wymieniłeś ma odejść

2

@JarekS
też uwazam ze to bardzo dobra decyzja
młodość jest - de jong, pedri, moriba + nico
i doświadczenie - busi, wijnaldum

teraz tylko zaklpeac kolejnych darmowych aguero, depay i wzmocnic ta nieszczesna obrone

0

@Pressinho
koleś a od kiedy to w klasyfikacji patrzy sie na ratio?

w klasyfikacji kanadyjskiej masz prosty przelicznik gole + asysty i w tej klasyfikacji Messi jest najlepszy w 2021 roku - proste

widzę jesteś fanboyem Lewego ale odpuść bo nie masz racji

0

@Pressinho
nie prawda
nagroda jest za rok a nie sezon:) i w tej klasyfikacji prowadzi Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?