lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart
z Milanem w tym roku grało nam sie dobrze, w fazie grupowej 2 wygrane wiec mam nadziej ze to powtórza
a ewentualny final to juz bedzie cieżki mecz:) ale najpeirw trzeba przejsc Milan
1
@fart
jak obstawiasz rozstrzygnięcia?
0
@Bagsik88
no nie nie masz racji, zawsze patrzysz na trofea, za 2 miejsce w lidze czy 1/4 LM nie masz żadnych pucharów
za kilka lat nikt nie pamieta czy byles 2 czy 3 w lidzem, czy odpadłes w 1/4 czy 1/8 liczy sie to ile i jakie trofea zdobyłeś
tak wiec Koeman > Setien i to dużo przed nim
0
@equwesta
potwirdził fabrizo romano czyli na 99% oficjalki zaraz beda
0
@Koriolan
4 graczy już raczej podpsianych, czy ja wiem czy bedzie trudno
to raczej UEFA dużo ma do stracenia bo LM bez Real i Barcelony czy Juve to nie LM, straci to smak, oglądalność, renomę
0
@RobiS @Bagsik88
no ja nie wiem gdzie gorszy? przy czym uwaga jednak wygrał 1 trofeum
poza tym no przegrał 3:0 i 4:1 ale tez wygrał2:0 z Juve i jednak 8:2 to niecodzienny wynik a 3:0 sie czasami zdarza
1
@Bagsik88
nie no sorry, Koeman wygrał PK, nie dostał 8-2, wiec wg mnie ma lepsze wyniki
Holendra nie bronię, chciałbym nowego trenera ale jak zostanie to tez nie bede płakał:)
0
@Encore
a rulli miał 1 interwencje:) wielkiej róznicy nie widze, ale mi sie mimo wszystko przyjemnie ogladało mecz
0
@kaamil1910
wg mnie tak, fajny zespoł, ładnei grajacy dla oka
1
@NaFazieHitman
za ten wstyd co zaprezentowal to sam powinei nplacic 4 mln EUR klubowi
0
@Encore
bronienie sie ale w strzałach było niemal identycznie 12-14? w celnych 1-2
serio? United miało czesciej piłkę ale nie potrafiło nic z tym zrobic, jedynym pomysłem był bieg i bezsensowan wrzutak w pole karne - ale piłka angielska z lat 90-tych
a techniką użytkowa Villarreal przechytrzył United, dobrze wygladali w tym aspekcie i fajnie wychodzili z opresji
0
@Janiama
nie wiem ile dostana wijnaldum strzelam ze 5 - roczne zarobki, depay pewnei tez roczne zarobki - a watpie aby inkasowal u nas 15 mln rocznie, wg mnie moze dostanei 10
zreszta jakby nie patrzec są to nieduże kwoty - w końcu jak sa kupowani z klubu to tez płaci sie im czesto za podpis- duzo mneisjza kase ale jednak
nawet jesi depay miałby przejsc za 15 mln podpisu to ja to kupuje - nie duzy koszt jak a taka jakosc
poza tym jakie on ma propozyje - juve? serio, co ledwo awansowali do LM, a tuataj ma mozliwosc gry z Messim i mimo wszysto wg mnie lepsze perspektywy
0
@Janiama
ale na pewno nie 30 mln, pewnie po 5 mln to i tak tanio jak na ta jakosc
1
wielkie brawa dla Villarreal, szkoda ze tak często wczoraj próbowali za szybko rozegrac piłkę, bo muszę przyznać że mi zaimponowali techniką uzytkowa, umiejstenoscia wychodzenia spod pressingu momentami
dziwi mnie poglad niektórych że United ich zdominował, jedyne co United robiło to szybkość na skrzydle i wrzutki na afere
nie był to wielki mecz, mało sytuacji bramkowych ale karne wynagrodziły
super że wygrał zespół lepszy:)
1
@Yosemite
finansowo Anglia odjechała zdecydowanie, ale już piłkarsko takiej dominacji nie ma, owszem mamy angielski finał LM, ale rok temu angielskich zespołów nie było ani w finale LE ani LM
mimo wszystko teraz angielskie kluby są najlepsze, ale licze ze hiszpańska piłka znów powróci jak Barcelona i Real beda silniejsze, bo Atletico to nie ta półka, a jak widać po Villarreal w Hiszpanii potrafia grac w piłkę i sadze znów Hiszpanie dojda do głosu
pozostałe druzyny ciezko mi ocenic bo wg mnie alaves, levante itp. zespoły od jakis brighton, crystal palace itp. jeden pies wg mnie
0
@Barca_Big_Moment
Co do ze trzeba kogoś takiego jak de ligt czyli lidera obrony się zgadzam:) do tego jak mówisz gaya i Emerson
Liczę na sprzedaż pijanic, neto, braithwaite, s. Roberto, umititi, lenglet, firpo i coutinho
Z 2: griezmann, dembele chyba lepiej jakby odszedł Griezmann bo ciężko widze go w ataku
Fati/dembele- depay/aguro- messi/collado
Przydałby się ofensywny pomocnik
Jeśli by wrocili do 4-3-3, to mamy
Wijnaldum/busi
De jong/moriba - pedri/? Puig?
No cóż pracowite lato ale jestem pozytywnie nastawiony
0
@Barca_Big_Moment
Oby te 4 transfery szybko zaklepać a potem lidera obrony i LO kupić
Oraz rozpocząć sprzedaz
0
@Pilka_jest_okragla
w sumie 10 straconych punktów, to samo można powiedziec o meczu z levante i celta na ostatniej prostej
0
@Rewolucja123
czyli co nie ma rożnicy:) czy 4-3-3 czy 3-5-2:)
1
@Barca_Big_Moment
dzięki wielkie i super że to robisz:)
gratki
0
@Pressinho
takie spojrzenie chyba tylko ty masz, nikt nie patrzy na ratio tylko na liczby, inaczej można byłoby sie bawić równei dobrze w wagi spotkań lig itp. bo chyba nie chcesz powiedziec ze bramka w Niemczech jest tak samo wazna jak w Hiszpanii
nieważne ale spoko patrz jak chcesz
na ten moment w kanadyjce Messi jest najlepszy
1
LECHIA GDAŃSK
o co chodzi im kibicom o co się unosili? co ich obchodzą kibice United
Przecież tamci jak i cały piłkarski świat nawet nie wie że jest taki klub jak Lechia
bo piłkarsko nic nie znaczą w Europie - zresztą jak wszystkie kluby w Polsce
0
@Colon
nowy sezon, orietujesz sie czy bedzie na netflix?
0
@lukaszmatusiewicz @Messibestplayerintheworld
przy czy są pogłoski że ten adli może trafi do Barcelony
0
@Pressinho
generalnie dlatego że nikt nie patrzy na ratio
wszyscy patrza ile ktoś strzelił bramek i miał asyst i tyle:) takie statystyki sa najbardziej pwoszechne
nie mówiac o tym ze ktos moze zagrac jeden mecz miec 3 gole i 2 asysty
ratio mu wyjdzie 5, potem zagra 2 mecz i bedzie mial 1 asyste a potem kontuzje
i co ma byc w danym roku uwazany za najlepszego bo ma ratio 6/2=3 no chyba sobie jaja robisz
5
wy tak serio? może poczekajmy do końca okna transferowego
młodych już mamy: dest, aruajo, mingueza, de jong, pedri, moriba, dembele, fati
przyda się też doświadczenie jak: wijnadlum (30), aguero (32), depay (27)
na pewno przybedzie kilku młodych jeszcze: garcia, emerson, LO, ŚO
ważne aby pomału pozbywać sie tez tych niepotrzebnych ale na to potrzeba czasu - neto, fernandes, pijanic, braithwaite, s. roberto, umititi, coutinho i pewnei jeszcze kilku innych w zależności od stanu kadry i ceny
wszyscy nei odejda ale kilku z takiej grupy na pewno
0
@Lucassito
koleś le skoncz narzekać jak kobieta w ciazy
depay (27)
aguero (32)
wijnaldum (30)
al maja tez przyjsc
garcia (21?)
gaya( 25?)
de ligt (22?)
a większość staruszków co wymieniłeś ma odejść
2
@JarekS
też uwazam ze to bardzo dobra decyzja
młodość jest - de jong, pedri, moriba + nico
i doświadczenie - busi, wijnaldum
teraz tylko zaklpeac kolejnych darmowych aguero, depay i wzmocnic ta nieszczesna obrone
0
@Pressinho
koleś a od kiedy to w klasyfikacji patrzy sie na ratio?
w klasyfikacji kanadyjskiej masz prosty przelicznik gole + asysty i w tej klasyfikacji Messi jest najlepszy w 2021 roku - proste
widzę jesteś fanboyem Lewego ale odpuść bo nie masz racji
0
@Pressinho
nie prawda
nagroda jest za rok a nie sezon:) i w tej klasyfikacji prowadzi Messi