1

@PatrykBarca @Yosemite
no rzeczywiście de vrij powinien być w TOP
ogólnie to chciałem powiedzieć że w każdej formacji mają jednak Holendrzy już dobrych albo bardzo dobrych piłkarzy

ta reprezentacja trochę odrodziła się z popiołów jak Włosi, i obie przeszły zmiany pokoleniowe

to że się muszą spotkac z kimś z TOPu to wiadomo ale wg mnie Holendrzy to już jest na pewno TOP 8 w Europie, i wcale chyba nie najsłabsi z tego Topu


Dumfries mnie też zaskoczył

a drabinka może im się ułożyć korzystanie, zobaczymy


9

HOLANDIA

@Yosemite @Janiama @Messibestplayerintheworld @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Bobo25 @Barca1992 @pele1282 @Ojciec5tkidzieci

ta reprezentacja ma wreszcie kilku piłkarzy:
z absolutnego Topu - de ligt, van dijk (wiem ze nie gra na EURO), de jong, wijnaldum, depay
+ kilku młodych (gravenberch, malen, timber, wijndal, gakpo + niepowołani boadu, stengs)
+ kilku solidnych (dumfries, wijndal, blind, de vrij, berghuis, klassen, jong, van de beek)

dla mnie jest to już znowu zespół TOP światowy, nie przekonuje mnie tylko trener, ale zobaczymy jak się to rozegra

mój finał marzeń Holandia - Włochy ciągle możliwy

0

@Bobo25
Bo miały być tylko europejskie:)

Choc ja chyba inny jestem bo i Brazylię i Argentyne lubie:)

4

wasze ulubione reprezentacje w Europie (pomijając reprezentację Polskę)?

@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Kgorecki2500 @VamosRakieta @pele1282 @Messibestplayerintheworld @Bobo25 i inni

u mnie:
1) Holandia (bo Ajax, i ogólnie od MŚ 1998, styl gry),
2) Włochy (tak ogólnie od EURO 2000),
3) Hiszpania (bo Barcelona, styl gry)

nie mam też nic do Francuzów, Czechów (mocno im kibicowałem w 1996), Chorwatów

1

@Stoiczkow
ja też kibicuje i lubię Holandię, ale bez przesady muszą wygrać pozostałe 2 mecze w grupie i tyle, porażka Ukrainy do szczęścia im nie potrzebna

0

@PeteR10
limit szczęścia? przecież my notorycznie popełniamy błędy w obronie, bo taki mamy zespół, a Słowacy po prostu grali konsekwentnie i tyle

my nie jesteśmy potęga piłkarską jak się tu wielu wydaje

1

@Janiama
3-0 dla Ukrainy

0

@Hasszz
to jak masz porównanie z sokowirówką to pewnie taki urok wyciskarek, tak zakładam

0

@Janiama
tak na prawdę na razie było uzupełnienie składu wg mnie i wzmocnienie ławki, no może Emerson ma szansę na wyjściową 11

a takie transfery jak Depay czy Bernardo Silva - to wreszcie byłoby wzmocnienie wyjściowej jedenastki, piłkarze ukształtowani, w najlepszym wieku piłkarskim i przede wszystkim dobrzy piłkarze

1

@Janiama
tak sie zastanwiam tylko bo pojawiły sie plotki, wydaje mi sie że mógłby spokojnie grać w pomocy a tam przydałoby nam się wzmocnienie

ja ogólnie czekam na 4 trasnfery - Depay, LO, ŚO i pomocnik
+ sprzedaż niepotrzebnych i kadra wygladałaby duzo lepiej niż zeszły rok

0

@Hasszz
nie wiem jak bardzo duże masz te kawałki/drobinki

ja mam sokowirówkę poprzedni model tego https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/sokowirowki/sokowirowka-philips-hr1922-20-avance?gclid=Cj0KCQjw5auGBhDEARIsAFyNm9FwWp0Wsg0BskMvQ-4rMabAbe6KVGdCQ0eLO0H3Ft-vLZHUpIQlSEsaAkGDEALw_wcB

i jest klarowne raczej wszystko, nic co zwróciłoby moją uwagę

ale może sokowirówki są dokładniejsze od wyciskarek

0

@Conradxc
założyłem ze ich nie będzie - sprzedaż wymiana zawodników, tak ciężko to skumać?

a kadra ma szanse na dużą realizację, ale widzę piecze cię tyłek

spinasz się jakbym ci coś zrobił, a to tylko teoria któa w niektórych miejscach się pomału realizuje

małej główce? nawet tego nie skomentuje bo dla mnie jesteś zwykłym troglodytom

żegnam

0

@MesQueUnClub96
no rzeczywiście jeden słaby mecz w reprezentacji na wielkim turnieju, raczej ze świecą szukać dobrych

0

@Litman
depay - juz przeszed praktycznie

laport + silva - w wymianie zawodników + ew. jakieś odpłaty itp.

jedynie trzeba było zapłacić za gaya/grimaldo - serio to problem?

0

@Conradxc
22 osoby, umiesz liczyc? czy już w szkole cie nie nauczyli?

4

przychodzi jeszcze Depay, Bernardo Silva, Laporta, grimaldo/gaya

czy wg Was taka kadra miałaby potencjał na LM?

@Yosemite @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Kgorecki2500 @Bobo25 @VamosRakieta @Messibestplayerintheworld @pele1282

np. 4-3-3, ale BARDZIEJ PYTANIE OGÓLEN JAKO KADRA

bamka: TER STEGEN/PENA

obrona: DEST/EMERSON- GARCIA/ARAUJO/LAPORTA/PIQUE- ALBA/ GRIMALDO lub GAYA

pomoc: DE JONG-PEDRI-BUSI- BERNARDO SILVA-MORIBA- PUIG

arak: MESSI-GRIEZMANN-DEPAY-FATI-AGUERO-TRINCAO


2

@doc
jak będzie mu się dobrze grało to dostanie więcej kasy i zostanie

nie ma co się zastanawiać co będzie chciał zrobić, równie dobrze 2 letni kontrakt moze byc zbawienny

wazne aby nas wzmocnil i tyle

3

@doc
bardziej to wyglada na to że za 2 lata bedzie chciał lepszy kontrakt jak sie sytuacja ustabilizuje

wg mnie ok, obie strony na tym zyskaja, jak bedzie dobry to zostanie z lepsz aksa, jak zawiedzie to zejdzie z pensji szybko

0

@hoeniker
Tak że przegramy tylko 3-1 albo coś takiego, ewentualnie 2-0, całe szczęście że nia mamy w grupie Włochów, Francuzów lub Belgów

0

@escarabajo
kadrowo Włosi są wśród tych najlepszych, co by nie mówić

1

@kaamil1910
WOW serio ma sie czym chwalic:-p

9

BERNANDO SILVA
@Yosemite @Kgorecki2500 @VamosRakieta @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @Barca1992 @Janiama

czy chcielibyście go w Barcelonie, jakby miał przyjść do pomocy?

De jong, pedri, busi, bernando silva, moriba, puig - wtedy potencjalnie byłoby 6 piłkarzy na 3 pozycje i może łatwiej byłoby rotować

0

@escarabajo
widziałem parę ich meczy, śledzę statystyki
obstawiałem że wygrają z nimi, ale też wydawało mi się że Turcy bede mocniejsi na tym turnieju

no mnie dziwi fakt że ktoś Włochów - chyba jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w historii, co ostatnio na prawde dobrze gra w piłke, ma piłkarzy topowych nie obstawiał w gronie faworytów

ja obstawiałem i obstawiam Włochów do końcowego zwycięstwa, choć wiem że będzie im ciężko bo po drodze potencjalnie w 1/4 równie silna Belgia a później ewentualnie równie silna Francja - równie dobrze mogą wiec zakończyć na 1/4

no cóż na drugiej stronie drabinki natomiast potencjalnie łatwiejsza trochę i taka Hiszpania, Holandia albo Portugalia może znaleźć się w finale

0

@escarabajo
serio chiellini, bonucci, chiesa - piłakrze Juve? no i co z tego że to 4 drużyna poprzediego sezonu Serie A? kazdemu zdarza sie gorszy sezon

jorginho- zwyciezca LM
Immobile- złoty but poprzedni sezon, veratti - PSG

widzę jedank mało interesujesz sie piłką skoro cie to zaskakuje, popatrz na statytyki tego zespołu odkad objął ich Mancini

0

@Maciasek
no nie lukaku, suarez itp. potrafia zrobic cos z niczego

1

@Kacper1432
że co lewy lepszy od lukaku i kane? chyba w twoich snach

2

@daniel32778
a kiedy on coś pokazał na wielkim turnieju reprezentacji - odpowiedź nigdy

strzelac to moze san marino, łotwa itp. w poważnej piłce już tak różowo nie jest

0

WŁOCHY

widzę że dużo osób zaczęło się zachwycać nimi dopiero teraz, spoko, oni graja super już od jakiegoś roku, ale żeby mówić że nie mają TOPowych piłakrzy? serio

chiellini, bonucci, barella, jorginho, veratti, immobile, insigne, donnaruma - to na prawde TOPowe nazwiska + kilku mniej znanych ale równei dobrych spinazolla, locatelli, berardi itd.

nie powinno chyba nikogo dziwić ze grają dobrze, ale drabinka wydaje sie cieżka - Belgia, Francja w tej części

0

@Admin030
serio bez żadnego gracza TOP 5 na swojej pozycji? gdzie w kadrze mają chiellini, bonucci, barella, veratti, donarumma? + kilku mega dobrych piłkarzy jak insigne, immobile (jednak w tamtym roku złoty but) itd.

0

@amanter
Ta. Na ten moment ma takie same szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?