0

@fart
zgadza sie ale chyba lepiej ich rozwijać w 2 lidze niż 3 hiszpańskiej
czy sergi bedzie lepszy nie wiem

ja jak mieli tu pomysly nad zatrudnieniem pimienty na trenera pierwszego zespołu nie byłem tym pomysłem zachwycony, no cóż czas pokaże:) pozdro

1

@fart
ja nie krytykuje pimienty ale jednak z najwyższym budżetem w lidze 2 raz z rzedu nie awansował do 2 ligi, trochę to słabe jednak

0

@Rust_Cohle
najmocniejszych reprezentacji wg mnie obecnie, kolejność wg mnie wg tego kto jest najlepszy
1. francja-włochy,
2. hiszpania-belgia,
3. portugalia-anglia,
4. niemcy-holandia

0

@Mroziu
piłka:) turcja - włochy zapowiada się mega ciekawie:)
faworyt EURO i potencjalny czarny koń
a siatka to tylko liga światowa, olympiada za chwile to i tak się człowiek naogląda

0

@amanter
bez przesady ciagle TOP 10 w Europie - choć pewnie bliżej 10 niż 1 miejsca

pora to poprawić

0

@gumaz
teoretycznie gramy z drużynami z którymi ostatnio dobrze nam idzie
oby głowa wytrzymała bo na papierze jesteśmy faworytami wyraźnymi:) co widac też u buków

0

już jutro FINAL FOUR LM w piłce ręcznej

FC Barcelona - Nantes
PSG - Aalborg

tu upatruje największe szanse na nasz tryumf:)
Vamos Barcelona:) po 10 tytuł LM w historii:)

1

@Janiama
Polska Słowacja 1-1
Polska Hiszpania 0-3
Polska Szwecja 1-1

0

@JoeBlack
z symulacji wyszło mi też Włochy

w półfinale Włochy- Francja a w drugim Hiszpania- Holandia,
Belgia odpada w ćwierćfinale właśnie z Włochami

0

@Grubson06
tylko jeśli przyjdzie depay/latauro do ataku w jego miejsce wiec albo kasa (na latauro) albo wymiana na de ligt (jesli depay)

1

@kamapl85
jaka sraczka? przecież pedri gra w reprezentacji dobrze, a Lewy gra w słabej reprezentacjii sam na wielkich turniejch tez gra przeciętnie

0

@Pilka_jest_okragla
zdecydowanie A, choć wg mnie moze to wygladać jeszcze inaczej

depay/fati- griezmann-messi

0

@Yosemite
a masz gdzieś klasyfikację? ciekaw jestem czy ktoś z grajacych piłakrzy jest blisko? albo jakie to są liczby?
pozdro

0

@JoeBlack
dla mnie to trochę jakby ktoś oczekiwał od sevilli 1/2 LM

przy dobrych wiatrach wykonalne, ale jest tyle mocnych ekip jak City, Chelsea, Liverpool, United, Real, Atletico, Barcelona, Juve, Inter, Bayern, BVB że w praktyce raczej niewykonalne

tak samo jest z naszą reprezentacją

0

@Kacper1432
turcja i szwajcaria sa bardzo solidne ostatnio, nie stawiałbym ich niżej niż danii

turniej zreszta troche zweryfikuje nasze spostrzeżenia:)

2

@JoeBlack
mam takie same zdanie, jak zajmiemy w grupie 3 miejsce pewnie trafimy na Belgię - wtedy pozamiatane mamy, jak drugi miejsce - są szanse na Chorwacje - przy dużym szczęściu wtedy byłby szanse na awans po zacietym boju ale wtedy w 1/4 czekałaby pewnie Francja - wiec znów pozamiatane

na moje oko 1/4 przy dużym szczęściu to max, a znajac życie będzie 1/8 po wpierdzielu od Hiszpanii i Belgii, remisie ze Szwecja i pokonaniu Słowaków

0

@korolocik
no nie szanse sa takie same matematycznie

0

@korolocik
czyli rozumiem że Chelsea teraz co roku będzie wygrywać LM:)

4

spoko jak ktoś nie chce grać w Barcelonie to nie musi, uważam ze taki pociag przyjeżdża tylko raz i albo się decydujesz albo nie i nie ma się co bawić w licytację pensji itp. trzeba się szanować

jakoś Garcia, Aguero czy Emerson potrafili się szybko zdecydować

skupić się teraz na sprzedażach + Gaya i jakaś wymiana na ŚO a z Depayem sie zobaczy jak to się zakończy

0

@Mow_mi_Douglas
każdy ma swój rozum i wybór:) o ile wybór city rozumiem ze względu na ligę to PSG mimo wszystko gra w mniej atrakcyjnej lidze niż hiszpańsdka, angielska czy włoska

pozdro

0

@Whudi
oki, tylko nie zapominaj Barcelona to wciąż Barcelona, i mamy wiecej zwyciestw w LM niż PSG i City razme wzięci, a piłkarze raczej marzą o grze w takich klubach jak Barcelona, Real, Juve czy United a nie PSG czy City

owszem może pójdą na kaśe niektórzy, ale długoterminowo większe szanse na sukces masz właśnie w takich klubach jak Barcelona , Real bo oni ciągle są na TOPie z małymi przerwami na zmiany pokoleniowe

0

@Mow_mi_Douglas
bez przesady to wciąż historia, piękne miasto i ciągle top 10-15 w Europie i dużo ciekawsza liga


0

@VamosBarca12
Pewnie jego jak i mnie śmieszy ze można więcej zarabiać tu w Polsce niz na obczyźnie:) tez to zauważam @Pawelec7 :)

1

@LS
nie wiem jak stary dom kupiłeś ale tak jest z rzeczami - wszystko się zużywa po pewnym czasie

2

@lucas/catalan
drugie zdjęcie:)

0

@stary_wyga
popieram bo to typowe myślenie ludzi, skoro inni tak robią to ja też
tzw. głupie zachowanie stadne

0

@macio_944
ale wtedy jest większy fun:) co prawda ludzie przez to mają mniej czasu

co prawda jesli ktoś to robi żeby mieć markowy samochód na pokaz, większy dom, wiekszy jacht itp. to rzeczywiscie nie koniecznie prowadzi to do szczęścia

ale jesli ktoś chce zarabaić wiecej do realizacji swoich marzeń i nie obchodzi go zdanie innych - zwiedzenia jakiegoś miejsca fajnego, kupno działki albo domu w jakimś fajnym miejscu, kupno jakiegoś auta z marzeń itp,. itd. to mogą dać one szczęście

0

@Yosemite
właśnie zastanawiałem sie na ilu skonczy:) messi pewnie 80-85 przebije, neymar tez do 90 dojdzie, lukaku wg mnie ma najwieksze szanse dobic do 100 gdbyby grał te 7 lat jeszcze

wynik CR7 niesamowity, Argentyna musi wiecej meczów towarzyskich zagrac z luxemburgami, Łotwami, lichensteinami itp.:)

2

@Aristocrate_7
fajnie byłoby zaklpeać depaya i gaya juz w tym tygodniu

1

@Janiama
albo beda grzać ławę - choć pewnie niektórych jak umititi to nie ruszy
trudno
pijanić ma ambicję i widac ze chce sie przenieść grać

koleś jest skandaliczny, klub wysyłał go na operację a ten sie leczył u szamana i teraz jest półzdrowy do gry, bez perspektyw aby być w pełni zdrów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?