5

to co finał Włochy - Holandia coraz bliżej:)

@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @Bobo25

0

@Rust_Cohle
na ten moment to Niemcy nie są mocniejsi nawet od Węgier a co dopiero Holandii:-p

1

@AntekGriezmann
Włochy Holandia Francja wg mnie spokojnie awansowuja

1

@Janiama
Polska Szwecja 1 - 1
Hiszpania Słowacja 20

0

@marcin62
tak, ale Hiszpanie mieli tego znacznie wiecej i to 100% - patrz karny, setka moraty itd.

0

@Kengo
równie optymistycznie, atak bardzo mocny, ale czekam na pomocnika ,LO i ŚO:)

0

@barcelonaLM
ja bym powiedział że pierwsza drabinka zdecydowanie mocniejsza w drugiej tylko Holandia i Niemcy się dobrze prezentują na EURO, reszta przeciętnie

a w pierwszej Belgia, Włochy i Francja - czyli jakby nie było 3 z 4 głównych faworytów

0

@Kurkmen
a co nas obchodzi że Szwedzi bede odpoczywać prowadzac do przerwy 3-0?:)

0

@DonMatteo901
Nie zagrają z Hiszpania

0

@sebasek99
a któż to kurde jest?

1

@kamilop
wiesz @Rewolucja123 jest naczelnym hejterem de jonga wiec i takie rzeczy od niego usłyszysz:)

0

@Rewolucja123
ogladam hiszpanie i nie widze tej przewagi rodriego w rozegraniu

0

@voetballer
wg mnie Holandia zagra z 3 zespołem z grupy D lub 3 zespołem grupy E - i tak widze na wszystkich rozpiskach

6

@Rewolucja123
serio thomas i rodri? przed de jongiem wg ciebie?

0

@Rewolucja123
jasne że byłby uznany, był poza polem karnym przed strzałem z karnego

0

@kamilop
top 5 wg mnie na ten moment:)

8

@DaPidejpi
ja pierdziele co za czasy że zdrowych ludzi się izoluje, nidgy nie zrozumiem tego idiotyzmu covidowego

1

@FCBparasiempre
no to nieźle nastrzelał nie wiedziałem nawet

a odszedł bo od nas go praktycznie wyrzucili z tego co kojarzę, miał chyba zrobić miejsce dla kogoś bez paszportu spoza Europy o ile dobrze pamiętam

0

@voetballer
gdzie tak wyczytales? bo na wszystkich symulacjach wychodzi mi Chorwacja

0

@Transu96
to jaką ty masz wadę i gdzie byleś w salonie?

1

@Transu96
nie wiem gdzie ty chodzisz do salonu? w wieksozsci sieciówek chyba za badnie jesli kupuije sie u nich okulary to koszt 1 PLN, już nie mówiac że fajne okulary z oprawkami i najlepszymi szkiełkami psokojnei można kupić do 700 PLN w vision express albo paris optique

chyba że zalezy ci na jakimś Hugo czy innym napisie na oprawce to może wyjsc drozej ale nie powinno wiecej niz 150-300 pln wiecej, ale wg mnie najlepiej patrz na to co ci dobrze lezy na twarzy a nie na napis:)
ja kupuję nową parę co 2 lata więc w miarę się orientuje

a i mam wadę 2i 2,25, soczewki mam zawsze najlepsze na rynku (ultra cienkie) a oprawki dobieram takie jak mi się podobają/dobrze leżą

0

@amanter
że co? że niby CR7 w Barcelonie?

0

@arasz1819
mi wystarczy że z Holandia wygladali dobrze, to samo z Czechami których rozgromili przed euro, czy z nami

na razie wyglądali bardzo dobrze a nie mieli kelnerów w grupie

nie da się tak ocenić bo jeszcze niedawno Niemcy dosatli w dupe od Hiszpanii 6-0, a na tym turnieju na razie prezentują sie lepiej niż Hiszpanie którzy są miałcy

1

@Yosemite
no ja ciagle licze na kolejne wzmocnienia tam - LO + ŚO

fajnei ze przyszli emerson i garcia ale to za mało

no i wg mnie pomocnik to też mus


a atak wydaje się że wreszcie jest gwarancja goli bo co by nie mówić Depay i zdrowy Fati dadza wiecej bramek niz duńczyk czy dembele

0

@arasz1819
pytam bo jednak bez problemu ograli solidne ekipy bez problemu jak Szwajcaria czy Walia w swojej grupie
a jesli mówimy ze moce są tylko Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Portugalia, Anglia i Hiszpania - to miedzy sobą na Euro jak na ten moment graja tylko w grupie F - reszta mierzy się z zespołami solidnymi powiedziałbym drugiej kategorii jak właśnie Szwajcaria, Ukraina ,Szwecja itd. albo przeciętnymi

0

@Ronnie1992
NAJSŁABSZEJ? serio? nie nie wydaje mi się abyśmy wygrali z Ukraińcami

7

FC Barcelona - atak przyszły sezon

co sadzicie o takim ustawieniu w 4-3-3 na przyszły sezon?
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @pele1282 @Bobo25

messi/trincao - griezmann/aguero - depay/fati

wg mnie bardzo dobry atak by był:)

czekam jeszcze na LO, pomocnik i ŚO

0

@Janiama
wydaje mi się że 40 -50 mln to uczciwa cena, można sie z niego smiać ale jakieś liczby ma i nie aż tak dużo gorsze niż wychwalani tu Gnarby czy Sane

mnie osobiście zawiódł w tym sezonie i wiecej daje griezmann ale w końcu musimy zaczac sie szanowac na rynku trasnferowym aby miec kase, uwazam ze 50 jako cena wyjsciowa brzmi oki

4

@adukla
wg mnie ewidentny faul odepchniecie w walce o pozycję, dzieki temu Lewy wygrał pozycję, faul bez dyskusji ąz dziwne że to pominięto

0

@arasz1819
Aktore to sa mocne ekipy jeszcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?