lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
to co finał Włochy - Holandia coraz bliżej:)
@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @Bobo25
0
@Rust_Cohle
na ten moment to Niemcy nie są mocniejsi nawet od Węgier a co dopiero Holandii:-p
1
@AntekGriezmann
Włochy Holandia Francja wg mnie spokojnie awansowuja
1
@Janiama
Polska Szwecja 1 - 1
Hiszpania Słowacja 20
0
@marcin62
tak, ale Hiszpanie mieli tego znacznie wiecej i to 100% - patrz karny, setka moraty itd.
0
@Kengo
równie optymistycznie, atak bardzo mocny, ale czekam na pomocnika ,LO i ŚO:)
0
@barcelonaLM
ja bym powiedział że pierwsza drabinka zdecydowanie mocniejsza w drugiej tylko Holandia i Niemcy się dobrze prezentują na EURO, reszta przeciętnie
a w pierwszej Belgia, Włochy i Francja - czyli jakby nie było 3 z 4 głównych faworytów
0
@Kurkmen
a co nas obchodzi że Szwedzi bede odpoczywać prowadzac do przerwy 3-0?:)
0
@DonMatteo901
Nie zagrają z Hiszpania
0
@sebasek99
a któż to kurde jest?
1
@kamilop
wiesz @Rewolucja123 jest naczelnym hejterem de jonga wiec i takie rzeczy od niego usłyszysz:)
0
@Rewolucja123
ogladam hiszpanie i nie widze tej przewagi rodriego w rozegraniu
0
@voetballer
wg mnie Holandia zagra z 3 zespołem z grupy D lub 3 zespołem grupy E - i tak widze na wszystkich rozpiskach
6
@Rewolucja123
serio thomas i rodri? przed de jongiem wg ciebie?
0
@Rewolucja123
jasne że byłby uznany, był poza polem karnym przed strzałem z karnego
0
@kamilop
top 5 wg mnie na ten moment:)
8
@DaPidejpi
ja pierdziele co za czasy że zdrowych ludzi się izoluje, nidgy nie zrozumiem tego idiotyzmu covidowego
1
@FCBparasiempre
no to nieźle nastrzelał nie wiedziałem nawet
a odszedł bo od nas go praktycznie wyrzucili z tego co kojarzę, miał chyba zrobić miejsce dla kogoś bez paszportu spoza Europy o ile dobrze pamiętam
0
@voetballer
gdzie tak wyczytales? bo na wszystkich symulacjach wychodzi mi Chorwacja
0
@Transu96
to jaką ty masz wadę i gdzie byleś w salonie?
1
@Transu96
nie wiem gdzie ty chodzisz do salonu? w wieksozsci sieciówek chyba za badnie jesli kupuije sie u nich okulary to koszt 1 PLN, już nie mówiac że fajne okulary z oprawkami i najlepszymi szkiełkami psokojnei można kupić do 700 PLN w vision express albo paris optique
chyba że zalezy ci na jakimś Hugo czy innym napisie na oprawce to może wyjsc drozej ale nie powinno wiecej niz 150-300 pln wiecej, ale wg mnie najlepiej patrz na to co ci dobrze lezy na twarzy a nie na napis:)
ja kupuję nową parę co 2 lata więc w miarę się orientuje
a i mam wadę 2i 2,25, soczewki mam zawsze najlepsze na rynku (ultra cienkie) a oprawki dobieram takie jak mi się podobają/dobrze leżą
0
@amanter
że co? że niby CR7 w Barcelonie?
0
@arasz1819
mi wystarczy że z Holandia wygladali dobrze, to samo z Czechami których rozgromili przed euro, czy z nami
na razie wyglądali bardzo dobrze a nie mieli kelnerów w grupie
nie da się tak ocenić bo jeszcze niedawno Niemcy dosatli w dupe od Hiszpanii 6-0, a na tym turnieju na razie prezentują sie lepiej niż Hiszpanie którzy są miałcy
1
@Yosemite
no ja ciagle licze na kolejne wzmocnienia tam - LO + ŚO
fajnei ze przyszli emerson i garcia ale to za mało
no i wg mnie pomocnik to też mus
a atak wydaje się że wreszcie jest gwarancja goli bo co by nie mówić Depay i zdrowy Fati dadza wiecej bramek niz duńczyk czy dembele
0
@arasz1819
pytam bo jednak bez problemu ograli solidne ekipy bez problemu jak Szwajcaria czy Walia w swojej grupie
a jesli mówimy ze moce są tylko Włochy, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Portugalia, Anglia i Hiszpania - to miedzy sobą na Euro jak na ten moment graja tylko w grupie F - reszta mierzy się z zespołami solidnymi powiedziałbym drugiej kategorii jak właśnie Szwajcaria, Ukraina ,Szwecja itd. albo przeciętnymi
0
@Ronnie1992
NAJSŁABSZEJ? serio? nie nie wydaje mi się abyśmy wygrali z Ukraińcami
7
FC Barcelona - atak przyszły sezon
co sadzicie o takim ustawieniu w 4-3-3 na przyszły sezon?
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @pele1282 @Bobo25
messi/trincao - griezmann/aguero - depay/fati
wg mnie bardzo dobry atak by był:)
czekam jeszcze na LO, pomocnik i ŚO
0
@Janiama
wydaje mi się że 40 -50 mln to uczciwa cena, można sie z niego smiać ale jakieś liczby ma i nie aż tak dużo gorsze niż wychwalani tu Gnarby czy Sane
mnie osobiście zawiódł w tym sezonie i wiecej daje griezmann ale w końcu musimy zaczac sie szanowac na rynku trasnferowym aby miec kase, uwazam ze 50 jako cena wyjsciowa brzmi oki
4
@adukla
wg mnie ewidentny faul odepchniecie w walce o pozycję, dzieki temu Lewy wygrał pozycję, faul bez dyskusji ąz dziwne że to pominięto
0
@arasz1819
Aktore to sa mocne ekipy jeszcze?