lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlicjaFCB
a widzieliście rynkowe wyceny obu piłkarzy?, tak dużo się nie różnią
5
czasami mam wrażenie że na tej stronie jest mnóstwo przygłupów
1) nie kumacie że City może nie chcieć kupic Griezmanna
2) nie kumacie że jakoś musza sie dogadać z Atletico i skoro Koeman chce Saul to jego wybór, w pomocy na ten moment mamy 3 pomocników + młodzików, na 3 pozycje to zdecydowanie za mało
3) są limity płacowe la liga i sądzę ze Laporta robi co w jego mocy aby zespół był jak najmocniejszy na przyszły sezon i już go wzmocnił
4) dzieki tej operacji mamy załatwiona pomoc: de jong, pedri, busi, saul + ew. moriba i nico
5) w ataku i tak zostaje nam depay który wg mnie 1:1 wkałdem bramek spokojnie zastapi francuza, doszedł aguero - na pewno lepszy niż duńczyk, wraca Fati - czyli atak teoretycznie tez mocniejszy niz sezon temu
0
@JimMorrisonFCB
antek ma 36 mln, takze zeszliszmy z kosztów o 24 mln
0
@norbi77
messi depay fati to wg ciebie słaby atak?
w obwodzie aguero i dembele?
serio?
0
@Encore
to mój drugi ulubiony klub i na pewno zamówię:)
1
potencjalna kadra na przyszły sezon jesli dojdzie do wymiany grizmann-saul
w nawiasie zmiennicy przy 4-3-3:
Ter stegen (Pena)
Emerson (Dest)- Pique (Garcia)- Araujo (Lenglet)- Alba (Balde/s.roberto)
busi (nico gonzalez)
de jong (saul, moriba) - pedri (saul, puig)
messi (demir) - depay (aguero) - fati (dembele)
wg mnie nie wygląda to źle, jest to na pewno zespół na mistrza, oczywiście wg mnie powinien przyjść jeszcze jakiś kozak na LO i ŚO do zaciętej rywalizacji o once da gala
0
@Mns21
jak kazdy co innego fabrizo romano napisał też że za chwile podpisza kontrakt
1
@Deviler
czy ja wiem? u nas griezmanna depay może jeden do jednego zastapic a wzmocnilismy się aguero, fati (powrót), garcia, emerson i do tego byłu jeszcze saul
1
@Janiama
jasne że lepiej, ale przy tych limitach płacowych lepiej zostać z Messim niż Griezmannem, a w Anglii nie wiadomo czy się chetni znajdą
a sądzę że Saul również wzmocnił by naszą pomoc, gdzie na razie jest 3 zawodników do gry, Moriba nie wiaodmo co z nim + wieczny talent Puig i młokos Nico
dla mnie taka wymiana jedynie z dopłata ze strony Atletico np. ca. 30 mln EUR - byłoby na Gaya
wg mnie spokojnie mamy szanse na mistrza w tym roku:)
0
@Yosemite
zdecydowanie największe wrażenie na mnie zrobił, chciałbym go w Barcelonie ale chyba nie ma u nas dla niego pozycji
1
@Bobo25
też uważam że piorytet to pomocnik + ŚO i wg mnie LO
obstawiam że Messiego la liga i tak pozwoli zakontrakować bo sama liga by na tym straciła kupe kasy a na to Tabas sobie nie pozwoli, jestem wiec o to spokojny że oni wszyscy beda zgłoszeni - zreszta już schodzimy z pensji
teraz wg mnie w kolejce powinni byc - duńczyk, pijanić, umititi, coutinho, lenglet i chyba griezmann bedzie musiał odejsc
0
@Encore
dembele - strzelał 3-6-8 bramek w lidze wiec 5 można spokojnie przyjąć - wiec coś tam daje od siebie, a go nie sprzedamy raczej teraz
0
@Barca1992
raczej go nie sprzedadzą?:) bądźmy realistami:)
0
@Encore
bo depay, fati czy demeble nie potrafi grac w piłkę? czytałeś założenia tego wątku? kontuzję bede i tego sie nie uniknie chodzi głównie o to aby nie było długich i ciężkich
6
Jak oceniacie taki atak Barcelony na przyszły sezon?
@Yosemite @Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @Barca1992 @Janiama , inni
Fati (Dembele) - Depay (Aguero) - Messi (Collado, Demir)
w nawiasie zmiennicy? przy założeniu że poza krótkimi kontuzjami nie byłoby większych przestojów, wg mnie wiadomo mogłoby być lepiej ale sądzę że nawet takie zestawienie zakładając powrót do formy Fatiego moze dać 60-70 bramek w samej lidze
wg mnie teraz mus to wzmocnienie pomocy i ŚO jeszcze, LO jak Gaya również bym nie pogardził
0
@Shroud
my musimy zejsc z pesnji aby messi grał i tyle
także nie histeryzuj już
dembele - 4 miesiące a nie pół roku - kolejne wyolbrzymienie z twojej strony
kończę bo nie ma z kim rozmawiać
0
@Shroud
a to nie mamy takich piłakrzy jak aguero, depay, fati i dembele?
to chyba oczywiste że messiego wymianiam bo po to ma odejsc griezmann
szkoda gadać
0
@Bykunn
Depay, Fati, Messi, Aguero, Dembele - to zdecydowanie są piłkarze na Barcelonę
nawet jak 2 będzie chwilowo kontuzjowanych to będzie grało 3, po to jest głębia składu
do tego młodzi Collado i Demir - właśnie na uzupełnie kadry w wypadku kontuzji
nie da się mieć na 3 pozycji 7 graczy z Topu
czy wolałbym kogoś jeszcze do ataku? pewnie za dembele kogoś tak albo klasyczna 9 albo skrzydłowego młodego w zależnosci jaką rolę bedzie pełnił Depay
kadra w ataku nie jest zła jak niektórzy tu malują:) pomoc trzeba wzmocnic zdecydowanie i ktoś do obrony by się jeszcze przydał
0
ale tu narzekają co niektórzy jak stare panny
jest Depay, Messi, Fati, Aguero, Dembele, Demir, Collado - więc aż tak źle w ataku nie ma a powiedziałbym że grających 3 pierwszych to może być ogień w ataku
na luzie dajcie działać zarządowi, tu chodzi tylko i wyłącznie nie o kasę a o limity płac wymyślone przez la ligę
przy takiej wymianie przynajmniej środek pola się wzmocni bo nie można ciągle grać busi-de jong-pedri w kazdym meczu
1
@KapiFCB
tu nawet nie chodzi o finanse a limity la ligi odnośnie płac
1
@Messiah10
a widzisz zajebista różnicę między Argentyną a Anglią?
Argentyna 2 x mistrz świata, 3x vicemistrz świata, 15 copa america
Anglia - 1 x mistrz swiata
to taka mała różnica poziomów:)
0
@SaulGoodman
belgowie łądniej grali? chyba śmieszny jesteś może jeszcze powiesz że w meczu z Włochami
2
@pt9
jaki faworyt Anglia, chyba wśród angielskich kibiców, przecież to ich największy sukces na euro w historii, heloł Anglia to potęga piłkarska ale tylko w teorii a nie w faktach
Maciej dobrze napisał że ci bardziej doswiadczeni docenili to co młodziaki chetnie by wyrzucili
35
zdrajca, co trzeba miec w głowie aby tak zrobic
0
@SaulGoodman
a nie? to kto wg ciebie najładniej grał? tylko Hiszpanie potrafili im zabrać piłkę, nawet Belgowie polegli
2
@Yosemite
też mnie dziwi że go nie wziął, belotti jest wg mnie średnim piłkarzem a Immobile słaby turniej choć w fazie grupowej nie było źle, ale im dalej w las tym gorzej
Chiesa bardzo mi imponuje, fajny zawodnik z niego
3
@Yosemite
mancini stworzył zespół:) ale maja tez bardzo dobrych piłkarzy jak bonucci, chiellini, spinazolla, veratti, jorginho, barella, insigne i chiesa + kilka dobrych:)
beda grożni na MŚ choć mi podobał sie rozwój na tym turnieju też Hiszpanów, którzy jako jedyni potrafili Włochom zabrać piłkę
piekny turniej i super ze Włosi wygrali:)
2
@Shroud
piękna polewka z Angoli:)
19
NAJLEPSZE REPREZENTACJE EUROPY PO TROFEACH W ME i MŚ
@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500 @Barca1992 @pele1282 @Bobo25 @FCBparasiempre
1. Niemcy - 7 tytułów (4 MŚ, 3 ME)
2. Włochy - 6 tytułów (4 MŚ, 2 ME)
3. Francja - 4 tytuły (2 MŚ, 2 ME)
4. Hiszpania - 4 tytuły (1 MS, 3 ME)
5. Anglia - 1 tytuł (MŚ)
6. Holandia - 1 tytuł ME
Portugalia - 1 tytuł ME
Czechy - 1 tytuł ME
Rosja - 1 tytuł ME
Dania - 1 tytuł ME
Grecja - 1 tytuł ME
Jak widać dumni Brytole nie wiele się różnią od Danii czy Czech a jak zwykle się wywyższają-:p
Stworzę w najbliższym czasie klasyfikacje patrzac też na 2 i 3 miejsca w tych turniejach bo np. Holandia tutaj dużo zyska bo zawsze byli blisko i jednak jest top historycznie mocna reprezentacja. Ale fakt że mega odstają te 4 pierwsze reprezentacje:)
Piękny weekend Argentyna i Włochy z pucharami:)
0
@Muszynianka
Włosi wygrali mistrza:) więc połowicznie trafiłem i dobrze przewidziałem, nie przewidziałem tylko ze Anglicy beda pchani do finału