lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96
ale co ty gadasz? Lewandowskim w ostatnich sezonach jest świetnym snajperem, ale Messi jest świetnym piłkarzem, najlepszym zdecydowanie, bez dwóch zdań
zreszta w tym sezonie już tak Lewy nie błyszczał, nastrzelał tylko w Bundeslidze, gdzie i Silva potrafi strzelać - o taka specyfika tej ligi
4
@MesQueUnClub96
poprzedni tak, obecny Messi zdecydowanie:) łącznie mimo wszystko Messi bo nie ma lepszego piłkarza na świecie niż on
1
@Yosemite
ach jeden z moich ulubionych, ponieną od niego ukształtowała się moja miłość do klubu na zawsze, choć poczatki były w erze Rivaldo i Kluivert:) szkoda ze tak krótko miał prime
0
@Bykunn
Sprawdzone od lat. Jest roznica
0
@trolownik
Studiowałem we Wrocławiu mega miasto:) wg mnie najładniejsze w Polsce:)
0
@Ghotti
Ale gdzie się ładuje? Wiesz ze to tylko na szybkich ładowarkach ewentualnie których jest garstka. Dla mnie ta technologia moze bedzie miała sens za 10-20 lat. Obecnie to uciążliwe a w Polsce wcale nie eko:)
3
@Yosemite @Colon @Comentateiro
Ale genialne pokolenie Brazylii w tamtych latach. Mistrz 94, vicemistrz 98, mistrz 2002
Do tego copa American 97, 99, 2004:)
0
@Ghotti
Wg mnie elektryk nie ma racji bytu na razie. Za długo ładowanie, za mały zasieg itp.
0
@Ghotti
i broni się samochodów elektrycznych a w Polsce wiemy jakie mamy źródło energii główne:) to jest dopiero mistrzostwo swiata
0
@kuz
jak ma być wypożyczony i mamy płacić jego pensje to rzeczywiście bezsens, powiem tak jak odejdzie luz, jak nie też luz, trzeba tylko wtedy dostosować jego pensje i obniżyć plus ewentualnie przedłużyć kontakt o rok aby za rok spokojnie sprzedać/zostawić
1
@joloskyy
czemu nie korygował? przecież to miało wpływ na wynik meczu?
0
@doc
Fryzura jakby byl ojcem puiga
0
@Homeopata8989
czy ja wiem wszędzie są różne promocje, w żabce czesto są promocje że jak kupisz ileś sztuk to masz coś taniej nawet niż w Biedronce, ale ogólnie tak w Żabka jest drożej o te kilka groszy co przy iluś artykułach się nazbiera jakaś kwota już sensowna
ale generalnie tak jak pod Biedronką - zaparkowane i stare rzęchy jak i nowe fury:) po prostu to zależy od charakteru człowieka i czy lubi oszczędzać albo ma czas na to w danej chwili
0
@jeyx77x
tak tylko jak uogólniasz to podaje się wartości średnie lub medianę
to tak jakbyś napisał że sprzątaczka zarabia miesięcznie nie wiem strzelam 10 tys. PLN, gdzie większość ma znacznie niżej, a mogą zdarzyć się nie liczne jednostki co tyle maja bo maja np swoja działaność i oprócz nich sprzata dla nich kilak osób itp. itd., bez urazy dla sprzątaczek
1
@Borneo
ale to nie była żadna alergia tylko szczepionka spowodowała zator i mózg był niedotleniony
a co mam z tego mieć, chce tylko aby ludzie byli uświadomieni i spytali swoich lekarzy co brać po szczepieniu, może dzięki temu jakieś życie się uratuje
0
@Ghotti
mam koszulkę iniesty ale bez podpisu:-p ale gdzie szukasz takich rzeczy? allegro, e-bay
da się w ogóle sprawdzić autentyczność takiej rzeczy?
0
@Ghotti
tak jak u mnie widzę:) bluzy, kurtki często noszę bo na zakupy czy spacer z dziecmi lubię ubrać się sportowo na luzie, a koszulki okazjonalnie w lato, albo jakbym chciał pokopać ale ostatnio z tym słabo niestety
jak się wybuduję to powieszę sobie w gabinecie/pokoju meczowym w antyramach:)
0
@Ghotti
spoko dzięki widzę dobra cena:) aż się oczy zaświeciły - lubię okazje:) ostatnio ogólnie zrobiłem sobie listę koszulek i chyba pójdzie też chyba Ajaxu domowa nowa, Argentyny i Włoch wyjazdowa:) pewnie z domu mnie wyrzuca bo znów będzie że kupuje a potem leży:)
trochę w tym prawdy jest bo rzadko używam:) jeśli już to bluzy czy kurtki klubowe
0
@Borneo
nie znam. ale z jedne strony mam szczepionkę przez ktorą prawie osierociłem moja rodzinę z drugiej wirusa który przeszedłem jak łagodne przeziebienie
drugi raz bym się raczej nei zaszczepił, albo brał aspirine zaraz po przez tydzień tak jak mi radził lekarz, problem jest tylko taki że o tym się nie mówi i to mnie denerwuje bo może to doprowadzić do tragedii w jakimś domu
0
@Borneo
jak nie bezsensowne gdybanie? mam takie same albo nawet mniejsze szanse niż na potrącenie tramwajem
zazwyczaj wirusy mutują ale żeby się rozprzestniac a nie być bardziej groźnym bo bez sensu zabijać swojego nosiciela bo wtedy by sie nie rozprzestrzeniał
i wirus jest tak groźny że go obecnie prawie nie ma u nas:) kolejna sezonowa choroba i wszystko zależy od twojego układu odpornościowego
a napisałem to bo denerwuje mnie że nikt o tym nie mówi, a mogą być tego poważne konsekwencje o czym świadczy mój przykład, ludzie powinni wiec wypytać swoich lekarzy co brać po szczepieniu i tyle
bo nie ma czegoś takiego jak dobro ogólne - liczy się dobro twoje i twojej rodziny
0
@Bobo25
dlatego jak ktoś chce to najlepiej niech sie spyta swojego lekarza i tyle
ja gdybym miał to wiedzę przed szczepieniem to bym pewnie uniknął tego wypadku
mój lekarz generalnie mówi to ludziom przy szczepieniu ale ja byłem w innym punkcie i generalnie wyglądało to jak masówka, krótka ankieta zastrzyk poczekaj 20 minut i do domu i tyle
0
@anxted
skoro leczę się u jakiegoś lekarza dosyć długo, zawsze byłem zadowolony z efektów to chyba to logiczne? czy wg ciebie nie
0
@Bykunn
jakie fake newsy, z toba rozmwia sie jak z krzesłem, zalecił mi to LEKARZ - może jak napisze dużymi literami to zrozumiesz
no skoro najpierw ma gęstszą krew od szczepionki, to biorać apsirinę powinna mu ona wrócić do normalnej lepkości, więc się raczej nie wykrwawi
0
@anxted
bo go znam od dłuższego czasu
0
@Borneo
tak jak nie mam pewnosci że jutro mnie tramwaj nie potraci?
po co takie bezsensowne gdybanie
0
@Bykunn
ale ty jesteś mało błyskotliwy, skoro rozrzedza krew to nie powinno prowadzić do zakrzepów to chyba proste
poza tym to nie ma być leka na takie dolegliwości tylko ma zwalczać skutki szczepionki - czyli czytaj większą lepkość krwi, bo takie rzeczy nie dzieją się u zdrowych osób też, dlatego powinno się brać przez pewiem czas po szczepieniu
napisałem to aby ludzi ostrzec i żeby skonsultowali to sobie z lekarzem
chyba lepiej żeby wiedzieli niz żeby wyniknęła później z tego tragedia nie sadzisz?
0
@Borneo
jestem w pełni zdrowy, przeszedłem covid łagodnej niz przeziębienie także wątpliwe
poza tym kogo obchodzi skala masowa, liczy się twoje zdrowie i twoja rodzina
tyle w temacie
0
@Bykunn
aspirina rozrzedza krew, nie wiedziałeś o tym?
mówię tylko co mi powiedział lekarz, nie chcesz ufać skonsultuj sie ze swoim
proste
0
@Bobo25
ja miałem di-dimery 10 krotne wyższe niż norma,
tak mi powiedział lekarz co mnie badał, ja mu zaufałem
generalnie mogło się skończyć tragicznie
0
@Archie
widocznie mieli mądrego lekarza co im to powiedział, mi nikt nie mówił, był tylko szybki zastrzyk głupia ankieta i następny
generalnie gdybym upadł głową o obojnak od drzwi to mogło mnie tu już nie być na szczęście osunąłem się jakoś na szafę
piszę to aby ludzie którym też tego nie powiedzą tak zrobili i być może uniknęli tragedii