3

@FC1899Barca
totalna miazga, nie ma co porównywać nawet
zresztą Mentzen to jeden z nielicznych poliytyków który jest po proatu madry bo cała reszta to po prostu odzwierciedlenie głupoty ludzkiej

0

@FCB24
Brazylia, Rosja, USA i My wg mnie to faworyci

0

@FCBparasiempre
wyrównany mecz i chyba w finale mieliśmy też 3 słupki, i jako pierwsi w histroii pokonaliśmy w PEMK Real, w 1 rundzie (1/8 finału) ich zatrzymaliśmy:), szkoda ale na szczęście i tak sporo wygrali w tych Puchar Miast Targowych x2 który w tamtych czasach był prestiżowy

0

@PatrykBarca
Nie koniecznie w Hiszpanii chyba ciagle jest przepis z pensjami w czasie covid i ich jednostronnym obniżeniem przez klub.

0

@sendesara
ta jasne, poszedł na kasę ityle, gardzę takimi piłakrzami

0

@Criss18Barca
szału nigdzie nie ma, może jakieś dziwne banki dają większe oprocentowania ale ja pomimo FG bym tam nie trzymał i tyle

uważaj na rady typu kup nieruchomości (uwaga nei kazdy ma milion złoty na koncie), złoto czy dzieła sztuki , bo z zasady są to rzeczy dużo gorzej płynnościowe niż cash po prostu

1

@Rewolucja123 @PatrychoO

tp teraz tottenham po griezmanna za 120 mln EUR:) a my bez problemu rejestrujemy messiego i kupujemy cristain romero i jakiegos pomocnika dobrego:)

0

@FCBparasiempre
Slynne trio Węgierskie:)

0

@Bobo25
obstawiam że przejdzie, tebas to ekonomista a prestiż ligi ma wpływ na jego kasę

0

@escarabajo
Brazylia ma jednak dużo lepszy skład i chyba główny faworyt olympiady- alves, bruno guimares, david luis, antony, richarlison:)

niezła paka jak na olympijkie standardy

1

@ptrx
Oby Brazylia wygrała ze Szwabami

0

@Yosemite
jak jednym podaniem ograć 6 czy tam 7 zawodników przeciwnika w tej strefie:) genialne podanie i akcja, brawo PSV:)

0

@Janiama
2-3 lata i wejdzie akurat w buty Messiego:)

1

@escarabajo
sądzę że wielu ma nadzieje że okaże się tak jak z Pedrim, na początku przed sezonem serokie zaplecze, później pierwszy sład

od Demira tego nie oczekuję ale fajnie jakby w piwerszym zespole pograł chociaż tyle minut co trincao i pokazał się, nikt nie wie co z niego będzie na ten moment

2

@Barca1992
kiedyś Australia wydawała się fajnym miejscem do życia, od Covid uważam że to jedno z najgorszych miejsc do życia, na pewno nie odwiedzę nigdy tego chorego kraju

0

oby do końca lipca chociaż udało się tych 3 opchnąć - pijanić, duńczyk, umititi

4

coś czuję że Yusuf Demir będzie Pedrim nowego sezonu:) oby

0

@kakusus
ale skumałeś że problemem są pensje tych piłkarzy i to że piłakrze to nie niewolnicy i mogą nie chcieć odejść byle gdzie?

0

@kuz
ale lockdowny nie mają żadnego sensu, każdy już je omija, bo działania są bezprawne

trzeba się przyzwyczaić że to choroba sezonowa, bo jak ty sobie to wyobrażasz? w lato i wiosne restauracje otwarte a później zima i jesień zamknięte? przecież to czysty idiotyzm
a czy nas czeka to się okaże

8

Komentarz usunięty

4

@Yosemite
też mi się podoba:) widać było na Euro że jak Włosi mieli przestuj to on sam potrafił pociągnąć zespół, wg mnie będzie i już z niego klasowy piłkarz:)

0

@amanter
czemu griezmann co by nie mówić to Top piłkarz, chiesa aspiruje dopiero

2

@Jakchcesz
podstawa fajna i nawet busi zaczął grać, ale potrzeba zmienników plus kogoś 4 na bardziej fizycznych rywali

4

marzenia na ten moment to Cristian Romero:) do obrony i odejście Lenglet i Umititi?

0

@kamyk_23
no tk bo zaszczepieni się nie zarażają:) ma to sens:-p Boże widzisz i nie grzmisz

0

@Ghotti
Taka jak moja nie widziałeś;) gwarantuje ci:)

0

@Ghotti
Wysle ci na priv kiedyś zdjęcie mojego auta to zmienisz zdanie:) o dziwo juz kilka razem słyszałem od obcych ludzi ze piękne auto:) w środku tez wrzuciłem najbogatsza z dodatkami:)

0

@masq
księgowo zanotowali by na takiej transakcji stratę (20 -44), ale z drugiej strony byłaby oszczędność w kosztach - pensja -wiec wyszłoby jakoś pewnie blisko zera

a cashowo to już w ogóle byłoby super (zaoszczędzona pensja + 20 - pytnie tylko kiedy terminy płatności)

0

@Rewolucja123
ja obstawiam również Emerson, ale liczę na zacieta rywalizację i wysoki poziom obu Panów, S.Roberto bym pożegnał

1

@Yosemite
zapomniałem o tym rzeczywiście kosmos:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?