lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci
Donnaruma
Walker-Bonucci-Kjaer-Spinazolla
Pedri-Pogba-Wijnaldum
Chiesa-Kane-Insigne
nie brałem pod uwagę gdzie kto doszedł tylko kto zrobił na mnie największe wrażenie, zaskoczył albo nie zawiódł
3
Jest. Jrbac Anglików:)
Shit is xominghome:) haha
Forma Italia:) tam jak obstawiłem na początku:)
0
@shaun
Ja wiem czy zadlusluzenie? Nic nie zrobili. Juz nie mówiąc o tym ze final kupili
0
@Colon
Super fota piękne te stroje:)
0
@Odcinkowy
No nie wiem czy bez problemu dostaniesz bo podstawowe wersje tez sa z turbo. Poza tym bieda wypas ppowiedzenie dotyczy wyposażenia a nie silnika. A z tym turbo siejesz takim stereotypem ze aż glowa mala. Mam 2 auto z salonu z turbo w tym jedno ma juz 10 lat i nic mi się nie działo:) takie bajki to możesz opowiadać
0
@Odcinkowy
W obecnych warunkach to prawie synonim. Większość marek ma teraz mniej pojemne silniki z turbo. I ten trend jest juz id dobrych kilku lat. Mazda jedynie się tu wyłamuje a o dużych nowych silnikach w super furach pewnie ca. 99% uzytkownikow tej strony moze pomarzyć. Tak więc w polskich realiach te duże silniki to w większości stare wypierdziane juz samochody
0
@SteuerFreiMoney
Wycofane to powinny być wszystkie auta powyżej 15 letnie
0
@Odcinkowy
Chyba cie bog opuścił z ta zywotnoscia. Lepsze sa stare bieda pierdziele 15-20 letnie 2.0 i wiecej:) śmiech na sali. Tzw. Bieda wypas:)
0
@normasubiektywna
W lidze mistrzów mogą grac ale nie w la lidze. Ale beda grali wszyscy spokojnie:)
0
@tbas
Mamy przekroczenie z Messi a nie bez niego
0
Dzis mecz moich ulubionych zespołów oprócz Holandii:) Szkoda ze nie final:( ale uczta dla moich oczu. Obojętne kto awansuje oby wygral ten zespół EURO:)
3
@Janiama
Maciek problem jest ze lekarze msja w dopiero zdrowie ludzi. Nikt prawie nie mówi że szczepienia powodują zakrzepy a tak jest. Sam przez to straciłem przytomność miesiąc temu. Na szczęście mojej rodziny upadłem tak ze ani mi ani mojemu małemu synkowi nic się nie stało. Dopiero dziś lekarz powiedział mi że po szczepionkach powinno przez tydzień brać się aspirine. U mnie didimery bu 10 krotnie ponad normę. Generalnie jakbym upadł inaczej mogłem umrze bo upadłem na obojnik od drzwi ale ch...szczepmy ludzi masowo bez informowaniaco trzeba potem robić także w dupie mam większość lekarzy bo im nie zależy na zdrowiu ludzi tylko kasie.
Jak juz szczepimy ludzi to mówmy im jak się potem zachowywać a nie zastrzyk i do domu.
1
@Yosemite
Nie wiem czemu ale lubialem Gilardino:)
3
Fc Barcelona
Kochacie swój klub? To w tak trudnym momencie wesprzyjcie go i zamówcie koszulkę klubową:)
Pozdrawiam wspierających klub
0
@Kamyk37
Prawie tak samo tylko Włochy Danie na koncu:)
1
@Katalonbar
Dania
1
@pt9
Tak Belgia nie płaczą i nie ciągną za koszulki. Ba do 80 minuty ledwo piłkę kopali
0
@Criss18Barca
Na razie piłkarzy jednego meczu, we Francji nie wybija się ponad resztę lub nawet na tle reszty
1
@HighestInTheRoom
Włochy
Hiszpania
Czechy
Dania
Anglia
Ukraina
1
@Yosemite
Czy ja wiem czy pajacerka. Belgowie robili to samo albo i gorsze rzeczy w meczu z Portugalia. Belgowie przegrywali a do 80 minuty prawie nie mieli pilki. Jak dla mnie Wlosi zmiażdżyli dzis Belgie i minął mit ze nikogo wielkiego nie pokonali.
1
@TylkoBarca7273
Dokładnie dzis kompletnie zgasili Belgów:)
0
@FCBurnley
To niech sobie zgłaszanie grajac tylko traci na wartości i po zakończeniu kontraktu nikt nie będzie chciał takiego zawodnika co nie gra w piłkę rok albo 2
0
@Mathoue
Tak męczyli ze Belgowie co przegrywali do 80 minuty pilki nie mieli:) ach ci znawcy pilki z kanapy:) brawo ty
0
@MesQueUnClub96
Ty jesteś takim znawca ze twoje Niemcy juz w 1/8 wyjaśnione
1
@VamosRakieta
Wlosi tak grali na czas ze Belgowie do 80 minuty przegrywają nie mieli pilki
0
Brawo Italia:) super. Szkodatylko ze nie final Włochy Hiszpania. Wlosi dzis zdecydowanie lepsi:)
0
@Kamyk37
Nie ma kasę na co chce:)
1
@MesQueUnClub96
Jak nie jak Belgia ledwo co ma piłkę a to oni przegrywaja
1
Ale ich Italia robi:) pięknie zdominowali Belgów Wlosi:)
0
@Bykunn
Ale barcelona juz te pieniądze ma. Była o tym mowa. Nie ma przychodów na limity