lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8
widzę właśnie jak podporządkowane sądy:-p
0
@Mns21
pytanie powinno byc czy legia przejdzie dinamo:) w tej parze to Legia jest na prowincjach Europy
0
@Kacper1432
nic z tych rzeczy nie było normalne, ale ci co byli n ulicy są sobie sami winni, ich tam nie powinno być, nie mówimy tu o przechodzeniu przez ulicę, tylko zamieszkach przepychanka na środku ulicy - dla mnie patologia
osobną kwestią jest zachowanie kierowcy o którym za mało wiem aby osądzać, choć nie wyglądało to również normalnie
0
@Kacper1432
to dziwny masz ośrodek normalności, dla mnie żaden z tych zachowań nie było normalne, a na ulicy była czysta patologia to z pewnością po tym nagraniu mogę stwierdzić o kierowcy natomiast nic nie wiem po tym nagraniu ale było to dziwne wszystko
1
@Barca1992
sądzę że na ligi nie stać na to aby leo nie grał w Barcelonie, co nawet oficjalnei mówiło kilku prezesów różnych klubów - Getafe prezesa chyba wypowiedź ostatnio gdzieś w tej kwestii widziałem
sądzę że podpiszą do tuż przed startem:) damy radę oby w tym tygodniu kilka odejśc z klubu
0
@clyde
wszędzie piszą że matka 2 dzieci w wieku 19 lat i tragedia
tragedia tak
ale serio? to świetny przykład, mniemam że dzieci małe to super zamiast opiekować się dziećmi to niewiadomo co robiła nad ranem
0
@Reiv111
brazylia, rosja, usa, francja
po naszej części tylko my i włochy - daj spokój mamy dużo słabszą grupę
a odzywaj się kiedy chcesz, jak nigdzie nie umniejszałem naszym ale na ten moment nic jeszcze nie wygraliśmy i ale wg mnie mamy duże szanse na medal, ale zarówno na LN jak i tu widać że nie dominujemy jak na MŚ
oby nam się udało
0
@Kacper1432
jak logika, to normalne stać na ulicy? serio to wg ciebie norlmalne zachwoanie stać w stadzie pijanych, naćpanych ludzi o 5 rano na ulicy i wśród wrzeszczących i widać agresywnych ludzi?
niby matka 2 dzieci w wieku 19 lat to gdzie były te dzieci - domniemam małe jak matka się szlajała rano? super matka
daj spokój
1
@Hethecio
pamiętaj że pip zawsze będzie po twojej stronie, nie ma co popuszczać oszustom, a pip tylko czeka i przetrzepuje równo takich pracodawców ze wszystkiego także inne rzeczy też mu sprawdzą
0
@Reiv111
Tu jestem. Na ten moment mamy na razie 1/4 finału i 1miejsce w słabej grupie. Radze wstrzymać konie i cieszyć się gra a nie niepotrzebnie podniecać bo Rosja, Brazylia, USA i Francja sa mocniejsze niż każdy nasz przeciwnik w grupie. Analiza kopacze to przeciętniacy nic więcej a siatkarze to klasa swiatowa. Nie ma co porównywać pelna zgoda:)
0
@patry295
Mi tez nie Szkoda. Przeciez to była patologia tam na ulicy
1
@Uukasz_93
Fakt ale pytanie tez po co stała na ulicy? Sama sobie winna
2
@Hethecio
Zglos do pip
1
@kuz
Tylko weź na 7 osób mniej 6 tys. Przeciez to nie da się żyć normalnie. Ale zgadzam się co do zasady ze ludzie powinni pracować a nie brać. Chyba ze ktoś jest rentierem:)
0
@kuz
U mnie pracuje tylko ja bo nas stać a zona zajmuje się domem
Do której grupy nas zaliczysz?:)
Troche umiaru w osadach ludzi
0
@SuperPatsonFCB
czyli Legia wpierdol
Śląsk na dwoje babka wróżyła
Raków też raczej wpierdol
i tyle w temacie
0
@doc
dziwny koleś jakby tam przeszedł, nie lubi pucharów:)?
0
@barcowy1899
o kurde nieźle, fajny zespoł się szykuje, russel zasługuje na mistrza w końcu
0
@derlysy1979
na dziś obstawiam finał Rosja Brazylia, tak mi to wygląda ale jak będzie zobaczymy
1
@Yosemite
ten van dijk "nie okiwany"?:) miłe sceny
0
@chudinhomc
spaliłeś już ja dawno?:)
0
@Matt_i1992
a ja jestem żywym przykałdem że szczepionka też ma poważne konsekwencje no i co
1
@hayek
śpieszenie się to stan wyższej konieczności i usprawiedliwia przejechanie kota? serio 30 sekund kogoś zbawia
piszesz takie brednie że aż szkoda czytać, mam nadzieję że nie spotkam cie nigdy na drodze bo aż strach po takich wypowiedziach jak twoja
0
@hayek
no nie wiem czy nieumyślnie, z opisu @masq wynika ze chyba powinna widzieć/rozkiminić, chyba że jest ślepa albo głupia, ale za głupotę też się płaci
0
@hayek
radzę zapoznać się z prawem, znęcanie się nad zwierzętami jest karane
0
@hayek
na takie zachowanie jak ty to co najwyżej możesz jakąś prostaczkę wyrwać
tu nie chodzi nawet czy kochasz koty czy nie tylko o zwykłe ludzkie zachowanie
0
@masq
ja pierdole ludzie to gnidy
0
@Kamilos84
a potem wpierdziel od Dinama Zagrzeb
0
@RosjaninBut
też jestem takiego zdania, ale wg mnie nie dadzą rady w to okno to zrobić, za dużo pracy przed nimi, za bardzo spartolił pracę Bartomeu (może nawet celowo albo po prostu tak słaby był), ja uważam że się dużo dzieje ale z pustego nawet salomon nie naleje, i nie chodzi mi nawet o kasę ale ciężko się pozbyć piłkarzy którzy zarabiaja z jakieś 20-30% wiecej niż powinni, niektórzy nawet lepiej
wg mnie na pewno jest lepszy skład niż rok temu:) będzie dobrze:)
4
Realnie obstawiam że odejdą od nas Umititi, Pijanić, Coutinho, Neto i bez wzmocnień już będzie,
co i tak nie będzie tak źle bo jednak kadra będzie lepsza niż w tamtym roku, ale więcej się nie uda
mingueza i S.Roberto bedą troche takimi zapchajdziurami ale cóż
nico i demir w kadrze B ale z częstymi powołaniami i występami w pierwszym zespole
moriba w kadrze jeśli przedłuzy kontrakt
kadra w 4-3-3:
Ter stegen/Pena
Emerson/dest/mingueza - pique/garcia/araujo/lenglet/mingueza - alba/balde/roberto
de jong/moriba - busi/s.roberto/nico - pedri/puig/ demir
messi/dembele - griezmann/aguero - depay/fati/dembele
a wy jak obstawiacie?
ps. wiadomo wg mnie za rok powinni jeszcze odejść s.roberto, lenglet, puig?, dembele?
i wtedy jak sytaucja bedzie już trochę zdrowsza kupić ŚO i pomocnika klasowego, ale obstawiam ze to nastąpi za rok bo laporta co by nie mówić sprząta ten burdel i trochę to potrwa
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25