lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter
od bohatera do zera, jak krótka to droga
0
@Pilka_jest_okragla
pedri, frankie, fati
0
@19Riki20
xavi i iniesta odeszli z klasą
messi odchodzi bez klasy - mimo wszystko to słabe jak na legendę
0
@Tomek54321
na razie to doniesienia mediów:) czyli nic wielkiego, to samo było z messim - zostaje, nie zostaje, dziś znów że ma zostać, wczorja że miał wylądować
zobaczymy jak będzie, na razie to nic nie warte jest
0
@SenseiFCB
pokaż ten przepis bo redakcja szukała i nie znalazła
1
@normasubiektywna
to zdecyduj sie czy jestes kibicem barcy czy messiego, jesli tego drygiego to jest pewnie strona fanóW PSG
1
@Zoker
poczekamy zobaczymy
0
@Bobo25
tylko depay to piłkarz który spędził i grał w różnych klubach, po Messim można się było czegoś innego spodziewać
tak to najemnicy, nie jest to obraźliwe słowo tylko fakt
0
@MesQueUnClub_87
redakcja sprawdzała i szukała tych niby 50% i tego nie ma
0
@marcin62
bo się popłaczę:-p jaką plotkę fakty są takie że idzie do PSG, gdzie tu plotka
0
@Cobra303
wiesz ja nie wyzywam innych użytkowników, a tobie brak kultury
0
@Bobo25
a jak inaczej to nazwać zwykły piłkarz najemnik i tyle, genialny ale wychodzi że tylko najemnik, kto da więcej tam idę
0
@MesQueUnClub_87
tylko z tego co wiadomo to info zostało zdementowane:) tyle są warte te informacje:)
mógł zostać jakby chciał miał rok na przedłużenie kontraktu i tego nie zrobił
0
@LuisSalvano
a czy coś się już stało? poczekajmy do meczów i zobaczymy kto kłamał
1
@Felipe_PL
no bo to najemnik, ale większość próbuje tu zakrzywiać rzeczywistość i go wybielać
od roku kontrakt mu się kończył i zapomniał przedłużyć:) krzyż mu na drogę i tyle
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25
u nas miał mieć 20-25 mln netto, tam ma miec 35 netto:) gdzie tu mniej?
0
@Bobo25
rozumiem że nie podpisywanie umowy z klubem od roku to wyraz miłosci do klubu:)?
0
@Cobra303
widzę bardzo elokwentne wypowiedzi, tak jak się spodziewałem po większości użytkowników tutaj - niski poziom życia to i niskie poziom wypowiedzi
0
@Encore
a nie najemnik, poszedł dla kasy i tyle
0
Messi - ale sobie zniszczył legendę pięknie, do końca życia będzie miał łatkę najemnika a tak mówił że kocha klub, a jak przyszło co do czego to nara
0
@Ghotti
wolałbym s.roberto, umititi i coutinho
0
@LuisSalvano
a nie jest najemnikiem, już rok temu chciał uciec, to co że spędził ucieka za kasą i niby większym szansami gdzie indziej - najemnik i tyle
jakby chciał to by został, info o 50% zostało zdementowane, ale rozumiem że gra za mniej mu nie pasowała
daleko mu do Totti, Buffon, Del Piero czy nawet Xavi i Iniesta, którzy nie zdzierżyliby być rywalami Barcelony
0
@Ghotti
pewnie będzie ocierał rece euro placzac za Barceloną
0
@Archie
wybrał lepszy klub i tyle:)
0
@LuisSalvano
jak nie zostało sprawdź sobie czy są takie przepisy, ktoś coś wrzucił a julia cicha czytał i nic tam nie było, spytaj @Ghotti i jak nie wierzysz
tak ci ciężko uwierzyć że Leo nie został bo nie chciał, najemnik i tyle
0
@nammah
czemu słaby, tak uważam i się cieszę że nie kupiłem jego koszulki, jakoś nigdy mu nie ufałem jak wyżej wymienionym
0
@LuisSalvano
a co nie odszedł sam z siebie, już rok temu chciał odejść, a fake newsy o rzekomych 50% poprzedniego wynagrodzenia już zostały zdementowane,
jakby chciał zostać to by został
0
@Ghotti
no cóż najemnik
0
dobrze że nie kupiłem nigdy koszulki Messi tylko innych piłkarzy jak Iniesta, Xavi
no cóż, w ten sposób się nie odchodzi, szkoda, duża rysa pozostaje i jednak nie jest tak oddany klubowi jak pozostali, szkoda