lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi
sądzę że decydujący jest trener, jak wygląda Chelsea z Tuchel a jak wyglądała przed
a ich obrona nazwiskami nie powala, to jest kwestia trenera jak przygotuje i poustawia zespół i ile wyciągnie z niektórych graczy
czy tak na prawdę pulisić ,ziyech, reece james, alonso to najlepsi piłakrze na swoich pozycjach na świecie? no nie to dobrzy piłakrze ale nie są wśród najlepszych na świecie ale Tuchel zrobił z chelsea zespół
Lukaku, Jorginho, Kante - zgadza się TOP
Havertz, Mount - jeszcze kilka lat dobrej gry i mogą być TOP
reszta to bardzo dobrzy piłkarze ale przede wszystkim trener:)
0
@Janiama
ja mam wrażenie że tu się oczekuje że wszystko będziemy wygrywać po 4/5-0 wtedy oceny beda po 8:) już nie zważajac że z bilbao zawsze u nich się nam ciężko grało a aż tak źle nie było w setkach ten mecz był na remis
dla mnie oceny bliżej 5-6, najlepsi po 7-7,5 byłoby oki, zagraliśmy średnio i takie też powinny być oceny, patrzac tez na jakim boisku gralismy
teraz głowa do góry i po 3 pkt z Getafe
0
@Emhyr
tragiczny? to chyba twój komentarz
1
@FCBparasiempre
nie tak dawno było tak blisko mojeo wymarzonego finału LM Barcelona - Ajax, zabrakło 45 minut:( ; dokładnie i wiele te kluby łączy i na dodatek oba kluby mają podobną filozofię futbolu:)
1
@FCBparasiempre
2 moje ulubione kluby:)
2
@olejtm
pijanić pewnie odejdzie za grosze - mówi sie o tych 1,5 mln, umititi do konca okienka bedzie sie boksował ale mam nadziej ze odejdzie
moriba tez licze ze odjdzie za te 15 mln nawet
lenglet pewnie zostanie
1
jak tam polskie kluby beda na jesieni grać w Europie?
ja sądzę że nie, wg mnie Raków przegra 2-0, Legia wg mnie też przegra i odpadnie, pytanie czy jak przegrają to będą grali w LK na jesień?
0
@Nolife1899
też obstawiłem bo sądzę że Slavia przejedzie się po Legii już w pierwszym meczu było widać różnicę klas
1
a dgyby tak z getafe zagrać z griezmannem na 9 - fałszywej 9?
Ter Stegen
dest-aruajo-lenglet-alba
de jong-busi-gavi
demir-griezmann-depay
lengelt wiadomo bo pqiue i garcia nie moga, nie che w 11 s.roberto i martin kolejny raz, już wole dać szanse młdoym i może coutinho zobaczyc w drugiej połowie
wiadomo czekam na powrót - Pique, Garcia, Pedri, Fati, Demebele, Aguero
1
@PatrychoO
moje serce koleś kupił, brakowało mi u nas takiego pozytywnie naładowanego piłkarza, na boisku też magik
lubię jeszcze Pique, Fati, Pedri, De Jong, Demir
2
@Geble
taki że Nice nie potrafiła zapewnić bezpieczeństwa podczas meczu a byli jego organizatorami - proste
2
@Rewolucja123
koleś szkoda z tobą gadać, bo nic do Ciebie nie dociera a na piłce widzę to ty chyba się słabo znasz
odpowiem ci inaczej - Martin Braithwaite miał genialne spotkanie z Sociedad - czy to go czyni genialnym piłkarzem? odpowiedz sobie sam zanim dalej będzie brnął z tymi pytaniami odnośnie Fatiego
1
@masq
wiesz przywowałem statystyki, gdzie do początku sezonu takimi statystykami i przede wszystkim grą nie powstydził by się Messi czy CR7
ale wiesz jak jesteś z Barcelony to nie można nazwać cię gwiazdą czy genialny
u nas docenia się tylko mbappe i innych podobnych z innych klubów:)
cudze chwalicie a swego nie znacie idealnie to obrazuje tutaj na stronie
2
@Rewolucja123
La liga - 6 meczów - 4 bramki, 2 MOTM w wieku 17 lat?
LM - 2 MECZE - 1 gol, 2 asysty
+ debiut w reprezentacji Hiszpanii gdzie LE wystawiał go w pierwszym składzie
ludzie bo zwątpię? serio? serio to nie jest genialny początek? bo nie nazywa się Mbappe?
1
@KrystianR
bo jak grał to był genialny, nie wielu piłkarzy grało tak jak on w takim wieku, niby wielu było po drodze "drugich Messi" z La Masia ale poziom klasy światowej w tych kilku meczach pokazał tylko on z tych młopdych ofensywnych talentów z La Masia
3
@FCMichalo
czyli jak wygrywamy to rywal jest słaby:) spoko
7
Nasze największe gwiazdy w zespole na ten moment?
wg mnie - De Jong i Depay
szanse aby dołączyć mają - Griezmann, Fati, Pedri
1
@PatrychoO
no na zdjęciach wydaje się jeszcze oki, na żywo nie widziałem
a kogo kupujesz? ja się zastanawiam nad Depay:)
1
@Ghotti
już dostał zielone światło z 2 tygodnie temu, mógłby zacząć grać, Martin mimo całej sympatii do niego no nie materiał na piłkarza 11 Barcelony nawet przy tylu kontuzjach, i 2 bramki w jednym meczu tego nie zmienią, to już wolę widzieć tam Coutinho albo Demira, gdzie jeden może łapać formę a drugi się rozwnijać
3
nie wiem jak wy ale ja liczę że Coutinho zagra w kolejnym meczu:)
wolę zobaczyć jego i Demira niż Martina i S.roberto
liczę też że w tym tygodniu Pijanic, Umititi i Collado opuszcza klub
a później Moriba i Menaj
po 3 pkt w meczu z Getafe 7 pkt na 9 nie byłoby to zły wynik po pierwszych 3 kolejkach patrząc na rywali:)
ale Depay to jest super zawodnik, czekam aż Griezmann złapie formę
0
@Yosemite
też tak uważam że jest to idealna liga dla napastników z tych TOP5
1
@Ojciec5tkidzieci
jeśli jest tak jak piszesz to dla mnie to skandal, Nice nie potrafił upilnować porządku i zadbać o bezpieczeństwo to oni powinni być ukarani walkowerem, dla mnie to skandal bo po takim czymś piłkarze mają prawo czuć się przerażeni że jak rozpoczną to w niespodziewanym momencie się to powtórzy, niby czemu nie skoro raz do tego Nice dopuściła, pewnie będę odwołania się od decyzji Marsylii
0
@Janas11224
jestem świadomy koleś, nie będę ci pisał gdzie jeżdżę i co robię bo to nie twój interes
napisałem ci tylko jak kto woli i na co ma kasę, to nie jest żaden wstyd jak nie masz na coś kasy - proste, nie rozumiem czemu ludzie się wstydzą i są tak agresywni jak nie mają na coś kasy
1
@VamosGirl
żaden, też chce kupić dysk ale wg mnie opłaca się tylko SSD, nawet jeśli nie majątakiej pojemności to pod każdym względem lepsze niż HDD
ja chyba wezmę ten
https://www.x-kom.pl/p/383639-dysk-zewnetrzny-ssd-samsung-portable-ssd-t5-2tb-usb-32-gen-2-czarny.html
0
@AmigoBlancos
wiesz Martin ma 2 bramki, ale to nie znaczy ze to świetny zawodnik:-p to samo z vinicusem
0
@Janas11224
widzę że cię zabolało że 26 euro to za duży wydatek dla ciebie
0
@Bobo25
Garcia to podejrzewam że w sobote był myślamy gdzie indziej - umarł mu dziadek przed meczem; araujo był w kadrze ale lenglet był podstawowym stoperem, wiec jak mówimy o podstawowej 11 to wydaje sie ze są 3 zmiany - araujo/garcia, depay, fati (już niedługo wraca), wg mnie mamy lepsza kadrę ale kazdy ma swoje zdanie
0
@Bobo25
nie tylko garcia/araujo za lenglet, do skałdu wróci Fati, emerson powalczy z destem o 11 w dłuższej perspektywie
straciliśmy jednego piłkarza, fakt najlepszego ale piłka to sport drużynowy i sadzę że mimo wszystko się wzmocniliśmy bo mamy szersza kadrę przez takie transfery jak Garcia, emerson, depay, Aguero, demir
1
nie jest źle
widać że inne zespoły też tracą punkty ale tutaj na stronie niektórzy płaczą za Leo, nie wiem czy wiedzą ze zawsze ciężko grało nam się w Bilbao i tu nawet Leo by nie pomógł, bo my przede wszystkim musimy poukładać się w obronie i będzie dobrze
tak samo jak Martin to nie jest piłkarz na wyjściową 11
mamy mocniejszy zespół niż rok temu więc głowa do góry będzie dobrze:)
po 3 pkt w kolejnym meczu z Getafe:) vamos Barcelona:)
0
@Janas11224
nadal to tylko ca. 100 PLN, wiec nie pieniądz, ale jak kto woli/ile ma kasy