1

@Ojciec5tkidzieci
oby jeszcze wrócili do wielkości, ale to musi być większy kapitał zainwestowany, bardzo chciałem aby tam trafił coutinho, a były takie plotki, to byłby jednak duży zastrzyk marketingowy i sadze sportowy

0

@Kettger
będą wpierdole aż miło:) jedynie może ze Spartakiem powalczą

0

@KapitanKnykiec
a skąd wziąłeś 50/60 mln? nic takiego nie pisałem aby tyle za niego dać

1

@Yosemite

Cavani to byłaby super opcja, choć trochę dziwne byłoby mieć Aguero i Cavani w zespole - obie podstarzało 9, po roku z jednego trzeba by było zrezygnowac, innej opcji nie widzę, a na pewno już nie wymysły jak Braithwaite

lepiej już kasę ze sprzedaży prze chomikować i za ciułać aby za rok kupić kogoś porządnego na 9

0

@doc
byłoby super, nie mamy kasy na nikogo młodego ale wypożyczyć go lub kupic za wartość rynkowa - 5 mln? i 2 lata mógłby u nas pograć zanim by kogoś sensownego się ogarnęło młodego

tylko musi być z niższą pensją

griezmann-cavani-depay

nawet to widzę we wrześniu:) a potem tez powrót fati:)

0

@KapitanKnykiec
kasa za niego, sama chęć gerardo zmiany otoczenia

3

jakie widzicie opcje na 9 w Barcelonie:

ja chciałbym Cavani, Isak (jeśli to możliwe), Gerard Moreno, Aubmeyang (tutaj tylko wypożyczenie) w takiej kolejności chyba

ale jeśli już to zdecydowanie 2 pierwsze typy:)

@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @JarekS @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci

0

@Ghotti
ba spełnienie marzeń dokładnie:)

0

sprzedawać szybko tego Moriba, Emerson, Neto, wypozyczyć Pijanić, Collado

przytulić 50+ baniek i wypożyczyć napastnika na sezon: Cavani, Aubmeyang

a jak nie to postarać sie o kogos młodego (wypożyczenie + obowiazek kupna za rok): Isak?

albo kogoś doświadczonego: Gerard Moreno?

0

@Uukasz_93
Koles piszesz takie bzdury ze aż tego nie skomentuje

0

Tu 25 za Emerson, tam 15 za moribe, może 8 za neto i się uzbiera prawie 50 baniek:) trzeba szukać napastnika.

0

@Ghotti
jak w juve jak w evertonie

0

@korolocik
skuteczniej planować sprzedaż niechcianych zawodników, podpisać kontrakty z tymi co im sie konczy kontrakt za rok (fati, pedri) - a nei dopiero zabierac sie za to po zamnknieciu okna, szybciej obniżyć pensje zawodników w zespole

na razie jego działania oceniam na 3+/4- w skali szkolnej, dla mnie to za mało

0

@Ronmes
chyba grubo przesadzasz ale to twoje opinia

narka

0

@DaPidejpi
no to chyba sprzedając emersona, moriba i moze kogos jeszcze na isak by starczyło

0

@Ronmes
tak ulegnie poprawie

0

@Ronmes
pisałem za rok? umiesz czytać?

0

z obecnie dostępnych napastników zastanawiałbym się jedynie nad Isak, Latauro, albo opcja tańsza czyli Cavani

jeśli nie to już lepiej zachować kasę i oszczędzać na Haaland za rok

Giroud też byłby dobra opcja na dogranie na jeden rok - szkoda ze opcja przegapiona

0

@barcelonaLM
Isak?

2

jeśli Moriba i Emerson odejda za 15+ zmienne + 25 +zmienne odpowiednio to znaczy że zbieramy i są perspektywy chyba na jakąś 9 jeszcze w to okienko? pytanie kto?

0

0

@Ghotti @GeneralXavi
wydaje mi się że mniej niż 50%, bo jaki sens takiego dealu byłby dla nas, wydaje mi się że te 50% to było jak emerson był w betisie - to zabezpieczało ich interesy a nie teraz? trzeba by było znaleźć oficjalne dane

1

@GeneralXavi
przeciez to jest nasz piłkarz

3

@Janiama
pijanić, puig, collado, menaj, moriba, neto - niby tylko 2 dni ale oni powinni odejść w ostatnie 2 dni okienka, oby to kilkanaście mln EUR by się też zebrało aby zainwestować za rok

4

Greiezmann musi się wziasc do roboty bo na razie w ataku my gramy tylko Depay, niedługo wraca Fati, Dembele podobnio już w październiku, jak tak dalej pójdzie to go posadzą na ławie

ale jestem ciekaw Coutinho bo w zeszłym roku początek miał całkiem dobry

0

@Ghotti
leow, enrique - zakładam że mógłby trenować kadre i klub, xavi, blanc, wenger (ciekaw jestem czy on jeszcze chciałby trenowac), pewnie kogos jeszcze pominąłem

ogólnie granie braithwaite i mówienie że się ogrywa młodych a potem za napastników wpouszczanei obrońce i pomocnika w meczu z getafe u siebie to się nóż otwiera

już woałbym dać szanse coutinho się odbudować

0

@Ghotti
demir, coutinho

skoro tak Koeman stawia na młodzież to powinien grać demir a potem wejsc coutinho

braithwaite strzelil 2 bramki w pierwszym meczu super, ale on teraz przez pozostałe 35 kolejek uciuła max 4-5 bramek i taki to piłkarz, jako osobę jest wg mnie spoko i sympatyczny ale to za mało

a demir kiedy ma grac i sie wdrazac jak nie teraz, potem wróci Fati, Demebele, Aguero i dupa blada

0

@Janiama
ma takie jaja że za griezmanna i briathwaite wprowadza obrońcę i pomocnika?

no ludzie? w meczu z getafe u siebie, skoro ma jaja to niech zmieni busiego na nico a nie za braithwaite

ter stegen, alba, pique, de jong, busi, griezmann, depay, dembele, pedri, coutinho, araujo, garcia, dest, emerson, aguero, fati - serio to nie są źli piłkarze

może nie wielka Barcelona ale kadrowo wciaż top10 na świecie i chyba można od zespołu wymagać pięknej gry i rozwoju

powtarzam kadrowo to wciaz top10 na świecie a niekórzty tu traktują jabysmy mieli kadrę jak betis albo celta

wg mnie Koeman jest słabym trenerem, i nie ma ani taktyki ani niczego senswonego nie nauczył zespołu przez ponad rok gry ale obym sie mylil co do niego i oby Barcelona coś wygrała w tym roku

1

@socha
No nie tak się nie buduje team spirytus i silnego zespołu. Depay swoimi wypowiedziami i stylem buduje ten zespół. A Koeman bardziej doluje niż pobudza do walki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?