lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci
oby jeszcze wrócili do wielkości, ale to musi być większy kapitał zainwestowany, bardzo chciałem aby tam trafił coutinho, a były takie plotki, to byłby jednak duży zastrzyk marketingowy i sadze sportowy
0
@Kettger
będą wpierdole aż miło:) jedynie może ze Spartakiem powalczą
0
@KapitanKnykiec
a skąd wziąłeś 50/60 mln? nic takiego nie pisałem aby tyle za niego dać
1
@Yosemite
Cavani to byłaby super opcja, choć trochę dziwne byłoby mieć Aguero i Cavani w zespole - obie podstarzało 9, po roku z jednego trzeba by było zrezygnowac, innej opcji nie widzę, a na pewno już nie wymysły jak Braithwaite
lepiej już kasę ze sprzedaży prze chomikować i za ciułać aby za rok kupić kogoś porządnego na 9
0
@doc
byłoby super, nie mamy kasy na nikogo młodego ale wypożyczyć go lub kupic za wartość rynkowa - 5 mln? i 2 lata mógłby u nas pograć zanim by kogoś sensownego się ogarnęło młodego
tylko musi być z niższą pensją
griezmann-cavani-depay
nawet to widzę we wrześniu:) a potem tez powrót fati:)
0
@KapitanKnykiec
kasa za niego, sama chęć gerardo zmiany otoczenia
3
jakie widzicie opcje na 9 w Barcelonie:
ja chciałbym Cavani, Isak (jeśli to możliwe), Gerard Moreno, Aubmeyang (tutaj tylko wypożyczenie) w takiej kolejności chyba
ale jeśli już to zdecydowanie 2 pierwsze typy:)
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @JarekS @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci
0
@Ghotti
ba spełnienie marzeń dokładnie:)
0
sprzedawać szybko tego Moriba, Emerson, Neto, wypozyczyć Pijanić, Collado
przytulić 50+ baniek i wypożyczyć napastnika na sezon: Cavani, Aubmeyang
a jak nie to postarać sie o kogos młodego (wypożyczenie + obowiazek kupna za rok): Isak?
albo kogoś doświadczonego: Gerard Moreno?
0
@Uukasz_93
Koles piszesz takie bzdury ze aż tego nie skomentuje
0
Tu 25 za Emerson, tam 15 za moribe, może 8 za neto i się uzbiera prawie 50 baniek:) trzeba szukać napastnika.
0
@Ghotti
jak w juve jak w evertonie
0
@korolocik
skuteczniej planować sprzedaż niechcianych zawodników, podpisać kontrakty z tymi co im sie konczy kontrakt za rok (fati, pedri) - a nei dopiero zabierac sie za to po zamnknieciu okna, szybciej obniżyć pensje zawodników w zespole
na razie jego działania oceniam na 3+/4- w skali szkolnej, dla mnie to za mało
0
@Ronmes
chyba grubo przesadzasz ale to twoje opinia
narka
0
@DaPidejpi
no to chyba sprzedając emersona, moriba i moze kogos jeszcze na isak by starczyło
0
@Ronmes
tak ulegnie poprawie
0
@Ronmes
pisałem za rok? umiesz czytać?
0
z obecnie dostępnych napastników zastanawiałbym się jedynie nad Isak, Latauro, albo opcja tańsza czyli Cavani
jeśli nie to już lepiej zachować kasę i oszczędzać na Haaland za rok
Giroud też byłby dobra opcja na dogranie na jeden rok - szkoda ze opcja przegapiona
0
@barcelonaLM
Isak?
2
jeśli Moriba i Emerson odejda za 15+ zmienne + 25 +zmienne odpowiednio to znaczy że zbieramy i są perspektywy chyba na jakąś 9 jeszcze w to okienko? pytanie kto?
0
@JohnnyBarca
@Ghotti @GeneralXavi - tu mowa o 10%
0
@Ghotti @GeneralXavi
wydaje mi się że mniej niż 50%, bo jaki sens takiego dealu byłby dla nas, wydaje mi się że te 50% to było jak emerson był w betisie - to zabezpieczało ich interesy a nie teraz? trzeba by było znaleźć oficjalne dane
1
@GeneralXavi
przeciez to jest nasz piłkarz
1
@PatrychoO
fakt
https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-fc-barcelona-2021-22-stadium-mrmSRm/CV7891-427?nikemt=true&cp=35318472452_search_%7c%7c10583401403%7c110102205088%7c%7cc%7cPL%7ccsssports%7c453128596742&ds_rl=1252249&gclid=Cj0KCQjwg7KJBhDyARIsAHrAXaFB8H7qZm7NPghws5wd2uy0AWVUOO1EWVmw7eKAlgZBI3dktz67dCIaAm1fEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
3
@Janiama
pijanić, puig, collado, menaj, moriba, neto - niby tylko 2 dni ale oni powinni odejść w ostatnie 2 dni okienka, oby to kilkanaście mln EUR by się też zebrało aby zainwestować za rok
4
Greiezmann musi się wziasc do roboty bo na razie w ataku my gramy tylko Depay, niedługo wraca Fati, Dembele podobnio już w październiku, jak tak dalej pójdzie to go posadzą na ławie
ale jestem ciekaw Coutinho bo w zeszłym roku początek miał całkiem dobry
0
@Ghotti
leow, enrique - zakładam że mógłby trenować kadre i klub, xavi, blanc, wenger (ciekaw jestem czy on jeszcze chciałby trenowac), pewnie kogos jeszcze pominąłem
ogólnie granie braithwaite i mówienie że się ogrywa młodych a potem za napastników wpouszczanei obrońce i pomocnika w meczu z getafe u siebie to się nóż otwiera
już woałbym dać szanse coutinho się odbudować
0
@Ghotti
demir, coutinho
skoro tak Koeman stawia na młodzież to powinien grać demir a potem wejsc coutinho
braithwaite strzelil 2 bramki w pierwszym meczu super, ale on teraz przez pozostałe 35 kolejek uciuła max 4-5 bramek i taki to piłkarz, jako osobę jest wg mnie spoko i sympatyczny ale to za mało
a demir kiedy ma grac i sie wdrazac jak nie teraz, potem wróci Fati, Demebele, Aguero i dupa blada
0
@Janiama
ma takie jaja że za griezmanna i briathwaite wprowadza obrońcę i pomocnika?
no ludzie? w meczu z getafe u siebie, skoro ma jaja to niech zmieni busiego na nico a nie za braithwaite
ter stegen, alba, pique, de jong, busi, griezmann, depay, dembele, pedri, coutinho, araujo, garcia, dest, emerson, aguero, fati - serio to nie są źli piłkarze
może nie wielka Barcelona ale kadrowo wciaż top10 na świecie i chyba można od zespołu wymagać pięknej gry i rozwoju
powtarzam kadrowo to wciaz top10 na świecie a niekórzty tu traktują jabysmy mieli kadrę jak betis albo celta
wg mnie Koeman jest słabym trenerem, i nie ma ani taktyki ani niczego senswonego nie nauczył zespołu przez ponad rok gry ale obym sie mylil co do niego i oby Barcelona coś wygrała w tym roku
1
@socha
No nie tak się nie buduje team spirytus i silnego zespołu. Depay swoimi wypowiedziami i stylem buduje ten zespół. A Koeman bardziej doluje niż pobudza do walki