0

@Barca1992
jakby nie patrzeć to cięgle top10 kadr na świecie:) więc jednak TOP

0

@FC1899Barca
a garcia jest nie zdrowy? dest to samo? coutinho to samo?
piszesz głupoty i tyle

przyznanie się do błędu nie boli

ps. podajesz zdrowych i umieszczasz w 2021 obecnie pique który ma kontuzje - sam się zaorałeś:)

0

@Antimadridista_WR
jakie 3-5-2, kto ci tak powiedział:)

0

@Janiama
ter stegen, pique, alba, de jong, depay, pedri, fati - mało tych klasowych piłkarzy?

+ potencjalnie coutinho, dembele
+ młodzi gniewni - dest, araujo, garcia, demir

to jest ciagle kadra z potencjałem na mistrza Hiszpanii

0

@Janiama
jakie czyste kapcie ma kogo chce - de jong, nie uda sie wygrać mistrza to wypad i laporta pewnie tak zrobi, bo koeman sam dal zielone swiatło do sprzedazy griezmanna wiec to jego dezycje i bedzie z tego rozliczany

3

@FC1899Barca
jaki roberto jak jest dest? jaki lenglet jak jest garcia i araujo, jaki nazario jak jest coutinho - oj koloryzujesz grubo

tak jak w 2015 roku xavi był głównie rezerwowym ale lubimy koloryzować nie:)

0

@PatrykBarca @Bobo25 @Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992
potencjalna nasz najmocniejsza 11 + kilku wartościowych zmienników w nawiasie

ter stegen (pena)

dest (mingueza) - pique (araujo), garcia - alba

busi (nico)

de jong (gavi) - pedri (demir/coutinho)

dembele (demir) - depay (aguero)- fati (coutinho)

ja doliczyłem się 18 sensownych piłkarzy i jeśli tylko coutinho i dembele coś w tym roku pokażą to powinni zostać, czy Haaland się skusi? jeśli będziemy sensownei grali, będziemy w TOP3 w LM dojdziemy np do 1/4, to ciągle jednak Barcelona, ciągle jednak marka

tu byłby gwiazdą + potencjalna rywalizacja z Mbappe w Realu bylaby ciekawa a liga znów nabrałaby kolorytu:) i na to liczę że za rok oba kluby dokonaja tych spektakularnych 2 transferów

całej reszty pijanic, umititi, braithwaite, neto, de jong luuk nie widze w kolejnym sezonie

a ze wzmocnień powalczyć o haaland, goretzka lub pogba, jakiś ŚO


0

@sergio5
ty tak serio? jeśli tak to współczuję

1

@baartekk97
to ty nie opowiadaj bzdur, jest oficjalny komunikat maja obowiązek wykupic

0

TRANSFERY

ciężko patrzeć na odejście Francuza i nie przyjście za niego nikogo konkretnego (mówiło się o Olmo), samo odejście Francuza daje kasę sporą jak za 30 latka i duże zejście z payroll, ale nie wzmocnienie zespołu nikim konkretnym nie rozumiem kompletnie, szanse na mistrza zmalały sporo

jedynie co mi przychodzi na myśl to zostawienie i pójście na całość po Haaland za rok, co by się zgadzało bo kasa już jest, już teraz chcieli pójść po Olmo 58 + zmienne ale Lipsk nie puścił go

griezmann miał to przewagę nad dembele i coutinho że był zdrowy zawsze, wiec pomimo braku formy jakies liczby dawał

liczę jednak na coutinho i dembele że coś pokażą

demebele (demir) - depay (aguero/de jong) - fati (coutinho)

no cóż wszystko zalezy jak dembele i coutinho się pokażą, o fati jestem spokojny

ten sezon jest o tyle ciekawy ze taki demir, gavi, nico się ograją dosyć dużo co zaprocentuje i zeszlismy z dużych pensji (nie wszystkich) co pozwala wierzyć że za rok pójdą po Haaland

co do de jong sie nie wypowiem - dla mnie zagadka i raczej uzupełnienie składu

na seville widzę chyba: demir -depay- coutinho, inne opcji nie widzę

co do kadry jest to kadra słabsza niż Real i Atletico, ale ciągle jest to top w Europie
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop


wg mnie mamy teraz 5 piłkarzy klasy światowej: ter stegen, pique, alba, de jong, depay
2 aspirujących: pedri, fati - to wszystko zależy czy ten sezon potwierdzi ich klasę
2 zagadki: coutinho,, dembele - w formie klasa światowa, ale czy forma i zdrowie pozwoli?

plus multum mlodych któzy może coś udowodnai albo nie: dest, balde, garcia, araujo, nico, gavi, demir

@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Bobo25 a wy jak to czujecie?

0

Jeśli odejdzie griezmann i przyjdzie olmo to Oki. W przeciwnym razie dla mnie kompromitacja i stoczymy się do poziomu Sevilli

0

@Ratamahatta
tylko na mecz jesyt nie miarodajne, jak gremzann prawie zawsze 90 minut a felix chyba czesto z ławki

porównujmy LFL

0

@BulaKG
chyba ich nie było stac na wymiane saul-griemzann

gdzie wartosc saula a gdzie wartosc griezmanna


1

@FCBparasiempre
jeden z tych piłkarzy Barcelony których się nie zapomina:) szkoda ze nie udało mu się wygrać u nas LM, no i ten dute z Kluivertem, fajnie się rozumieli:)

0

jak ktoś lubi promocje to na Modivo jest dużo rzeczy dziś -20% z kodem LASTMINUTE

0

@trolownik
obecnie jest w fatalnje formie i szkoda ze dembele jest kontuzjowany bo pewnie by pograł ale te +10 bramek w samej lidze spokojnie da, tak jak w zeszłym roku

0

griezmann/dembele-depay-fati/coutinho

tak powinnismy grać, przecież depay troche w lyonie grał na szpicy

sprzedać tych co mają sprzedać i nie pchać się w inne pomysł, z cavanim nie wyszło trudno

2

@tbas
dlatego mówię że nie ma rzeczy niemożliwych, pisał jednak fabrizio farmazony:)
no pisał bo kazdemu się zdarza bazujac na aktualnej wiedzy, a tak naprawde liczy sie tylko oficjalka

3

@bartas97
tak jak wijnaldum miał być u nas wg niego na 100%:) w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy pewnych

0

@Veg85
a kto ma w dobrej formie zawodników - atletico co punktuje dzieki arcy błędom rywali, real?

ja piszę tylko ze kadrowo jest to zespół na mistrza, podobnie jak Realu i Atletico

teraz to tylko kwestia kto zbuduje lepszy zespół:) i kto ma lepszego trenera:)

2

nie bedzie Cavani to trudno

zostawić kasę z emrson, moriba, neto, menaj i za rok pójść po kogoś młodego i perspektywicznego

my i tak mamy kadrę na mistrza, czy Koeman ją wykorzysta to inna sprawa

0

@Vebrol
koeman go nie chciał

0

@Pawel13sz
przecież garcia, araujo są przed lenglet

a dest przed s.roberto

0

@A_Gomesinho_21
wg mnie kadra spokojnie na mistrza:) jak ktoś mówi ze jest to słaby skład to ręcę opadają:) fakt brakuje 2 piłkarzy - silny box to box, 9

umititi i pijanić rozumiem pomijasz bo to bede trybuny niestety

w nastepne okienko skupiłbym sie na tych 2 brakujaych pozycjach + pozbył się tych 2 z trybun + braithwaite

liczę że coutinho coś pokaże- jak nie za rok też pozbycie się

4

@Woland10
ta jak co roku walczy:) a Barcelona to o co walczy?:) słabszego klubu? ty tak serio:)

0

@Mixtape
jaki kounde? chyba ci sie cos pomyliło

0

@forest
po co tu pisać takie fake news?

2

@Yosemite
taki Cavani to gwarancja 10-15 goli w lidze a moze i wiecej przy regularnej grze, Braithwaite natomiast przy regularnej grze 5+ to max, takie mecze jak ten pierwszy to u niego raz na ruski rok, lubię go ale Duńczyk to piłkarz na zespoły pokroju West Ham itp.

0

@Kettger
czemu? po prostu dziwią mnie te rozmowy niby klubu o Olmo, gdzie wydaje się on na ten moment zbędnym luksusem wg mnie

0

Dani Olmo

spoko fajny piłkarz i młody tylko, my w klubie ciągle mamy coutinho itp. wiec chyba trochę zbędny luksus by to był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?