lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992
jakby nie patrzeć to cięgle top10 kadr na świecie:) więc jednak TOP
0
@FC1899Barca
a garcia jest nie zdrowy? dest to samo? coutinho to samo?
piszesz głupoty i tyle
przyznanie się do błędu nie boli
ps. podajesz zdrowych i umieszczasz w 2021 obecnie pique który ma kontuzje - sam się zaorałeś:)
0
@Antimadridista_WR
jakie 3-5-2, kto ci tak powiedział:)
0
@Janiama
ter stegen, pique, alba, de jong, depay, pedri, fati - mało tych klasowych piłkarzy?
+ potencjalnie coutinho, dembele
+ młodzi gniewni - dest, araujo, garcia, demir
to jest ciagle kadra z potencjałem na mistrza Hiszpanii
0
@Janiama
jakie czyste kapcie ma kogo chce - de jong, nie uda sie wygrać mistrza to wypad i laporta pewnie tak zrobi, bo koeman sam dal zielone swiatło do sprzedazy griezmanna wiec to jego dezycje i bedzie z tego rozliczany
3
@FC1899Barca
jaki roberto jak jest dest? jaki lenglet jak jest garcia i araujo, jaki nazario jak jest coutinho - oj koloryzujesz grubo
tak jak w 2015 roku xavi był głównie rezerwowym ale lubimy koloryzować nie:)
0
@PatrykBarca @Bobo25 @Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992
potencjalna nasz najmocniejsza 11 + kilku wartościowych zmienników w nawiasie
ter stegen (pena)
dest (mingueza) - pique (araujo), garcia - alba
busi (nico)
de jong (gavi) - pedri (demir/coutinho)
dembele (demir) - depay (aguero)- fati (coutinho)
ja doliczyłem się 18 sensownych piłkarzy i jeśli tylko coutinho i dembele coś w tym roku pokażą to powinni zostać, czy Haaland się skusi? jeśli będziemy sensownei grali, będziemy w TOP3 w LM dojdziemy np do 1/4, to ciągle jednak Barcelona, ciągle jednak marka
tu byłby gwiazdą + potencjalna rywalizacja z Mbappe w Realu bylaby ciekawa a liga znów nabrałaby kolorytu:) i na to liczę że za rok oba kluby dokonaja tych spektakularnych 2 transferów
całej reszty pijanic, umititi, braithwaite, neto, de jong luuk nie widze w kolejnym sezonie
a ze wzmocnień powalczyć o haaland, goretzka lub pogba, jakiś ŚO
0
@sergio5
ty tak serio? jeśli tak to współczuję
1
@baartekk97
to ty nie opowiadaj bzdur, jest oficjalny komunikat maja obowiązek wykupic
0
TRANSFERY
ciężko patrzeć na odejście Francuza i nie przyjście za niego nikogo konkretnego (mówiło się o Olmo), samo odejście Francuza daje kasę sporą jak za 30 latka i duże zejście z payroll, ale nie wzmocnienie zespołu nikim konkretnym nie rozumiem kompletnie, szanse na mistrza zmalały sporo
jedynie co mi przychodzi na myśl to zostawienie i pójście na całość po Haaland za rok, co by się zgadzało bo kasa już jest, już teraz chcieli pójść po Olmo 58 + zmienne ale Lipsk nie puścił go
griezmann miał to przewagę nad dembele i coutinho że był zdrowy zawsze, wiec pomimo braku formy jakies liczby dawał
liczę jednak na coutinho i dembele że coś pokażą
demebele (demir) - depay (aguero/de jong) - fati (coutinho)
no cóż wszystko zalezy jak dembele i coutinho się pokażą, o fati jestem spokojny
ten sezon jest o tyle ciekawy ze taki demir, gavi, nico się ograją dosyć dużo co zaprocentuje i zeszlismy z dużych pensji (nie wszystkich) co pozwala wierzyć że za rok pójdą po Haaland
co do de jong sie nie wypowiem - dla mnie zagadka i raczej uzupełnienie składu
na seville widzę chyba: demir -depay- coutinho, inne opcji nie widzę
co do kadry jest to kadra słabsza niż Real i Atletico, ale ciągle jest to top w Europie
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
wg mnie mamy teraz 5 piłkarzy klasy światowej: ter stegen, pique, alba, de jong, depay
2 aspirujących: pedri, fati - to wszystko zależy czy ten sezon potwierdzi ich klasę
2 zagadki: coutinho,, dembele - w formie klasa światowa, ale czy forma i zdrowie pozwoli?
plus multum mlodych któzy może coś udowodnai albo nie: dest, balde, garcia, araujo, nico, gavi, demir
@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Bobo25 a wy jak to czujecie?
0
Jeśli odejdzie griezmann i przyjdzie olmo to Oki. W przeciwnym razie dla mnie kompromitacja i stoczymy się do poziomu Sevilli
0
@Ratamahatta
tylko na mecz jesyt nie miarodajne, jak gremzann prawie zawsze 90 minut a felix chyba czesto z ławki
porównujmy LFL
0
@BulaKG
chyba ich nie było stac na wymiane saul-griemzann
gdzie wartosc saula a gdzie wartosc griezmanna
1
@FCBparasiempre
jeden z tych piłkarzy Barcelony których się nie zapomina:) szkoda ze nie udało mu się wygrać u nas LM, no i ten dute z Kluivertem, fajnie się rozumieli:)
0
jak ktoś lubi promocje to na Modivo jest dużo rzeczy dziś -20% z kodem LASTMINUTE
0
@trolownik
obecnie jest w fatalnje formie i szkoda ze dembele jest kontuzjowany bo pewnie by pograł ale te +10 bramek w samej lidze spokojnie da, tak jak w zeszłym roku
0
griezmann/dembele-depay-fati/coutinho
tak powinnismy grać, przecież depay troche w lyonie grał na szpicy
sprzedać tych co mają sprzedać i nie pchać się w inne pomysł, z cavanim nie wyszło trudno
2
@tbas
dlatego mówię że nie ma rzeczy niemożliwych, pisał jednak fabrizio farmazony:)
no pisał bo kazdemu się zdarza bazujac na aktualnej wiedzy, a tak naprawde liczy sie tylko oficjalka
3
@bartas97
tak jak wijnaldum miał być u nas wg niego na 100%:) w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy pewnych
0
@Veg85
a kto ma w dobrej formie zawodników - atletico co punktuje dzieki arcy błędom rywali, real?
ja piszę tylko ze kadrowo jest to zespół na mistrza, podobnie jak Realu i Atletico
teraz to tylko kwestia kto zbuduje lepszy zespół:) i kto ma lepszego trenera:)
2
nie bedzie Cavani to trudno
zostawić kasę z emrson, moriba, neto, menaj i za rok pójść po kogoś młodego i perspektywicznego
my i tak mamy kadrę na mistrza, czy Koeman ją wykorzysta to inna sprawa
0
@Vebrol
koeman go nie chciał
0
@Pawel13sz
przecież garcia, araujo są przed lenglet
a dest przed s.roberto
0
@A_Gomesinho_21
wg mnie kadra spokojnie na mistrza:) jak ktoś mówi ze jest to słaby skład to ręcę opadają:) fakt brakuje 2 piłkarzy - silny box to box, 9
umititi i pijanić rozumiem pomijasz bo to bede trybuny niestety
w nastepne okienko skupiłbym sie na tych 2 brakujaych pozycjach + pozbył się tych 2 z trybun + braithwaite
liczę że coutinho coś pokaże- jak nie za rok też pozbycie się
4
@Woland10
ta jak co roku walczy:) a Barcelona to o co walczy?:) słabszego klubu? ty tak serio:)
0
@Mixtape
jaki kounde? chyba ci sie cos pomyliło
0
@forest
po co tu pisać takie fake news?
2
@Yosemite
taki Cavani to gwarancja 10-15 goli w lidze a moze i wiecej przy regularnej grze, Braithwaite natomiast przy regularnej grze 5+ to max, takie mecze jak ten pierwszy to u niego raz na ruski rok, lubię go ale Duńczyk to piłkarz na zespoły pokroju West Ham itp.
0
@Kettger
czemu? po prostu dziwią mnie te rozmowy niby klubu o Olmo, gdzie wydaje się on na ten moment zbędnym luksusem wg mnie
0
Dani Olmo
spoko fajny piłkarz i młody tylko, my w klubie ciągle mamy coutinho itp. wiec chyba trochę zbędny luksus by to był