lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baartekk97
ty mnie obraziłeś a to duża różnica
komunikat klubu brzmi: obowiązek wykupu, a komunikacie Atletico nie widzę sprzecznego komunikatu
dla mnie źródłem wiedzy są komunikaty oficjalne klubu, a ty zaginasz rzeczywistość i próbujesz mówić że wiesz lepiej niż klub
szkoda mi czasu na takie persony jak ty
narka
0
@amanter
nie mamy % od koszulek?
0
ANSU FATI
z dychą no i zajebiście:) nikt inny tylko on powinien ją nosić, już nie mogę się doczekać powrotu naszej gwiazdy
to trzeba kupic kilka koszulek w najblizszym czasie - Fati, depay, de jong, pedri:) i wspomóc klub
0
COUTINHO
oby bez kontuzji a po poczatku zeszłego sezonu widać że będą z niego ludzie jeszcze
vamos coutinho!!!
0
@VirtuoZ
w świat idzie wynik, a to wyrównane dwumecze i tyle i nie ma w tym nic kompromitującego, czy rozczarowującego na pewno bo było blisko odpowiednio półfinału i finału
a w piłce ostatnio mnóstwo takich przykładów z nadrabianiem takich strat
nawet tak wyśmiewana przez ciebie Roma prawie w tamtym sezonei awansowała do finału bo ostatecznie przegrała z LIverpoolem półfinał 1 bramką - też uwaga nadrabiając starty z pierwszego meczu
narka
0
@baartekk97
widzę kultury wypowiedzi nie masz za grosz
wierz w co chcesz nawet i w płaską ziemię skoro oficjalne komunikaty dla ciebie to nie źródło wiedzy
0
@Woland10
już było info że jest chetny przedłużyć z niższą pensją, po co pisać takie rzeczy bez sprawdzania
0
@VirtuoZ
no to rozumiem że kibice liverpoool i roma też może płakac i mówić o kompromitacji bo przegrali 3-0 i 4-1 odpowiednio
pytam jeszcze raz jaki był wynik dwumeczu z romą i liverpoolem i czy taki wynik dwumeczu to kompromitacja?
jesli nie potrafisz odpowiedziec na to pytanie to trudno ale mi już szkoda mojego drogiego czasu na gadkę z tobą
żegnam
0
@baartekk97
Barcelona wydała oficjalny komunikat z obowiązkiem wykupu
pisał o tym chyba też di marzio albo romano
nie komunikaty się nie wykluczają, w komunikacie Atletico nie ma po prostu wszystkiego napisanego (może dlatego aby kibice Atletico sie nie wsciekli), bo nie ma takiego obowiązku, zresztą w obydwóch komunikatach nie ma kwot, bo też nie ma takiego obowiązku i tyle i co ZONK??:)
jest oficjalny komunikat klubu o obowiązku wykupu i tylko głupi będzie z tym dyskutował że tak nie jest
0
@VirtuoZ
jak manipuluje,
jaki był wynik dwumeczu z roma? jaki dwumeczu z liverpool?
sam naginasz fakty, odpadliśmy i tyle, ale to nie były kompromitacje
z bayernem była kompromitacja i to fakt
0
@BarcaInfo
zejście z pensji tak, ale wg mnie to i tak szykowanie kasy na Haaland, a z gotówką nie jest chyba tak źle skoro dawali 58 mln + zmienne za Olmo, to pensje i ten limit 70% były problemem, sądzę że za rok bedzie można się spodziewać dużego transferu bo jednak przez ten rok dzieki takim ruchom jak te kase sie odłoży i budzet płącowy też się zmniejszył odpowiednio dzięki sprzedaża i obnizka pensji
0
@baartekk97
jest w naszym komunikacje, zreszta kilku rzetelnych dziennikarzy też o tym pisało
a skoro jest w naszym komunikacie to na nic innego bardziej rzetelnego nie można się powołać
0
@VirtuoZ
4-4 czy 4-3 w dwumeczu to nie lanie
to jak miało znaczenie czy nie? bo jednak awansowaliśmy dalej:) ale nie pasuje do tego co napisałeś to już ciężko przyznać rację co?
0
@VirtuoZ
kolejny raz myslisz sie z prawda 6-1 z PSG też miało znaczenie:) moge ci tez wymienić 3-0 z Bayernem, 3-1 i 2-0 z PSG to tez nei miało znaczenie te mecze?
2
@pt9
ale pisze ci tylko że my też robilismy wpierdole innym klubom i ci to udowodniłem
a porażka 0-4 z PSG nie miałą znaczenia bo akurat awansowaliśmy dalej:)
nie wiem co da że tutaj będziesz to rozpamiętywał? jesteś jakiś sado maso czy co?
3
@Qexi
piszesz głupoty aż głowa boli
0
@VirtuoZ
coutinho, fati, dembele - mówi ci to coś, do tego pedri, skałd jest zupełnie inny niż wtedy i trener jest inny niż wtedy, tamten był chyba najgorszym trenerem w historii
żegnam
0
@Encore
jak nie mieć pretensji do trenera? a do kogo? to trener odpowiada za zespół, ile znaczy trener widać po przykąłdzie chelsea - za lamparda i za tuchel czy rok wczesneij na przykładzie bayernu
0
@udarpawarotam
to nie jest opjca tylko obowiązek wykupu
0
@Encore
Raiola odda go tam gdzie Haaland bedzie chciał grać, a jak bedzie chciał w Barcelonei to zapłącimy za ten transfer i kropka, wg mnie za rok szukuje sie rywalizacja Haalland - mbappe i powrót silnej la liga powoli
2
@pt9 a czemu nie wrzucisz 4-1 z roma, 3-0 z liverpollem? 3-1 w finale z juve, 2-0 i 3-0 wygrane z juve:) nie pasuje do teorii? czy 6-1 z PSG? też nie pasuje
wstyd mi za takich ludzi jak ty
0
@VirtuoZ
w obronie i tak by nie pomogli:) bo problemem była obrona w tamtym meczu nie atak, choć i w nim nic nie zrobili, tylko suarez zagrał w tym meczu pożądnie
0
@AlwaysBlaugrana
coutinho będzie piwerwszym zmiennikiem w zespole i zagra albo na skrzydle albo w pomocy za pedri, ani fati ani pedri 38 meczów nei zagrają, taki 12 zawodnik zespołu
prawe skrzydło czeka na dembele
albo do momentu przyjścia dembele będzie grał jak napisał @FCMichalo
0
@gimmeq1
za te demir na ten moment dembele w wyjściowej 11, ale na początku oki:) plus właśnie w obwodzie coutinho:)
0
@Qexi
co ty pierdol.. czy ty jestes zdrowy na zmysłach?
0
@VirtuoZ
no i mieliśmy messi i griezmann i chuj.. zrobili w tym meczu
1
@IronSanHybrid
niby tak ale tak na prawde oprócz wzmocnien i nowych pilkarzy odzyskujemy na ten sezon 2 piłkarzy którzy poprzedni nei grali - fati i coutinho a to duże wzmocnienie zespołu
no cóż pożyjemy zobaczymy:) liczę też że to czystki i szykowanie kasy na spokojniejsze lato za rok jak już bezie cały rok aby spokojnie uporządkować wszystko i popracować
0
@Encore
na lewym skrzydle:) ja patrze z innej strony ale moze byc to myslace
0
demir - depay - coutinho na najbliższe mecze do powrotu Fati już za chwilę:) a za miesiąc z hakiem powrót dembele, tylko aguero dopiero w listopadzie
2
@IronSanHybrid
i takich ludzi tu szanuje:)
a nie pisanie że mamy kadre jak betis
majac w kadrze ter stegen, de jong, pedri, depay, fati czy coutinho i dembele