0

@baartekk97

ty mnie obraziłeś a to duża różnica

komunikat klubu brzmi: obowiązek wykupu, a komunikacie Atletico nie widzę sprzecznego komunikatu

dla mnie źródłem wiedzy są komunikaty oficjalne klubu, a ty zaginasz rzeczywistość i próbujesz mówić że wiesz lepiej niż klub

szkoda mi czasu na takie persony jak ty

narka

0

@amanter
nie mamy % od koszulek?

0

ANSU FATI

z dychą no i zajebiście:) nikt inny tylko on powinien ją nosić, już nie mogę się doczekać powrotu naszej gwiazdy

to trzeba kupic kilka koszulek w najblizszym czasie - Fati, depay, de jong, pedri:) i wspomóc klub

0

COUTINHO

oby bez kontuzji a po poczatku zeszłego sezonu widać że będą z niego ludzie jeszcze



vamos coutinho!!!

0

@VirtuoZ
w świat idzie wynik, a to wyrównane dwumecze i tyle i nie ma w tym nic kompromitującego, czy rozczarowującego na pewno bo było blisko odpowiednio półfinału i finału

a w piłce ostatnio mnóstwo takich przykładów z nadrabianiem takich strat
nawet tak wyśmiewana przez ciebie Roma prawie w tamtym sezonei awansowała do finału bo ostatecznie przegrała z LIverpoolem półfinał 1 bramką - też uwaga nadrabiając starty z pierwszego meczu

narka

0

@baartekk97
widzę kultury wypowiedzi nie masz za grosz
wierz w co chcesz nawet i w płaską ziemię skoro oficjalne komunikaty dla ciebie to nie źródło wiedzy

0

@Woland10
już było info że jest chetny przedłużyć z niższą pensją, po co pisać takie rzeczy bez sprawdzania

0

@VirtuoZ
no to rozumiem że kibice liverpoool i roma też może płakac i mówić o kompromitacji bo przegrali 3-0 i 4-1 odpowiednio

pytam jeszcze raz jaki był wynik dwumeczu z romą i liverpoolem i czy taki wynik dwumeczu to kompromitacja?
jesli nie potrafisz odpowiedziec na to pytanie to trudno ale mi już szkoda mojego drogiego czasu na gadkę z tobą

żegnam

0

@baartekk97
Barcelona wydała oficjalny komunikat z obowiązkiem wykupu

pisał o tym chyba też di marzio albo romano

nie komunikaty się nie wykluczają, w komunikacie Atletico nie ma po prostu wszystkiego napisanego (może dlatego aby kibice Atletico sie nie wsciekli), bo nie ma takiego obowiązku, zresztą w obydwóch komunikatach nie ma kwot, bo też nie ma takiego obowiązku i tyle i co ZONK??:)

jest oficjalny komunikat klubu o obowiązku wykupu i tylko głupi będzie z tym dyskutował że tak nie jest

0

@VirtuoZ
jak manipuluje,

jaki był wynik dwumeczu z roma? jaki dwumeczu z liverpool?

sam naginasz fakty, odpadliśmy i tyle, ale to nie były kompromitacje

z bayernem była kompromitacja i to fakt

0

@BarcaInfo
zejście z pensji tak, ale wg mnie to i tak szykowanie kasy na Haaland, a z gotówką nie jest chyba tak źle skoro dawali 58 mln + zmienne za Olmo, to pensje i ten limit 70% były problemem, sądzę że za rok bedzie można się spodziewać dużego transferu bo jednak przez ten rok dzieki takim ruchom jak te kase sie odłoży i budzet płącowy też się zmniejszył odpowiednio dzięki sprzedaża i obnizka pensji

0

@baartekk97

jest w naszym komunikacje, zreszta kilku rzetelnych dziennikarzy też o tym pisało

a skoro jest w naszym komunikacie to na nic innego bardziej rzetelnego nie można się powołać

0

@VirtuoZ
4-4 czy 4-3 w dwumeczu to nie lanie

to jak miało znaczenie czy nie? bo jednak awansowaliśmy dalej:) ale nie pasuje do tego co napisałeś to już ciężko przyznać rację co?

0

@VirtuoZ
kolejny raz myslisz sie z prawda 6-1 z PSG też miało znaczenie:) moge ci tez wymienić 3-0 z Bayernem, 3-1 i 2-0 z PSG to tez nei miało znaczenie te mecze?

2

@pt9
ale pisze ci tylko że my też robilismy wpierdole innym klubom i ci to udowodniłem

a porażka 0-4 z PSG nie miałą znaczenia bo akurat awansowaliśmy dalej:)

nie wiem co da że tutaj będziesz to rozpamiętywał? jesteś jakiś sado maso czy co?

3

@Qexi
piszesz głupoty aż głowa boli

0

@VirtuoZ

coutinho, fati, dembele - mówi ci to coś, do tego pedri, skałd jest zupełnie inny niż wtedy i trener jest inny niż wtedy, tamten był chyba najgorszym trenerem w historii
żegnam

0

@Encore
jak nie mieć pretensji do trenera? a do kogo? to trener odpowiada za zespół, ile znaczy trener widać po przykąłdzie chelsea - za lamparda i za tuchel czy rok wczesneij na przykładzie bayernu

0

@udarpawarotam
to nie jest opjca tylko obowiązek wykupu

0

@Encore
Raiola odda go tam gdzie Haaland bedzie chciał grać, a jak bedzie chciał w Barcelonei to zapłącimy za ten transfer i kropka, wg mnie za rok szukuje sie rywalizacja Haalland - mbappe i powrót silnej la liga powoli

2

@pt9 a czemu nie wrzucisz 4-1 z roma, 3-0 z liverpollem? 3-1 w finale z juve, 2-0 i 3-0 wygrane z juve:) nie pasuje do teorii? czy 6-1 z PSG? też nie pasuje

wstyd mi za takich ludzi jak ty

0

@VirtuoZ
w obronie i tak by nie pomogli:) bo problemem była obrona w tamtym meczu nie atak, choć i w nim nic nie zrobili, tylko suarez zagrał w tym meczu pożądnie

0

@AlwaysBlaugrana
coutinho będzie piwerwszym zmiennikiem w zespole i zagra albo na skrzydle albo w pomocy za pedri, ani fati ani pedri 38 meczów nei zagrają, taki 12 zawodnik zespołu

prawe skrzydło czeka na dembele

albo do momentu przyjścia dembele będzie grał jak napisał @FCMichalo

0

@gimmeq1
za te demir na ten moment dembele w wyjściowej 11, ale na początku oki:) plus właśnie w obwodzie coutinho:)

0

@Qexi
co ty pierdol.. czy ty jestes zdrowy na zmysłach?

0

@VirtuoZ
no i mieliśmy messi i griezmann i chuj.. zrobili w tym meczu

1

@IronSanHybrid
niby tak ale tak na prawde oprócz wzmocnien i nowych pilkarzy odzyskujemy na ten sezon 2 piłkarzy którzy poprzedni nei grali - fati i coutinho a to duże wzmocnienie zespołu

no cóż pożyjemy zobaczymy:) liczę też że to czystki i szykowanie kasy na spokojniejsze lato za rok jak już bezie cały rok aby spokojnie uporządkować wszystko i popracować

0

@Encore
na lewym skrzydle:) ja patrze z innej strony ale moze byc to myslace

0

demir - depay - coutinho na najbliższe mecze do powrotu Fati już za chwilę:) a za miesiąc z hakiem powrót dembele, tylko aguero dopiero w listopadzie

2

@IronSanHybrid
i takich ludzi tu szanuje:)
a nie pisanie że mamy kadre jak betis
majac w kadrze ter stegen, de jong, pedri, depay, fati czy coutinho i dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?