lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
ależ oczywiście że dobry trener dużo by zrobił
przynajmniej by biegali i oddawali celne strzały na bramkę, przypomnieć ci bilans Koemana z topowymi zespołami? a w tamtym roku miał Messiego
Koeman nie nadaje się na trenera Barcelony i to fakt, oby odszedł jak najszybciej bo w rok czasu nie zrobił nic, zero schematów, zero taktyki, zero zespołu
1
@SonBarcaGoku
nie tyle primadonny ale wszystko tu leży - przygotowanie fizyczne, schematy, przygotowanie taktyczne, my nie tworzymy zespołu, nie ma płynnego przechodzenia do ataku, nie ma dużej ruchliwości , wychodzenia do podania
bez tego akcje buduje sie tak jak my budujemy na przeciwnym biegunie Bayern gdzie jeden podaje do drugiego i już idzie do przodu aby kolega odegrał mu piłka na wolne pole
1
@Janiama
jaka pomyłka, popatrz na końcówkę drugiej połowy, popatrz na 3 bramkę, ile naszych tam stoi około 16 metra i co stoją i się nie ruszą
a jak ktoś ma piłkę i idzie do przodu to nie ma ruchu kolegów i nie ma gdzie podać
i to już widać od lat zero ruchu do piłki, brak chemii pomiędzy obrona a pomocą
Guardiola kiedyś powiedział że on tylko może ustawić zespół do 16 metra, później nic od niego nie zależy, w zespole koemana widac że on tego nie zrobił nie ma gry zespołu do 16 metra, nie ma płynnego wychodzenia z akcją
minął rok a ja nie widzę zmiany na lepsze, ten sam marazm
1
@AmigoBlancos
nie dla mnie on jest do zwolnienia już na teraz, jest po prostu za słaby na trenera barcelony
w rok zespół nie zrobił żadnego postepu
5
15 km mniej przebiegnięte to jest dramat, nie dziwie się jak potem patrzę na 3 bramkę, z 2-3 naszych zawodników stoi metr od 16 i zamiast pobiec do odbitej piłki to patrzą i człapią
przecież to piłkarski kryminał, na miejscu Laporty wszedłbym do szatni i powiedział że jak się im nie chce grać to wypad z klubu a Komanowi kazałbym aby zrobili 200 kółek po meczu wokół boiska to może jak wyprują wątrobę to im się podczas meczu zachce biegać
tu trzeba trenera z jajami bo sam Depay nie wystarczy
normalnie aż chce się płakać patrząc na to jak ci zawodnicy grają, pamiętam czasy przed rijkardem, pamiętam czasy van gaala, nie zawsze wygrywali ale jak się oglądało mecz na camp nou to zazwyczaj wiedziałeś co zobaczysz, atakowanie, piękne akcje, zawsze były gorsze momenty ale nigdy nie trafiały tak długo i takiego dziadostwa u siebie jak gramy też nie pamiętam
0 strzałów celnych na mecz, przecież to tragedia
2
i tu jest sedno, trzeba być też dobrze przygotowanym fizycznie
rozumiem być słabszym ale trzeba jechać wtedy na tyłku po murawie
0
@kejdzi
gra tym co ma 15 km mniej przebiegniete to wynika z jednego zawodniak mniej czy jak?
rozumiem byc słabszym ale trzeba jechać na tyłku.. po murawie jak się inaczej nie da
2
@BarcaInfo
nie zawsze sie z tobą zgadzam ale nic więcej bym nie dodał
szkoda czasu, można przegrać ale potrzebny jest plan i walka, z dobrymi rywalami widziałem to tylko w rewanżu z PSG, a takto lipa
zero płynności, zero połaczenia linii obronnej z pomocą, tak jakby nikt nie wiedział gdzie ma biegać i co robić, pełna improwizacja, a pomysłem koemana na ten mecz były chyba wrzutki i dalekie na de jong, tak to wyglądało
coutinho to na ten moment once da gala bo widać że odżył i jako jeden z nielicznych ma chęci i luz
dla mnie im szybciej koeman out tym lepiej dla klubu
pozdro
0
@Bykunn
a Chelsea Lamparda była atrakcyjnym miejscem? gdzie jak ich Tuchel obejmował to byli w Premiership poza ligą mistrzów
nie wiem kto miałby przyjść bo nie jestem Prezesem Barcelony ale wiem że wolny jest Conte, który przynajmniej gry obronnej by ich nauczył czy nawet Xavi miałby przynajmniej prawie sezon więcej czasu aby coś udowodnić
z Koemanem wiem że wiele ich nie nauczy już, kolejny raz nie widzę u nas zespołu, nie ma schematów biegania, gry obronnej, nie ma płynności połączenia obrony z pomocą
minął rok a on ich tego nie nauczył i potem z mocnymi zespołami co mają lepszych piłkarzy niż Granada czy Getafe to widać
Coutinho to powinien teraz być once bo widać że coś potrafi i można na nim opierać grę a luuk de jong, jak on nawet górnych piłek nie przyjmował
1
@Bykunn
przykład Tuchela pokazuje że daje jednak, można wejsc w zespoł w połowie sezonu i nagle odmienić jego oblicze
nauczyć gry obronnej, schematów itp. tuchel z Chelsea tracącej mnóstwo goli zrobił monolit i zespół, a nie kupił nikogo, piłkarze się nie zmienili
takich przykładów jest mnóstwo, z Koemanem wiadomo jak to się skonczy, czyli nijak, ponabijamy przecietniaków a z kims mocnym bedziemy wygladali jak dzieci we mgle
0
@geass
ale wiesz ze sprawa transferów i limitu płacowego to 2 różne kwestie?
możesz mieć kasę ale przekraczać limity płacowe, zreszta pensje piłkarzy są nieadekwatne do prezentowanego poziomu wiec powinny byc obniżone, zobaczysz ze w zime/lato będą transfery
obstawiam Gaya, Olmo, powalczenie o zakontraktowanie Kessie
0
@geass
a ja sądzę że poleci szybciej niż myślicie, podobno już chcą transfery zimą wiec kasa pomału jest
0
@AlwaysBlaugrana
on jest do odstrzału już teraz
6
jak ktoś może tu jeszcze bronić Koeman
ten zespół się nie rozwija, nie widać taktyki, zrozumienia miedzy piłkarzami, nie widać determinacji ani biegania
serio jakbyśmy chociaż byli dobrze przygotowani motorycznie to byśmy chociaż powalczyli, a takto wyglądali jak pogodzeni z losem
mam dość Alby, S,roberto w tym klubie
czekam na wiecej szans Balde i transfer Gaya
czekam na zmianę trenera, Panie Laporta obudź sie Pan
4
jeszcze ten trener parodysta tu siedzi?
widział ktoś 3 ostatnei mecze LM u siebie?
0-3 z Juve
1-4 PSG
0-3 Bayern
Przecież to kolejny marny trener jak Setien. Żenada.
Prowadzi zespół od roku ale obrona nadal jak we mgle, ogólnie jako zespół się nie rozwijamy, pora wiec na tego Pana
szacun za bycie piłkarzem dobrym, ale trenerem jest przeciętnym
0
@FC1899Barca
a Koeman dalej tu jest o Boże
1
Koeman out. Xavi, conte, den haag, Gallardo, lucho ktokolwiek inny bo po roku czasu z Koemanem widać że nic nie gramy
0
@Majkel12
Zdziwiłbyś się ilu dalej tu chce przejść. To ciagle Barcelona.
1
Gaya, olmo, Gravenberch lub kessie to powinny być najbliższe i realne ceke transferowe + all in po 9.
Koeman out
3
Ktoś tu jeszcze broni trenera?
Koeman out. Rok czasu i nic nie widać w tym zespole. Czy oni nie mają siły biegać serio?
Bale coutinho do pierwszego składu. Łukasz de jobg jest beznadziejny on nawet główek nie wygrywał to po co on nam?
0
@NaFazieHitman
obyś przerąbał z kretesem
0
@MeMyselfAndI
no nie jest faktem taka opinia, było źle ale jest to naprawiane, a tak na prawdę to nic nie wiemy, bo mamy ogólne liczby, nie mamy prognozy CF, długoterminowego modelu spółki, jak wygaldaja finanse po tych burzliwych zmianach, wiec tak na prawde nic nie wiemy, wiec takei wypowiedzi sa nie na miejscu, szczególnie jak ktos nie jest ekonomista
a już na zime szykuja60-70 mln na wzmocnienia wiec chyab tak xle nie jest
12
@dzefrej234
oby chłopak udowodnił swoją wartość, ja mu kibicuje:)
2
Komentarz usunięty
0
@Michael24
dzięki za info, czyli goła koszulka spoko, ale oryginalne napisy i patche już lipa ze nie ma, no cóż może będą wkrótce
pozdro
2
@IronSanHybrid
daj spokój już mam dosyć wchodzenia tu bo co drugi komentarz to płacz jakbyśmy byli za przeproszeniem Celtikiem
wchodze tu tylko dla newsów z twittera bo tu są najszybciej wrzucane bez śledzenia, ale la rambli przez zalew płaczków nie da się czytać od dłuższego czasu
1
@LukaszFan
de jong:) mówi ci to coś? a ty mówisz ę nie mamy piłkarzy top5 na swoich pozycjach
a o losy barcelony drżą raczej słabi kibice albo tacy co nie pamietaja czasów przed Guardiola
2
@amanter
dużo lepszy skład? rudgier, christiansen, alonoso itp. i paru innych co nikt z zapartym tchem nie wymienia jako najlepszych na swiecie? chelsea po proatu zbudowała zespół i tyle, lampard miał ten sam skład a jaka różnica w grze było widac gołym okiem
1
KOEMAN
dla mnie po takich wypowiedziach ten trener jest do wyrąbania, może 10 lat zaraz powie że będzie potrzebował, Tuchel przyszedł do Chelsea i z miejsca potrafił odmienić grę zespołu o 180 stopni, ale do tego trzeba być fachowcem a nie go udawać
0
@KapitanKnykiec
można tylko po co wrzucać koszulki PSG? jak ktoś im kibicuje to jest inna strona aby oglądać te ścierki do podłogi