lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94
porównaj sobie osiągnięcie simeone a koemana
owszem atletico na razie nie przekonuje, ale trenera ocenai sie po całokształcie a nie po jednym meczu a u koeman nie ma co oceniać bo w starciach z simeone itp, był notorycznie niszczony taktycznie
simeone wiadomo że zespół nawet z dołka może nagle zacząc grać i wygrywać i koemana od roku widać ze ten zespół sie nie rozwija z nim
0
@norbi77
wiesz co nie lubię takich chamskich tekstów, nie masz nic do dodania ciekawego to lepiej nie pisać
0
@Ghotti
to co nagle cadiz i granada to ciężcy rywale a levante nie?
w tych meczach 9 pkt to był obowiązek a prawada taka że w 2 pierwszych meczach gra to była żenada, rozumiem rywal może się bronić ale my nie mielismy na nic pomysłu, nie bombardowaliśmy ich bramki, bramkarze cadiz i rganady nie mieli dnia konia, po prostu koeman kompletnie nie miał pomysłu na te mecze, chaos to najlepiej opisuje nasza grę w tych meczach
i jest on tak toksycznym trenerem - vide pijanic że i szybciej odejdzie tym lepiej dla nas
0
@norbi77
masz jakiś problem koleś?
1
ciekawe kiedy przyjdzie nowy trener:)
zaraz po finale LN - Roberto Martinez? czy ciągle dogadują się z Xavi?
byle Koeman out, gralism yz dołem tabeli a mamy 5 na 9 pkt, ten toksyczny słaby trener powinien jak najszybciej odejsc
0
@Ghotti
ten sam poziom co cadiz czy granada
graliśmy z dołem tabeli a zamaist 9 pkt jest 5,
ale nie było tego toksycznego trenera na ławce, a schroeder mógł sam cos podpowiadać podczas meczu będac przy linii
0
@Jakchcesz
a cadiz i granada to były mocniejsi przeciwnicy?
granada jest za levante cadiz ledwo 2 oczka wyżej
1
@fortunate_son
tak jak ostatnio nie wyglądała gorze jz cadiz czy granada, ten trener jest toksyczny i jak najszybciej powinien odejść
1
Koeman out!!!
Koleś jest tak toksyczny, że już lepiej jakby jego asystent trenował zespół póki nie ma nowego trenera ugadanego.
Przecież to widać gołym okiem że z Koeman na ławce już nic nie będzie
2
Koeman out.
W trybie natychmiastowym powinien być wywalony. Może póki nie ofarna nowego trenera niech Schroeder ich trenuje.
Laporta miej jaja. Zwolnij tego slabego trenera. Póki więcej złego nie zrobi bo na dzis to on jest rakiem tej drużyny
0
@fartfartlegia to stara . .
0
@blaugrana1980
A fuj wóda
0
@Janiama @Rewolucja123
ale to jedne piłkarz, poza tym PSG ogólnie od poczatku sezonu nie przekonuje na razie, nie wiem czy Pochetino to odpowiedni trener do takiego zespołu
ale faktem jest że u nas piłkarze świetnie albo dobrze graja w kadrze a w Barcelonie grubo poniżej oczekiwań
tu się zgadzam z @Rewolucja123 że rolą Koemana jest budować ten zespół psychicznie a on ich raczej mentalnie dołuje, jako trener nie ma na wskroś honoru i ambicji
ciężko się gra jak ciagle słyszysz że wyniki to wina tego że jesteś przeciętny, że Barcelona to w sumie przeciętny klub itp. i że pomimo tego że jako zawodnik widzisz że w każdym meczu praktycznie trener nie ma pomysłu na zespół i kombinuje nie widzi winy w sobie tylko we wszystkich wokół
grałeś w piłkę to chyab wiesz że to nie jest tak że rzucisz piłkę i powiesz grajcie ty tu ty tam, a my po roku czasu z Koemanem nie mamy żadnych autoamtycznych zachowań piłkarzy, nie ma łączności między formacjami, piłąkrze często biegają zagubieni
Lewandowski kiedyś mówił że bardzo ważna w piłce jest psychika i od niej zalezy ile bramek strzelisz, wydaje mi się że piłkarz z takimi doświadczeniem jak on ma dużo racji
u nas widać wyraźnie że zespół jest wypalony psychicznie i nie będzie już chemii miedzy piłakrzami a trenerem
zresztą same wypowiedzi Pique widać że ich to draźni, bo głośno mówią ze nie po tą nakładają koszulkę aby być 2 czy 3 w lidze
nie wiem czemu bronisz Maciej tak słabego trenera
bo życie pokazuje, że wszędzie tam gdzie był prędzej czy później był wyrzucany prędko bo jednak jest on jako trener przeciętny mocno i to widać
1
@Survier
w reprezentacji jakos im nie odskakuje, widocznie dostosowali się mentalnie do słów Koemana że są przeciętni
2
de jong, depay itp. co świetnie grają w reprezentacji nagle zapomnieli jak się gra w piłkę?
może w klubie i tak bo dzieki Koemanowi nikt nie wie co ma grać, taki to świetny wizjoner, futbol totalny pełne zaskoczenie, nawet sam siebie zaskakuje:)
ratujmy sezon, dajmy szansę komuś innemu bo z tym trenerem już chleba nie będzie
Laporta działaj
0
@Janiama
de jong nie powinien dostać za to zagranei drugiej żółtej kartki a w konsekwencji czerwonej
rozumiem że we wszystkich meczach tylko winni piłakrze?
a może jak ich nazywa nieudacznikami to postanowili grać na jego zwolnienie? wg mnie tak powinni zrobić
koleś jako trener jest fatalny, rok czasu i nic nie funkcjonuje odpowiednio w tym zespole, jakoś tuchel itp. w krótkim czasie potrafią wprowadzić swoja filozofie do zespołu, ale zapomniałem Koeman twierdzi ze cadiz i granada maja porównywalna kadrę, czego my oczekujemy
zresztą trener który miesza z błotem swoich piłakrzy już dawno powinien być zwolniony
teraz widaćczem wszędzie gdzie był go podgoniono
0
@Ghotti
ale doszedł też depay, doszedł garcia, wrócił coutinho
minął rok czasu a w naszej grze nie widać schematów, nie widać chemii miedzy formacjami, nie widać pomysłu i taktyki
co mecz próbują co innego - wrzutki, obrona Częstochowy, a teraz to nawet nie wiem co próbują
depay spokojnie może pokręcić się koło liczb griezmanna
jak w rok czasu nie potrafisz pewnych rzeczy wypracować, nie potrafisz nawet osłabiony zdominować wyraźnie granada i cadiz to jednak słabo
a gwoździem do trumny jest jego wybór napastnika - luuk de jong, sam sobie go wybrał
poza tym może łatwiej byłoby mu zaliczyć progres gdyby wierzył w swoich piłkarzy, a nie mówił to co mówi w mediach, tak się zespołu nie buduje
sądzę że szatnię też już przegrał
0
@Ghotti
xavi, martinez czy ktoś inny, z nimi przynajmniej miałbym nadzieję na coś innego, na jakąś zmianę, z Koemanem na ławce wiem jak się to skończy już w tym momencie, widać że ten zespół nie tyle co się nie rozwija, ale zalicza regres
0
@Ghotti
team koeman jestes teraz:)?
0
@Pablit
do lata to nie będzie co zbierać, ja bardziej obstawiam październik jako zmianę trenera już za chwilę
4
koeman out
XAVI, XAVI, XAVI:)
0
Ja tu tylko zostawię.
Dość mam parilodysty na ławce
Koeman out
1
@Boromir4
ale to ciągle lepszy skład niż granada, na szczescie w przeciagu miesiaca bedzie już fati, alba, pedri i moze blisko powrotu dembele i aguero:)
0
@FCB24
jak de jong się nie rozwija? co do coutinho wierze że to nie jest słaby piłkarz jak go malują tu
0
@Fartlow
ale tak to wygląda, najładniejsze laski nie chodzą z biedakami, ani nawet średniakami, takie coś może incydentalnie się zdarzyć ale zasadniczo najładniejsze dziewczyny szukaja bezpieczeństwa finansowego świadomie czy nie świadomie tak to wygląda od wieków
1
@socha
a inni ludzie nie rozumieją że jak jest kilka ostatnio takich przykładów to można powalczyć co pokazały małe kluby nie raz, a nie tak jak Barcelona Koemana rozłożyć nogi i czekać ile się przyjmie
Koeman OUT
0
@Janiama
guardiola jakoś potrafił grać z tello, cuenca, montoya, thiago, busi, krkić, busqets, pedro
jakoś ten haag ten z młodzieżą wygrał Lige holenderską i potrafił byc w 1/2 LM
tylko Koemanowi wszystko przeszkadza i ma słabszy skład niż Granada:)
0
@FCB24
de jong-busi-pedri
czy wg ciebie to fatalna pomoc i w obwodzie coutinho
de jong - jeden z najlepszych pomocników na swiecie, busi i pedri - zobacz chociaz na reprezentacje Hiszpanii jak maja odpowiedniego trenera jak oni wygladają
braithwaite zostawiłem na ten moment bo jednak coś tam daje i przy kontuzjach do lata 2022 u nas zostanie na pewno
0
@BarcaInfo
rok temu real nic nie ugrał bo nie zdobył żadnego trofeum:)
ale fakt pomimo kontuzji zidane jakoś to kleił
0
jeśli wszyscy zdrowi
Ter stegen
Mingueza/dest - araujo/pique -garcia/lenglet - alba/balde
de jong/gavi/s.roberto - busi/nico -pedri/coutinho
dembele/demir - depay/aguero - fati/braithwaite
nie licze umititi i luuk de jong bo jak wszyscy zdrowi to ich zaraz nie bedzie
nie wyglada ta kadra źle na pewno, dobry tener powalczył by z ataka kadra o mistrza (nie mówię wygrał bo to różnie bywa) i sądze ze 1/4 LM
ale ogólnie i tak liczę na 3-4 wzmocnienia w zime lato - gaya, adeyemi (lub inna 9), pogba/kessie - bo w pomocy największa bida jesli chodzi o fizycznych pomocników
najgorzej obecnie w ataku dlatego licze na szybki powrót Fati
nie licze na 4 czy 5-0 z zespołami jak cadiz ale nawet z kontuzjowana kadra Koeman powinien takei mecze wygrywac 1-0, 2-0 lub 2-1, ale on przez rok czasu nie potrafił tego zespołu w obronie ustawić to czego od niego można oczekiwać teraz
Koeman out:)