0

@Szreko
kończę bo pierdzielisz jak potłuczony

żegnam

0

@messi564
jestem fanem Ajaxu wiec sporo:) na pewno nie gorszy bramkarz niż Ter Stegen, który bardzo obniżył loty i teraz praktycznie nic nie broni

w pozycji bramkarza dużo osób się podnieca bo ktoś złapał prostą piłkę, ale nie o to chodzi, dobry bramkarz ma ratować mecz i wyciągać piłki nie do wyciagnięcia dla innych, to jest sedno dobrego bramkarza, popatrz na Courtios jak ostatnio się rozwinął w tej kwestii, a ter stegen takich piłek nie wyjmuje, wyjmuje tylko to co wyjmować musi i powinien, sorry ale takie umiejętności ma mnóstwo bramkarzy obecnie wiec skoro nie robi różnicy to lepiej sprzedać a kase wydatkować na inne kluczowe pozycje

0

@Szreko
no nie zmieni to bo to będzie pokrętne na siłę szukanie głupiej poprawności politycznej, choć lepiej pasuje tu pokraczność

skoro Jordan był czarnoskóry to po co miałby go grać azjata? co to daje nic, tylko obniża walory filmu, bo pokazuje przekłamanie, to tak jakby oglądać kota w butach gdzie główną postacią jest pies, można tylko pytanie po co i co to daje

co do Bonda to samo, jak nie będzie James Bonda i kontynuacji serii co do zasady to już na starcie nie będzie dobry film

1

@messi564
sportowo wg mnie na pewno nei na minus, kasowo na plus

co do donnarumy sie zgadzam, tylko ta jego pensja

1

@Adi123456789
tak gaya dodałem bo uważam że czas alby minął i chciałby na LO widzieć gaya i balde

co do trenera pełna zgoda:)

0

@Szreko
jakie rasistowskie, koleś ty chyba mylisz pojęcia

skoro jest James Bond to chyba jasne że powinien grać go mężczyzna, tak samo jakby byłby film o Jordanie to chyba jasne że powinien grać go ciemnoskóry aktor, czy Wonder Woman jasne że będzie grała kobieta a nie mężczyzna, bajkę kot w butach powinien główną postacią byc kot a nie pies - widzisz już absurd czy jeszcze nie

nic nie jest marginalizowane tylko odzwierciedla to co jest

a jak słyszę takie teksty to przypomina mi się płacz piłkarek że mniej zarabiają niż faceci, co jest chyba oczywiste czemu zarabiają mniej

2

@Nieznajomy
w lato 2022 będzie inny limit wynagrodzeń, onana, gaya na spokojnie można było z niego kupic

2

@wyrek
nie zapomnij że uwolni się też pensja, i mówię o lecie 2022, wtedy będzie inny limit na wynagrodzenia i jest szansa ze nie bedziemy go przekraczac

1

@Szreko
serio? ale do bani, czyli poprawność/pokraczność polityczna zniszczy piękną serię filmową

świat schodzi na psy a niektórzy ludzie jeszcze temu przytakują
żałosne

8

Ter Stegen

może to będzie kontrowersyjna opinia ale poświęciłbym Niemca, który wg mnie obniżył znacznie loty na rzecz wzmocnienia zespołu

jesli rzeczywiście jest wart ca. 50-60 mln to za niego podpisałbym Onana (wolny transfer), kupił Gaya (20-25, kontrakt do 2023) i Adeyemi (30-40)


1

@Kgorecki2500
Sprzedałbym ter stegen i zatrudnil Onane serio. Wg mnie ter stegen id 2-3 sezonow jest po prostu przeciętny. Nie broni nic extra. Kase wykorzystałbym na SO lub napastnika

1

@KaIafior
Włochy Belgia

1

@Janiama
Ale ligi mistrzów juz nie.
To xavi i iniesta sa legendami klubu najwiekszymi

1

@domisiek114
dokładnie, a ludzie mają nadzieję ze wróci dembele i aguero i nas zbawia, może wtedy mecze będziemy przegrywać 1-2 a nie 0-2:)

to ile znaczy trener widać np. po Tuchelu, gdzie z obrony sito za Lamparda, zrobił na prawdę fajnie funkcjonującą obronę w Chelsea, a nie dokonał zadnego transferu w tej formacji, takich przykładów można mówić wiele

zresztą są już plotki że piłkarze mówią ze nie wiedza co grac na boisko - przecież to brzmi tragicznie

1

@BART97
to chyba w formie żartu napisałeś rozumiem:)

0

@domisiek114
dokładnie w obornie tak na prawde nie ma tylko Alby a łatwość z jaka rywale tworzę okazje woła o pomstę do nieba, tu nic nie zmieni że wróci aguro, dembele
bo my i tak z tym trenerem bedziemy przegrywali sromotnie takie mecze jak z atletico, real, bayern a widać nawet benfica

dobry trener potrafi ustawić swoich piąłkrzy aby wiedzieli co robić na boisku, Koeman widać tego nie ma

1

@Messibestplayerintheworld
jeśli zasugerował to Cruyff to żenada, z Koemanem nic nie będzie czy będzie miał piłkarzy kontuzjowanych czy nie, gra obronna jak leżała tak leży, a przecież tam nie ma kontuzji

3

Koeman i jego obrońcy

jak to jest niby nie ma kim grać w ataku, a obrona? tam nie ma kontuzji a wygladamy jak dzieci we mgle, 2-3 podania wyjście na pozycje i Atletico miało 3 sytuacje sam na sam w pierwszej połowie, przez rok czasu nie zdążył ich nauczyć ustawiania się w obronie i to w kazdym meczu się powtarza

masakra, jak nie masz ataku to musiz nauczyć się bronić, tymczasem u koemana nic nie gra

Koeman out


1

@Rewolucja123

z Valencia i Chelsea przegrali w gupie 1 pkt., zdobyki wtedy 10 pkt, z czeg oodpadli bo ostani mecz przegrali 0-1 , gdzie pierwszy wygrali z valecnia 3-0

rok później już zgarlai słabiej w grupie, ale Atalanta i Liverpool to nie słabe zespoły

czy ja wie mczy obowiązek BVB jest mocne, Sporting to mistrz Portugalii jakby nie patrzec

trenerem według mnie jest bardzo dobrym i jego zespoły maja styl, schematy, ciągle atakują - piekny futbol ogółem

jak na obecne relia fiansoiwe klubu wydaje mi się ze ma dobre wyniki - czekam jeszcze na ten rok jak sie roztrzygnie

na pewno większy pewnik jakości niż xavi

3

@Rewolucja123
ziyech, de ligt, de jong, van den beek itd. trochę jednak mu skałd rozsprzedali, a w grupach mieli cięzkie grupy i odpadali po walce, w tym roku zmierzaja do pewnego wyjscia z grupy znów, w 1/4 LE odpadli tylko przez fatalna skutecznosc

rok w rok dublet na krajowym podwórku

0

@Cobra303
a oglądasz Ajax na codzień, oni ciągle mają wyniki, w tamtym roku odpadli w 1/4 LE tylko dlatego że byli nieskuteczni, rok w rok zdobywa dublet na krajowym podwórku

1

@Bykunn
Szczerze gratuluję :)

0

@Herbert jak nie wyklucza z rudym nie wyjdziemy z grupy i o przyszłej LM mozna zapomnieć

3

nie jest to prawda, 12 mln pensji i tak byśmy ponieśli ten koszt, nie jest tak że Koeman by trenował i tych 12 mln by nie zarobił:)

poza tym ile kasy można zyskać - lepsze wyniki w lidze i LM - za tym idzie kasa ale o tym chyba nikt nie pomyśli

2

@BarcaInfo
też uważam że to słaby trener i też po roku czasu nie widzę w zespole nic, zero rozwoju, schematów, automatów

oni nawet fizycznie dobrze nie wyglądają

uważam że Laporta powinien go zwolnić aby ratować sezon i jesli nie ma nikogo konkretnego dograć nawet ten rok trenerem tymczasowym a za rok zatrudnić trenera już na lata

ale tak czy siak Koeman musi odejść już teraz

0

@Arkon
wiem ale tak na oko 55 mi wystarczy, mam też półki podwieszane nad regałem na tv i nie chce tego przestawiać itp. pewnie i 65 by weszło w tą lukę ale na styk

także 50 wydjae mi sie optymalen a 55 max

0

@LionelM95
jakiej marki? no u mnie wiecej niż 3-4 h pod rząd i tak tv nie chodzi bo można byłoby zwariowac

a ta godzinan regeneracja to jakaś dodatkowa funkcja? jakoś sie to włącza?

0

@Arkon
bo to telewizor który będzie mi za niedługo służył jako tv w pokoju gościnnym a do salonu kupię większy

dlatego kryterium było jak najlepsze tv pod względem obrazu do 50 cali -55 max cali

0

@Piernik
czemu niby tak twierdzisz?

0

@Xwowrak
też o tym słyszałem że po wyłączeniu telewizora jak jest na stand by to jest jakaś kalibracja obrazu czy jakoś tak


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?