lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@baartekk97
kurtynę to możesz u siebie w domu przesuwać
vice-mistrzostwo 2014:)
kończę dyskusję bo widzę nie masz o czym rozmawiać
1
@Kombihorror
czyli już szukasz faktów pod swoją tezę:)
pzodro
0
@Kombihorror
a przywowłeś dane z 2006 roku? co to za różnica? bądź konsekwentny
w 2002 tryumfowała Brazylia więc już niewygodne to było
to 5 mundiali wstecz, nie tak daleko patrzac na ilość, niestety mundiale są co 4 lata
ja nie twierdzę że Europa ostatnie mudniale ma lepsze, ale deklasacji nie widzę i jak dla mnie i Argentyna i Brazylia są wśród faworytów w kolejnym munidalu
0
@Encore
czy ja wiem czy w 2018 była tragedia? grali całkiem dobrze, w meczu z Belgią mieli sporo sytuacji na odwrócenie losów meczu i wygranie tego meczu
ja widzę ich w gronie faworytów w 2022 z taką kadrą zdecydowanie
0
@Encore
2,3,4 miejsca - a to ciągle oznacza że są blisko, nie ma dużej różnicy jak niektórzy tu malują
0
@Kombihorror
2002 już nie wziąłeś bo niewygodnie?:)
0
@Encore
to 5 mundiali - mundial jest rozgrywany co 4 lata
a patrz 2014 albo 2010
2
@baartekk97
jakie 20 lat?
Argentyna vice-mistrz świata 2014, Brazylia 4 miejsce - 2014, mistrz 2002 (to tylko 5 mundiali wstecz), Urugwaj 4- miejsce 2010
już myślałem że bredni nei bede tu czytał na stronie - pomyliłem się
4
@Kombihorror
Argentyna vice-mistrz świata 2014, Brazylia 4 miejsce - 2014, mistrz 2002 (to tylko 5 mundiali wstecz), Urugwaj 4- miejsce 2010
o jakich poprzednich mundialach mówisz?
1
@TheNekro94
poza tym były sukcesy nie tak dawno - Argentyna 2 na munidalu w 2014 - czyli 2 mundiale wstecz wiec nie dawno, Brazylia mistrz z 2002 czyli 5 mundiali wstecz,
z Ameryki Południowej TOP to zawsze były Brazylia, Argentyna, Urugwaj + mocne bywa Chile i Kolumbia (nie jest to TOP ale dobre zespoły)
0
@Senstin
ja pierdziele, współczuje, ale gorszy okres w związku i od raz udo łóżka z innym, serio i to po ile pół roku bycia małżeństwem?
jeszcze raz szczerze współczuję i trzymaj się
0
@prokofiew
no nie zgadzam się dla mnie czy to 9 czy 14 lat wywołuje takie same obrzydliwe emocje, to są dzieci
jak dla mnie w więzieniu takie osoby powinna spotkać taka sama kara od więźniów, mówię tu tylko o osobach które na prawdę to zrobiły, bo w dzisiejszych czasach pomówień też jest mnóstwo
32
@Abominacja
no tak po gwałt na 14/15 latce to co pochlebnego?
co za znaczenie ile miała lat, jeśli coś tu wybielasz to powinieneś się udać do specjalisty
1
@FC1899Barca
że co kurr..co to za pojeban...kraj
18
najwyższy czas pożegnać tego przecietniaka
0
@LUPR
gdzie tu niby odleciałem?
garcia gra u nas gra, depay gra u nas gra, wijnaldum był blisko przejścia był
czy to że pisze ze laporta chyba mysli o albie tez i haaland to zakładam że na 100% tu bede? nie? alaby nie ma, haaland może bedzie pokaże przyszłość
rozumiem że oferty 40-50 mln za Olmo w ostatni dzień okienka wynikały z tego ze nie możemy:-p
skończ proszę do mnie pisać bo i tak wrzuciłem cie do ignorowanych i zblokowanych bo szkoda mi czasu na ludzi co nie umieją czytać i mają jakieś urojenie i swój wyimaginowany świat
poduczyć się dowiesz sie co to levarege, płynność, limity płacowe, EBITDA, dźwignia finansowa to pogadamy
na ten moment nie widzę płaszczyzny do rozmów bo nie gadam z ludź mi co prezentują tak niski poziom jak ty
0
@LUPR
koleś weź może odszukaj sobie wywiady z Laporta i sprawdź czy nie myśleli o neymar w tym sezonie, zanim przedłużył umowę?
mamy zadłużenie i co z tego? oswiece cię ale wiekszosc nawet dobrze zarządzanych przedsiębiorstw ma zadłużenie, ważne tylko aby leverage był na zdrowym poziomie
0
@Momals11
Nie mogla zostać:) mógł zostać ale wypiął tylek na klub, tak nie zachowuje się legenda klubu. Odeszdl dla kasy to jak to inaczej nazwać niż najemnik który idzie gdzie dostanie więcej
Takimi akcjami spalil swoje dziedzictwa na zawsze
0
@Colon
skad ty to bierzesz:) super robota
0
@Mateonvious
nie znasz sytacji finansowej klubu, nie znasz limitów płac na nastepny sezon ale z góry coś zakałdasz - no jak dla mnie jestes malkontentem
0
@LUPR
jaki brak argumentów?
jak sytuacja z Neymarem?
koleś po prostu idę za radę którą kiedyś ktoś mi powiedział - głupim się ustępuje, więc ustępuje tobie bo nie widzę sensu dalszej gadki
nic do Ciebie nie trafia, czytać ze zrozumieniem dalej się nie nauczyłeś, matematyka też na średnim poziomie - to nie widzę tu płaszczyzny do dalszej dyskusji
narka
0
@LUPR
koleś żegnam bo jesteś mega żałosny, naucz się czytać i pójdź na jakąś terapię może ci pomoże
narka
0
@LUPR
ty ciągle mylisz pojęcia kasa to nie to samo co limity płacowe
i ciągle nie kumasz ze limit 97 jest na ten rok
za rok będzie wyższy, przedłużamy umowy z wychowankami dając im podwyżki ale znacznie więcej zaoszczędzamy pozbywając sie coutinho, umititi, lenglet itp. piłkarzy
a co złego w darmowych transferach? czy bayern ostatnimi laty źle na takich transferach wyszedł? oc lewy jest gorszy bo przyszedł za darmo, skoro można wziasc darmowego gracza co ma super poziom to tym lepiej
obojętne mi za ile przyjda jacy gracze, widze kilka braków aby byc w gronie tych najlepszych - TOP 6-8 i liczy sie aby neiktóre pozycje wzmocnic i zatrudnic w koncu fachowca na ławce a nie marnego trenera
wracaj sobie do czego chcesz, dziecinny i niedojrzały jesteś strasznie
a przede wszystkim wróć do podstaw czytania ze zrozumieniem bo kilka razy udowodniłeś że masz z tym problem duży
1
@patrykzmc2000
35-45 mln + 15-20 lenglet i jestesmy w domu:)
0
@Kengo
ja nawet nie widzę nic złego w tych transferach wolnych zawodników:) ma to sens
ważne aby wzmocnić LO, ŚO oraz pomocnik silny
a kasę jak największą przeznaczyć na klasową 9 i tyle
ja tam liczę że Onana to będzie zastępstwo Ter stegen, wg mnie Niemiec starsznei obniżył loty a akurat za niego można wziąć super kasę
na GK - postawiłbym na lepszy z pary Onana/Pena
kasę z Ter stegen zainwestowałbym w ŚO lub 9
0
@HansFCB
luis diaz nie widziałem wiec cieżko mi sie odniesc:)
0
@deyna2018
piszesz tak do przypadkowych dziewczyn?
0
@Kengo
rudgier, zakaria i onana to byłby wg mnie fajen transfery + gaya i jakiś sensowny napastnik
0
@LUPR
koleś 150-250 mln przekroczenia limitu płac - nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo masz z tym ogromny problem widzę
przekroczenie limitu płac to nie płace, ludzie, Chryste - nauczyłeś się czytać?
a czy ja ci pisałem gdzieś że Haaland na pewno przyjdzie? nie pisałem tylko że jest to możliwe ale zależy od wielu czynników- jego woli, jego pensji, tego ile rzeczywiście wyjdzie limit płacowy, czy pozbędziemy się dużo zarabiających piłakrzy jak coutinho, umititi itp. co nie wnoszą nic ale swoje pobierają
możliwe nie znaczy że faktycznie tak będzie
pisałem też że limit na płace będzie dużo większy niż 97 mln na ten sezon
skończ wreszcie bredzić bo nie umiesz czytać i masz problem z rozumieniem
0
@Katalonbar
Hiszpania Holandia Czechy:) tak bym chciał