lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca
to zależy ile masz kasy tak na prawdę
sieciówki to chyba Agata, BRW
a tutaj mas strone z meblami drewnainymi
https://www.woodica.pl/meble-drewniane/komody-i-bielizniarki.html
0
Ajax Amsterdam
Haller (Danilo)
Tadić (Daramy/Neres) - Berghuis (Klassen) - Antony (Neres)
kurde gdyby mieli jeszcze lepszego zmiennika za Haller i nominalnego LS za tadić to byłby kompletny zespół z tym trenerem:)
był jeden solidny zmiennik 9 - brian brobbey to się połakomił na kasę jak Moriba
obaj trafili do RB Lipssk i na razie grają ogony, ciekaw jestem jak ich kariera się rozwinie
3
Julian Alvarez (21) - trzeba się przyjrzeć i zaobserwować, ciekawe jestem czy trafi do Europy, w tym sezonie idzie mu świetnie w River Plate - statystyki bo jednak meczy ich nie oglądam, może ktoś go obserwuje i coś więcej powie
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Janiama @Barca1992 @Bobo25
0
@Bocheno1
każdy dobry trener coś zmieni
Koeman jest po prostu bardzo słabym trenerem
0
@Barca1992
za takie grosze nigdy w zyciu
3
@Survier
poleciałeś, przejdzie do zespołu gdzie jest trener i byś płakał po FDJ
1
@Sau_Ron
1. Szachtar - 2,5
2. Brendford - 0,5
3. Raków - 0,5
4. Schalke - 0,5
1
@Janiama
tu się różnimy:) bo wg mnie trener ma znaczenie, w sensie potrafi diametralnie odmienić zespół:)
ja tam liczę tylko na Gaya, Zakaria, Onana + jakiś prawy skrzydłowy (w zależności co z dembele)
jak dla mnie spieniężyłbym ter stegen bo wg mnie kompletnie się ztarzymał w rozwoju a kasę przeznaczył na ŚO
z dobrym trenerem liczę wiec wkrótce na mistrzostwo + 1/4-1/2 LM
POZDRO:)
0
@Janiama
sorki nie miałem zamiaru cię obrazić:) ogólnie w wielu kwestiach sie zgadzam ale to ciągle umniejszanie obecnej kadrze Barcelony i bronienie Koeman mnie u ciebie denerwuje:-p po prostu, bo kadra jest słabsza ale nie tak jak Koeman i wielu chce to wmówić
jak gra pedri to nie gra gavi to proste:)
tak jak ci pisałem Ajax też ma młodą kadrę i wystawił już w meczach o stawkę timber( 20), graveberch (19), kudus( 21), antony (21), dla mnie nie ma róznicy czy to jest 21 czy 20 czy 19 czy 18, to wszystko młodzi piłkarze
w ostatnim meczu z PSV było 6 piłkarzy poniżej 24 roku zycia:) to chyba sporo a zespół gra jak z nut, w obwodzie kudus( 21), rensch (18), daramy (20), neres (24)
od Ajaxu też wymaga się sukcesów, Mistrzostwo i Puchar to obowiązek, a w LM cele to zawsze 1/8 - 1/4 LM
ten zespół w ostatnich 5 latach - 1/2 LM oraz finał LE - KURDE TO JEDNAK OGROMEN SUKCESY:) nie mówię o mistrzostwach kraju
jestem ich kibicem na równi z Barcelona wiec dosyć uważnie śledzę ten zespół, a przede wszystkim to co się rzuca na oczy w tym zespole to ogromna enegria, ruchliwość, pressing, gra na jeden kontakt, po wygranym meczu z BVB 4-0 Haag widział mankamenty w zespole:) kurde jak to brzmi, ale on ciągle polepsza ten zespół, po przegranym meczu z PSV w sieprniu w sueprpucharze - zmienił zawodników, taglafico trafił na ławkę, timber trafił na ŚO, a na LO - Blind, zauwazył że grajac tak otwarty futbol zespół musi mieć stabilniejsza obronę, a jednak Taglafico ma wieksze ciagnąty do ataków
początek sezonu zaczynał w podstawie klaasen, teraz gra berghuis i gra na tej pozycji bardzo dobrze, ale klaasen wchodzi i też gra swoje
nie mieli napastnika to w zeszłym roku kupili haaler, odgrzebany z Premiership, i on w przeciwieństwie do luuk de jong świetnei gra głową, owszem nigdy nie bedzie to świetna 9, czesto marnuje sam na sam, ale dobrze gra głowa, potrafi sie zastawić i przede wszystkim dobrze absorbuje obronców dzieki czemu antony i tadić a nawet berguihs maja sporo miejsca
alvarez jako DPŚ świetnie się spisuje i to tez odkrycie tego sezonu jak na ten moment, pewnie przyjdzie u nich kryzys bo graja bardzo intensywnie ale swoje i tak wygraja a w LM obstawiam 1/4 LM przy dobrym losowaniu
u nas natomaist boli mnie małą ruchliwosć, czemu jak ktoś poda to ucieka zamiast tworzyć okazje do odegrania piłki przez kolegę? za mało jest takiej małej gry z klepki w trójkątach
czemu de jong nie ma za zadania wchodzenia z drugiej linii? w zeszłym sezonie świetnei mu to wychodziło, on ma drybling i potrafi sie utrzymac przy piłce, w Ajaxie właśnei czesto napędzała akcję minięciem kilku piłkarzy i przekazaniem piłki z formacji obronnej do ataku, on to ciagle ma potrafi napędzać akcję, a le z jakiegoś powodu u nas tego nie widać
wg mnie u nas nie tylko leży kadra, ale przede wysztkim przygotowanie motoryczne piłkarzy, w dzisiejszym futbolu musisz być pod tym względem świetnie przygotowany, ciąły pressing, wychodzenie na pozycje i bieganie, no kurde to się wypracowuje na treningach
nie mówiąc już o braku taktyki u koeman w wiekszosci meczów
pozdrawiam i jeszcze raz sorry jesli cię uraziłem
ale za popieranei KOEMAN :) masz duzy minus:)
1
@Kgorecki2500
przede wszystkim trzeba go jeszcze sprawdzić
szkoda że do koeman nie byli tacy szybcy w podejmowaniu decyzji
1
@Bocheno1
a który klub ciągle coż znaczył w Europie?
95 wygrana, 96 finał, 97 półfinał, 2003/04- 1/4 finału, 2019- półfinał LM
do tego 16/17 - finał LE
to z tych wiekszych sukcesów ale ciągle się gdzieś przewijali w Europie to raz
dwa - mieli okres słabych wyników jak postawili totalnie na młodzież bez doświadczonych, ale od kilku lat zmienili ten model i jest już lepiej:)
po trzecie - to znacznie biedniejsza liga, mniejszy budżet więc ciężej jest się im przebić w rywalizacji z bogatszymi - a jednak w Europie coś znaczą od kilku lat
tak oczekuje już lepszej gry bo widać że można, trzeba mieć do tego tylko odpowiedniego trenera, bo jak widać można grać skuteczną i ładną piłkę młodzieżą
i co to ma za znaczenie że ktoś ma taki model od lat? liczy się to jak trener potrafi wykorzystać potencjał zespołu, jaki ma pomysł na zespół, my młodzież mamy podobno zdolną, to czas to wykorzystać
87
szkoda że Koeman tak szybko nie potrafili skreślić
1
@buddy
wystarczyłoby gaya, adeyemi, antony:)
6
jak to jest że jedni potrafią grać fajną piłkę z młodieżą
timber (20), martinez (23), alvarez (24), gravenberch (19), antony (21), mazouri (23)
a u nas ciągle wymówki że musi grać młodzieżą garcia(20)/araujo (22), dest (20), pedri/gavi (18/17), de jong (24), fati (18), i pewnie dembele (24) jak bedzie zdrów
no kurde albo umiesz wprowadzać to młodzież, masz pomysł taktyczny na zespół, czegoś ich uczysz albo nie jak Koeman
0
@Janiama
Maciej ale co ty pierdzielisz za przeproszeniem
Ajax - gra timber (20), martinez (23), mazaroui (23), gravenberch (19), alvarez (24), antony (21) - i to jest pierwszy skład
i jakoś może Ajax grać super piłkę i to nie tylko w Holandii:)
do tego neres (24), rensch (18), schuurs (21), kudus (21), daramy (19)
przestańcie już na siłę wybielać Koeman bo nie ma za co, jako trener jest fatalny, jeden z najgorszych w naszej historii i nic go z tak słabej gry nie tłumaczy
0
@Encore
curry to niech na razie awansuje do play off:)
1
Komentarz usunięty
0
@Janiama
na pół gwizdka z dynamo przy stanie 1-0:) odważna teza
nie pisałem bo w ogóle nie podawałem składu na ten mecz, ale uważam jak Pimienta że koeman sie gubi, wystawia dest na skrzydle a potem sie dziwimy że nie jest on skuteczny? no jak ma być skuteczny skoro to nie jest jego nominalna pozycja
swoja droga przed sezonem Koeman wiedział że prawe skrzydło to może być problem bo ma tam tylko Dembele (kontuzjowany) i demir to czemu nie wzmocnił tej pozycji? tylko szukał 9 - gdzie jest depay, aguero i potencjalnie fati, braithwaite?
to samo LS- gdzie może grac depay, fati, coutinho, braithwaite?
a PS - przy masie kontuzji nie ma kim grać w porównaniu z innymi pozycjami
a on przed sezonem wie ze ma tu wiele kontuzji i w zasadzie dziure a w ostatni dzień okienka uparcie funduej nam luuk de jong - uwaga przez mityczna gre głową? pytanie tylko którą i czyją głową
bo grać głową to potrafi Haller i wielu innych a nie luuk de jong
0
@Encore
wstyd z takim składem tak grać
0
@Janiama
bo dest zagrał na tej pozycji 3 mecze, 1 dobry i 2 słabe, a jedna jaskółka wiosny nie czyni
0
@Kamiloza91
nie koniecznie można grać np zakaria od czarnej roboty + de jong przed nimi od szybkiego wyprowadzania piłki i obok pedri
1
@AlexDark00
to że pomoc to jeden oragnizm, jak nie biega jeden to bieganie pozostałych dwóch nie ma sensu, u nas niestety trener nie potrafi tak ustawić pomocy jak formacji aby była cały czas pod grą
0
@pax
bo @arasz1819 merytorycznie nic nie ma do napisania o zaletach Koeman więc co ma pisać:)
2
@panczo
u niego od roku nic nie zarybiło
zaraz się okaże że przez taka decyzje stracimy mnóstwo kasy, ale obudzę się po fakcie ludzie
3
coraz lepsze te ultimatum dla Koeman:)
zaraz sie dowiemy że jak zespół nie zagra w następnym roku w Europie to dni Koemana beda policzone
Laporta chyba stracił jaja po pierwszej kadencji
0
@Ghotti
tak położyć normalnie w podłokietniku, nie masz nawigacji u siebie?
kiedyś w drugim aucie miałem magnes, nie polecam na polskich drogach
większe wyboje i jednak taki magnes nie trzyma
2
@Coutinho007
tylko sie zaraz okaże ze na odprawie zaoszczedzimy 12 mln a nie awansując do LM w nastepnym sezonie stracimy 60-80 mln
2
Barcelona Koeman
jedno zwycięstwo z topowymi zespołami na 11 meczów bilans 1-2-8!!!!
bilans bramkowy 2-6 z Realem (3 mecze, 0-0-3) , 0-3 z atletico (3 mecze, 0-1-2) , 2-3 z juve (2 mecze, 1-0-1), 2-5 z PSG (2 mecze, 0-1-1), 0-3 z bayernem (1 mecz)
ogólny bilans 1-2-8, a bramkowy 6-20!!!! przecież takie wyniki to może mieć jakaś benfica, sociedad nie Barcelona, ale widać z Benfica też sobie nie radzimy:)
0
@Gaz
daj spokój to już nawet nie jest śmieszne że on ciągle jest u steru, szczerze to wczoraj nawet byłem pewien że remis to bedzie max przy dużym szczęściu, a każda porażka będzie tłumaczona że to wina czyjaś tylko nie koeman:)
a wrzuć de jong, busi itp. pod innego trenera to nagle widać że przypomnieli sobie jak mają grać:)
2
@IronSanHybrid
w LE też zaraz zaczną się eurowpierd..., na razie było dużo szczęścia i dosyć dobra gra w obronie, ale pomału chyba zaczyna to się odwracać