1

@Pustelnik
po raz kolejny?:) bilans ostatnich meczów to 6-2-2 dla Barcelony:)
zlało 2 bramkami:) nieźle odleciałeś

0

@ElKamil
z moriba był jednak problem, gavi i nico jednak deklarują przywiązanie do klubu
pożyjemy to zobaczysz ze zostanie

0

@Fake69
gavi-depay-coutinho

mam nadziej ze juz na dobre wrócą zaraz fati i dembele

0

@ElKamil
nie przyjdzie do nich, to nie jest niewolnik, on chce grać dla Barcy tylko

12

no spoko zapłacą no i co:) Gavi musiałby jeszcze chcieć tam iść:-p to nie jest niewolnik

1

@kamilo0066
nie pasuje mi to do teorii:) wiec sie nie odpowiada

0

@PenaldinhoGaucho
dobrze ze za marzenia nie zamykają:)

1

@Kgorecki2500
w sumie byłoby fajnie:) poważny sponsor może jakaś szansa na regularna grę w LM

0

ktoś wie kiedy powroty po kontuzjach nico, pedri, dembele, fati? na trasnfermarket niby 2 pierwsi jutro, dembele zagadka a fati na początku grudnia

3

ale się nie mogę doczekać Adeyemi u nas:) oby się udało

0

@patry295
i w ciągu tych 12 miesięcy Messi był najlepszy wciąż:)

nie zmienia to faktu że na wybór w Złotej Piłce wpływ mają i sukcesy i przede wszystkim postawa w tych najważniejszych meczach:) i taka jest prawda

chyba nie powiesz ze tak samo ważne są gole z San Marino czy Andorą jak na EURO czy Copa America?


0

@19Riki20
tak deklasuje, popatrz na statystyki na tym największym turnieju w Ameryce Messiego:)

@Comfortable_
mi też się nogi trzesą przed potężną Słowacją:) albo Macedonia czy Finlandia w innych grupach:)

0

@Ghotti
ja akurat w tym nie widzę komfortu bo lubię osobiście wybierać na miejscu to co kupuję szczególnie warzywa, owoce - dobry warzywniak raczej nie ma dostaw
to samo z dobrym chlebem - trzeba po niego pojechać
plus zawsze coś znajdę fajnego co dodali w sklepie:) robiąc to online nie wiem czy bym znalazł a oczy szybko męczą mi się od kompa, wolę więc tak, ale każdy jest inny

pozdro

27

@FC1899Barca
porównaj sobie wielkie turnieje 2021:) Messi deklasuje Lewandowskiego w tej kwestii

0

@Ghotti
same zakupy lubię i jestem Żydem więc nie znoszę przepłacać:)
plus do czegoś muszę używać elektroniczny bagażnik na dotyk:-p

0

@Ojciec5tkidzieci
wg mnie Ziyech w prime lepszy był w Holandii niż Antony ale poziom zblizony, i Antony ma jeszcze czas więcej pokazać

0

@Ghotti
chroni ale jak jest boczny silny wiatr i deszcze to już może zawiewać plus trzeba przejść do drzwi w domu

ja zasadniczo dymam teraz z garażu podziemnego z zakupami do apartamentu więc już się przyzwyczaiłem do pewnego standardu z którego nie zrezygnuje:)

1

@Ojciec5tkidzieci
zdecydowanie tak, to piłkarz który wydaje mi się idealnie pasuje do hiszpańskiego futbolu, z obecnych piłakrzy Ajaxu najbardziej przypomina mi Tadicia tylko ze z drugiej strony boiska bardziej operującego i jednak szybszego niż Tadić, ale zmysł do gry kombinacyjnej, technika, ogólna wizja gry, kreowanie sytauacji na podobnym poziomie:)

1

Adeyemi to byłoby super:) chciałbym zobaczyć wkrótce na dłuższy okres w ataku dembele-depay-fati i oby dołączył do nich w nastepne lato młody Niemiec:)

0

@Ghotti
oprócz śniegu jest jeszcze deszcz, silny wiatr i zimno:) wiata średnio przed tym chroni; nie mówiąc już o całym bagażniku zakupów z tego powodu między innymi wrzuciłem garaż do bryły:)
pozdro

0

@Ghotti
znalazłem firmy które robią tradycyjną technologią do stanu deweloperskiego:) wyjdzie troche taniej niż tamtą technologią, tyle ze nie skończę w tym samym roku, a zacznę wiosną jednego roku przezimuję, a skończę do końca następnego roku łącznie z środkiem:)
a garaż warto - nie wieje nie piździ, samochodu nie odśnieżasz
obecnie jedno auto mam w podziemnym, a drugie na miejscu na zewnatrz i jak wsiadam do tego na zewnatrz to odczuwam różnicę w skrajnych pogodach:)

0

@Ghotti
ja kończę projekt 155+41m2:) jednak garaż doklejasz?:)

w styczniu szukam ekipy na kolejny rok i mam nadzieję w 1-1,5 uda mi sie wszystko zrobić:)

u mnie wyglądać będzie to tak, tylko w tym momencie okna jeszcze zmieniam po wizualizacji od architekta

https://files.fm/f/zn294agcp

0

@Bykunn
tylko to trwa 30 lat:) szczerze jakby mi ktoś tak zajął mieszkanie to był w kilka minut został eksmitowany siłą

2

@Remi70
zaszczepieni też roznoszą:)

1

@Kgorecki2500
też tak to widzę tylko braithwaite jeszcze i aguero, a tak na prawde trzeba kogoś koniecznie do ataku podspisać i poczekałbym co xavi zrobi z coutinho

0

@Nieznajomy
tylko chyba lepiej odnosić to do liczby zaszczepionych, nikt raczej 2 razy NOP nie dostanie, bo po pierwszym drugi raz sie nie zaszczepi raczej, a takto sztucznie statystykę zaniżasz pod swoją teorię
nara

0

@Nieznajomy
ja znam jeszcze jedną osobę co miała NOP - równie młoda i podobnie jak ja miała black out kilka dni po szczepieniu, co jej się nigdy w życiu nie zdarzyło

mamy już 40 mln osób zaszczepionych?:) niezłe kocmołuchy walisz, czy jej przypadek i mój został potem zgłoszony jako NOP szczerze wątpię i nie wiem

kończę rozmowę bo nie warto dyskutować, jedno wiem że doświadczyłem na własnej skórze że te preparaty nie są 100% bezpieczne

0

@Nieznajomy
Wydźwięk mojego teksty byl jasny. NOP sa po szczepieniach i nie jest to statystyka bo nawet ja je miałem. Mlody, zdrowy o sylwetce atletycznej, aktywny. U mnie o mało co nie skończyło się to osieroceniem. A czy lekarz zglosi czy nie nie wiem mam to w nosie. Ale każdego znajomego ostrzegam ze te szczepionki nie są do końca przebadane albo inaczej mowie im coś co mi kekarzpowiedzial a czego większość lekarzy nie mówi po szczepieniu. A nawiązałem do tekstu ze NOP to jak wygrana w totolotku,otóż nie bo zdarzają się znacznie częściej. A czy ktos to zgłosił czy nie mam to w 4 literach.
Bez odbioru

0

@AmigoBlancos
jasne że tak, zawsze masz poduszkę finansową w razie W, a przede wszystkim płynną poduszkę, zawsze dobrze coś jest mieć w razie W łatwo dostępne, a to nie są pieniądze którymi warto bawić w jakiekolwiek inwestowanie, zwłaszcza w trudno zbywalne aktywa

0

@Nieznajomy
no to może on to zrobił, skąd mam wiedzieć, myślałem że ja mogę to zrobić

w każdym wypadku ja się trzeci raz nie będę tym badziewiem kół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?