lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Neutral
herbik za awatar:)
0
@Khajio
ależ oczywiście że atak był od tyłu, tylko widzę boisz się pokazywać tego screenu
Antony robi ruletę, obraca się i bedąc plecami do Hummelsa dostaje przez niego ścięty
gdzie masz te słowa Antonego? poza tym chyba piłkarz nie jest sędzią
Brazylijczyk wpadł na Hummelsa? to chyba Brazylijczyk ma piłkę robi ruletę z piłką a Hummels powala go, a Antony w żadnym momencie nie poplątał się o nogi, tylko Niemiec go ściął
ty chyba masz jakąś dziwną interpretację przepisów, nie możesz sobie robić wślizgu od tyłu i powalać piłkarza będącego w biegu i mówić że on sam na Ciebei wpadł?:)
czyli rozumiem jakby Antony biegł przodem z piłką a Hummels zrobił wślizg 5 cm przed nim a Antony biegnący nie ominął by go to też nie byłoby faulu wg Ciebie?
bardzo agresywny atak od tyłu, wyprostowana noga to na co liczyłeś? to jest czerwona kartka
równie dobrze mogę ci powiedzieć że karnego nie powinno być bo Ten Haag tak powiedział, i co to zmienia, to tylko jego interpretacja
a przepisy są jakie są za wślizg agresywny od tyłu wyprostowana nogą jest czerwo za automatu i tu nie ma pola do dyskusji
0
@arasz1819
widzę słabo ci idzie szukanie atencji bo zero gwiazdek przy twoich wypowiedziach
id kibicować Koeman w nowym klubie:) a nie przepraszam chyba nikt go już nie zatrudni:) pora więc chyba na emeryturę razem ze swoim idolem
0
@EsteBlanco
wg Ciebie stoi twarzą do Antony? czy jednak jest bardziej z boku/tyłu
w początkowej fazie jest z boku, kończy wślizg będąc tyłem do Antony, czemu tego nie pokazujesz?:) boisz się
1
@Stoiczkow
witaj w klubie również zaglądam na stronę:) niestety ruch jest tam niewielki, a nawet kupuje od pewnego czasu gadżety z oficjalnej strony klubu:)
wiem i oceniam że Ajax tak kadrowo to coś miedzy 8-16 miejsce w Europie
po prostu marzy mi się 1/4 LM bo to byłoby coś znów godne odnotowania:)
0
@mesqueunbarca
zywność 20-30% skad ty to bierzesz? jakoś robię duże zakupy i nie widzę aż takich wzrostów są, ale nie tak przesadne jak piszesz
1
@Stoiczkow
fajnie jednak jakby bardziej zaznaczyli swoją obecność w Europie właśnie np. taką 1/4 LM
potencjalni rywale z 2 miejsca:
PSG, Inter, Chelsea - tutaj byłoby ciężko, wiadomo Chelsea i PSG raczej faworyci
Barcelona, Lille, United, Atletico - tutaj raczej Ajax byłby lekkim faworytem choć łatwo też by nie było łatwo
generalnie w tym roku jest tak ze na prawdę ciężko będzie na 1/4 LM nawet dobrze grając
jest wg mnie kilka zespołów które bez niespodzianek w losowaniu to 1/4 LM - City, Liverpool, Chelsea, Bayern, PSG
i kilka na pograniczu 1/4 a 1/8 - Atletico, Real, Inter, Juventus, Ajax, Barcelona, United
także nawet dobrze grając o najlepszą 8 będzie ciężko
0
@EsteBlanco
"przed Antonym" :) dobre po tym przestałem czytać:) widzę lepszy z Ciebie znawca niż międzynarodowi sędziowie:) polewka z Ciebie
9
WIJNALDUM
To co Wijnaldum już nie taki zły:) zgodnie z zasada La Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz?
0
@Khajio
tylko Antony unikał kontaktu, bo Hummels sunął w jego stronę wyprostowaną nogą,
po drugie Antony nie zrobil stempla tylko wylądował na nodze co zaatakował go Hummels, gdzie miał wylądować skoro Hummels go zrównał z ziemią
tu nie ma żadnych wątpliwości, obejrzyj powtórki i zobacz - tam jest atak wyprostowaną nogą od tyłu, i nie ma znaczenia czy mu złamał nogę takim wślizgiem czy cokoolwiek, liczy się sam zamiar, za takie coś jest czerwona kartka i takie są przepisy
wiele osób myli tu pojęcie że musi się coś stać (złamać komuś nogę itp.) aby była czerwona kartka, otóż tak nie jest, przepis o wyprostowanej nodze od tyłu, mówi o samym zamiarze
0
@EsteBlanco
zaatakował wyprostowaną nogą, zawodnik Ajaxu musiał podskoczyć aby uniknąć kontaktu, jakoś VAR i sędzia się nie wahali ale internetowi znawcy przepisów jak ty już tak:)
tak na Bellingham nie było kontaktu, skoro już mówisz o kontrowersjach to bądź obiektywny i pisz o wszystkich kontrowersjach
1
Legia Napoli
jak tam zapowiada się druga pewna wygrana Napoli? wg mnie wyjdą lekką rezerwą a i tak 0-2 wyciągną
0
@lukaszbarca15
wg mnie nie weźmie tego Lewy:)
0
@Khajio
no właśnie dlatego było ciężko bo BVB grajc w 10 zamkneło sie w polu karnym, mimo wszystko Ajax zagrał lepiej i wygrał
0
@EsteBlanco
jaka niesłuszna czerwona kartka?
atak wyprostowana nogą to jest czerwień
BVB nie miało pomysłu na mecz oprócz ostrych ataków - to musiało się tak skończyć
a czemu nie piszesz o niesłusznym karnym dl BVB
poza tym ciężko o setki jak ktoś stoi cały czas w polu karnym
koniec konców gol to gol, a Ajax ogolił BVB w dwumeczu 7-1:) chyba nie chcesz powiedzieć że to przypadek
5
LM
jak obstawiacie kto wyjdzie z grup LM do fazy pucharowej?
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25
1 miejsce: City, Liverpool, Ajax, Real, Bayern, Villarreal, Salzburg, Juventus
2 miejsce: PSG, Atletico, Sporting L., Inter, Barcelona, United, Lille, Chelsea
2
2 miejsca w grupie LM
w tym roku sporo mocnych zespołów może być na 2 miejscu w grupie, tak więc nawet jak ktoś wyjdzie z 1 miejsca w grupie może mieć potem ciężką przeprawę
PSG, Atletico (jeśli wyprzedzi Porto), Inter, Sporting L., Lille, United, Barcelona ,Chelsea
2
AFC Ajax
ależ super że tak im dobrze idzie w LM:) oby tak dalej:) wczoraj wygrali 2 raz z BVB pomimo tego że tamci grali momentami bardzo ostro, chyba taki był plan po kompromitacji w pierwszym meczu, łącznie Ajax wygrał z BVB 7-1:)
a BVB będzie miało ciężko wyjść z grupy bo Sporting Lizbona to również dobry i fajnie poukładany zespół
wg mnie to jedna z cięższych grup bo aż 3 zespoły są na co najmniej 1/8 LM
2
@kuz
oglądałem bo kibicuje Ajaxowi na codzień oprócz Barcelony
tak jak cały Ajax zagrał oki, ale bez szału, BVB grało bardzo brutalnie momentami i to przeszkadzało Ajax rozwinąć skrzydła, wg mnie sędzia za mało gwizdał ostrych wejść BVB, ale jak się Antony rochulał to miał kilka asyst, przede wszystkim ma dobrą technikę i szybkość, fajny grajek
0
@Criss18Barca
BVB w słabej grupie? Ajax to materiał na 1/4 LM, Sporting też bardzo solidny zespół
0
Haller na króla strzelców LM?:) oby
2
@Songo91
Nie Napoli rozwali Legie z 0-3
1
Joden!! Ajax Ajax Ajax!!!
A Haller po króla strzelców:)
Oby tak dalej:)
2
Dembele
takiego piłkarza z przyśpieszeniem i dryblingiem brakowało ostatnio w Barcelonie, fajnie może się uzupełniać z Depay i Fati
ale aby kadr była kompletna przydałby się jeszcze jeden taki skrzydłowy - najlepiej prawy i 9:)
0
@Coutinho007
wiesz tutaj dobrze byłoby polecieć bo Xavi ma ważny kontrakt i wg mnie dobrze byłoby to załatwić w sposób dżentelmeński
zobaczymy jaki będzie tego efekt, ale wg mnie Laporta dosyć często unosi się dumą, ale to może tylko takie moje wrażenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
LAPORTA
dziwne zachowanie prezydenta, jest pod kreską ale co duma nie pozwoli mu podróżować, zawłaszcza że przy okazji mógłby złapać kontakty sponsorskie
0
@Janiama
ciężko nazwać inaczej kogoś kto obwinia cały świat za swoje niepowodzenia tylko nie widzi winy w sobie, no jak dla mnie Koeman jako trener na ławce odstawiał parodię i tyle, bo trenerem jest on słabym
strasznie jesteś jakiś przewrażliwiony, też jestem dobrze wychowanym ale jestem też szczerą osobą i jak ktoś jest słaby jako trener to po prostu to mówię a nie będę go po główce głaskał i mówił że przecież nie ma kim grać
i nie wiem co ma do tego ciężka praca i mądra żona? oj chyba nie w formie byłeś pisząc tą odpowiedź
nie ma problemu nie będę cię odznaczał
pozdrawiam
0
@Slazzy
1-3 dla Barcelony
0
@PatrychoO
uważam ze za 3-5 lat mają szansę być bardzo dobrzy:) i możemy mieć mini pokolenie jak xavi,busi, iniesta kilka lat temu