0

@puyol_presidend5
w czym Lewy jest groźniejszy? popatrz wszystkei statystyki za 2021 rok:) w kazdej praktycznie Messi jest ponad każdym w tym ponad Lewym

jakby nie patrzec Messi jest najlepszym piłkarzem 2021 roku

2

@dv7wisnia
ale może ci ludzie też nie narzekają? pomyślałeś o tym? a na wzrosty cen chyba każdy narzeka i go denerwuje to niezależnie czy zarabia ktoś 2,5 czy 20k

poza tym skąd znasz tą niby większość?

a napisać lub powiedzieć tak ktoś może bo będziesz dla niego biedakiem po prostu, bo spojrzy na ciebie i pomyśli kurde w co ty się ubierasz, co za dziadostwem jeździsz

sądzę że nie byłoby ci miło, więc pisanei o kimś leń, obibok - powinieneś się wstydzić

ja uważam że nie każdy jest tak samo zdolny, nie każdy ma takie same potrzeby, każdy umie co innego robić w życiu, i gdyby nie takie osoby pracujące w fabryce dziś np. nie jadłbyś tego serka albo jogurtu itp.

każda praca jest istotna z punktu widzenia gospodarki, a problem w tym jest że Polska jest ciężkim krajem do życia dla ludzi, nie przyjaznym, z drogim kosztem życia w porównaniu do ogólnych zarobków

5

@dv7wisnia
dlatego nie powinno się o takich osobach pisać lenie, obiboki - skoro pracują

tak jak mówię dla ciebie to co zarabiasz to wystarczjąco a za chwilę ja albo kto inny może napisać - stary ale jesteś len ja po takie pieniadze nawet bym nie wstawał

ludzie pracujacy w resocjalizacji, policjanci, strażacy nie mają zbytnio możliwości większych pensji od tak - co mają się przebranżowić? skoro lubią i umieją robić to co robią? no wg mnie nie i nawet takim osobom powinno się żyć w Polsce dobrze, nie mówię że muszą jeździć nowymi furami, nosić zegarki na reku za 5k, itp. ale wzrost cen paliwa itp. nie powinien ich stresować

35

@dv7wisnia
A ty ile zarabiasz cwaniaku ze nazywasz innych leniami. Zawsze moze znaleźć się ktoś kto będzie więcej zarabiał niż ty i ciebie tez ma uważać za lenia i obiboka?
W życiu nie chodzi chyba o to ile się zarabia tylko jakim się jest człowiekiem. Są ludzie co pracują w resocjalizacji np i nie na tam kokosów ale robią ważne rzeczy społecznie i możliwe że robią to co lubią. Albo sa policjantami, strazakami itp.
Nie każdy musi być lekarzem, prawnikiem czy finansistą. Wszystkie zawody sa potrzebne.
A w Polsce problem jest ten ze życie jest za drogie do zarobków ogólnie.

0

@puyol_presidend5
no nie Messi jest najlepszym piłakrzem bez 2 zdań, tu nawet nie ma co dyskutować:) trzeba się chyba na piłce nie znać aby z tym się nie zgadzać. Lewy to obecnie najlepszy klasyczny napastnik to fakt, ale już nawet jesli patrzymy na napastnik w szerszej kategorii lepszy jest Benzema który ma o niebo lepszą technikę i przegląd pola

0

@Pressinho
united przed Barceloną? wtf?

0

@FC1899Barca
czy ja wiem czy najlepsza 9 dekady?

sorry najlepszy piłkarz świata- buhahah:)

najlepszym piłkarzem świata jest Messi i tu nie ma wątpliowści

0

@Pawel13sz
21 lat w River Plate gra, reprezentant Argentyny

0

Julian alvarez
Myślicie ze trafi do Europy wkrótce? Jak go oceniacie?


0

@Janiama
czyli zgadzasz się zasadniczo że dany trener - Tuchel może wiecej wykrzesać z danych piłakrzy?

chodzi mi tylko o to że wg mnie dobry trener wykrzesał by więcej z obecnej Barcelony, a co za tym idzie miałby większe sukcesy

ja rozumiem wszytsko ale chyab nie chcesz mi powiedzieć że wg ciebie obraz nedzy i rozpaczy z meczów z Bayerenem, Benficą, Cadiz czy Granada to max co ta drużyna potrafi?

a koeman nie ma nic- przez rok nie ma stylu, nie ma pressingu, intensywności, nie ma obrony, taktyki, jak dla mnie wiekszosc tych meczy za jego kadencji to chaos

i zgadzam się że nie decyduje ostatni mecz o obrazie tylko całość- a całościowy obraz jest na 3-/2+ w skali szkolnej wg mnie i chyba patrząc na trybuny dla większości

zreszta nie przez przypadek joaqiun i kilku innych piłkarzy mówi o nim że jest słabym trenerem, a jego wyniki czy u nas czy gdzie indziej też nie powalały

jest on po prostu przeciętnym trenerem

wg mnie Barcelona zasługuje na lepszego trenera bo to fundament zespołu

0

@Janiama
Maciej ale nie gadajmy w ten sposób

chcesz powiedzieć że trener nie ma znaczenia?
to co zrobił Tuchel z Chelsea to przypadek? objął zespół po lampardzie i dosłownei nikogo nie kupił a w pierwszym półroczu wynik jego pracy jako trenera chyba potrafiłeś ocenić, widziałeś jak Chelsea grala w obronie przed i po?
i takich przypadków jest kilka

dobry trener to taki który potafi wycisnąć max z posiadanych piłkarzy, wiem że nie mamy obecnie najlepszego składu, ale uważam że dobry trener potrafiłby tak poustawiać zespół że ten wiedziałby co grać, nauczył by ich w rok gry obronnej, schematów, itd.

a przede wszystkim wspierał by swoich piłkarzy, a nie po meczach z cadiz czy granada narzekał że ludzie nie mam kim grać? na prawdę serio? widziałeś konferencje chociażby LE i jak on wspiera młodych?

czujesz tą różnicę?

koeman poza tym taktycznie jest zjadany przez każdego w ważnych meczach, gdzie praktycznie nawet nie pierdniemy a rok temu miał i messi i griezmann w tych meczach


długo go broniłem sam ale oakzuje się niewiele lepszy niż setien

to nie ten poziom, popatrz na jego historię- często był wywalany na zbity pysk bo był żałosny w tym jak się broni a nie widzi winy w sobie samym

jakby jeszcze miał za sobą wyniki albo grę - a w jego zespole nie ma ani tego ani tego

nie ma pressingu, jakieś spójności i płynności między formacjami, jako zespół nie potrafimy bronić całościowo

nie jest to dramat ale bardzo słabo, a w niekórych meczach w tym sezonie to był wręcz dramat

wg mnie jest więc różnica zasadnicza miedzy trenerem a trenerem, przykłady Tuchel czy flick można mnożyć

wg mnie im szybciej przyjdzie nowy trener tym lepiej dla zespołu

mam niestety dramatyczny ciag złych wyborów trenerskich, bo ani valverde nie powinien trenować w 3 sezonie po liverpool i romie ani setien nie powinien objąc posady a i kandydatura koeman był zdecydowanie and wyrost

może śmiała teza ale gdybyśmy po 2 sezonie valverde zatrudnili fachowca jako trenera to bylibyśmy dziś w zupełnie innym miejscu jako zespół

a i jeszcze jedna kwestia, nasz zespół fizycznie wygląda średnio, jest za mało ruchu, Guardiola kiedyś układał trójkąty aby każdy kto otrzymał piłkę miał przynajmniej 2 opcje do podania, i prawda jest że koeman nie ma wpływu jak piłakrze kończą akcje, ale my nie mamy nawet tej płynności w grze, nie ma ruchu, nie ma klepek, nie ma rozszerzania gry, mam wrażenie że piłkarze często improwizują bo nie do końca wiedzą czego się od nich oczekuje

de jong jako jeden z nielicznych z drugiej linii u nas ma ciag na bramkę - czemu jest ot tak mało wykorzystywane? po 2 miesiącach wpadł dopiero nagle że fajnei byłoby otworzyć oba skrzydła stad dest na skrzydle, a wcześniej bawił sie nawet S.Roberto na wahadle- WTF, przecież on nie ma ani szybkości ani przebojowości aby grać na tak dynamicznej pozycji, już mingueza sie bardziej tam nadawał

może i zagramy teraz kilka fajnych meczu, ale koniec końców wiem jak skończy sie przygoda jeśli koeman pozostanie - rozczarowaniem, bo jak przychodzi weryfikacja i gra z zespołem co chociaż maja jakis piłkarzy to zasadniczo nasi przy pressing i organizacji gry przeciwnika wygladaja jak dzieci we mgle - niestety, dla mnie nawet pół roku tego z innym trenerem to może być więc zbawienie


3

@vangoor
lepszy trener nie wystawi S.Roberto:) a nawet z nim poradził by sobei z Cadiz cz yGranadą a i bayernem pewnei zespół oddałby celny strzał

0

@BombowiecKrawczyk
oby jak najszybciej powstał:) fajny filmik:)

9

czujecie to ze gdyby na ławce był lepszy trener dziś mogliśmy mieć 19 pkt w lidze:) i szansę na lidera + pewnie z Benficą wpadłby conjamniej remis

ale zapomniałem my nie mamy kim grać:)

0

@Azi
zgadza się że obecnie rząd bardzo przeszkadza i ma wpływ na ludzi

ale zakładam ze już jest koniec tej parodii, fakt są nowy ład itp. przez który ludzie tez odstana w tyłek - niestety tu trzeba samemu o siebie zadbać i postara sie o podwyzke

0

@13th
bogol na dieselu?

1

@Janiama
no tak bo z granda i cadiz nie mieliśmy kim grać:) a z bayernem nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału na bramkę:) po raz pierwszy w historii. serio?

koeman jest trenerem słabym, bez dwóch zdań, ona nawet majac grizmann i messi przegrywał wszystkie mecze z najlepszymi zespołami praktycznie

lubię cię Maciek ale Koeman serio? nawet jesli nie ma ciągle piłkarzy to co mnie to obchodzi, w końcu on jest odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne, może jest też pechowcem, mam to w nosie to niech przynosi pecha gdzieś indziej

na ten moment po krytce piłkarzy nie powinno byc dla niego miejsca w klubie

popatrz na LE - jak on broni swoich piłkarzy, jaką daje energię, gra czym ma a nie na odwrót płacze tylko nie widzi winy w sobie

1

@ShinobiQWE
ja uważam że trzeba samemu o siebie zadbać, wtedy kryzys czy nie kryzys ci nie straszny

1

@JustBarca
za zespołem zawsze, niech wygrają oba mecze nawet fartem, ale niech koeman w końcu zwolnią za nędzną grę

0

Napli - Legia, jak obstawiacie?

czy Napoli podejdzie poważnie do meczu czy skupia się na mistrzostwie a w LE na pół gwizdka bo i tak raczej awansują

0

@FCB_dimiC
a gdzie ty widzisz aby ktoś pisał coś obraźliwego na trenera

większość tekstów to koeman out czy ze jest słabym trenerem
kurde to są obraźliwe teksty, jesteś widocznie strasznie wrażliwy

efekt jego słabego trenowania widziałeś wczoraj, w ilu % był stadion zapełniony?

myślisz że ilu ludzi wytrzyma długo oglądanie takich meczów jak z bayern czy benfica?

nikt nie oczekuje cudów, ale w miarę przyzwoitej gry, rozwoju zespołu

a on dodatkowo dolewa oliwy do ognia mówieniem o piłkarzach na konferencjach

tak się zachowuje dobry trener?

0

@Veg85
ale kto powiedział że jak ktoś nie uważa że na stanowisku jest odpowiedni trener to nie kibicuje Barcelonie

ja mimo że uważam że trener jest słaby i dla dobra zespołu chciałbym wreszcie dobrego trenera to wspieram i kibicuje zespołowi zawsze

ale widzę już od ponad roku zespół koeman i wiem do czego to niestety zmierza, są lepsze i gorsze momenty, większość niestety tych gorszych a zespół się nie rozwija

chciałbym na prawdę się mylić ale wg mnie z tym trenerem sukcesów nie bedzie w tym roku

1

@messi564
sprytny jest zauważył to po prawie tylko 2 miesiącach i tak mogło mu zejść to dłużej:)

0

@korzeń1
tak osobne buty na jesień i zimę, jak można mieć jedne buty na jesień i zimę?

0

@FCB_dimiC
xavi, LE sądzę że są lepszymi ternerami, nawet ten gallardo pewnie jest lepszy

3

@FCB_dimiC
człowieku wygrał jeden mecz i już staje sie super trenerem,
rok czasu minął a on ich nie nauczył bronić? nie nauczył ich schematów i poruszania sie po boisku?

mało ci upokorzeń jeszcze? mecze z Bayern i Banfica z tego roku podobały ci się? rekord i zero strzałów w swiatło bramki po raz pierwszy w naszej historii to te sukcesy o jakich mówisz?

piłakrzem był dobrym, ale co ma się do tego że trenerem jest po prostu przeciętnym? nikt tu nikogo nie nienawidzi ale chyba każdy chce aby nas trenował dobry trener a nie przeciętny i do tego z bardzo słabym charakterem

0

@Veg85
najlepsze jest tu słowo jak? z Koemanem to niemożliwe, bylo to już widać po poprzednim sezonie, widać to po tym sezonie już, to jest po prostu słaby trener, nie wiem jak ty ale ja uważam że nas powinni trenować fachowcy a nie przeciętniacy trenerscy

1

spoko wynik ale ciągle nie mogę się doczekać Koeman out

obyśmy wygrali najbliższe mecze ale i tak ktoś nowy przyszedł za tego słabego trenera


0

@FCB_dimiC
ale odpowiada za organizacje gry obronnej a tego przez rok nie potrafił opanowac

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?