lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
no tak Brazylia z Neymar, casameiro, gabriel jesus, lucas paqueta, fabinho, marqiunhos, danilo, alex sando, firmino, richarlison, gabriel jesus, militao, anthony, thiago silva to słaby zespół:)
to samo Argentyna z messi, martinez, de paul, le celos, parades na czele:)
Polaków sądzę że obie ekipy pokonałby aż miło
0
@GrzegorzFloryda
chyba co 4 lata:) widzę jesteś z tych nie znam się ale się wypowiem
0
@Rust_Cohle
czy ja wiem? Argentyna czy Brazylia wg mnie nie są grosze niż Niemcy i obie reprezentacje mogą powalczyć o MŚ za rok
zresztą mówimy o rogrywkach gdzie mamy 5-krotnych MŚ, oraz 2 ekipy co 2 raz wygrały MŚ, wiem że to historia ale Argentyna i Brazylia to top8 na świecie ciągle
2
wymienić w jakimś deal ter stegen na de ligt, wziąć onana za darmo, zakaria/kessie za darmo, kupić gaya i skupić się na 9 - tak widzę plany na lato 2022
0
@Rewolucja123
ter stegen jest mega słaby ostatnio, wystarczy wziasc onana i mamy zastępstwo gotowe
0
@Criss18Barca
tu nie chodzi o kasę chyba tylko o to że przekonali Laporte aby dał mu szansę, dla mnie niepotrzebnie bo i tak tu nic nie zmieni
nie mamy kasy ale trasnfery już są planowane, zresztą koleś ileż razy tu trzeba powtarzać tu nie chodziło o kasę a o limity płacowe ostatnio
ile razy ludziom trzeba mówić że kasa, przychody i limity płacowe to trzy różne rzeczy
0
@Tridente2015
Kompletnie cie nie rozumiem i nie wiem gdzie się niby motam. Zresztą nawet nie chce cie zrozumieć bo strasznie dziwnie piszesz. Pozdro
0
@Titanito
ty jestes zdrowy na umysłach? aby doszło do takie transakcji jeszcze co najmniej 2 strony musiałby chcieć, czyli FC Barcelona jak i sam piłkarz, czyli na razie masz 1/3 ze strony transakcji i t podobno - no rzeczywiście jest się czego bac:)
0
@Tridente2015
"Rok gorszych wyników mieli?:) bo ja kojarzę kilka meczów a nie ponad rok chuj...gry"
umiesz czytać, choć w przypadku Koeman jest jedno i drugie słabe wyniki, a piękne mecz od wielkiego dzwona
1
@Mario96w
no i czym się chwalisz? brawo ty
0
@Titanito
co to ma za zanczenie? chciec to nie znaczy móc
27
@Rust_Cohle
1. MŚ
2. ME/Copa America
3. Liga Narodów
taka jest kolejność waznosci trofeów i ciężko chyba z tym polemizować
0
@Tridente2015
a to zespół koemana pokazywał piekną grę? kiedy? chyba sporadyczne mecze
to raz
drugie jak przeczytasz mój komentarz to chyba zrozumiesz ze pisałem o złych wynikach:)
0
@Transu96
no jak idziesz na badanei medycyny pracy to musisz mieć jakąś kartkę aby wiedzieli na jakie stanowisko i jakei badania mają zrobić - inne są badania na stanowisko kierowcy zawodowego a inne na stanowisko biurowe
może skierowała cię do przychodni gdzie z pracy macie podpisana umowę i im wysyłają już te dokumenty to oki
0
@Transu96
no to chyba z zakładu pracy też masz skierowanie na badania?
0
@krawczykPSG
tak jak EURO miało być ich:)
0
@joloskyy
tylko piłkarze Hiszpanii twierdzili po meczu że co innego mówili im z UEFA na szkoleniach, myślisz że piłkarze tej klasy nie mają szkoleń z przepisów gry?
0
@joloskyy
a tak nie jest, dawniej taka akcja byłaby od razu skasowana bo w momencie podania byłby gwizdnięty spalony
0
@Khajio
myśle że tak:) bayern znów wejdzie w okres jak grali tam ribery i robben, niby mocni ale jednak nie tak jak teraz
a wirtz myslisz ze przejdzie do bayern, bo wg mnie wybierze inny kierunek
0
@joloskyy
to jakbyś zdefiniował paradę obronną? jasen że chciał wybić piłkę ale było to niemożliwe jak widać bo była to mocna piłka, gdyby mbappe nie był na spalonym pewnie by do niej nie dobiegł
a fakt jest też taki że absorbował on uwagę garcia - i to jest bez dwóch zdań
dawniej w momencie podania byłby odgwizdany spalony i byłoby po sprawie, dziś mówisz że obrońca musi robić wszystko bo sędziowie nie gwiżdżą spalonych ze względu na VAR, gdzie tu logika?
1
@Rust_Cohle
z tym musiala chyba odleciałeś, niech cos pokaze to pogadamy
0
@mekston
dla mnie to zniezrozumiałe, spalony był nieduży
poprzednio byłby gwizdek bo spalony wiec obrońca odpuścił by grę, obecnie musi grać do końca bo nic nie wie
0
@Comentateiro
jasne że warto, powiedziałbym że Koeman jest jednak bardziej na granicy przeciętny a słaby trener, na pewno daleko mu do bycie wybitnym przecietniakiem
z utęsknieniem czekam na choćby kota w worku, bo z Koeman od dawna waidom gdzie ten zespół zmierza do przeciętności
0
@Vebrol
no to ten Setien mu wyszedł:) znawca:-p
0
@Tridente2015
no i co z tego osiagnął? w kompromitujący sposób przegrał ligę, seria była bez porażki bo nie było mocnych rywali, przyszedł real czy atletico i go wyjaśnili
a wygrał puchar głównie dzięki super formie w pucharze griezmann i alba, a sevilla w półfinale miała piłke z karnego na zabicie meczu
guardiola miewał serię 3-4 słabszych meczów, a potem zespół wrecz dominował
my takie mecze dominacji mamy raz na kilka albo kilkanaście meczów - ot taki drobny szczegół
koeman twierdzi że nie ma graczy - a grał z granada czy cadiz, luuk de jong sam sobie wybrał:) ludzie przecież to jest marny trener i tyle i to jest fakt - historia prowadzonych przez niego klubów a nie opinia
0
@Khajio
jaki ibrahimović? o czym ty piszesz? a czy ktoś z nich to kalsda muller? odpowiedź brzmi nie tak jak moting to nie lewandowski
odejdą ci dwaj wyżej wymienieni i w Bayernie zostanei Kimmnich i Goretzka i skończy się pewnie też ich panowanie w Niemczech
0
@dowi8
haha śmieszny jesteś kolego, właśnie liczę wartości funduszu dla jednego miliardera więc skończ proszę pachołku pisać takie dyrdymały bo gów..wiesz ale się wypowiesz bo myślisz ze jak coś usłyszysz to już jesteś alfa i omega
0
@joloskyy
ciężko to nazwać podaniem bo to była próba przecięcia piłki wślizgiem, to nie było podanie
pisałeś że jeśli byłoby to przypadkowe to być gwizdnął spalony- nie było to dla ciebie przypadkowe?
ja wszystko rozumiem, ale jeśli jeszcze sędzia po meczu mówi Garcia że gdyby nie ruszał piłki to byłby spalony, z drugiej strony masz sędziów liniowych co według nowych przepisów nie gwiżdżą w takich sytuacjach bo jest VAR? to gdzie tu sens i logika?
ludzie oko jest wolniejsze niż ruch i nawet jeśli Garcia sądził że się dobrze ustawił próbował przeciąć podanie na wszelki wypadek, bo dawniej byłby gwizdek o spalonym od razu i pewnie by odpuściła teraz co musiał czekać na łaskę VAR?
to nie był 5 metrowy spalony że gołym okiem było od razu widać
0
@joloskyy
wg tych definicji brał jednak udział w akcji:
wykonywanie ewidentnych działań, które jednoznacznie wpływają na możliwość zagrania piłki przez przeciwnika.
- stojąc w tamtym miejscu uniemożliwił przyjęcie piłki i odegranie jej przez garcia do simon
0
@arasz1819
kochał i bronił:) ta dlatego odszedł do lepiej płatnego PSG