lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mihcim
tak, od lat bylismy zawsze najgorzej w 1/8 LM, od lat zajmowalismy co 1 miejsce w grupie
Koemanowi udało sie przerwac ten rekord, może w tym roku przerwie drugi- mocno sie chłop stara
1
@Bykunn
dla mnie awans z grupy z benfica i dynamo to mus, a z koeman nie jestem tego pewien, dla mnie brak awansu to będzie żenada
a gramy po prostu piach- ja pierdziele taktyka na wrzutki? co to jest?
z czołówki la ligi mamy obecnie najgroszego trenera, poaptrz nawet na Villarreal jak sie rozwinął mając Emery u steru
popatrz na mój drugi klub Ajax, zobacz jakiś mecz, jak oni sie ustawiaja, jakie klepki mają, ile biegają, jak jest płynność miedzy formacjami, owszem zdarzaj im sie błedy - szczególnie przy wysokim prowadzeniu, ale ich gra jest piekna i jesli awansuja do 1/8 lub nawet 1/4 to ten klub finansowo bedzie sie coraz bardziej rozwijał
0
@Huck
dokałdnie - bilety, prawa telweizyjne, sponsorzy
1
@Bykunn
a no sorki ubzdurało mi sie ze 3 mecze opórcz bayern jeszcze gramy:)
ale to jest prosta matematyka - sukces w LM się opłaca - i tu nie ma dyskusji
nie ma pewności ale z Koeman mamy pewność że gra bedzie słaba lub nie wiele lepsza niż obecnie, a chyab nie masz wątpliwosci że dobry trener może z tej ekipy wykrzesać 1/8 albo 1/4 LM?
ja nie mówię i nie myślę o zwycięstwie w rozgrywkach całych - ale celem powinna być 1/4 lub najgorzej 1/8 LM - tylko wtedy można ekonomicznie odbudowywać klub
A Koeman zwolnisz czy nie i tak musisz mu zapłacić - dodatkowym kosztem jest tylko nowy trener, ale ile możesz zyskać dodatkowego przychodu już nikt nie patrzy
przypomne ze każde wyzsze meijsce w La Lidze to tez wiecej kasy itp.
0
@hayek
jak srednio?
umiesz liczyc obstawiam że zostanei z koeman to 12 koszt i ca. 4 przychodu + brak awansu do fazy grupowej
nowy trener przy nawet najdrozszej wersji to 12+10 a z przychodów 6 +10 (za awans) + o wiele wieksze przychody z praw telewizyjnych z LM (różnica pewnie między faza grupowa a 1/8 to pewnie z 10-20 mln EUR), już nie mówię o aspektach wizualnych - lepsza gra, łatwiej namówić nowych piłkarzy, sponsorów itp.
0
@Huck
jak nie ma @Janiama @arasz1819 i jeszcze paru innych:)
0
LM - prosty rachunek
zatrudnienie nowego trenera 5-10 mln?
każde zwycięstwo w LM - 3 mln - nie liczaczac Bayernu do wygrania zostało 6 mln
awans z grupy - 10 mln? coś koło tego (z koeman awans mało prawdopodobny)
nie pisze już o większej kasie z prawe telewizyjnych
przecież aby ekonomicznie sie odbic od dna zatrudnienie nowego trenera to powinien być mus
zostajac z Koeman możemy wiecej stracic niż oszczedzimy na pensji nowego trenera
1
@sebo939
no tak tylko 12 baniek jest kosztem który i tak byśmy poniesli, dodatkowym kosztem jest pensja nowego trenera
tylko brak awansu z grupy LM to sądzę większa strata niż pensja nowego trenera
jak wzykle obudza sie z reka w nocniku jak bedzie za późno bo ktoś nie potrafi stworzyć scenariuszy i ocenic ich prawdopodobieństwa
bo jedna rzecza są dodatkowe koszty ale chyba nikt tam nie mysli o potenjalnych utraconych przychodach ktore moga byc znacznei wyzsze niz dodatkowe koszty
1
@domin1515
przecież ta gra to tragedia, a luuk nie potrafi grac głowa, bo jest słaby, on nawet nie powinien być nigdy rozważany jako piłkarz do Barcelony
0
Bayern, Benfica, Atletico
0-0-3 0-8 JEST TO BILANS ŻENUJĄCY
kto jeszcze musi nas rozjechać abyśmy w końcu zwolnili tego słabego trenera
0
@sebo939
jasne że ma, przede wszystkim ma trenera, my mamy sabotażystę
atletico, bayern, kto jeszcze musi nas rozjechać abyśm yw końcu zwolnili tego słabego trenera
6
zwolennicy Koeman już otrzeźwieli po zwycięstwie z Valencia:)?
jak tam wczorajszy mecz i brak pomysłu na grę wam się podobał?
z taka grą dostaniemy niestety od mocnych ekip że znów będzie płacz, jak można grać pokazuje m.in. Ajax - gdzie jest pomysł, gdzie jest ruch do piłki, gdzie jest pressing, gdzie jest wybieganie, a przede wszystkim gdzie jest trener
Koeman powinien byc wykopany na bruk razem ze swoim pomysłem luuk de jong
przecież taki piłkarz nie ma prawa być nawet brany pod uwagę aby grać w takim klubie
- TO JAKIŚ ŻART, niby miał grac głową - to może niech popatrzy jak to robi Haller
on nawet głową nie potrafi grać
0
@Janiama
Zwolnić Koemana
0
Jak tam obroncy Koeman podobają wam się gra?:)
Koeman powinien zostać wykonany z klubu razem z luuk de jong.
A holender niech oppatrzy na Haller jak się gra głowa
0
@escarabajo
sporting lizbona tez golili 5:1, jeden taki mecz to może być przypadek ale 2?
jest to zespół na 1/4 LM przy dobrych wiatrach, a juz na pewno na 1/8 LM, czyli są wśród najlepszych 8-16 zespołów w Europie, BVB gdzieś też tam puka do tej najlepszej 16
0
@Rewolucja123
a jak niby miał podac do s.roberto, jak widac ze przy nim jest zawdonik rywala
czepiasz sie widze dla samego czepiania
0
@escarabajo
to nie jest kwestia dojechania, Ajax po prostu zagrał świetny mecz i to jest dobry zespół, wg mnie lepszy niż BVB, ale wielu to dziwi bo nie jest z ligi TOP5
1
@PatrykBarca
kupują solidnych zawodników doświadczonych- klaasen, blind (powrót), tadić haller + młodych zawodników kudus, antony, daramy + stawiaja na swoją zdolna młodzież
mają dobrego trenera i efekt jest
przede wszystkim jest dobre zarządzanie i w Ajaxie kilka lat temu zdali sobie sprawę że samą młodzieżą nic nie ugrasz stąd też transfery doświadczonych piłakrzy
0
Go Joden:)
Brawo Ajax po LM:)
0
Gratuluje wszystkim xnawca ze strony co obstawili Borussie:-p
7
@arasz1819
to naucz się czytać i wróć
7
@arasz1819
umiesz czytać? dużo osób tu porównuje wpływ trenera na zespół, nikt nie oczekuje po lepszym tenerze LM, ale lepszej gry i wyników, a przede wszystkim systematycznego rozwoju zespołu a nie stagancji a wrecz destabilizacji jaką prezentuje nam Koeman
1
@Gaz
dokładnie:) Tuchel miał tych samych piłkarzy, a jak wyglądała gra w obronie Chelsea za lamparda a jak za niego? niebo i piekło, Tuchel po prostu to fachowiec i potrafił ich ustawić w obronie
coż szkoda sie denerwowac i trzeba ten sezon spisac chyab na straty czekajac na fachowca na ławce wreszcie
0
@Survier
dokładnie może jakby miał messi, donnaruma, van dijk, de bruyne, kante, haaland to mógłby powalczyć o LM, oczywiście przy pladze kontuzji u najmocniejszych rywali
no ale wtedy Benfica itp. byłby przez niego zdobyte:) chyba:)??
3
@TheGoldenEleven
1. Messi
2. Donnaruma
3. Lewandowski
4. Benzema
5. Kante
6. Haaland
1
@Gaz
dokładnie, ale zaraz tu przyjdą i ci powiedzą że trener nic nie zmieni, no właśnie zmieni i Tuchel to udowodnił, wydobył z tych piłakrzy co miał Lampard dużo, dużo więcej
2
ja pierdziele jak się czyta wypowiedzi Koeman to nóż się w kieszeni otwiera
gorsze trenera ciężko sobie wyobrazić
0
@macio_944
ten trener jest żenujący w całej swojej osobie
0
@cosinus90
pełna zgoda:)
1
@cosinus90
skoro napisał 2500 a mediana ca. 2920 to się nie pomylił zbytnio, no fakt mógł dla spokoju napisać większość nie zarabia wiecej niż 3000-3500 netto, ciekawe jak się to dalej kształtuje bo sądze że 3 kwartyl to nie więcej niż 5500-6000 netto