lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widze mamt tu la ramblowych znawców:)
Jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz:)
Co do Holandii radze zobaczy jakie wyniki maja u siebie:)
Juz Francja miaka być Mistrzem Europy wg wielu tu:)
0
@Nieznajomy
No lekarz stwierdził u mnie nop.
Ale nigdzie tego nie zgłaszałem do statystyk itp. Samo stwierdzenie nie jest równoznaczne z pokazaniem się tego w statystykach
0
@adamt1996
Haha dobre:-p
0
@Lisek
Czechy, Ukraina i łatwiejszy rywal:-p
1
@Nieznajomy
Niekoniecznie ja miałem ciezki NOP a zdrow jak ryba jestem. O mało co a osierocił bym rodzinę. A wszystko to bo nie mowia ci wszystkiego przy szczepieniu. Inie zgłaszałem bo mam w 4 literach rząd i państwo polskie
3
@kaamil1910
Ronaldo, Van Basten, Henry, Ibrahimovic, Suarez, Benzema, Puskas, Di Stefano, Romario, Pele
1
I niech ktoś mi powie ze w Ameryce nie ma mocnych drużyn. Kadra Brazylii:
Alisson, Emerson
Danielo, Marquinios, thiago Silva, militao, alex Sandro, Lodi, Emerson
Fred, casemeiro, fabinho, lucas paqueta, coutinho
Antony, richarlison, neymar, vinicius, Gabriel jesus, Gabriel barbosa, firminho
Za rok razem z Argentyna bede wśród głównych faworytów do wygrania turnieju:)
0
@kamilo0066
to zadowolony jesteś z ter stegen? nie widzisz u niego spadku formy, praktycznie każdy strzał na bramkę to gol, nie robi nic extra czego oczekuje się od bramkarza, popatrz w tym aspekcie jak się courtois zmienił
3
@AmigoBlancos
de jong, fati, araujo:)
jakbym nie był fanem Barcelony podobnie bym napisał, choć vinicius mnie zaskakuje w tym sezonie pozytywnie
0
@kamilo0066
ja wiem że Onana nie grał, i co to za różnica skoro Ter stegen puszcza prawie każdy strzał w bramkę, on jest bez formy od jakiś 2 lat
skoro można na nim zarobić dobrą kasę aby wzmocnić którąś z kluczowych pozycji (jak np. ŚO, LO, N lub PS) pozycje to nie widzę problemu
równie dobrze doki Onana nie złapie rytmu może bronić Pena, a jak będzie dobrze bronił może być pierwszym wyborem
2
XAVI
fajnie jakby zespół pod jego wodzą zaczął wreszcie ładnie grać:)
cele: TOP3 w La Liga, 1/8 LM i rozwój takich piłkarzy jak Nico, Garcia, Araujo, Pedri, Gavi
fajnie też jakby dzięki jego zmianą w treningu i strukturalnym w przygotowaniu fizycznym przestawł się łamać Dembele i Fati, liczę na to że tak jak Xavi mówi Dembele stanie się kluczowym zawodnikiem u nas
fajnie jakby zimą dostał 2-3 piłakrzy dani alves, Onana? Zakaria? Bakambu?
chyba pora pozbyć się też Umititi, Coutinho? luuk de jong
ter stegena też bym się pozbył
Onana/Pena
dest/dani alves/mingueza - araujo/pique - garcia/lenglet - alba/balde
de jong/nico - busi/zakaria - pedri/gavi
dembele/depay- bakambu/depay/aguero- fati/depay
i dopiero w lato postać się o dalsze czystki + transfer ŚO, LO( Gaya)? + jakiś skrzydłowy
5
Julian Alvarez - River Plate
ciekawe kiedy trafi do europejskiej piłki, tezn sezon ma bardzo udany, jeszcze względnie młody, fajnie jakby trafił do Europy w przyszłym roku - Ajax, Benfica to byłby dobre miejsce na sprawdzenie się w poważnej piłce
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 znacie kojarzycie go?
1
@barcanawieki
ciężkie pytanie, jak sprawdzłeś na żywo i jest duża różnica między tym tabletem a tabletami z dosyc dobry obrazem ale tańszymi 2,0-2-5
i nie jest to wydatek ponad twoje możliwości to jaki sens to ma, jeśli wiesz ze przez długi czas jescze tv nie bedziesz tam miał za granicą
1
@barcanawieki
czemu chcesz netflix oglądać na tak małym ekranie?
jeśli ci potrzebny do youtube i Internetu głównie to wg mnie za ca. 1000-1500 tablet ci wystarczy, a netflix lepiej oglada sie na dużym ekranie
jeśli wiec pytasz o radę ludzi tu to wg mnie się nie opłaca
0
@arasz1819
wygrali 5-0:)
1
Jeśli Newcastle daje 55 za ter stegena to podbić do 75 i sprzedać. A kasę zainwestować tam gdzie potrzeba.
0
@mrboom
Pewnie kilkacrazy juz dostal porządnie w czasem to się nie odzywa:)
1
@Comentateiro
Ale co w tym niezwykłego mnie tez denerwuja symbole tęczowe. Jak ktoś jest sobie gejem czy kesbijks niech sobie będzie nie widzę powodu aby się z tym obnosić. A ty jesteś strasznie nietolerancyjny na to ze im to przeszkadza. Niech każdy sobie robi jak uwaza i będzie mniej problemów
0
@baartekk97
wtedy można by powiedzieć żę w Niemczech zyje się gorzej niż 9 lat wcześniej, ale nie że jest gorzej niż w Polsce:)
wg mnie właśnie jest duża przepaść, patrzę nawet po rodzinie co w Polsce żyli na granicy, a zagranicą nie ma luksusów ale żyję im się po prostu normalnie a zawody raczej średnio opłacane
2
Xavi
wg mnie wejdzie z buta w zespół i od razy będą sukcesy - bo za takowe uważam ułożenie zespołu, schematy, rozwój młodych taktykę czego efektem końcowym będzie wreszcie przyjemna dla oka gra:)
wyniki wierzę że przyjdą z czasem, na razie oczekuję tylko i wyłącznie rozwoju zespołu, czegoś czego nie uraczyłem pod batutom Koeman
0
@lucas/catalan
oprawa ładna, zespół marny
0
@baartekk97
napisał że najgorszy wynik w Europie
patrzyłem kiedyś na takie statystyki i rzeczywiście jeśli chodzi o poziom życia i to ile możemy kupić jako naród za pensję wyglądamy bardzo blado w Europie, nie było to na pewno na końcu ale w drugiej połówce chyba byliśmy
choć ja akurat wolałbym statystykę mediana zarobków - ile można kupić paliwa, m2 mieszkania, średniego koszyku jedzenia na dzień, ile jakiegoś zestawu elektroniki - oczywiście aby w każdym wypadku były to te same produkty
0
@Kinginiesta
to kupuj inny chleb
ja generalnie nie zwracam większej uwagi na ceny podczas zakupów, po prostu tylko rzut okiem czy nie jest to złodziejstwo i do koszyka, albo po prostu wrzucam bo to czy ostatecznie wydam na jedzenie w miesiąc 2 300 czy 2 600 to żaden pies, ale jak przy szybkim żucie oka widzę właśnie że ktoś tak chamsko podniósł cenę to mam go w nosie i szukam alternatywy której nie używałem, np ostatnio miałem tak z masłem gdzie osełka w biedronce wzrosła chyba coś około 1 zł z 6zł z groszami na 7zł z groszami, to po prostu na przekór wybrałem ich inne masło
ale to tylko jak jestem w Biedronce, bo inaczej kupuje najlepsze masło w Polsce - regionalne z Końskich:) polecam
0
@Cvbn
@arasz1819 @Janiama i inni co byli za pozostaniem naszego trenera Koemana
można z dużo słabszymi piłkarzami ułożyć jakieś schematy i ruch do piłki?
można
0
@lukaszbarca15
Pożyjemy zobaczymy
0
@Khajio
Nie bawisz się w takie rzeczy a pokazałeś me screen:)
Odwolaja się a UEFA uzna racje sedziego:)
Nie dogadamy się pozdro
1
Zwycięstwo Barcelona i Ajax:)
Oraz wpierdziel Legii w LE. Ten tydzień piłkarsko nie mogl być lepszy:)
0
@Pilka_jest_okragla
i to jest prawdziwy cules:) a nie to co koeman
0
LAPORTA
jak można było nie zamknąć szybko umowy sponsorskiej na 58 mln +15% bonusu?
kurde przecież to na prawdę dobre pieniądze, czego oni oczekują?
no chyba że podpiszą z tym funduszem Arabskim na 100 mln to rozumiem
0
jeszcze bonusu się zachciało - taki to cules:) brawo