lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ktoś się zna i powiem mi czy to dobry power bank?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-przenosne/powerbank-greencell-26800-mah-gc-powerplay-ultra-pbgc04?gclid=Cj0KCQiA-qGNBhD3ARIsAO_o7ykW0GVXoy4kBCU4DuGU_MN21c2abO0iD1rRlLON7CmKsfm2IJPBn1EaAtn0EALw_wcB
1
@Gall
wg mnie mają dobrze obsadzone tamte pozycje + dobre relacje z Pep Guradiolą i jego z szejkami robią tu robotę
0
@Gall
bo zasadniczo czasami takiego piłakrza co nie chce grac w danym miejscu nic sensownego nie ma, po co kogos trzymać na siłę, to tylko psuje atomosfere w klubie
0
@MesQueUnClub_87
no to chuj.. ten Mercedes jak telefon przy uchu:)
0
na Sofascore widzę że Bilbao nie wykorzystało wczoraj 5 big chances
prawda to?
2
@masq
najlepiej to go sprzedać w styczniu 2022, Newcastele jest w strefie spadkowej i chyba wzmocnienia potrzebne są im na już
inaczej Dembele latem odejdzie ale do 2 ligi angielskiej:)
3
@ClassicRock
a co ludzie nie umierają na różne inne choroby lub w wypadkach na świecie?
COVID miałem bezobjawowo, szczepiłem się też ale nie widzę powodu do demonizacji problemu, takie jest niestety życie, przykre ale takie nagłaśnianie i sianie paniki niczemu nie służy
0
@Emhyr
taka jka kolega niżej ci odpisał:)
co więcej widać że Ferran świetnie pasuje do hiszpańskiego futbolu po wynikach w reprezentacji
0
@Emhyr
ten sezon
premiership - 4 mecze - 2 gole, 1 asysta
eliminacje MS - 6 MECZY - 4 bramki
liga narodów- 2 mecze - 2 bramki
zeszły sezon
premiershipo - 1300 minut - 7 bramek, 2 asysty
LM - 4 mecze.,360 minut, 4 gole
to ile wg ciebie powinien strzelać skrzydłowy/napastnik?? przy takiej ilosci minut?
@Striker
jak na skrzydłowy/napastnik/ofensywny pomocnik liczby ma wrecz bardzo dobre
0
@Emhyr
liczby mocna odstraszają? może rozwiń
28
@Janiama
no i umarło ni i co z tego?
codziennie ludzie umierają
smutne ale życie
0
wydaje się że w najbliższym czasie Coutinho i Dembele out, a w ich miejsce Ferran (zimą) i Adeyemi latem:)
no cóż, obu może wziąć Newcastle aby nie spaść do drugiej ligi:) w sumie na ich miejscu bym nie czekał
0
@FC1899Barca
po raz kolejny widzę takie filmiki gdzieś, jak to się dzieje że widzą one światło dzienne? o co chodzi?
1
@Gaz
do tego ile on ma asyst:) wg mnie to jest miara ofensywnego piłkarza, nie tylko gole ale i asysty:)
0
@Mixtape
co ty żeś odpierdol...a wydawałeś mi się rozsądnym gościem tu na forum
jednak na forum nic się nie wie o ludziach
11
@FC1899Barca
Chlopie ogarnij się. Lewandowski nie jest i nigdy nie byl najlepszym piłkarzem świata
0
@AmigoBlancos
a jak wyglądali rywali alexisa w 2016 roku? jakie mieli osiągnięcia?
poza tym jak już patrzysz na statystyki to popatrz na całość statystyk - kluczowe podania, stworzone okazje, dryblingi itp.:)
dla mnie i tak nic nie przebije Modricia:-p
1
@escarabajo
nie odmieniałem przez Xaviego:) ale zasadniczo chodzi mi o to że jako trener musi popracować nad rozwiązaniem tej kwestii
1
Mecz z Villarreal
Mieliśmy o jedną sytuacje 100% więcej w tym meczu i ni byłoby źle ale ta prawa obrona:) wszystkie groźne akcje szły tamtą stroną, jasne potrzeba czasu, ale to jest pierwsza rzecz do poprawy przez Xavi
0
@maroon
jasne że nie wyklucza, piłkarze i tak zazwyczaj dostaja jakieś premie za podpis
a ile bys chciał za piłkarza z półrocznym kontraktem? my i tak dostalibyśmy w zime 10-20 mln max, ale lepsze to i oszczędzanie pół orku pensji niż nic
a dla dembele i Newcastle może być to lepsze niż siedzenie pół roku na trybunach, bo tak powinno się zrobić z demeble w przypadku braku podpisania umowy
0
@Lewangolski
gdzie lockdown? ktoś się jeszcze przejmuje tymi wariantami itp.? przeciez to na to szkoda czasu aby oglądać TV, oni z tego żyją tania sensacja
prof. Gut ostatnio mówił już co sądzi o tej pandemii:)
0
@maroon
przecież latem też może dostać premie za podpis, jedno nie wyklucz drugiego, pytanie bardziej jak Newcatsle chce szybko dokonac wielkiego/medialnego transferu, czy już zimą czy dopiero latem
2
DEMBELE
Jak chce pensji megacracka to podziękować mu i spróbować wcisnąć go Newcastle już zimą- zaoszczędzi się pół roku pensji i jakieś EUR wpadnie
ale wtedy trzeba ruszyć po kogoś z Cabral, Ferran, Adeyemi
0
@Ghotti
nie księgowy i mnie w weekend też nie było:) pozdro
5
Ferran Torres, adeyemi chyba depay wtedy musi odejsc
0
Ferran, cabral, adeyemi takich ludzi nam trzeba do ataku:) byłoby super ich wyrwać.
W lato sprzedaż griezmann, trincao, pewnie coutinho odejście luuk de jong, aguro pewnie koniec kariery i może uda sie dociulac kasę na nich.
Wtedy tylko depay chyba też byłby zbedny.
Bedziecie ciekawie na pewno:)
0
@macio_944
Gdzie ty kupujesz takie piwa?:)
1
@Kidd
porażki w Europie i zadymy kiboli
wypisz wymaluj Legia, brakuje tylko spektakularnych Euro wpierdzieli jak od BVB kilka lat temu:)
0
RIVER PLATE BUENOS AIRES
zmierza pewnie po mistrzostwo Argentyny z Galalrdo na czele:) 12 pkt przewagi nad drugim zespołem i Julian Alvarez z kolejną bramką:)
1
PEDRO
ale to był u nas i nadal jest kawał porządnego skrzydłowego, powiedziałbym że nawet TOP-owego kiedyś
u nas miał 3 sezony że miał 12,13,15 bramek w samej lidze:)
w lidze angielskiej też po 7,8,9 bramek na sezon w samej lidze:)
szkoda ze zabrakło 1 bramki do klubu 100 u nas:)