lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
czyli Legia wróciła do normalności:)
0
@adi7adi8
w każdym byśmy byli zdecydowanym faworytem
0
@PatrykBarca
no tak:) dostaje od Mikołajów różne prezenty - żona, praca, rodzice, ale akurat klubowe rzeczy wolę sobie sam ogarnąć bo wiem jaki gadżet chce i co mi się podoba:)
może nie zaskoczenie, ale jak przychodzi to jednak uśmiech na twarzy jest:)
4
KLUBOWY MIKOŁAJ
@Kgorecki2500 @Bobo25 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci
https://www.ajax.nl/shop/product/ajax-hooded-sweatvest-wrw-logo-adam-693
https://store.fcbarcelona.com/en/p/BLM1CPB3
https://store.fcbarcelona.com/en/p/8435265907610
A wy jaki prezencik sobie robicie na Mikołaja?:)
0
@inoks
kto to taki?
0
@Colon
genialna piosenka:)
0
@Colon
mnie też to ciekawi
3
@Colon
ciekawe, zaraz sie zbiora zwolennicy covida co ci poweedza ze fake
0
@kuz
martin ładował bramki z przewrotki? no wątpię:)
0
JULIAN ALVAREZ z River Plate
ciągle z formą, ciekawe czy trafi do Europy wkrótce
0
@kuz
na pewno lepszy niż braithwaite czy luuk de jong, kompilki kpmpilkami ale widziales taka technikę u wyżej wymienionych?
0
@Borneo
ale jesteś człowieku żałosny, widać klasy zero bo zaczynają się osobiste wycieczki
nawet prof. Gut powiedział że wirus zasadniczo nie jest tak groźny i pandemię można by było już zakończyć ale ty widzę wszystkie rozumy pozjadałeś
żegnam bo nie zniżam się i nie rozmawiam z takim plebsem jak Ty
0
@Borneo
nie masz racji, wynik przed i pewien dłuższy czas po szczepionce oki, zaraz po tragiczne
szczepionka wywołała zakrzep który mógł być tragiczny, ja tego badziewia nie przyjmę już i odradzam to bliskim
0
@Borneo
tu nie chodzi p organizm ale sama szczepionka może powodować zakrzepy i niedotlenienie, ale tego przy szczepieniu ci nie powiedzą bo po co
liczą się statystyki a nie ludzkie życie, sorry ale w porównaniu z tym COVID był dla mnie bezobjawowy
0
@Borneo
bo szczepionka tez moze wywołac zakrzepice a COVID przechodzili nei zauwazajac go
może dlatego:)
0
@Kidd
też mam nadzieję że nie trafią na PSG, choć Bruggia pokazała że można. Inter wiadomo też groźny,
w Holandii niby na razie PSV i Feyenoord są punktowo na równi z Ajax, ale sądzę że te ekipy niedługo zaczną tracić do Ajaxu, zwłaszcza Feyenoord miał mnóstwo szczęścia w tym sezonie i wygranych meczów 1-0, a PSV dostał już od Ajax w tym seoznie 5-0:) to samo Ajax musi zrobić Feyenoordowi:)
0
LEGIA
to ile dziś legia dostaje w tyłek? ja obstawiam 3-1 dla Leicester
0
@Kidd
to bardziej życzenie i marzenie:)
ja wierzę w 1/4 czy 1/2, choć celuję w 1/4 + Mistrzostwo i puchar Holandii i już będę happy:) wszystko powyżej to byłby miły dodatek
3
XAVI
Mówią że Xavi nie odmieni od razu wyników:) już odmienił z Komenaem dostaliśmy 3-0 od Benfica, Xavi już teraz wyciągnął 0-0:)
potrzebuje on czasu ale widać że zespół wreszcie coś gra i miło się wreszcie patrzy na grę zespołu:)
miła odmiana po przeciętnym Koemanie
1
@Deeespacito
wg mnie powinien ktoś dołączyć bo 2 to za mało, Pique zaraz kończy kariere, Lenglet jest przeciętny, wiec przydałby się ktoś 3 do nich
4
AJAX AMSTERDAM
oby udało im się w tym sezonie wygrać LM, cóż to byłaby za piękna historia:) choć już w 1/8 mogą trafić na mocne zespoły jak Inter czy PSG to liczę na dobre losowanie, świetna grę i zajście jak najdalej:)
JODEN!!! JODEN!!!
0
Arthur Cabral na styczeń to chyba nie głupia opcja, potrzebne gole na już, trzeba pomału układać ten zespół i pozbywać się też niepotrzebnych
wydaje sie że blisko opuszczenai klubu są Umititi, Coutinho, Luuk de Jong, Puig
potrzeba skrzydłowego,9 i ŚO, to piorytety, reszta pozycji jest w miarę obsadzona
0
@DaPidejpi
LM w tym roku wygra Ajax:)
0
@KapiFCB
a nie zaczęliśmy słabo? 2 mecze 0 pkt 0-6 w bramkach, potem już nie było tak źle
0
@Janiama przecież Xavi już odmienił wyniki, w pierwszym meczu legandarny słaby trener parodysta Koeman dostał 3-0 od Benfica
0
LIGA HISZPAŃSKA
obyśmy szybko wrócili do faworytów bo w tym sezonie LM liga hiszpańska to tragedia
Real awans i Villarreal blisko awansu ale reszta? atletico dramat, sevilla żenada, my słabo zaczelismy
0
Ajax
kolejny dobry mecz:) super oby jak najdalej w LM:) a co niech ją nawet wygrają a Haller na króla strzelców
0
@jeyx77x
no i gitara, też planuje w to wejść, nie wiem tylko czy łatwo jest zakończyć subskrypcję jak się za mało będę korzystał, bo z braku czasu istnieje takie ryzyko że obejrze w miesiacu 1 mecz i 1 film na krzyż, możesz dać znać czy widzisz gdzieś łatwy odstęp do takiej opcji:)?
jak wejde w to to bede miał już niezły pakiet kablówka na 150 coś tam kanałów z eleven i Polsatami premium wszystkimi + netflix + amazon prime + własnie canal plus
1
Barcelona
2 kluczowe rzeczy które mi się nasuwają
1) potrzebujemy jak ryba w wodzie skrzydłowych i to jest pozycja nad wzmocnieniem której powinnismy pracować w lato najmocniej
dembele, fati, depay - to za mało, fajnie jakby przyszedł ten Adeyemi bo może grać na skrzydle i na 9, podobnie jak depay
2) pressing i szybkie odzyskiwanie piłki
wczoraj widziałem zalążki tego co było za Pepa, szybki odbiór piłki w strefie obronnej przeciwnika, przypomnijcie sobie ile takich piłek zespół Pepa odzyskiwał za jego kadencji i ile z tego było bramek, jak tracisz piłkę w ataku i później szybko ją odzyskujesz to przeciwnik często jest zdezorientowany bo przygotowywał się do ataku i pojawiają się wolne przestrzenie
0
@kkbarca
no to widzę macie totalnie słabe organizmy
dbaj przede wszystkim o zdrowie i popraw formę