2

czyli Legia wróciła do normalności:)

0

@adi7adi8
w każdym byśmy byli zdecydowanym faworytem

0

@PatrykBarca
no tak:) dostaje od Mikołajów różne prezenty - żona, praca, rodzice, ale akurat klubowe rzeczy wolę sobie sam ogarnąć bo wiem jaki gadżet chce i co mi się podoba:)

może nie zaskoczenie, ale jak przychodzi to jednak uśmiech na twarzy jest:)

0

@inoks
kto to taki?

0

@Colon
genialna piosenka:)

0

@Colon
mnie też to ciekawi

3

@Colon
ciekawe, zaraz sie zbiora zwolennicy covida co ci poweedza ze fake

0

@kuz
martin ładował bramki z przewrotki? no wątpię:)


0

JULIAN ALVAREZ z River Plate

ciągle z formą, ciekawe czy trafi do Europy wkrótce

0

@kuz
na pewno lepszy niż braithwaite czy luuk de jong, kompilki kpmpilkami ale widziales taka technikę u wyżej wymienionych?

0

@Borneo
ale jesteś człowieku żałosny, widać klasy zero bo zaczynają się osobiste wycieczki

nawet prof. Gut powiedział że wirus zasadniczo nie jest tak groźny i pandemię można by było już zakończyć ale ty widzę wszystkie rozumy pozjadałeś

żegnam bo nie zniżam się i nie rozmawiam z takim plebsem jak Ty

0

@Borneo
nie masz racji, wynik przed i pewien dłuższy czas po szczepionce oki, zaraz po tragiczne

szczepionka wywołała zakrzep który mógł być tragiczny, ja tego badziewia nie przyjmę już i odradzam to bliskim

0

@Borneo
tu nie chodzi p organizm ale sama szczepionka może powodować zakrzepy i niedotlenienie, ale tego przy szczepieniu ci nie powiedzą bo po co

liczą się statystyki a nie ludzkie życie, sorry ale w porównaniu z tym COVID był dla mnie bezobjawowy

0

@Borneo
bo szczepionka tez moze wywołac zakrzepice a COVID przechodzili nei zauwazajac go

może dlatego:)

0

@Kidd
też mam nadzieję że nie trafią na PSG, choć Bruggia pokazała że można. Inter wiadomo też groźny,

w Holandii niby na razie PSV i Feyenoord są punktowo na równi z Ajax, ale sądzę że te ekipy niedługo zaczną tracić do Ajaxu, zwłaszcza Feyenoord miał mnóstwo szczęścia w tym sezonie i wygranych meczów 1-0, a PSV dostał już od Ajax w tym seoznie 5-0:) to samo Ajax musi zrobić Feyenoordowi:)

0

LEGIA

to ile dziś legia dostaje w tyłek? ja obstawiam 3-1 dla Leicester

0

@Kidd
to bardziej życzenie i marzenie:)
ja wierzę w 1/4 czy 1/2, choć celuję w 1/4 + Mistrzostwo i puchar Holandii i już będę happy:) wszystko powyżej to byłby miły dodatek

3

XAVI

Mówią że Xavi nie odmieni od razu wyników:) już odmienił z Komenaem dostaliśmy 3-0 od Benfica, Xavi już teraz wyciągnął 0-0:)

potrzebuje on czasu ale widać że zespół wreszcie coś gra i miło się wreszcie patrzy na grę zespołu:)

miła odmiana po przeciętnym Koemanie

1

@Deeespacito
wg mnie powinien ktoś dołączyć bo 2 to za mało, Pique zaraz kończy kariere, Lenglet jest przeciętny, wiec przydałby się ktoś 3 do nich

4

AJAX AMSTERDAM

oby udało im się w tym sezonie wygrać LM, cóż to byłaby za piękna historia:) choć już w 1/8 mogą trafić na mocne zespoły jak Inter czy PSG to liczę na dobre losowanie, świetna grę i zajście jak najdalej:)

JODEN!!! JODEN!!!

0

Arthur Cabral na styczeń to chyba nie głupia opcja, potrzebne gole na już, trzeba pomału układać ten zespół i pozbywać się też niepotrzebnych

wydaje sie że blisko opuszczenai klubu są Umititi, Coutinho, Luuk de Jong, Puig

potrzeba skrzydłowego,9 i ŚO, to piorytety, reszta pozycji jest w miarę obsadzona

0

@DaPidejpi
LM w tym roku wygra Ajax:)

0

@KapiFCB
a nie zaczęliśmy słabo? 2 mecze 0 pkt 0-6 w bramkach, potem już nie było tak źle

0

@Janiama przecież Xavi już odmienił wyniki, w pierwszym meczu legandarny słaby trener parodysta Koeman dostał 3-0 od Benfica

0

LIGA HISZPAŃSKA

obyśmy szybko wrócili do faworytów bo w tym sezonie LM liga hiszpańska to tragedia

Real awans i Villarreal blisko awansu ale reszta? atletico dramat, sevilla żenada, my słabo zaczelismy


0

Ajax

kolejny dobry mecz:) super oby jak najdalej w LM:) a co niech ją nawet wygrają a Haller na króla strzelców

0

@jeyx77x
no i gitara, też planuje w to wejść, nie wiem tylko czy łatwo jest zakończyć subskrypcję jak się za mało będę korzystał, bo z braku czasu istnieje takie ryzyko że obejrze w miesiacu 1 mecz i 1 film na krzyż, możesz dać znać czy widzisz gdzieś łatwy odstęp do takiej opcji:)?

jak wejde w to to bede miał już niezły pakiet kablówka na 150 coś tam kanałów z eleven i Polsatami premium wszystkimi + netflix + amazon prime + własnie canal plus

1

Barcelona

2 kluczowe rzeczy które mi się nasuwają

1) potrzebujemy jak ryba w wodzie skrzydłowych i to jest pozycja nad wzmocnieniem której powinnismy pracować w lato najmocniej

dembele, fati, depay - to za mało, fajnie jakby przyszedł ten Adeyemi bo może grać na skrzydle i na 9, podobnie jak depay

2) pressing i szybkie odzyskiwanie piłki

wczoraj widziałem zalążki tego co było za Pepa, szybki odbiór piłki w strefie obronnej przeciwnika, przypomnijcie sobie ile takich piłek zespół Pepa odzyskiwał za jego kadencji i ile z tego było bramek, jak tracisz piłkę w ataku i później szybko ją odzyskujesz to przeciwnik często jest zdezorientowany bo przygotowywał się do ataku i pojawiają się wolne przestrzenie

0

@kkbarca
no to widzę macie totalnie słabe organizmy
dbaj przede wszystkim o zdrowie i popraw formę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?