La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

12

Termin ważności szczepień przeciwko COVID-19 ma zostać ustalony na 9 miesięcy i po upływie tego okresu ma być konieczna dawka przypominająca. Taki plan mają brukselscy urzędnicy - donosi Bloomberg. - czyli jednak pandemia będzie trwała wiecznie

0

@tobiasson92 "po upływie tego okresu ma być konieczna dawka przypominająca."

Przypomnienie o dawce dostaniecie państwo na maila, tuż obok kory mózgowej.

konto usunięte

8

@tobiasson92 9 miesięcy subskrypcji na prawo do normalnego życia:D

9

@tobiasson92 no koncerny musza zarabiac a ludzie i tak beda sie szczepic

0

@tobiasson92 Jadą z ludźmi jak z dziećmi:

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-botswana-jest-nowy-wariant-koronawirusa-moze-wywolac-kolejna,nId,5667393

rękawy już podwinięte ?? ;)

Nazwano go Nu ... można by żec teraz "Nu pagadi" ;)

1

@tobiasson92 Mam tylko nadzieję, że skoro teraz mam kod QR tego paszportu na rok (po 2 dawkach), to nagle nie skrócą go do 9 miesięcy - bo chyba przepis nie działa wstecz i w tym przypadku. :D
Bo kurła obliczyłem sobie dwa wyjazdy poza Polskę na tym paszporcie covidowym, który mam. :D

Komentarz usunięty

0

@tobiasson92 to lepiej miało być co 6 miesięcy niewygląda to źle

3

@Ojciec5tkidzieci Chciałem właśnie napisać to samo. Mam teoretycznie ważny Covid Pass do czerwca 2022 a w kwietniu planuje ponad miesięczny wyjazd.

0

@amanter ludzie będą się szczepić bo 497w większości nieszczepionych osób idzie do piachu to prawie jak katastrofa największego samol. pasaż. A380 i 28 tyś zarażonych gdzie część z nich to narybek na kolejną katastrof samolot.
Ten kto wie co to znaczy jak zajmuje 20% płuc i jest problem z oddychaniem nie narazi się na na utratę tych płuc .To samo z mięśniem serca ,wątrobą, nerkami.Czy utratą węchu czy smaku.Także zawału, zakrzepicy czy udaru.Przedziwne że ludzie boją się szczepionki a nie boja się wirusa.

0

@Borneo troche poniżej dr. Gut podsumował o co chodzi. Wierzycie chyba w naukowe autorytety co ?

0

@Borneo
bo szczepionka tez moze wywołac zakrzepice a COVID przechodzili nei zauwazajac go

może dlatego:)

0

@lucca87 to sprawdź przed podaniem szczepionki czy pod tym względem masz organizm w porządku.To wylecz wcześniej.Bo jeśli to zostawisz zakrzepica może dopaść cię później także przy covid jak go dostaniesz.Sporo ludzi przechodzi zakrzepice bez udziało szczepionki czy covida bo mają to spieprzone.

0

@Borneo
tu nie chodzi p organizm ale sama szczepionka może powodować zakrzepy i niedotlenienie, ale tego przy szczepieniu ci nie powiedzą bo po co

liczą się statystyki a nie ludzkie życie, sorry ale w porównaniu z tym COVID był dla mnie bezobjawowy

1

@sokot on się nie wypowiada w temacie wirusologii a polityki.Nie ma to żadnego znaczenia oprócz tego że wyraża swoje zdanie.Nie do końca tak może być bo gates chcę opracować kompletnie nową szczepionkę inną technologicznie która by wirusa zabiła bo obecnie nie chroni przed zarażeniem.Na razie testuję się jego pomysł zamiany igieł na plastry co zmniejsza koszty oraz sposób przechowywania w zimnie.Co oznacza szybszą dystrybucje.Kwestia dania licencji jest trudna tylko 2 firmy na świecie zrobiły mrna na covid francuskiemu koncernowi to się nieudalo zrezygnowali.Zrobić mrna to nie jest łatwa rzecz i nie da się produkować na zasadzie jak u nas sobie zrobisz rozlewnie.Innego typu szczepionki tak tak ale mrna to wyższa pułka.Nie masz gwarancji że inne kraje będą trzymały jakość trzeba mieć tu zaplecze kosztowną fabrykę.Nie ma gwarancji jakości.Co szło by na reputacje firmy.Czy prawdą jest to że kraje manipulują aby sprzedać własne szczepionki.atak Rosja to robi i zrobili tak dobrze że ich obywatele stracili zaufanie do ich szczepionek i się nie szczepią i mają 1 tyś osób które idą do piachu.W zasadzie cała europa wsch uległa propagandzie fake newsom na temat szczepionek co widać na mapce dotyczącej śmiertelności.W zasadzie jeśli czytam że ktoś używa słów obudź się, włącz myślenie, tkzw. Niezależne media itp.To jest to albo stały bywalec manipulacyjnych stron albo jest zmanipulowany przez bywalca takich stron i klepie po nim. Bo nie są to jego słowa.A manipulacja jest prosta bo polega na stawianiu się wyżej czyli zrobienia sobie dobrze to ja jestem ten myślący;)
Kwestia działania szczepionki może być w czasie różna w zależności od nowych mutacji.Poza tym szczepionka wprowadzona jest w tym roku na szerszą skale i normalne jest że poznają jak długo będzie działać.To jest normalne.A to ze są rządy jak pis co idą w stronę autokraci to jest jeszcze inna sprawa.Natomiast to nie działa tak ze jest jedna organizacja spectre jak w bondzie co kontroluje wszystkich bo władza jest mega rozproszona na wiele podmiotów które mają sorzeczne podmioty.Jest władza korporacji,władza państw ktore mają broń jądrowe.Są poszczególne państwa autoryrarne jak korea płn.Jest władza bogatych ludzi.W samych państwach dzieli się na lewice i prawice.Są różne organizacje kóre mają swoje wpływy.Władza w różnych krajach się zmienia.Tu nie ma szans na jakąś jedność tak aby jakaś organizacja manipulowała wszystkim.Nawet tych firm od szczepionek jest kilka a nie jedna.Patrząc co robią ruskie to ja tu współpracy nie widzę a walkę konkurencyjną poprzez tworzenie fake nessów.To nie jest Spectre James Bonda;)za dużo filmów i stron z teoriami spiskowymi.

0

@lucca87 szczepionka może wywołać o ile organizm w tej materii źle funkcjonuje n i głównie chodzi tu o astrę.Tak naprawdę każdy pod tym względem powinien się zbadać czy jest takie zagrożenie tylko ile osób to robi.A potem i bez covida i bez szczepionki masę ludzi na to umiera.Generalnie problem szczepionek jak Alergia to problem po stronie wady organizmu a nie szczepionki samej w sobie.To trochę jak komputer i soft.Jeśli przyjmiesz że człowiek jest komputerem a szczepiinka softem to jak kompa masz spieprzonego to trudno wymagać od softu aby dobrze działał.Strategia powinna być taka że wiosna, lato leczysz co się da zbijasz zdrowo wagę aby być maksymalnie odporny na wirusa.Co do Ciebie możesz mieć duże stężenie a nie być chory a pozarażać możesz innych co pójdą do piachu.tu szczepionka może dać ci orreciw ciała które takie mnożenie wirusa zastopują.Też ja zachorowałem w wyniku spadku białych krwinek gdyż miałem w piłkę sezon przygotowawczy sparing warsztaty i 3 dni imprez.I odporność się mega obniżyła .Trafiłem do szpitala z 20% zajętych płuc.Możesz trafić na mutacje która obejdzie twój system immunologiczny gwarancji nie ma.

0

@Borneo
nie masz racji, wynik przed i pewien dłuższy czas po szczepionce oki, zaraz po tragiczne

szczepionka wywołała zakrzep który mógł być tragiczny, ja tego badziewia nie przyjmę już i odradzam to bliskim

1

@lucca87 luz pis szykuję nowe łóżka w szpitalu tylko wpadać i umierać jest dobrze;) dziś masz prawie 500 trupów głównie niezaszczepiinych to odpowiednik katastrofy największego Airrbusa a 380.na zakrzepice umiera masę ludzi bez szczepionek i covida i radzę zwyczajnie sprawdzać czy wszystko jest ok.Bo potem jest jak jest.Zresztą sprawą dotyczy astry głównie w kontekście zakrzepicy wiec jak się tak bardzo boisz to stosuj mrna;)no chyba ze się boisz czipa.Ten czip możesz poznać i się oswoić z nim.Kup przester bosa ds1 z którego schemat jest wyciągnięty i miałbyć w szczepionce i podłącz do gitary zobaczysz że nawet fajny jest i bardzo dobrze brzmi;)

0

@Borneo
ale jesteś człowieku żałosny, widać klasy zero bo zaczynają się osobiste wycieczki

nawet prof. Gut powiedział że wirus zasadniczo nie jest tak groźny i pandemię można by było już zakończyć ale ty widzę wszystkie rozumy pozjadałeś

żegnam bo nie zniżam się i nie rozmawiam z takim plebsem jak Ty

0

@lucca87 no nie nie obrażam cię mówię o teoriach spiskowych które podważają szczepionki.Powodują one że poziom wyszczepienia jest jaki jest i 500 trupów poszło dziś do piachu.Akurat kwestia schematu ds1 mnie rozbawiła bo sam gram na gitarze i ds1jest naprawdę świetny produkt.Nie ma czego się bać:)Możesz spokojnie stosować.Natomiast moja prof która prowadzi loboratofium odpowiednik wuchan jest jego szefem jak przynoszę kej podobne rewelacje antyszczepionkowcow to ona w grzeczny bo nie chcę nikogo urazić mówi że wyobraźnia lidzka jest niesamowita.Sama jest po modernie pracuje nad covidem .Osoba jest odznaczona za działalność na rzecz polski a prywatnie fajny dobry człowiek bo znam ją od lat.Podchodzę do kolejnych rewelacji antyszczepionkowców już z przymrużeniem oka.To zależy pod jakim kontem spojrzysz na wirusa na netflix jest świetny dokument który faktycznie określa gdzie na tle innych wirusów jest covid.Przy mers faktyczmieniej zabija.Niestety jest mocno zaraźliwy i rozwala systemy opieki zdrowotnej.Choć wiele osób żyje i ma łagodny przebieg to ze spisu wynika że nie ma już 38 mln polaków a jest 37mln.Jeśli rozwala systemy to giną ludzie na inne choroby jak na raka i sprawa robi się poważnie więc w różnych krajach ten wirus jest groźny z rożnych powodów o stratach ekonomicznych nie wspomnę.Niektórzy stracili część pluc inni inne rzeczy i to się im kiedyś odbije

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?