0

@Criss18Barca
i bardzo dobrze:) wygra Ryoyu:)

0

@Barca1992
też chyba bym postawił na kogoś innego za ter stegen:) onana ok:)

0

@MarFan
a może zanim zaczniesz bronić lekarzy to się zastanów co nas to obchodzi?

kazdy pąłci skałdki zdrowotne, czesto niektórzy nawet kilka tysięcy miesięcznie i co z tego ja ktrzeba drugi raz płacić prywatnie

to niech państwo nie bierze składek każdy się bedzie prywatnie leczył

0

@Dalhi

jest jedna zmienna która już tu była podawana i bardzo łatwa do spełnienia

3

@Dalhi
no nie wykopią bo go musza kupic zgodnie z umową:) wykopać to sobie mogą ziemniaki

0

@Gaucho
nie no lepiej grać pomocą 17-18-18 lat?

przecież to do niczego dobrego nie doprowadzi

sązdolni ale musi być balans,

Ajax kilka lat temu szedł tą drogą i wielkie g.. to dało

postanowili zbilansować skład doświadczonymi graczami i od kilku lat wida tego wymierne efekty

0

@Clue
Czemu tylko o top3? Dałbym tylko zakaria za nico aby środek pola bardziej doswiadczony byl i taki sklad moglby walczyć o mistrza rownie dobrze:)

5

umititi, coutinho, luuk de jong, neto - do pozbycia się od razu

niestety wydaje się że tylko luuk de jong i może coutinho odejdą

s. roberto - nie przedłużyć kontraktu

pozbycie się tylko tych 5 panów niewiele wnoszących bardzo obniżyło by drabinkę płacową

podpisać w zimę Ferran Torres, Cavani i przedłużyć kontrakt Dembele z mniejszą penją i mamy TOP4:)

w lato 2022 szturm po PO( Mazraoui), ŚO (?:). 9 (Adeyemi, Haaland, vlahovic,??), zakaria - jeśli Frankie sie nie poprawi i byłby sprzedany i mamy kadrę kompletną i mogącą walczyć o mistrza:)

a wy kogo byście chcieli i kogo byście sie pozbyli zima i latem 2022?

@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Bobo25


0

@pasquda
broniłem wiec wiem jak to wygląda:) to był strzał zdecydowanie do obrony, idelana wysokość i jednak jakas odległość to była 12-13 metr.
możesz miec inne zdenie ale wh mnie courtios itp. bramkarz by to obronił

0

@Persyfl
no nie puszcza co 2:) super formę ma:)

1

@FCBparasiempre
bez przesady damy rade:)

tak na prawde tylko sevilla i real jest solidny reszta gra w kratke

już jestesmy bradzo blisko top4

wg mnie jak zakontraktujemy Ferran i Cavani to bedziemy spokojnie w TOP4:)
pamiętaj tez ze dochodzi też Dani Alves:)

a w lato rzeczywiście trzeba PO, ŚO :) I 9:)

a w lato rzeczywiście PO,

0

@FCBparasiempre
Od lata 2022:) a juz od stycznia można z nimi się kontaktować:) mazuauri podobno chce do nas.
Zakaria tez odmówił Romie bo chce do nas.
Trzeba tylko środkowego obronce jeszcze ogarnąć.
Bo ze przyjdzie Ferran i jakiś napastnik jestem pewien:)

Będzie dobrze:)

0

Vlahovic do jakiego napastnika najbardziej podobny stylem gry?:)

0

@FCBparasiempre
Mazuari, rudgier, christiansen do wyjecia za darmo:)

Pomoc jedynie jeśli de jong się nie poprawi to sprzedać i wziąć Zakaria:)

9 to zdecydowanie i Ferran Torres:)

Bramkarz - juz wole Pena obecnie niz te Stegen

0

@Ghotti
Dzieki choc chyba poczekam na to jak bedzie na oficjalnym sklepie fc barcelona. Z nike chyba nie wszystko idzie do klubu. A mi chodzi aby wesprzeć tez klub jak się tylko da:)

0

Pena
Alves-araujo-pique-alba
Gavi-busi-pedri
Ferran torres-cavani-fati

Z chęcią obejrzałbym w drugiej części sezon jakis mecz w takim składzie jeśli oczywiście ferran i cavsni przyjda;)

Lawka: w obwodzie z obecnej kadry zostawiłbym Garcia, balde, nico, puig, dembele, abde

Dokupiłbym lub wziął z dostępnych za darmo: bramkarz, PO, SO, pomocnik, 9
Sprzedałbym: ter stegen, dest, lenglet, umititi, s. Roberto nie przedłużył kontraktu, de jong, l. De jong, depay.

0

@Persyfl
No to ciagla kłamiesz. Bo ter stegen ma jeden z najgorszych % strzałów obronionych w światło bramki w tym sezonie w TOP5 lig. I to jest fakt

0

Jak to jest ze na oficjalnej stronie klubu jest koszulka eyjazdowa z luuk de jong A nie ma kurka 30-Gavi.
Wtf?
No cóż poczekam i kupie jak bexzie bo tacy ludzie będą tworzyć wirlka Barcelona znow:)

7

@kejdzi
Pierwszy gol pilka na idealnej wysokości dla bramkarza do wyłapania pilki.
Drugi gol również jego wielki błąd bedac na linii kontroluje się przedpole widząc lecącą wolno piłkę i samego kolesia powinien wyjść i wyłapać lub wybić piłkę ktora raczej była lisciem niż mega wrzutka

2

Ter stegrn jest fatalny obie bramki mógł spokojnie wybronić. De jong jeśli dalej bedzie tak grał na sprzedaż.
Mamy fajna młodzież jak dojdą ferran,cavani i oby zakaria bedzie duzo lepiej:)

Liczy się wygrana, reszta przyjdzie z czasem:)
W kato oby 9, SO, PO i byłoby mega:)
Visca el Barca:)

0

@chavez
ćwierćfinał LM to mniej więcej zwycięstwo w LE
były już kiedyś liczby na to tutaj

1

ja pierdziele, on obecnie jest mega słaby, potrzebny nowy bramkarz na już

1

@D44H
niezła głupota:) powinni mieć tyle co ty ewentualnie po kilku dniach test i jak negatywny to nawet wyjsc wczesniej

0

@Mazi
weź elektryka napraw, poproś go o opinię co bylo skutkiem zepsucia dzwonka

weź prawnika i wystąp w procesie cywilnym o naprawę szkód na mieniu w skutek nieuprawnionych działań

policjant pokryje koszty i sprawy sądowej i zepsutego dzwonka i prawnika

z debilami trzeba krótko, a nawigacji tez trzeba umieć używać, chyba że ma sie grata auto ze starą nawigacją to ich problem i czytać napisy na drzwiach/bloku, za głupotę się płaci

0

@Ghotti
Ludzie ogłupieli i wydają co mają a potem narzekają na inflację;)

0

Komentarz usunięty

1

@Alanooo
Tak zasadniczo mniej kupować. Ludzie sami tez napędzają inflację.

2

Widzial ktos drabinkę plac FC Barcelony.
Przecież pozbywając się Coutinho, Umititi, Neto i S. Roberto jesteśmy w domu:) tyle kasę się zwolni fo limitubze szok.

To jest mus no ich wklad oceniałbym na 1 mln EuR a nie tyle kasy. Masakra

0

@Borneo
nie smeszne skoro rożni ludzie różnie na nie reagują, ja na przykład miałem cięzki NOP wiec sorry nigdy tak na szczepionek nei zareagowałem
nara

1

@Borneo
mieszasz tematy obowiązkowe szczepienie dzieci przebadanymi szczepionkami a szczepienie obowiązkowe i segregacja ludzi - to 2 zupełnie inne tematy

ciężko mi pojąć jak ludzie tego nie rozumieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?