lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler
Oby tak było:) ale zastanawiam się ogólnie nad medalistami:) Granerund ciekaw jestem czy o jakiś medal powalczy albo Johansson.
13
@busquets5
zdecydowanie tak:)
1
@Deviler
a swoją drogą na ten moment faworytami do medali na IO w tym roku są- Ryoyu, Geiger, Eisenbichler i może któryś ze Słoweńców namieszać (Lanisek, Kos?) na ten moment tak mi osobiście się wydaje, choć to zawsze tylko jeden konkurs i może zadecydować forma dnia lub warunki
3
@jacobFCB
a kiedy zaistniał Wellinger? przecież on nigdy nie był jakimś wybitnym skoczkiem, najwyżej w PŚ był 4, 3 zwycięstwa w konkursach PŚ w karierze - to już Kubacki ma więcej
miał 2 sezony życia kiedy był 4 i 6 w klasyfikacji i wygrał złoto na IO i tyle, zawodnik jakich wiele
1
@BeziteX
o kurde, współczuję i na takie badziewna słuzbe zdrowia płacisz podatki, masakra
0
@ronni37
ale co ty gadasz, jak nie będzie brał kwoy wolnej od podatku to dostanei pesnje mniejsza o 425 PLN/mies., i wtedy odzyska to dopiero w rozliczeniu rocznym 5100, tak czy siak to darmowy kredyt dla rządu, wiec wypełnienie PIT 2 to kazdy powinien zrobic chyba ze lubi sponsorowac rzad
0
@BeziteX
a co ci się stało jesli mogę spytać?
0
@Mazi
zbiera kasę i podniesie 500+ przed wyborami - zobaczysz, taki chyba cel tego POLSKI KRAP
0
@draxidox
tak na prawde to nie wiem kto ma, bo zasadniczo ci najmniej zrabiajacy dostana po 100 PLN więcej, póżniej już każdy bedzie tracił po 10-200 PLN/mies. a potem zaczyna się armagedoon i ludzie już beda mieli kilka albo kilkanaście stówek mniej w kieszeni, tylko dlatego że lepiej zrabiają - i uwaga już dotychczas mieli większy klin podatkowy - 32% PIT, nawet mimo potem 30-krotności ZUS
zyska budżet Państwa - na co przeznaczą tą kasę? może rzeczywiście masz racje i zwiększą 500+ aby wygrać wybory kolejne, kasę już zbierają
mimo że mam dzieci, w 4 literach mam takie działanie, wolę aby mi nikt nie przeszkadzał uczciwie zarabiać
1
@Ghotti
no i co z tego że zarabiam za dużo, milionerem ani miliarderem nie jestem:) chce tylko uczciwie pracować a Państwo wali mnie pięścią w stół
i mojego pracodawce też- ponad 3 tysiace koszty beda mieli miesiecznei wiecej a do mojej kieszeni trafi ledwo 1000 -1100 PLN wiecej niż rok temu - przecież to kur..nawet nie jest smieszne
a na Polskim Ładzie o ile wyliczenia bankier.pl straca nawet srednio zarabiajacy ludzie co zrabaija po 8-10 tysiecy, nawet oni straca
0
@ściah
też za to trzymam kciuki bo również uważam że La Liga aby się podnieść tego potrzebuje
Ferran-Haaland- Fati, na ławce Morata, Abde, Depay? dla mnie brzmi super:)
ależ to by byly znów El Classico elektryzujace - marektingiwo i piłakrsko znów byłaby to bomba, bo nie ma lepszego marketingowo meczu w Europie niż Barcelona- Real
pozdrawiam:)
2
J.... P..
POLSKI KRAP
Na stronie bankier.pl - można zobaczyć ile się straci na polskim ładzie
https://www.bankier.pl/narzedzia/kalkulator-placowy
dla mnie to kilka stówek mniej, co więcej otrzymując podwyżkę w 2 rzutach 1 000 PLN od stycznia- zarabiam prawie tyle samo co rok temu, a druga podwyżka 1 500 PLN od lipca sprawi że pracodawca będzie mi płacił łącznie 2 500 PLN brutto więcej + koszty pracodawcy czyli łącznie jakieś 3 000 PLN, a ja na rękę dzięki POLSKI KRAP będę miał tylko
ca. 1 000- 1 100 PLN więcej - przecież to jakiś je...absurd, co dawniej byłoby to + 1 700 - 1 800 PLN na rękę więcej, tak się nie buduje bogatego, innowacyjnego kraju z takim klinem podatkowym
zaczynam bardzo wątpić w sens pracy w tak KOMUNISTYCZNYM KRAJU, gdzie człowiek uczący się i podnoszący swoje kwalifikacje dostaje tak kijem po głowie od Państwa aby była kasa dla biednych, jeśli już obciążamy kogoś wyższymi podatkami to po równo a nie bawienie się w jawne złodziejstwo, ŻENUJĄCY RZĄD I KRAJ
po raz pierwszy w życiu mimo że inni by nie narzekali na moim miejscu czuję się mega sfrustrowany takimi działaniami rządu i mam po prostu dosyć mieszkania w tym kraju, bo wszystko mogę znieść, sam sobie pracuje aby lepiej żyć, ale jak Państwo ciągle bierze ode mnie więcej kasy i dąży do KOMUNIZMU to już mnie przerasta - to nie moja bajka taki kraj
0
@kacperowski20
przeciez dembele odchodzi bo mu sie kontrakt konczy, coutinho tez pewnie odejdzie, gorzej z umititi
0
@maniak33333
nie będzie takiej inflacji
nie porównuj Polski do Turcji, narka
0
@maniak33333
stopy procentowe urosną owszem ale nie aż tak bardzo
a tak jak mówiłem POLSKI ŁAD to POLSKI KRAP niestety - gówn..reforma bez odpowiedniego przygotowania
1
@MesQueUnClub96
czyli 2 konkursy w Bischofschofen? oki nie kojarzę do końca jak to jest, ale zawsze chyba były mimo wszystko 4 konkursy
0
INNSBRUCK - TCS
Co teraz z konkursem? loteria? późniejsza godzina konkursu czy przełożenie na jedyny możliwy termin jutro? Dziwna sprawa, niestety pogoda znów daje o sobie znać a to może wypaczyć wyniki
0
@maniak33333
mam wyższą podwyżkę niż 10% i sporo ponad 4 cyfrową więc nie boję się:)
0
@marian_konopka
nauczyciele? chyba cię Bóg opuścił
mniej to będę dostawały osoby powyżej 13 000 brutto niestety:(
wszystko poniżej albo neutralne albo korzystne, to że ktos nie wypełnił PIT 2 to ma problem
0
@maniak33333
pytanie dotyczyło nauczycieli i policjantów
to że mamy POLSKI KRAP to wiem ale akurat nie wszyscy dostaną w głowę
0
@barcelonaLM
w jakim sposób traca nauczyciele i policjanci? gdzi w eieksozsci to pewnei zarobki max 7000 brutto?
0
@chavez
Tier 1: City, Liverpool, Chelsea
Tier 2: Bayern, Ajax, PSG, Real
Tier3: Inter, Sporting, Villarreal
Tier 4: Atletico, Juve, Benfica
Tier 5: United, RB Salzburg, Lille
Przy czym od Tier 3 - te zespoły na 100% nie wygrają LM - to po prostu układ sił
4
@DIPENNN @zadafcb @Krychaaa10
powiem tak czerwona kartka może być nawet za sam zamiar, dziwi mnie że taki bandyta po weryfikacji VAR nie dostał czerwonej bezpośredniej i kilkunastu meczy zawieszenia, przecież to był atak na złamanie nogi, nic innego nie było tu celem
tacy psychole powinni być oddalani od piłki
1
PIT2
jeśli ktoś nie dostał info od kadr, albo zmieniał pracę, albo po prostu wcześniej nie wypełniał to polecam
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27968000,nowe-ulgi-podatkowe-2022-kto-powinien-rozliczyc-pit-2.html
0
@cata_luna
i tak i nie, po drugiej stronie zawsze jest człowiek który jest omylny, poprzednio to nie była duża różnica, obecnie to sporo, w związku z polskim ładem powinny być kampanie o tym w TV, albo przepisy powinny być takie że za automatu się to odlicza, ale widocznei an tym im nie zależało
0
@zadafcb
dostał za to czerwoną kartkę? VAR wyłapał czy nie?
0
PIT2
ludzie na spokojnie, raz złożony u pracodawcy obowiązuje obecnie, nie jest to coś co trzeba składać co roku, a jeśli ktoś nie składał i jest u tego samego pracodawcy to wg mnie dziwne ze nie zrobił tego wcześniej
0
@tbas
dużo osób wypełnia po przyjściu do pracy, fakt wcześniej to było 40 kilka złotych teraz to 420 coś PLN, ale owszem uważam to za chamstwo PIS, kadry w każdej firmie powinny o tym informować wg mnie po rozpoczęciu roku
0
@cata_luna
no tak tylko PIt 2 nie trzeba składać co roku, wystarczy jak jest raz złożony w danym przedsiębiorstwie
0
@Ghotti
to raczej fejk bo nauczyciele w polskim ładzie dostana wiecej na reke