1

@escarabajo
a jednak WKS:)

na ten moment marzą mi się półfinały Nigeria- Senegal oraz Kamerun -WKS

1

@escarabajo
do boju WKS:)

0

@Rewolucja123
tylko on tych sytuacji przesadnie dużo nie kreował, jakby tak było mimo wszystko miałby znacznie więcej goli i asyst, bo trzeba przyznać ze celność strzałów ma on katastralną

nie sądzę, Xavi kupił Ferran raczej pod skrzydła, mając na uwadze ze chciał Moratę teraz a w lato mówi się o Haaland, oczywiście jako opcja rezerwowa na 9 pewnie tak, ale nie biorac pod kwestie plany i kase jaką sie za niego zapłaciło

4

@Wyjadaczmasla
wystarczą że powiedzą że w 11 nie grają zawodnicy z nie odpowiednim zaangażowaniem i koniec kropka:)

0

@Rewolucja123

ale czego kreauje? konkrety, ile ma asyst w tym sezonie, to są konkrety

jak ferran nie jest profilem jakiego chce xavi przecież sam go ściągnął:)

brak szacunku - czytaj deklaracja do trenera, a w rzeczywistości robienie sobie co innego, drwiny z Alemany podczas negocjacji, brak odpowiedzi na rozmowy o przedłużeniu, żądanie 2 razy więcej kasy niż obecnie zarabia
to jest brak szacunku nie samo przedłużenie ale samo podejście do tematu

jeśli tego nie rozumiesz to szkoda dyskusji dalszej z Tobą

a w końcu sam się wycackał bo Ferran zarejestrowany a jemu już potencjalni chetni na podpisanie uciekają

0

@Tridente2015
ale to chyba już był w poprzednim meczu pucharówym to ile tych meczów zawieszenia ma?

0

@Rewolucja123
które stałe fragmenty ma dobre? w tym sezonie 11 meczów 1 gol 2 asysty, trochę za mało konkretów jak na dobrego skrzydłowego, jest abde jest ferran co ma świetny timing, jest fati co ma strzał, jest depay - moze na LS da rade i jest braithwaite - który jest szybki

poziom Barcelony to tylko Ferran i Fati ale do walki o TOP3 na ten sezon to wystarczy

to co Dembele - nie ma własnego rozumu aby sam o sobie decydować?
i jak skończył Moriba?

tu chodzi tylko o brak szacunku, nie musiał przedłużać ale brak szacunku i pogarda wobec Alemany zrobiły swoje i słusznie

19

a gdzie luuk de jong?

3

DEMBELE - i jego odsunięcie

wg mnie słuszna decyzja bo w sporcie ja ki w życiu chodzi też o szacunek, a Dembele i jego agent niejednokrotnie pokazywali wręcz jego brak i pogardę

jak Dembele może zapewniać Xavi że zostanei i chce zostać po czym jego agent wyskakuje z zarobkami niemal 2 krotnie wyższymi niż obecne

jak agent Dembele może się nawet śmiać w twarz Alemany podczas rozmów, bo myśli że są w dup...z rejestracją Ferran

po czym Ferran zarejestrowany i kto tu jest kozakiem teraz

sądzę że jakby rozmowy i podejście jego agenta i samego piłkarza były uczciwe i normalne to nawet bez przedłużenia umowy by grał i tyle

tu chodzi o szacunek i przyzwoitość, tyle i aż tyle

0

@ShawnC
a takie gierki że kłamie w żywe oczy trenerowi, zakontraktowali Ferrana bez rejestracji to zaczał kozaczyć i prawie szantażować, teraz role sie odwróciły

może nie przedłużać ale jego zachowanei jak i zachwoanei jego agenta wobec xavi czy alemany to był brak szacunku

no sorry trzeba się szanowac

2

@Rewolucja123
no rzeczywiście tak dużo pomógł jak dotychczas, fakt robi wiatr, ale liczb i efektów z tego nie ma

pewnie inaczej by wyglądała sytuacja gdyby nie okłamywał klubu - mówi że chce zostać robi coś innego, do tego obraźliwe zachowanie jego agenta wobec Xavi czy Alemany

no sorry trzeba się szanować a on wybawcą nie jest

0

@Sulimo
niektórzy mają parcie na szkło:) wiesz nie ma się sukcesów w życiu to niektórzy szukają sukcesów i poklasku tu:)

3

@Chinaski
i to właśnie ta agresja i niski poziom intelektualny i osobisty covidovców

skąd taka agresja

0

@cat_r37
marka i renoma klubu, BVB to nie Barcelona, liga hiszpańska to nie niemiecka

a pod wodzą Xavi już nie gra takiego piachu

0

@escarabajo
Mała sensacja.
Na ten moment najlepiej wygląda Nigeria i Kamerun. WKS tez ma szansę wg nnie:)

0

FILMOWI MANIACY

czy są tu filmowi manaicy co mogliby polecić jakiś film w stylu:
Hearts in Atlantis
Big Fish
Good bye Lenin
Kontrolerzy
Wiosna, Lato, jesień zima wiosna
Pusty dom
Cinema Pardiso

0

@escarabajo
widzisz nawet tego Simy nie znałem:)
no to aż dziwne bo te kilkanaście bramek na sezon zapewnia, sądzę że w tym sezonie powinien pod 20 goli dobić

fajnie jakby trafił chociaż do jakiegoś średniaka jak Lazio, Roma, Sociedad, a może nawet Sevilla

wydaje mi się że to piłkarz spokojnie na taki poziom aż to dziwne ze trafia tylko do średniaków

1

@Kgorecki2500
jakaś część mnie chciałaby tak, ale ostatecznie mówię nie

miał tu już swój etap, wg mnie jakby bardzo chciał zostać to by grał przykładem dani alves czy pique

trzeba tworzyć nowe bez niego, no cóż każdy jest kowalem własnego losu

i właśnie przez sposób odejścia nie będzie taka legendą jak Iniesta czy Xavi

1

@Azacca
ależ oczywiście ze stracił na prestiżu, obrońca tytułu nie dopuszczony do gry, już nie mówię jakie jaja sobie robił rząd Australii

wiele osób jedna zrezygnuje z oglądania tego turnieju przez takie akcje

1

@Barca1992

Pół dniówki leci im czekając na wyniki testów i w kolejce na testy:)

pod tym względem nie ma co narzekać:) a produktywność genialna:)

fajnie że są normalne kraje jak Hiszpania czy Wielka Brytania w tym zalewie debilizmu

0

Ale to byłoby super aby jeszcze w te okienko nabyć Taglafico na wypożyczenie, podpisać umowę z Christensenem od lata 2022 + pozbyć się definitywnie Dembele

nic więcej na to okienko nie oczekuję:)

1

Giovanni Simeone

będą jeszcze z niego ludzie wg Was? co sezon widzę w słabych drużynach po 12-15 bramek

w tym już 12 dla Verony, widzieliście by go u nas jako 9 na wypożyczeniu do lata 2022 zanim kupimy kogoś lepszego?

@Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @escarabajo @Kgorecki2500 inni

2

@Azacca
ale to chyba jego prywatna decyzja czy się zaszczepi czy nie, więc nie wiem gdzie tu ma zmądrzeć

a Australian Open już dużo straciło na takich cyrkach z prestiżu

0

@VegetaPolska
Twarde sztuki w drugiej grupie jest Francja i Dania które są w takim gazie ze dostalibyśmy id nich srogi wpierdziel.
Tutaj mamy szanse powalczyć choc pewnie z Hiszpania i Szwecja przegramy

7

@FC1899Barca
to fejk, nie uwzględniono Pucharu Miast Targowych u nas czyli dawny P.UEFA a jakiś Puchar Duarte pokazuja:_p:)

18

@Pogba
dokładnie, dziadostwo do potęgi

1

@cules100pro
Sadze ze ci co obrażają innych jak ty maja zero klasy

3

Dembele

Jedyna słuszna decyzja odesłanie na trybuny do końca sezonu. Czy coś daje czy nie, bez niego sobie poradzimy a zadania plus szantażowania z jego strony były niedorzeczne.

0

@MotyI
7 finałów ale tylko 2 wygrane, a wygrywać też trzeba umieć:) ja miałem kiedyś takei zestawienei punktowe najbardziej utytułowanych klubów w Europie

właśnie zerknęłem i mimo wszytsko Benfica jest na 9 miejscu a Chelsea 11:)

0

@MESSIah16
w gminie może być a na konkretnej ulicy nie być, dziwne pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?