lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB
Hiszpania też miała szansę odjechać
tak się tylko mówi, przegrali bo byli słabsi i tyle
dobrze tylko ze nie było kolejnego wpierdzielu
2
@Koni8M
czemu frajerska porażka z Hiszpanią? cały mecz goniliśmy wynik oscylujący w granicy 1-3 bramek, ani przez moment nie byliśmy na prowadzeniu
1
@FCBparasiempre
warto nadmienić że spotkał się klubow kiedyś jego Benfica z Santosem Pelego
Santos Pelego wygrał dosyć pewnie ten dwumecz 8-4, a sam Pele strzelił 5 bramek, Eusebio 1 a najwiecej dla Benfiki Santana 3
był to mecz o Puchar Interkontynentalny
0
@PatrykBarca
I Liverpool
0
@PatrykBarca
czy ja wie mczy sportowo podobnie? kiedy Arsenal ostatnio był w CL?
1
@Rewolucja123
zawsze była jest i będzie, nawet w chwilowym kryzsie
co ty w ogóle porównujesz BVB czy Arsenal do Barcelony, razem nie wiem czy maja tyle mistrzów kraju co Barcelona:)
Arsenal i BVB o dobre kluby ale drugiej kategorii
0
@tomek8756
ok tylko tui mamy chciwe zachowanie firmy
sama firma na VAT nie zarabia, więc jego obniżka nie wpływa na jej zrobek bo VAT jest neutralny jeśli jest się płatnikiem VAT
0
@tomek8756
przecież to debil i osioł jakich mało, jak mogli wybrać taką osobę to głowa mała
0
@aleksandrowielki
ale pewnie Morata wypożyczenie na pół roku a później 9 Top, albo Morata wtedy rezerwowy
1
Azpiliceuta chyba będzie nasz latem
https://chelseapoland.com/aktualnosci/n/10045-el-chiringuito-azpilicueta-dogaduje-ostatnie-szczegoly-kontraktu-z-barcelona
teraz jeszcze czekać na Tagliafico, Morata, Traore i jakoś dogra sie ten sezon
a później w lato ŚO, LO, 9 i będzie dobrze:)
0
@Naturopata
chyba ci się coś pomyliło
https://chelseapoland.com/aktualnosci/n/10045-el-chiringuito-azpilicueta-dogaduje-ostatnie-szczegoly-kontraktu-z-barcelona
2
W tym momencie na te pol roku taglafico i Morata to by było coś i duże wzmocnienie zespolu:)
0
@Messibestplayerintheworld
tylko lepiej chyba już nikogo na te pół roku nie brać niż jakiegoś Boye
dziś sie dowiedziałem kto to jest::)
late z innym limitem płac mam nadziej ze te cele będą już konkretne:)
3
jak czytam oprócz Moraty o tym Boye to ręce opadają, nic wielkiego nas nie czeka z takimi transferami
1
@Kusco15
ale to nie prowokacja tylko biologia
1
FC BARCELONA - zabawa w letnie transfery
zakładana sprzedaż coutinho (30-40), dest (30), depay (30) + pluas mamy inna kasę kogo byście kupili do ATAKU
zakładamy pozostanie Ferran Torres, Fati, Braithwaite
9: Haaland, Vlahović, Dawrin Nunez lub ktoś inny
skrzydło: Raphinha, Antony, Ziyech lub ktoś inny
jakbyście zakładali jakie zestawienie 9 + skrzydłowy byłby to najlepsze rozwiązanie dla nas
0
@lukaszbarca15
tylko obrona to moze być w mairę niekosztowan wymiana- dużo piłkarzy jest po wygasneiciu kontraktu do wyjęcia
atak lekko martwi bo tu trzeba rzucic kase na 2 klasowych graczy
1
LATO - 9 i skrzydłowy
nie ma bata i w lato trzeba będzie kupić nie tylko 9 ale i skrzydłowego
i o ile inne pozycje jak obronę jestem spokojny bo są dostępni zarówno na PO jak i ŚO gracze darmowi
tak przy tych 2 pozycjach trzeba będzie sypnąć gotówką a wiec sprzedać niepotrzebnych coutinho, depay, dest
na ten moment poziom Barcelony to jedynie Ferran Torres, Fati i od biedy Braithwaite
reszta nigdy nie powinna tu trafić, co zreszta widać 21 meczy 32 bramki:) bardzo słaby wynik jak na nas
0
@lukaszbarca15
może nie połowa, ale atak mamy tragiczny i to główna bolączka, nie byloby tak źle gdyby nie kontuzja Fati
bo na ten moment tylko on i Ferran Torres to poziom Barcelony, Abde od biedy ławka
także w lato oprócz 9 trzeba kupić skrzydłowego
0
@maroon
Tak jak ostatnio ich wyjasnilo:) pozdrawiam 5-0:)
0
@Rust_Cohle
W pierwszym meczu Ajax rozbil PSV 5-0:)
0
@arasz1819
Haha chyba za 20 lat
1
@Don-Corleone
Pieknie podsumowane:) a potem ci powiedzą ze i tak płacisz mniejsze podatki niz ktos biedniejszy. Masakra.
Ja mam przejebane i niczym innym nie mogę określić nowego ladu jak złodziejstwo
2
@NicoGonzalez
dokładnie tak jak piszesz, przygotowanie fizyczne to nie jest coś co się poprawi w środku sezonu
ja z oceną poczekam dopiero do końca następnego sezonu
mam nadzieję że już po przepracowanym okresie przygotowawczym po sezonie będzie widać poprawę w tym aspekcie
0
@Yoshi94
no nie ma sensu bo masz strasznie ograniczone spojrzenie i nie rozumiesz co się do Ciebie pisze
żegnam
0
@Yoshi94
no jakoś Koeman był ile półtorej roku i grali tyle meczów i tych schematów nie było widać
fajnie jest ocenianie trenera po jednym meczu:) takie powiedziałbym dziecinne:)
a po meczu z Sevilla czy Realem już nie oceniałeś Xavi?
no nie miał Koeman miał Messi, Griezmann itp, a i tak potrafił się zbłaźnić w poprzednim sezonie nie raz
zresztą po ilości zdobywanych punktów w lidze już widać różnicę między Koeman i Xavi na korzyść tego drugiego
a Xavi przyszedł tu w połowie sezonu bez swojego okresy przygotowawczego
1
@NicoGonzalez
zmieni, ale intensywność to nie jest coś co poprawisz u zespołu w 3 miesiące w sezonie, tak to nie działa
2
@Ghotti
a koeman to co niby widział:) rzemiślnik w obronie i tyle
z drugiej strony masz Zidane np czy Guardiola
0
@Yoshi94
a gdzie napisałem że nie było spowodowane jego osobą? chyba masz problemy z czytaniem
napisałem przede wszystkim intensywność- a tego nie da się odrobić w 3 miesiące pracy, a inteynsywność i brak schematów to wina Koeman który jednak z nimi tego nie wypracował
z odpowiednim przygotowaniem jesteśmy zespołem co powinien Bilbao pokonywać
a wzmocnienia podałem bo są konieczne aby Barcelona znów była wśród tych najlepszych
1
FC Barcelona
spokojnie jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie cudownie:)
musimy popracować ciągle nad intensywnością, a to nie jest kwestia którą niweluje się w ciągu 3 miesięcy pracy:)
wierzę że ten zespół będzie za rok zupełnei inny/lepszy znacznie:)
potrzebna jednak wzmocnienia - Mazraoui, ŚO (Christensen,?), LO (Grimaldo, Gaya) oraz 9 i jakiś skrzydłowy
szkoda Fati, w takim momencie chyba trzeba Depay dać szanse na LS a Ferran będzie grał na 9
potrzebny teraz jest spokój i czas a latem wzmocnienia, na szczęścia dużo piłakrzy może być darmowych:)