1

ależ nie mogę się doczekać Barcelony Xaviego z Ferranem, Fatim i Pedrim:) trzeba będzie pewnei poczekać aż się to wszystko zazębi ale po raz pierwszy od dawna mam taką fajną ekscytację tym nowym projektem:) pewnie za miesiąc już mniej więcej będzie widać większe efekty w ofensywie:)

osobiście wierzę w TOP3 w la Lidze + PK/SPH + może przy dobrym wietrze daleko zajść w LE

kluczem jest to aby wreszcie zmniejszyła się liczba kontuzji i piłkarze się zgrali:)
a już za rok będzie widać pełną koncepcję nowej Barcelony:)

dla jeszcze większego entuzjazmu mimo wszystko super by bylo wygrać jutro z Realem po tylu meczach w plecy i zdobyć SPH

Visca el Barca!!

0

@Chaoss
nowy ład to maskara, a tak na poważnie pewnie nie masz PIT2 wypełniony a to już kilka stówek, reszta piękna NOWA POLSKA:(

0

@Djzordon @AlexDark00

nie chodzi mi tylko o ten mecz z Realem, ale o obecny skład i najlepszą 11 na najbliższe mecze czy to za tydzień czy za miesiąc czy 2, be patrzenia na zmiany spowodowane absencjami czy chęcią odpoczynku na jakiś mecz, czy zmianą taktyki pod dany mecz bo sądze ze luuk de jobg tez w jakims meczu w tym sezonei jeszcze będzie w wyjściowej 11
szukam jednak once da gala w ataku

0

@Seba_89_
nie opłaca się już prowadzić spółek komandytowych

1

@Bobo25
no to akurat słabo bardzo, problemem są właśnie często znaki, stawiane w niezrozumiałych miejscach

0

depay da radę na prawej? zastanawiam się jak najlepiej na chwilę obecną złożyć naszą formację w ataku bo ferran torres i fati to pewniacy
od lewej
1) fati-ferran-depay
2) fati-depay-ferran
3) fati-ferran-abde


dembele odstawiłbym na boczny tor- trybuny niech się buja, zreszta PSG i bayern chyba nie są już nim tak zainteresowane, skończy pewnie w Newcastle i tak się potoczy jego wspaniała kariera:)

1

@Chaoss
to powinno się zaczac od zmiany znaków a nie zabudowany w szczerym polu, gdzie czesto tak bywa

dla dużych wykorzeń ok, ale 10 km/h wiecej niż znak to wg mnie przesada

0

@Kacper1432
tak samo gavi, d.alves i inni którzy mieli pozytywny wynik

0

@Kacper1432
a co ma do tego COVID? jak pewnie nawet nie odczuł tego

4

Dimitrevski za Neto to byłby chyba super ruch. Kolejna pensja by się zmniejszyła.
w lato odejście Dembele, S.Roberto plus na stałe Coutinho i całkiem sporo miejsca się robi na jakąś super pensję świetnego piłkarza:)


0

@bartekvisca
nadal tak może być:) u mnie tylko ja pracuje, żona w domu z młodym, drugie dziecko w przedszkolu i tak już 5 lat:) problem jest tylko Państwo polskie które do takich ludzi się dopierdziela i tak jak mnie okrada z uczciwej pracy w postaci POLSKIEGO KRAPU
no ale cóż, będę jakoś kombinował aby odzyskać kasę, ale tak się traktuje ludzi ciężko pracujących

1

@ranger3120
5 lat - 2022. 2023, 2024. 2025 2026, a włąswie 4,5 roku

6

Umititi

chyba nie wszyscy skumali - my za pozostałe 1,5 roku kontraktu zapłacimy mu w 4,55 lat:) a to oznacza bardzo dużą redukcję pensji, jeśl mp. w 1,5 roku zarobiłby 30 mln brutto, to oznacza ze teraz bedzie zarabiał 6,6 mln brutto rocznie - będzie o wile łatwiej go sprzedać i wypożyczyć

0

POLSKI KRAP

Jest tu ktoś kto nie stracił na tym gów.. reformie

Jeszcze wyjdzie taka babka w TV z PIS i powie że ludzie oczekiwali solidarności.

Masakra. Ja osobiście straciłem wszelkie odruchy dobroci wobec obcych ludzi, nikomu nie pomogę, a staruszym osobą co głosowały na PIS poradzę pójść do Kaczyńskiego po pomoc złodziejski kraj

od tej reformy przestałem być jakimkolwiek patriotą, może zbyt szczerze ale prawdziwe

0

@messi564
tak, zdecydowanie jak dla mnie ter stegen jest przereklamowany i z checia bym go sprzedał aby kupić kogoś porządnego + jeszcze kogoś na inna pozycję

Onana niestety już z Interem dogadany

0

@michal26
Jestes w dużym błędzie

0

@michal26
W życiu polski lad się klania

0

@soczeq
Chyba jednak tak

0

@bartekvisca
Chyba przesadnie dramatyzujesz.

0

@SkyWalkerr
Jezu uwielbiam takie pytanie nie masz własnego zdania:) kazdy co woli. 500tys. Na start to bida. Ja a w małym mieście 100 sama działka. Do tego mam marzenie abyv w milionie zmieścić się w domu:) bez ogrodu i ogrodzenia. A to ten wersja tylko średnio bogata:)

0

@Zoker
Wpisz kalkulator wynagrodzeń bankier

0

Brawo Ryoyu:) pewne zwyciestwo w TCS:) teraz czas na PS:) tylko igniranci mogą zaprzeczać ze jest obecnie najlepszy:)

3

Abde-Ferran-Fati

Fajnie byłoby zobaczyć szybko taki atak:)

1

Komentarz usunięty

0

To Barcelona wysle Barcelona B i Kij im w oko z takim podejściem:) na miejscu Barcelony bym tak zrobil

0

Brawo Ryoyu:) oby jutro kolejne zwycięstwo i TCS:) potem złoto na IO i PS:)

1

@bartekvisca
czemu możliwe, zespół się buduje i np. za 2 lata mistrzostwo pierwsze za jego ponownej kadencji a za 5 lat LM, większosc tyc hchłopców bedzie wówczas miało 22-25 lat czyli odpowiednie doświadczenie piłkarskie już

1

Ryoyu znów to zrobił:)

1

@Deviler
oby Johanssona lubię:)
trzymam kciuki za Ryoyu bo złoty medal IO mu sie nalezy za taka kariere,
a oprócz tego Johannsona, Słoweńcy, Peier, młodzi Ausraciy Hoerl czy Huber też jakiś medel mogli by zdobyć

nie lubię Niemców i Granerunda

0

@ronni37
nie do końca, wypełaniajc PIT 2 zyskujesz 425 PLN a nie 30-40

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?