5

@Borneo
brawo super porównywać rozmowę o szczepionkach ogólnie do rozmowy o szczepionkach nieprzebadanych

2 różne kwestie ale super dowalać się:)

0

Komentarz usunięty

0

@Kusco15
życie dziecka i kobiety jest równe, jakim prawem chcesz decydować że życie kobiety jest ważniejsze? co jesteś Bogiem?
powinny o tym myśleć zanim poszły do łóżka, prosta sprawa jest czyn to i są konsekwencje

piszę o zwykłych sytuacjach bez zagrożenia życia itp.

masakra z Tobą, co za patologia

0

@macio_944
ale jakie pierwszeństwo? kur..stary co ty łykasz

oddzielając sprawy zagrożenia życia itp.
każdy jest odpowiedzialny z swoje życie - za przeproszenie mu puszcza się bez prezerwatywy i dziwi się potem taka ameba że jest dziecko i chcą usuwać

za każdym czynem idą konsekwencje, albo się na to godzisz albo jesteś amebą umysłową

0

@Kusco15
a gdzie ty tu widzisz głupotę i hipokryzję? chyba ze we własnym wpisie to sorry

0

@Aqualitek
zmieniasz prace?

0

@Nhyz
proste nie kupuj, sam im napędzasz to, kto uczciwy nie podnosi tak cen

0

@baartekk97
nie pobożne życzenie a wniosek z obserwacji, na razie w dużej ilości ważnych meczy dopisuje im szczęście - vide mecz z Sevilla czy Bilbao

dotarł do półfinału gdzie został wyjasniony bez mydla przez Chelsea:)

rzeczywiscie bo Inter z LM to odnośnik:) gdzie oni nawet jak są świetni w lidze w LM potrafia grac mega slabo

nie widzę ich w jednym rzedzie z City, liverpool, chelsea, bayern, PSG czy nawet Ajax

pożyjemy zobaczymy:)

a z Haaland też się okaże, nie mówię że tak, ale to się okaże co będzie
równie dobrze mbappe też może zostać w PSG

dla dobra ligi fajnie jakby obaj trafili do La Liga

0

@mekston
a co sie stalo w Portugalii?

0

@Encore
to co wszsycy zawdonicy w lidze są zarażeni czy co?
nie kumam

3

dest -15-30 mln
ter stegen 45-55 mln
frankie de jong 65-75 mln

3 którzy obecnie zawodzą ale mają dużą wartość rynkową i można by bylo ich łatwo zastąpić darmowymi transferami

odpowiednio
mazraoui
onana lub kogoś kupić
zakaria

0

@Encore
a czemu niby przełożony?

2

umititi - kiedy ten pasożyt opuści klub

luuk de jong, coutinho - oby też odeszli

na ten moment nic wiecej nie oczekuje jak definitywne pozbycie się tyc 3 pilkarzy którzy i tak nic nie dają

a w ich miejsce zimą Ferran Torres, Cavani
oraz Zakaria jeśli ostatecznei sprzedzą F. de Jong do wydaje się chyba jednak rozsadnym wyjściem obecnie patrzac na jego markę i wartość na rynku oraz wkład

0

@Colin94
piekne parkowanie:)

2

co by nie mówić ale La Liga potrzebuje nowych gwiazd

widać ze poziom La Ligi niestety pomału spada
Atletico niby miało mieć super skład ale chyba formula Simeone się pomału wypala

Real - gra jak gra, na La Ligę mocni, ale Europy nie zwojują
Barcelona - na ten moment w odbudowie i oby do czerwca udało się nawrócić pomalu na dobre tory

przyjście Mbappe do Real i Haaland do Barcelony znów sprawiloby że la liga podnosi poziom a 2 giganci pomalu wracali by na najwyższy poziom - Real ma zdecydowanie bliżej

co by nie mówić ale wg mnie to konieczne aby za rok,2 znów mówiło się że to główni faworyci do LM


1

@Zoker
pomysł wg mnie fajny:)

0

@Mbdf27
drze się - to niezła patologia:)

3

Ferran Torres, Cavani, Mazraoui, Haaland

trochę tych piłkarzy jednak ciagle chce grać w Barcelonie

dzieciaki z tekstami LE itp. odsyłam do przedszkola

0

@Kondzix @Pilka_jest_okragla
no właściwie to nikt nie zna dokładnie naszej sytuacji

a potencjał ten zespół ma, potrzeba tu czasu i spokoju

wielu tu wyśmiewa LE itp. - nie wiem czy kumają że LE tylko ten sezon a nie na wieczność ale chyba nie dociera to do ich małych główek

perspektywy są, Pedri zdobywca Golden Boy, Fati, mówi się o Ferranie, nowy trener, zmiany w podejściu do przygotowania fizycznego, potrzeba czasu ale Norweg jest młody i sądzę że rok czekania na zgranie się i wzmocnienie się piłkarskie zespołu to nie dużo a perspektywy z nim i proponowanymi transferami byłoby znów na TOP Europy

nie pozostaje nic tylko czekac

0

@Ls0811
Niktnie umiera przez kogoś. Chy a ze to zabójstwo. Kazdy odpowiada sam za swoje zdrowie i układ odpornościowy.
Nie dbasz to nie masz zdrowia

0

@Image
A jak przyjdzie ferran, cavani i ogarnąć kogoś do pomocy i SO.
Barcelona to zawsze Barcelona i przedzrj czy później zacznie świecić:) i z nim to właśnie może być ciekawy projekt

0

@Persyfl
Ter stegen jest fatalny. A zjazd ma od 2 lat. Ciężko to nazwać spadkiem formy.
To sprawdz jaki procent strzałów w bramkę puszcza. Byl ostatnio nawet artykuł o tym. Wiec teoretycznie i praktycznie tak. Zresta ostatni mecz najlepszym tego przykładem

0

@Persyfl
Przecież Mats od 2 lat jest po prostu słaby. Po prostu słaby praktycznie każdy strzal w światło bramki puszcza. Zjazd ma niesamity

3

Atalanta Bergamo

Piekny klub. Od 3 lat regularnie wLM. 1/4,1/8 i faza grupowa.
3 razy pod rząd 3 miejsce w lidze. 2 razy final Pucharu Wloch.
Oby udało się im zdobyć jakis puchar wkrótce i rownie dobrze gralivw LM w następnych latach bo to zaoewno stabilizacje:)
Do tego graja oiekna piłkę.
Mocno im kibicuję:)
A pomyśleć ze poznając w 98 roku kibiców Atalanty na plażę w Cesenatico nie sądziłem że kiedyś coś więcej beda znaczyć w pilce:)
Minęło mnistwo czasu ale super ze im się udało:)

2

Cavani i Ferran to mus na styczeń:) oby udało się sprzedać kogoś z pakietu umititi, coutinho, ter stegen, de jong.

Wtedy ewentualnie tez zakaria lub Onana.
A w lato pójść po 9 mloda i środkowego obrońcę:) będzie dobrze ale sądzę że dopiero za rok o tej porze:)
Visca elBarca:)

0

@Sau_Ron
jak nie może, może sprzedać, odsunać od składu a przede wszystkim wprowadzić dyscypline

i jeszcze jedno może wreszcie wprowadzić porządne przygotowanie fizyczne

1

pięknie sę czytam o tym że Xavi był wkurzony na niekótrych piłakrzy

skończyły się wczasy czas na zapierd...

a najwięcej o upadku podejści do piłki niech świdczy fakt że w Leeds tak w Leeds było lepsze przygotowanie fizyczne i podejście do meczu

celowo piszę było bo wiem że Xavi to zmieni

0

@vlbmadridista
no to pamiętasz też że Ajax nie wygladał źle z Liverpool czy Chelsea ostatnio

sezon sezonowi nie równy ale ja ich widzę jako jeden z najmocniejszych zespołów obecnie


1

@Kgorecki2500
myślę że tak jak najbardziej, jak dla mnie Ter Stegen nie broni nic poza tym co ma obronić i widzę duży zjazd u niego

0

@FCMichalo
już było gdzieś mówione że chętnie dla Barcelony by grał i podjął się rozmów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?