lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Borneo
brawo super porównywać rozmowę o szczepionkach ogólnie do rozmowy o szczepionkach nieprzebadanych
2 różne kwestie ale super dowalać się:)
0
Komentarz usunięty
0
@Kusco15
życie dziecka i kobiety jest równe, jakim prawem chcesz decydować że życie kobiety jest ważniejsze? co jesteś Bogiem?
powinny o tym myśleć zanim poszły do łóżka, prosta sprawa jest czyn to i są konsekwencje
piszę o zwykłych sytuacjach bez zagrożenia życia itp.
masakra z Tobą, co za patologia
0
@macio_944
ale jakie pierwszeństwo? kur..stary co ty łykasz
oddzielając sprawy zagrożenia życia itp.
każdy jest odpowiedzialny z swoje życie - za przeproszenie mu puszcza się bez prezerwatywy i dziwi się potem taka ameba że jest dziecko i chcą usuwać
za każdym czynem idą konsekwencje, albo się na to godzisz albo jesteś amebą umysłową
0
@Kusco15
a gdzie ty tu widzisz głupotę i hipokryzję? chyba ze we własnym wpisie to sorry
0
@Aqualitek
zmieniasz prace?
0
@Nhyz
proste nie kupuj, sam im napędzasz to, kto uczciwy nie podnosi tak cen
0
@baartekk97
nie pobożne życzenie a wniosek z obserwacji, na razie w dużej ilości ważnych meczy dopisuje im szczęście - vide mecz z Sevilla czy Bilbao
dotarł do półfinału gdzie został wyjasniony bez mydla przez Chelsea:)
rzeczywiscie bo Inter z LM to odnośnik:) gdzie oni nawet jak są świetni w lidze w LM potrafia grac mega slabo
nie widzę ich w jednym rzedzie z City, liverpool, chelsea, bayern, PSG czy nawet Ajax
pożyjemy zobaczymy:)
a z Haaland też się okaże, nie mówię że tak, ale to się okaże co będzie
równie dobrze mbappe też może zostać w PSG
dla dobra ligi fajnie jakby obaj trafili do La Liga
0
@mekston
a co sie stalo w Portugalii?
0
@Encore
to co wszsycy zawdonicy w lidze są zarażeni czy co?
nie kumam
3
dest -15-30 mln
ter stegen 45-55 mln
frankie de jong 65-75 mln
3 którzy obecnie zawodzą ale mają dużą wartość rynkową i można by bylo ich łatwo zastąpić darmowymi transferami
odpowiednio
mazraoui
onana lub kogoś kupić
zakaria
0
@Encore
a czemu niby przełożony?
2
umititi - kiedy ten pasożyt opuści klub
luuk de jong, coutinho - oby też odeszli
na ten moment nic wiecej nie oczekuje jak definitywne pozbycie się tyc 3 pilkarzy którzy i tak nic nie dają
a w ich miejsce zimą Ferran Torres, Cavani
oraz Zakaria jeśli ostatecznei sprzedzą F. de Jong do wydaje się chyba jednak rozsadnym wyjściem obecnie patrzac na jego markę i wartość na rynku oraz wkład
0
@Colin94
piekne parkowanie:)
2
co by nie mówić ale La Liga potrzebuje nowych gwiazd
widać ze poziom La Ligi niestety pomału spada
Atletico niby miało mieć super skład ale chyba formula Simeone się pomału wypala
Real - gra jak gra, na La Ligę mocni, ale Europy nie zwojują
Barcelona - na ten moment w odbudowie i oby do czerwca udało się nawrócić pomalu na dobre tory
przyjście Mbappe do Real i Haaland do Barcelony znów sprawiloby że la liga podnosi poziom a 2 giganci pomalu wracali by na najwyższy poziom - Real ma zdecydowanie bliżej
co by nie mówić ale wg mnie to konieczne aby za rok,2 znów mówiło się że to główni faworyci do LM
1
@Zoker
pomysł wg mnie fajny:)
0
@Mbdf27
drze się - to niezła patologia:)
3
Ferran Torres, Cavani, Mazraoui, Haaland
trochę tych piłkarzy jednak ciagle chce grać w Barcelonie
dzieciaki z tekstami LE itp. odsyłam do przedszkola
0
@Kondzix @Pilka_jest_okragla
no właściwie to nikt nie zna dokładnie naszej sytuacji
a potencjał ten zespół ma, potrzeba tu czasu i spokoju
wielu tu wyśmiewa LE itp. - nie wiem czy kumają że LE tylko ten sezon a nie na wieczność ale chyba nie dociera to do ich małych główek
perspektywy są, Pedri zdobywca Golden Boy, Fati, mówi się o Ferranie, nowy trener, zmiany w podejściu do przygotowania fizycznego, potrzeba czasu ale Norweg jest młody i sądzę że rok czekania na zgranie się i wzmocnienie się piłkarskie zespołu to nie dużo a perspektywy z nim i proponowanymi transferami byłoby znów na TOP Europy
nie pozostaje nic tylko czekac
0
@Ls0811
Niktnie umiera przez kogoś. Chy a ze to zabójstwo. Kazdy odpowiada sam za swoje zdrowie i układ odpornościowy.
Nie dbasz to nie masz zdrowia
0
@Image
A jak przyjdzie ferran, cavani i ogarnąć kogoś do pomocy i SO.
Barcelona to zawsze Barcelona i przedzrj czy później zacznie świecić:) i z nim to właśnie może być ciekawy projekt
0
@Persyfl
Ter stegen jest fatalny. A zjazd ma od 2 lat. Ciężko to nazwać spadkiem formy.
To sprawdz jaki procent strzałów w bramkę puszcza. Byl ostatnio nawet artykuł o tym. Wiec teoretycznie i praktycznie tak. Zresta ostatni mecz najlepszym tego przykładem
0
@Persyfl
Przecież Mats od 2 lat jest po prostu słaby. Po prostu słaby praktycznie każdy strzal w światło bramki puszcza. Zjazd ma niesamity
3
Atalanta Bergamo
Piekny klub. Od 3 lat regularnie wLM. 1/4,1/8 i faza grupowa.
3 razy pod rząd 3 miejsce w lidze. 2 razy final Pucharu Wloch.
Oby udało się im zdobyć jakis puchar wkrótce i rownie dobrze gralivw LM w następnych latach bo to zaoewno stabilizacje:)
Do tego graja oiekna piłkę.
Mocno im kibicuję:)
A pomyśleć ze poznając w 98 roku kibiców Atalanty na plażę w Cesenatico nie sądziłem że kiedyś coś więcej beda znaczyć w pilce:)
Minęło mnistwo czasu ale super ze im się udało:)
2
Cavani i Ferran to mus na styczeń:) oby udało się sprzedać kogoś z pakietu umititi, coutinho, ter stegen, de jong.
Wtedy ewentualnie tez zakaria lub Onana.
A w lato pójść po 9 mloda i środkowego obrońcę:) będzie dobrze ale sądzę że dopiero za rok o tej porze:)
Visca elBarca:)
0
@Sau_Ron
jak nie może, może sprzedać, odsunać od składu a przede wszystkim wprowadzić dyscypline
i jeszcze jedno może wreszcie wprowadzić porządne przygotowanie fizyczne
1
pięknie sę czytam o tym że Xavi był wkurzony na niekótrych piłakrzy
skończyły się wczasy czas na zapierd...
a najwięcej o upadku podejści do piłki niech świdczy fakt że w Leeds tak w Leeds było lepsze przygotowanie fizyczne i podejście do meczu
celowo piszę było bo wiem że Xavi to zmieni
0
@vlbmadridista
no to pamiętasz też że Ajax nie wygladał źle z Liverpool czy Chelsea ostatnio
sezon sezonowi nie równy ale ja ich widzę jako jeden z najmocniejszych zespołów obecnie
1
@Kgorecki2500
myślę że tak jak najbardziej, jak dla mnie Ter Stegen nie broni nic poza tym co ma obronić i widzę duży zjazd u niego
0
@FCMichalo
już było gdzieś mówione że chętnie dla Barcelony by grał i podjął się rozmów