0

@Worny
Ferrana i tak zarejestrują bez problemu. A Roberto jest zbędny

4

Dembele wypad z klubu. Po takim czymś powiedzialbym 10 brutto a jak się nie podoba to pokazać drzwi.

Fati-Ferran-Abde;) w obwodzie depay a w lato pójść po klasyczna 9:)
Odejscie Dembele, coutinho, s.roberto i umititi. O czym można marzyć więcej:)

1

@Homeopata8989
Potenchal to jest nawet na TOP1 pod względem zwyciestw. Pożyjemy zobaczymy:) oby wygral w tym roku Puchar Świata, zloty medal olympijski i TCS:)

0

@barcafan9512
Oby bo Niemca dziady przepychają. A Ryoyu wygra w tym sezonie PS i oby zloty medal z olimpiady:) przy okazji tez TCS :)

2

@Kgorecki2500
Gaya, mazraoui, środkowy obrońca, zakaria i mamy mega paczke:) jakas 9 to bylaby eisuenka na torcie. Wtedy ferran Torres prawe skrzydło:)

0

@maniak33333
Wódka ochyda.
Tylko whisky lub bimber

0

@Tomo_95Tomo_95
Tak samo Hannawald i Ryoyu wygrali 4 z4 konkursów podczas jednego turnieju. Nie przeinaczajmy rzeczywistości

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To kłamstwo juz jest zarejestrowsny na stronie laliga

2

@igor69
Królem turnieju 4 skoczni jest Anne Ahonen:)
To raz.
A 2 turniej wygra Ryoyu:) to dwa. A Kamil co najwyżej powalczy o top 10

0

@hefaj6
Ludzie bede kupowali tańsze produkty. Proste. Nie jestem przekonany czy podaz bedzie mniejsza. Piszesz ze swojej perspektywy a sa tez duzi producenci

0

@hefaj6
Przesadzasz i sam napędzasz efekt.
Bedzie znacznie niższy popyt wiec to się bedzie niwelować pomału

2

Święta:)

Najlepszy okres w roku:) cała ta otoczka:) muzyka, radość, zabawa:) brakuje tylko śniegu:)

Totalnie uwielbiam:)

podwyżka, premia świąteczna, spieniężenie dużego zarobku na giełdzie:)

od piątku czas z rodziną przez tydzień:) i to jedzenie karpik, pierogi, uszka, barszczyk, ciasta:)

pozostaje jedynie aby Barcelona też się postarała wzmocnić na Święta tuż po Nowym Roku:)

Zdrowych, Wesołych Świąt Cules:)

0

@Janiama
nie 18 a max do 18, może być 15 bądźmy precyzyjni, Real w tej rundzie miał mnóstwo szczęścia i wygrywał mecze które z przebiegu powinien przegrać, ale suma szczęścia sie kiedyś wyrównuje

faktem jest jednak że my nie walczymy o mistrza tylko o miejsca 2-4 i to nas cel na ten moment przez to ze trenował nas Koeman, na szczęście La liga jest słaba w tym sezonie wiec jest na to szansa

1

@Ricc
3 pozcyje 6 graczy to chyab idealne rozwiazanie? czy znów w razie kontuzje nie bedziemy mieli kim grac?

1

@daniel32778
liczy się sam zamiar wiec by wyleciał

z drugiej strony jak by sędziowie mierzyli siłę?:) ludzie ochłońcie, Alba przy aktorzył

0

@masq

ferran/dembele/ abde - fati/ferran - dembele/fati/depay

depayc hyba lepiej wygląda na lewym skrzydle niż na 9, a fati mimo ze to nie typowa silna 9 ma ten zmysł do goli, jest zwinny i chyba w zespołach tak grał, ferran znowy w Hiszpani gra z powodzeniem jako fałszywa 9

0

@Bobo25
w pomocy obstawiam pedri, busi, gavi + ławka nico i f.de jong jesli się nie poprawi

a ataku wydaje mi się że luuk de jong juz przesadzone że odejdzie, coutinho tez odejdzie, już teraz widać że oni nie dostaja szans i nawet abde i jutgle są orzed nimi

tak na prawdę w ataku by został fati, dembele, depay, abde i braithwaite (czyli 5 piłakrzy)

z czego wg mnie braithwaite to tez nie piłakrz na Barcelonę mimo mojej sympatii do niego i latem odejdzie, 4 piłkarzy wiec na 3 pozycje to mało, patrzac na kontuzje które i fati i dembele sie przydażaja

dlatego ja bym już teraz ferran torres nabył i postawił w ataku na:
1) fati-ferran-dembele lub
2) dembele-fati-ferran

a depay z ostatnią formą i abde na ławce, braithwaite raczej marginalna rola

oczywiście duża rotacja i gra ten kto lepiej pasuje w danym meczu w lepsze formie:)

wg mnie już po takich zmianach ta kadra wyglądała by fajnie:)

będzie dobrze:)

Visca el Barca:)

5

wreszcie wyglądało to z sensem:) taki mecz daje duże nadzieje, brakuje trochę goleadorów z przodu ale idzie to ku dobremu

jestem pewny miejsca w TOP4 a sądzę ż ligę skończymy na 3 miejscu:)

za chwilę wrócą Pedri, Fati, Depay:) oby przyszedł Ferran Torres i przedłużyć za mniejszą pensje kontrakt z dembele

będzie dobrze:)

Visca el Barca:)

1

Jest. Ale Barcelona zasługuje na wygrana w tym meczu.
Na razie Barcelona gra Ale Sevilla strzeliła.
Xavi odmieni ten zespół ale potrzebuje lepszych wykonawców w ofensywie. Będzie dobrze:)

0

@Encore
nie powiedziałbym że pewniaczki, Bilbao wygra ten mecz, już poprzednio Real miał mega farta z nimi

2

@Ghotti

tak tylko ceny to nie jest coś bez limitu, popyt pomału będzie spadać bo cześć ludzi już nie stać na kredyty, to nie jest tak że możesz coś podnosić w nieskończoność bo jest z drugiej strony popyt a koszty w branzy budowlanej nie rosną tak proporcjonalnie jak ceny:)

0

@Ghotti
tu się nie zgodzę taniej dopiero będzie, bo za chwile popyt się zmniejszy

ja będę miał materiał od znajomego dewelopera wiec mnie to rybka:)

0

@MarFan
swoją ograniczoność to ty pokazujesz

i trafiłeś kulą w płot bo akurat znam się na finansach

nie muszę pokazywać klasę bo skończyłem równie trudne studia, skończ więc ignorancie pisanie jakie to trudne studia mają lekarze

bo inni się nie uczą i nie mają odpowiedzialnej pracy? stek bzdur i frazesów

zarabiają za granicą więcej, co w tym dziwnego, zaskocze cię ale za granicą nawet zwykły magazynier zarabia więcej niż w Polsce, ale są też inne koszty życia

tak co mnie obchodzi - nie ja posłem, nie zajmuje się polityką, są tworzone odpowiednie budżety, więc tam powinni się zastanowić i skalkulować jaki jest koszt a ile jest środków przeznaczonych na publiczna służbę zdrowia

ode mnie tylko biorą dużo kasy, a zasadniczo widzę że to nie działa
"Rozumiem że Ty też nie chcesz więcej zarabiać mimo tego że studiów medycznych zapewne nie skończyłeś i nie masz na szali swojego i kogoś życia"

chcę i zarabiam coraz więcej podnosząc swoje kwalifikacje, no rzeczywiście wszyscy lekarze mają na szali ciągle życie swoich pacjentów:-p

a twój niski poziom pokazują tylko inwektywy w tekście

kończę bo z ludźmi o tak niskim poziomie jak ty nie rozmawiam

żegnam

3

@arkasath
ja pierdziele, wyrazy współczucia, masakra

trzymaj się

1

@Adi123456789
1-2 dla Barcelony:)

0

@MarFan

a ty nie rozumiesz co mnie to obchodzi, to niech zreformują to? to a co idą te skałdki, sam płacę grubą kase na NFZ co miesiac i co oni robia z tym skladkami

a niech się zwalniają, gorszej i bardziej pazernej grupy zawodowej niż lekarze nie znam

0

@Kengo
są w gronie faworytów w LM, ale wg mnie są lepsze ekipy od nich

Bundesligą bym się nie sugerował bo tam z takim trenerem czy innym jest za duża przepaść, dla mnie to liga ogórkowa trochę gdzie brak emocji od lat

zresztą w LM też to widać gdzie tylko Bayern awansował do 1/8 LM a BVB dostawało oklep od Ajax i Sporting, Wolfsburg był ostatni w grupie z lille, Sevilla czy Slazbugiem lipsk jedynie wyprzedził Brugge

1

@BarcaInfo
wg mnie zdecydowanie nie, wolę kasę za Griezmann przeznaczyć na prawdziwą 9

liczę że zostanie Fati, Abde, Dembele po tym sezonie, do tego liczę na Ferran Torres i Cavani jako rezerwowa 9

liczę wiec tylko na 9 z najwyższej półki, bez żadnych półśrodków, bo tylko to zapewni nam znów blask w Europie

nie widzę tu niepotrzebnego miejsca na Felixa

a jaka kalsową 9 wyzbierze Xavi to już jego decyzja ale tak to widzę:)

oczywiście kolejne pozycje do wzmocnienia po sezonie to PO, ŚO oraz pomocnik jesli de jong się nie poprawi i go sprzedadzą

0

@MarFan
ani nie wina lekarzy ani pacjentów

ale poniekąd widać że lekarzy bo odbębniają min. wymagany wymiar publicznie a potem prywatnie, gdzie dostępność już jest

to jest chore i Państwo powinno to ograniczyć i wydłużyć czas pracy w publicznej opiece

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?