0

kto by pomyślał że na półmetku sezonu najbardziej wartościowym Holendrem u nas będzie luuk de jong, cała reszta chyba niestety do pożegnania
nie jest i nie bedzie to piłkarz wybitny ale przynajmniej widać że mu się chce, pewnie wiec do końca sezonu zostanie

2

@doc
skoro zagrał w meczu to chyba przed meczem nie miał pozytywnego, to nie działa wstecz:)

druga sprawa większość naszych własnie niedawno była zakażona

1

@escarabajo
ja wiem że kasa niestety.

tylko trochę uroku to straciło, 16 zespołów 2 awansują to było coś:) na szczęście teraz wygrały Włochy a nie jakiś zespół z 3 miejsca w Grupie bo to było trochę kuriozum

mimo wszystko najlepiej pamiętam te Euro 16 zespołów gdzie nawet aby się zakwalifikować to było coś:)

mam nadzieję że chociaż jeszcze przez jakiś czas MŚ pozostaną 32 zespołowe:)

a PNA trochę słabsze są te reprezentacje niż kiedyś, co widać zresztą po MŚ ostatnich, ale ten turniej tez zawsze lubiłem obserwować:)

1

@escarabajo
dzięki widziałem tą drabinkę:) szczerze dla mnie ten format zarówno na EURO i PNA jest fatalny, no niestety taki format spowodował że utraciło to swoją elitarność taki turniej

i nie do końca na tym etapie można tak szybko zaprognozować kto ma grać z kim, bo w zależności kto wyjdzie z tych 3 miejsc (4 na 6 grup) tak dalej będzie to losowane:)

dawniej i na EURO i PNA można łatwo było sobie pobawić z wróżenie kto z kim zagra:) a i tak zawsze były niespodzianki:)

już nie mówiąc o elitaności gdzie jak awansowała Łotwa do 16 to na prawde mieli mega pakę jak na siebie i było to coś WOW, a teraz bez problemu na turniej EURO czy PNA kwalifikuje się połowa kontynentu:)

a Tobie podoba się taki format?

0

TRANSFERY OUT

tak się wydaje ale sprzedając w lato kilku piłkarzy którzy mało dają a są wartościowi- Dest, Depay, Coutinho (oby) możemy sporo kasy zarobić:) na 9 i Gayę:)

0

Morata

jeśli xavi go chce to jestem za ale za skromna kwotę 20-25, majac na uwadze ze w lato Barcelona postara się o podstawową 9 - Vlahovic/Haaland?

Depay jeśli już go wprowadzać do operacji to z obowiązkiem wykupu za 30-35

i chyba każdy byłby zadowolony

1

@escarabajo
Kamerun na razie nieźle wygląda, ciekaw jestem jak będą wyglądali później z mocniejszymi ekipami

mama nadzieję że turniej się rozkręci bo na papierze jest kilka ciekawych ekip i może być potem kilka ciekawych meczy

Kamerun, Senegal, Nigeria, Maroko, Algieria, WKS, Egipt, Ghana:)

to by była chyba najmocniejsza możliwa obstawa ćwierćfinałów:)

0

@HERORICH2
Jaki vlahovic czlowieku;)

0

@HERORICH2
Super rzeznickie i miolkie Atletico odpada:)
A o Vlahovic to możesz pomarzyć:)

0

@lucca87
moje marzenia to na 9 jakiś TOP - Haaland/ Vlahović i trzeb zrobić wszystko aby tak było

co do skrzydeł nie mam aż takich preferencji, Antony fajny gracz ale chciałbym aby został w Ajaxie:) a Raphinha? co o nim sądzicie? albo Yeremi Pino?
np. Ferran Torres- Haaland - Fati wygląda zacnie
to samo Ferran Torres- Vlahovic- Fati

a na rezerwie Morata, Abde no i właśnie?

1

@Ojciec5tkidzieci
i bardzo dobrze:) fajnie że OM się wzmacnia:) oby jeszcze bardziej się wzmocnili:) dawno już nie widziałem OM na szczycie ligi francuskiej a historię mają zacną

kadrowo jednak muszą sporo się wzmocnić jeszcze:) ale idzie to ku dobremu:)

0

@mordini123
no właśnie widziałem że po 23 stycznai gramy dopiero kolejny mecz 6 lutego
i zastanawiałem sie czy przypadkiem nie będzie kolejnej rundy Pucharu Króla w weekend 30-31.01

0

BARCELONA - kadra

kogo byście chceli na 9 i jako skrzydłowego w Barcelonie w następnym sezonie?

wg mnie z obecnej kadry zostaną tylko Fati, Ferran Torres + Abde jako rezerwowy
wydaje mi się że przyjdzie też Morata jako rezerwowa 9

przydałaby się wiec podstawowa 9 + jeszcze jedne skrzydłowy w razie kontuzji, absencji

0

kiedy teraz bedzie jakas przerwa reprezentacyjna?

3

@gaucho104
pierwsza połowa taka sobie, w drugiej połowie natomiast zdominowaliśmy Real
jak na skład w którym dużo piłkarzy grało po długich przerwach zagrali na prawdę fajnie i z zębem i szczerze bardziej pachniało 3:2 dla nas niż dla Realu

piszes o de jong, depay

a czemu nie napiszesz o gavi, nico, pedrim, czemu nie napiszesz ze wreszcie jest większy ruch do piłki, że w zespole widać pomału pewne rozwiązania taktyczne, że wreszcie ogladajac mecze oczy nie krwawią jak za Koemana i że wreszcie są wyniki

tak zobacz ile punktów zdobyliśmy po przyjsciu Xavi
a sądzę że jak przygotowanie fizyczne i koncentracja się poprawią to będzie tylko lepiej

a prawdziwa ocena będzie za rok, jak Xavi dostanie cały okres przygotowawczy, piłakrzy co chce i jak tych piłakrzy zgra

na ten moment jednak można mu wystawić ocene spokojnie pozytywna

0

@Nano22
zasadniczo jak spojrzysz to PSG, Liverpool też może mieć flashbacki z wpierdoli, być może ostatecznei zakończone happy endem ale jednak

nawet bayern może miec flashbacki bo borussi M.:)

ale zasadniczo też uważam że ten zespół trzeb oczyścić z wiekszości tych ludzi, szczególnie tak słabych psychicznei jak alba

na dobra sprawe zostawiłbym po tym sezonie tylko busi i pique

alba, s.roberto, umititi, lenglet dla mnie definitywnei powinni odejsc
ter stegen - też wg mnie powinnismy poszukac kogos innego bo on od jakiś 2 lat mnie nie przekonuje

0

@Kamiloza91
tak grasz na 50% że drżysz o wynik o mało co nie odpadasz:)
zawsze myślałem że wtedy wygrywa sie pewnie 2/3-0 i lajt do końca meczu

0

@Nano22
te wpeirdziele jak to nazywasz to nie powinna być wymówka - bo sorry raz wygrywasz z roma 4-1 aby potem przegrac 3-0, wiec to nie tylko pasmo wpierdzieli ale jakiegoś dziwnego frajerstwa

tak naprawde wpierdzile były tylko od bayernu ostatnio

1

@MESSIah16
Dokładnie:) co więcej uważam że przy lekkich wzmocnieniach już za rok zobaczymy zespół walczący o mistrzostwo:)

0

@Ghotti
mój znajomy kupił drogie panele i już narzeka, ja mam deske już 6 lat i ciągle wygląda super, tylko że ja kupowałem deskę jedną z najdroższych wtedy:) a komfort odczucia jak się chodzi gołą stopą a plastikiem to niebo a ziemia:)

no nie gadaj bo kiedyś kupiłem zwykły stół nie lite drewno i widać średnia jakoś po latach, teraz na pewno wezmę tylko drewno aby to po x lat ciągle wyglądało świetnie

także meble i podłoga tylko drewniane:) wiadomo podłoga łazienka i kuchania już nie ale wszędzie indziej jak najbardziej to najlepsze rozwiązanie

0

@Ghotti
drewno to drewno, mam i według mnie super trzyma ciepło, czy się ryzuje, tak samo jak panele u moich znajomych:)

to tak jakbyś powiedział że meble drewniane nie są wcale lepsze od tych z płyty MDF:)

no są lepsze zarówno podłoga jak i meble i z tym nie ma dyskusji:)

a za super podłogę drewniana sądzę że wyjdzie więcej niż 250/m2:)

1

@Kurkmen
w ataku faktycznie potrzeba 9 i jednego skrzydłowego
pomocnik - tylko jesli de jong odejdzie
obrona -LO, PO, ŚO

powiedziałbym że potrzebuje 5 zawodników, z czego duża część to moga byc zawodnicy bez kontraktu:)

trzeba sie skupić na zakupie klasowej 9 i jeszcz jednego skyrdłowego, reszta powinna być łatwiejsza do ogarnięcia

0

@gurales
tak są już deski co się nadają:)

1

@Ghotti
ależ oczywiście że nie ma nic lepszego niż naturalne drewno na podłodze:) inaczej mówią tylko ludzie co nie mają kasy na taką podłogę:)

0

@masq
na podłogę tylko i wyłącznie bierz naturalna deska drewniana:) reszta to tani shit dla kogoś kto nie ma kasy

0

@Bobo25
patrząc na to że Xavi trenuje ich dopiero 3 miesiąc:) na to że po kontuzjach powracają dopiero gracze kluczowi - Fati, Ferran Torres, Pedri to wg mnie bardzo dobrze zagrali:) jestem pewien że z czasem będzie to wyglądało tylko lepiej i niedługo dogonimy czołówkę Europy:) że już za rok będziemy mogli rywalizować z najlepszymi:)

4

FC BARCELONA

Super zagrali wczoraj:) wg mnie byliśmy zespołem lepszym i szkoda porażki, ale jeśli ten zespół będzie się dalej tak rozwijał to sądzę że w kolejnym meczu wygramy z Realem:)

teraz pora aby rytm meczowy złapali Ferran Torres, Fati, Pedri i będzie dobrze:) na dzień dzisiejszy f. de jong ławka i jeśli się nie poprawi pomyślałbym nad jego sprzedażą:) a jego miejsce darmowy Zakaria

największe braki mamy w ataku i nie dziwię się Xavi ze póki co chce Moratę, nawet jeśli potem po lecie będzie u nas rezerwowym, dlatego liczę na poważną 9 latem i chyba jeszcze jednego skrzydłowego jeśli Depay odejdzie

teraz oby wygrać w PH z Bilbao i potem kolejne 3 mecze w lidze:) w tym ważny mecz z Atletico:) wierzę w taki scenariusz:)

Visca el Barca:)

0

@Matheo123
jak ci będzie potrzebne to będziesz się bawił miesiącami ze sprzedażą aktywów:) myślisz że działki sprzedaje się od tak w dzień:) i każdy leci kupować, kupując dziś a sprzedajac np. za miesiąc na prędce zawsze stracisz bo nie sprzedaż po cenie rynkowej tylko duzo taniej jesli ci będzie potrzebna gotówka

ale rób jak chcesz, wg mnie zawsze powinno się mieć poduszkę finansową w gotówce w razie "W", bo tylko gotówka jest w pełni płynnym aktywem

0

@Rust_Cohle
WKS, Nigeria, Kamerun:) czyli stara gwardia Afrykańska:)

0

@BART97
bez przesady, setki piłakrzy mieli covid nawet nie zauważyli kiedy:)
taki miał na nich wpływ
narka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?