- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
4
FC BARCELONA
Super zagrali wczoraj:) wg mnie byliśmy zespołem lepszym i szkoda porażki, ale jeśli ten zespół będzie się dalej tak rozwijał to sądzę że w kolejnym meczu wygramy z Realem:)
teraz pora aby rytm meczowy złapali Ferran Torres, Fati, Pedri i będzie dobrze:) na dzień dzisiejszy f. de jong ławka i jeśli się nie poprawi pomyślałbym nad jego sprzedażą:) a jego miejsce darmowy Zakaria
największe braki mamy w ataku i nie dziwię się Xavi ze póki co chce Moratę, nawet jeśli potem po lecie będzie u nas rezerwowym, dlatego liczę na poważną 9 latem i chyba jeszcze jednego skrzydłowego jeśli Depay odejdzie
teraz oby wygrać w PH z Bilbao i potem kolejne 3 mecze w lidze:) w tym ważny mecz z Atletico:) wierzę w taki scenariusz:)
Visca el Barca:)
1
@lucca87 "Super zagrali wczoraj"
Trochę chyba przesadziłeś, było nieźle, umiarkowanie dobrze, ale super to chyba nie jest odpowiednie słowo.
2
@Bobo25 czy ja wiem... Jeżeli Real to drużyna na zwycięstwo w LM a my w największym kryzysie od wielu lat to wybacz ale tej różnicy nie było widać a przypomnę że my graliśmy drużyną złożoną głównie z młodych bardzo perspektywicznych graczy którzy z biegiem czasu będą tylko lepsi więc tak było super.
0
@lucca87 Jutgla może iść na "9" i bez sensu Xavi go spycha na skrzydło gdzie po prostu słabo gra. Jak gra na "9" to albo strzela albo robi dobrą robotę np. bez piłki. Ja bym mu dawał więcej szans
0
@Odcinkowy "Jeżeli Real to drużyna na zwycięstwo w LM"
Ja tak na pewno nie twierdze.
0
@Bobo25
patrząc na to że Xavi trenuje ich dopiero 3 miesiąc:) na to że po kontuzjach powracają dopiero gracze kluczowi - Fati, Ferran Torres, Pedri to wg mnie bardzo dobrze zagrali:) jestem pewien że z czasem będzie to wyglądało tylko lepiej i niedługo dogonimy czołówkę Europy:) że już za rok będziemy mogli rywalizować z najlepszymi:)
0
@lucca87 Żeby tylko ten Ferran odpalił bo mi screeny robili xD
1
@Odcinkowy Real z taką grą to na pewno nie jest drużyna na zwycięstwo w LM top4 z PL by ich pozamiatało
0
@Bobo25 wczorajszy mecz rozpoczynał się od słów komentatorów ze to najlepszy sezon realu od sezonu 15/16.
Wiele osób wymienia ich jako głównego faworyta. Tak czy owak ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym w którą stronę zmierza ta drużyna :)