0

@Gaz
tu masz wypowiedzi życzeniowe, Koeman - przecież został i pracował dopóki się nie zbłaźnił kompletnie
Dembelel, Messi, Emerson - to nie tylko jego kwestia ale kwestia tez piłkarzy, mógł mieć taką wolę plan ale ostatecznei obie strony podejmują tu decyzje

tutaj masz wypowiedź o kontrakcie - gdzie masz czyste fakty, zapis słowny umowy na pismie - nie ma miejsca na spekulacje

to co w koszt Ferran Torres 55 mln czy Traore za darmo też nie wierzysz?

dziwny jesteś

0

@Gaz
ale bym oficjalna wypowiedź Laporty że musi zagrać 50% meczy w których będzie dostępny, sorry ale na czym mam się opierać jak nie na słowach Prezydenta
masz lepszy wgląd do umowy?

więc zasadniczo Atletico go wykupi bo a ten moment w dostepnych meczach to było coś koło 80-90%

1

@Zielu2001
oki, w każdym razie to fake news

0

@Uukasz_93
jak można nazwać majstersztyktem operację w stylu Bartomeu czyli oddanie zawodnika z ważnym kontraktem 1,5 rocznym za darmo:)
i to klasowego zawodnika, i to słynne oszczędzenie pensji:)
przypomina mi to czyjąś narrację:)

0

@Gaz
50% dostępnych meczów, podczas kontuzji nie jest dostępny
coutinho pewnie odejdzie albo znów będzie wypożyczony

0

@michal26
bawisz sie w duże hipotetyzowanie co nie prowadzi do żadnych konkluzji, a z twojej wypowiedzi to nie wynika bo odnosiłeś się tylko do kosztów kredytu
wiecej sensu masz jak napiszesz ze zostaje ci na zycie 5,5 - a zycie to jedzenie, opłaty itp.
bez sensu liczyć koszty utrzymania mieszkania bo to każdy ma inne, ale jak lubisz hipotetyzować to chociaż bądź szczegółowy w tym co opisujesz


0

@michal26
jak rata rosnie ci z 1500 na 2500 to na zycie z 8 nie zostaje ci 4 a 5,5

gdzie cie uczyli matematyki:)

0

@Gaz
lato - azpiliceueta, christensen, sule, mazraoui, kessie - to te opcje wolnego transferu
grimaldo, gaya (chyba już odpada) - trochę tych opcji jest i pewnie w lato porządnie się wzmocnimy w obronie
teraz blokowało nas FFP La Ligi, na nastepny sezon limit bedzie znacznie wiekszy to i możliwości większe

0

@Zielu2001
oczywiście że można, nie powielaj proszę fake newsów

1

@DonMatteo901
jaka różnica z obecnym HBO GO

1

@Bobo25
daj spokój niech on już spada, tak się deklarował z obniżką pensji a przychodzi co do czego to nadal nie obnizył a jakoś Ferran, Adama czy Aubmeyang nie mieli z tym problemu

wielki wychowanek

zresztą miejsca dla niego już nie ma bo jest zbędny

0

chciałbym w najbliższych meczach zobaczyć skład

Adama- Aubmeyang - Ferran:)

0

FC Barcelona

Tak na prawdę czystki w szatni zaczną się latem - S.roberto, Dembele, Luuk de jong już na starcie tych 3 piłkarzy nie będzie a to będzie dopiero początek wietrzenia szatni

bardzo szybko może podpiszemy wtedy azpilicueta, christensen, kessie

a później trzeba się skupić na reszcie odejśc i Haaland

0

@messi564
a dopiero w lato będzie można poszaleć:)

1

@Krystian1588
na szczęście wymagania takie niezbyt wymagające, 4000 na reke, 180 cm, nie być grubym, auto jakiekolwiek:)

mogła napisać dużo grubiej:) powiedziałbym taka wiejska księżniczka:)

1

@GeneralXavi
4,8 mln brutto nie byłoby taka zła kwotą, choc blizej 4 lepiej by brzmiało:)

miałby pół roku na udowodnienie swojej wartości albo do widzenia

jeśli ploty z Chelsea prawdziwe to moze coś uda się wyciąganąć z transferu Dembele
informacje pewnei beda do ostatnich minut

0

@GeneralXavi
100 tys. brutto czy netto?

zasadniczo to ca. 4,8 mln EUR rocznie jeśli netto to brutto to ca. 10 mln EUR o całkiem sporo, jeśli 100 tys. było brutto to nie tak najgorzej

3

@PatrychoO
czemu? 150 mln EUR i mogą go brać:)

0

Traore - Aubmeyang - Ferran Torres

wg mnie nie wygląda to chyba źle:) fajnie będzie zobaczyć jak sobie poradzi taki atak

1

@MesQueUnClub_87
dokładnie w punkt:)

0

@VamosB
chyba zasadniczo każdy kto ogląda skoki widzi że Niemiec jest pchany na siłę aby miał jakiekolwiek szansę z Ryoyu

niby czemu Japończyk raz zdyskwalifikowali i 2 razy nie dopuścili do skoków (nie pozwolili powtórzyć testów)

0

@Messibestplayerintheworld
przecież Adama częściej gra na lewym a Ferran na prawym

0

@taris
fajnie jakby do końca sezonu dobił do co najmniej 30 + zdobył PŚ i medale inwidualne z IO:)
przebije czy nie już pisze historię:) 26 zwycięstw (8 miejsce obecnie w historii), 43 razy na podium:)
Pś, 3 miejsce w PŚ, 2x TCS, Mała KK

to już jego 4 sezon dobrego skakania w tym drugi bardzo dobry

Geigera choć nie lubię też doceniam jako zawodnika choć wg mnie niepotrzebnie jest często pchany, 13 zwycięstw, 32 razy na podium, Mała KK, MŚ w lotach

1

@VamosB
Geiger sympatyczny? a mało to razy w tym sezonie był ciągnięty za uszy z ocenami sędziów lub dziwnym trafem przelicznikami za wiatr ze kogoś wyprzedzał o niewiele

już nie mówiąc o tym że udupili na poczatku sezonu Ryoyu aby miał jakakolwiek szanse powalczyć z Japończykiem

0

Dembele

najlepsze wyjście to chyba wymiana na Di Maria- ma już 33 lata ale ciągle coś potrafi
Berant mnie nie przekonuje osobiście

na prawe skrzydło fajna opcja na rotację z Ferranem

Fati/ Adama/ Depay - Aubemeyang/ Luuk - Ferran/Di Maria

jakoś dogramy ten sezon patrząc nawet na tą kontuzję Fati

po sezonie trzeba pójść po Haaland na 9:)


1

SKOKI NARCAIRSKIE

7 zwycięstwo w tym sezonie:) i 26 w karierze odniósł Ryoyu:) oby udało się mu zgarnać PŚ i wrócić z IO ze złotymi medalami:)

Oprócz niego fajnie zobaczyć byłoby z medalami Słoweńców - może Lanzisek, Cene, Kos:) lub któregoś z młodych Austriaków Huber, Hoerl:)

na naszych niestety nie liczę, wolę się miło zaskoczyć:)

fajnie jakby bez medalu wrócili Geiger (pupilek FIS), Grandrund i Lindvik

2

@Barca1992
powiem tyle nóż się w kieszeni otwiera

1

@JarekS

tak na prawdę to dopóki nic nie ogłoszone oficjalnie to nic nie wiadomo, więc do tych informacji tez bym nie przywiązywał uwagi

poczekamy zobaczymy jak to będzie wyglądało

1

@ObiwanKenobi
czytam i nie wierzę, raz na tydzień i rozumiem ktoś z negatywnym w poniedziałek testem nie może się zarazić w domu w ciągu tygodnia, przecież to każdy sąd podważy

debilizm do potęgi

2

Azpilicueta, frank kessie:)

Alez to będzie piękne rozpoczecie lata.
Potem tylko Haaland i LO:)
A teraz Morata i Taglafico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?