La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 682 Culés

0

Dembele

najlepsze wyjście to chyba wymiana na Di Maria- ma już 33 lata ale ciągle coś potrafi
Berant mnie nie przekonuje osobiście

na prawe skrzydło fajna opcja na rotację z Ferranem

Fati/ Adama/ Depay - Aubemeyang/ Luuk - Ferran/Di Maria

jakoś dogramy ten sezon patrząc nawet na tą kontuzję Fati

po sezonie trzeba pójść po Haaland na 9:)


konto usunięte

0

@lucca87
Już widzę, jak Di Maria marzy o transferze do Nas, żeby na koniec kariery pokopać w LE i odmówić sobie szans na wygranie LM bo kto wie czy P$G akurat nie odpali w tym sezonie.
A Bernat to naprawdę fajna opcja, jestem niemal przekonany, że u Nas by odpalił, a nawet jeśli nie to młody Rutkowski by się wziął do roboty na tej lewej obronie.

0

@lucca87 jak już coś, to Adama jest do rotacji z Ferranem.

0

@Messibestplayerintheworld
przecież Adama częściej gra na lewym a Ferran na prawym

0

@lucca87 To nie zmienia faktu, że naturalną pozycją Adamy jest prawe skrzydło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?